Figyelem: a szabályzat 6.8.3.1 - es pontja alapján az adás vételi részen a "pü ment" és "válasz ment" jellegű hozzászólásokat törölni fogjuk, csakúgy mint a hely / posta adatok és ár nélkül feladott hirdetéseket.

Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
erica
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 124

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: erica »

arsenlupin írta:
2020.11.10., kedd 13:01
Az én tapasztalatom (összesen 15 percnyi) az volt, hogy minden átkapcsoláskor legyen az AUX, CD vagy AV jelentkezik a sercegés, recsegés, sőt torzítás! Egyiknél jobban(AUX), másiknál(CD) kevésbé.... átváltás után ez mérséklődik, majd megszűnik. A videón a nyomatékosabb érzékeltetés miatt "tekergetem" a potit! Javítsatok ki, ha tévedek, de egy potméter tekerése jobbra-balra belefér a normál, rendeltetésszerű használatba!
Tesék berakni a videót.
Bár ez nem változtat azon h én nem tapasztaltam és nyugodt szívvel adtam tovább.
Nagyon sajnálom.
De még mindíg nem érzem magam hibásnak akár hogy jár a fejembe.
Musical Fidelity M6500i+mf m6dac Aq niagara 5000,Aq redwood hangfalkábel,Aq wild blue yonder xlr ,Aq Hurricane High-Current-ek,és Source,Quadral aurum montan 8 :)

arsenlupin
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 51

Hozzászólás Szerző: arsenlupin »

Az én tapasztalatom (összesen 15 percnyi) az volt, hogy minden átkapcsoláskor legyen az AUX, CD vagy AV jelentkezik a sercegés, recsegés, sőt torzítás! Egyiknél jobban(AUX), másiknál(CD) kevésbé.... átváltás után ez mérséklődik, majd megszűnik. A videón a nyomatékosabb érzékeltetés miatt "tekergetem" a potit! Javítsatok ki, ha tévedek, de egy potméter tekerése jobbra-balra belefér a normál, rendeltetésszerű használatba!

Üdv,
arsenlupin

erica
Fórumlakó
Fórumlakó

BLX írta:
2020.11.10., kedd 11:42
Potméter, bemenetválasztó sercegés nem keletkezik postai úton úgy gondolom. A vevő kifejezetten rákérdezett ezekre a dolgokra. Szvsz ebben az esetben az eladónak illene visszacsinálnia a dolgot. Remélem találtok mindkét fél számára elfogadható megoldást. :smile53:
A vevő videóján az látszik h amikor a bemenetválasztot direkt mozgatja fel le akkor ad sercegés nem akkor mikor átkapcsol ha fogja és mozgatja a gombot.
Etől függetlenül nem tudtam róla számomra nem ismert hibajelenség. pl ha volt tőbb források régebben akkor sem a tekerő folyamatos fel le mozgatásával szoktam bemenetet választani csak lehalkitom átkapcsolom s kész.
Honan tudjam nem e akkor sérült esetleg miközben tesztelte?
Musical Fidelity M6500i+mf m6dac Aq niagara 5000,Aq redwood hangfalkábel,Aq wild blue yonder xlr ,Aq Hurricane High-Current-ek,és Source,Quadral aurum montan 8 :)

BLX
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 437

Hozzászólás Szerző: BLX »

Potméter, bemenetválasztó sercegés nem keletkezik postai úton úgy gondolom. A vevő kifejezetten rákérdezett ezekre a dolgokra. Szvsz ebben az esetben az eladónak illene visszacsinálnia a dolgot. Remélem találtok mindkét fél számára elfogadható megoldást. :smile53:
Jó zenék >>> Alisca Orange, Etalon, Heed, VibaVoice, RIF Audio, Creek, Epos, Royd, Genelec

arsenlupin
Fórumlakó
Fórumlakó

A hangfal csatlakozót és a távirányítót írtad privátban(a hirdetésben nem), de nem is ez a probléma!
A potméter sercegése és torzítása ami zavar! Amire rákérdeztem és azt írtad , hogy nem recseg!
Én nem hibáztatlak csak valami számomra elfogadható megoldást szeretnék! Köszönöm!

Üdv,
arsenlupin

erica
Fórumlakó
Fórumlakó

arsenlupin írta:
2020.11.10., kedd 09:44
Üdv!
Reméltem, hogy nem kell ide írnom......
https://www.avx.hu/forum/viewtopic.php? ... 9#p2545122
Ezen erősítő megvásárlásával kapcsolatban lenne... hm némi gondom! Egyszer már üzleteltünk, nem volt probléma! Mivel távol vagyunk egymástól, csak a csomagküldés jöhetett szóba. Próbáltam tájékozódni az erősítő állapotáról ezért megkérdeztem, van-e valami ismert hibája az erősítőnek(poti sercegés recsegés, trafó búgás, egyébb zaj törés, karcolás, etc....)
Azt a választ kaptam, hogy szép állapotban van, nem recseg, nem is érti miért kérdi ezt mindenki..... Így elutaltam a vételárat és vártam a postást.
Tegnap megérkezett, délután mikor hazaértem kicsomagoltam, beillesztettem a rendszerbe(előfokként), majd meghökkenve tapasztaltam, hogy a bemenet választó gomb használata nem megy recsegés, torzítás, és sercegés nélkül! sad.gif
Erről készítetem egy videót,majd elküldtem az eladónak....... Az eladó válasza természetesen az volt, hogy nála ilyet nem csinált....
Mondtam ok, utalja vissza a pénzt, küldöm az erősítőt! Ez elől elzárkózik, mondván, hogy az ő lelki ismerete tiszta és nem áll módjában visszavenni....
Üdv!

Nem érzem magam hibásnak általam ismert hibályát elmontam (hangfal csatlakozó ól le van törveve egy db.
A tával nem foglalkoztam telefonom vezérel pár funkciót de a hangot vitte az tuti.
Tüzetesen nem vizsgáltam de nem csúnya szerintem.
Előéletét ismerte a vevő.
Ez a hiba ha akkor is létezett nálam nem jelentkezett mivel csak auxon keresztűl használtam.
Ezért is tiszta a lelki ismeretem.
Nem is értettem miért kérdi hisz tudta az élő életét is.
Mivel elsőként írt rám mikor még a fórumon sem hirdettem ezért lett az övé.
A videóban az látható miközben fogja a bemenetválasztó tekergeti közben helyenként serceg honnan tudjam nem e postán ill szálításkor vagy kicsomagoláskor keletkezett.
Ill akkor most tőlem is kőtelező vissza vásárolni az elöző tulajnak?

kasumi
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 306

Hozzászólás Szerző: kasumi »

arsenlupin írta:
2020.11.10., kedd 09:44
Üdv!
Üdv.!

Először is, ha nem írod le ide az eladó fórumos nevét, később nem fogjuk tudni megtalálni a kereső funkcióval és mi is belfutunk hasonlóba.

Továbbá, ha tudod bizonyítani, hogy azt az információt kaptad, hogy az erősítő hibátlan és most nyilvánvalóan azt is, hogy nem az, akkor ez egy hibás teljesítés, így a Ptk. hatálya alá esik.
Azt nem pontosan tudom, hogy a távollévők között létrejövő adásvétel esetén fennálló elállási jog magánszemélyek között is alkalmazható-e, talán megéri kutatni ebbe az irányba is.
Mindezt ne vedd készpénznek, nem vagyok jogász!
Újratervezés

arsenlupin
Fórumlakó
Fórumlakó

Üdv!
https://www.avx.hu/forum/viewtopic.php? ... 9#p2545122
Ezen erősítő megvásárlásával kapcsolatban lenne... hm némi gondom! Egyszer már üzleteltünk, nem volt probléma! Mivel távol vagyunk egymástól, csak a csomagküldés jöhetett szóba. Próbáltam tájékozódni az erősítő állapotáról ezért megkérdeztem, van-e valami ismert hibája az erősítőnek(poti sercegés recsegés, trafó búgás, egyébb zaj törés, karcolás, etc....)
Azt a választ kaptam, hogy szép állapotban van, nem recseg, nem is érti miért kérdi ezt mindenki..... Így elutaltam a vételárat és vártam a postást.
Tegnap megérkezett, délután mikor hazaértem kicsomagoltam, beillesztettem a rendszerbe(előfokként), majd meghökkenve tapasztaltam, hogy a bemenet választó gomb használata nem megy recsegés, torzítás, és sercegés nélkül! sad.gif
Erről készítetem egy videót,majd elküldtem az eladónak....... Az eladó válasza természetesen az volt, hogy nála ilyet nem csinált....
Mondtam ok, utalja vissza a pénzt, küldöm az erősítőt! Ez elől elzárkózik, mondván, hogy az ő lelki ismerete tiszta és nem áll módjában visszavenni....

Üdv,
arsenlupin

tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Értékelés: 3848

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

hundnb írta:
2020.11.03., kedd 04:21
Semmi változás, eltünt.
O.k., akkor a fórumról is el fog.
Jó zenék --> Philips CD600 --> Kenwood KR4200 --> Braun L730
Jó zenék --> Marantz CD16 + Marantz ST72 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus
Jó zenék --> Panasonic SC-PMX70BEB,  Panasonic SA-PM25
Mindezek különféle madzagokkal összekötve állványokon

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

hundnb
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Értékelés: 2

Hozzászólás Szerző: hundnb »

Semmi változás, eltünt.

tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor

hundnb írta:
2020.10.08., csüt. 17:53
Köszi, ha van változás jelzek.
üdv.
Ezzel történt valami?
Jó zenék --> Marantz CD16 + Marantz ST72 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor

svan írta:
2020.11.02., hétf. 15:49
Helboar nálam is próbálkozott tegnapelőtt 3 napra kölcsön fejhallgató ügyben..
Most már nem fog.Legalábbis Helboar néven.

svan
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 165

Hozzászólás Szerző: svan »

Helboar nálam is próbálkozott tegnapelőtt 3 napra kölcsön fejhallgató ügyben..
Mozi:  Onkyo TX-NR807  -  Monitor Audio GS20 / GSLCR / GS10  -  Klipsch R-112SW  -  Dune HD TV-102W-T2  -  Samsung QLED
Sztereó: TMP Ant LE Dac/ Human Audio DRA kit+  -  Cary Audio SLI-80 / TMP Classic  -  Dynaudio C1.1 / SB Acoustics ARA

tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor

Danapoint70 írta:
2020.11.02., hétf. 11:15
tonee73 írta:
2020.11.02., hétf. 10:38
Danapoint70 írta:
2020.11.02., hétf. 10:32
Helboar memberlist.php?mode=viewprofile&u=47852 nevű felhasználó már 3x próbálozott nálam, hogy küldjem el neki ingyen tesztelésre a fejhallgatót, amit hírdetek, hogy ha teszik neki, alku nélkül megveszi.
Úgy tűnik, hogy találomra írkál mindenkinek, mert arra sem emlékszik, hogy már hónapokkal ezelőtt 2x is írt.
Mindezt úgy, hogy az elküldött cím alapján nem lakunk messze egymástól (erről persze meg sem próbált meggyőződni).
Az előző alkalommal felajánlottam neki, hogy ha megveszi és nem teszik, visszaveszem tőle, így van lehetősége kockázat nélkül kipróbálni. Pesze így már nem érdekelte, mert más fülesek is vannak, amiket ki akar még próbálni. Azóta is változatlanul csak az próbálkozik, hogy én csak küldjem el neki postán és ő majd 1 hét múlva jelentkezik, mert elfoglalt. Most már azt írtam neki, hogy elküldöm, adja meg a nevét és a címét, ő egy női nevet adott meg.

Csak óvatosan vele, nekem egyértelműen csalás gyanús a dolog, de mindenki döntse el, hogy elküld e egy ismeretlennek valamit így.
Jeleztem a megfelelő helyeken is, majd eldöntik, hogy van e a kollégának előélete.
Köszi, hogy jelezted!
Lehetséges, hogy egy újabb Kellner Zsolt inkarnáció (ő egyébként szigetszentmiklósi, legalábbis kezdetben ezt írta ki).
viewtopic.php?p=2213743#p2213743
Köszönöm, már tiltom is. leborulok.gif

Igen, Ő az, egyezik a megadott telefonszám.

viewtopic.php?f=100&t=88239

Danapoint70
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 8

Hozzászólás Szerző: Danapoint70 »

tonee73 írta:
2020.11.02., hétf. 10:38
Danapoint70 írta:
Helboar memberlist.php?mode=viewprofile&u=47852 nevű felhasználó már 3x próbálozott nálam, hogy küldjem el neki ingyen tesztelésre a fejhallgatót, amit hírdetek, hogy ha teszik neki, alku nélkül megveszi.
Úgy tűnik, hogy találomra írkál mindenkinek, mert arra sem emlékszik, hogy már hónapokkal ezelőtt 2x is írt.
Mindezt úgy, hogy az elküldött cím alapján nem lakunk messze egymástól (erről persze meg sem próbált meggyőződni).
Az előző alkalommal felajánlottam neki, hogy ha megveszi és nem teszik, visszaveszem tőle, így van lehetősége kockázat nélkül kipróbálni. Pesze így már nem érdekelte, mert más fülesek is vannak, amiket ki akar még próbálni. Azóta is változatlanul csak az próbálkozik, hogy én csak küldjem el neki postán és ő majd 1 hét múlva jelentkezik, mert elfoglalt. Most már azt írtam neki, hogy elküldöm, adja meg a nevét és a címét, ő egy női nevet adott meg.

Csak óvatosan vele, nekem egyértelműen csalás gyanús a dolog, de mindenki döntse el, hogy elküld e egy ismeretlennek valamit így.
Jeleztem a megfelelő helyeken is, majd eldöntik, hogy van e a kollégának előélete.
Köszi, hogy jelezted!
Lehetséges, hogy egy újabb Kellner Zsolt inkarnáció (ő egyébként szigetszentmiklósi, legalábbis kezdetben ezt írta ki).

Igen, Ő az, egyezik a megadott telefonszám.

viewtopic.php?f=100&t=88239

tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor

Danapoint70 írta:

Köszi, hogy jelezted!

Danapoint70
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 8

Hozzászólás Szerző: Danapoint70 »

deck
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 19

Hozzászólás Szerző: deck »

Még egy kis plusz infó az eladóról... Anélkül hogy utaltam volna neki, adta fel a csomagot és nem utánvéttel... úgy hogy nem ismerjük egymást és sosem uzleteltunk még!

deck
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 19

Hozzászólás Szerző: deck »

Helboar írta:
2020.10.05., hétf. 12:39
Royalfrakk kollégát nem ajánlom senkinek hogy üzleteljen vele. Egy terméket meg akartam vásárolni tőle , kértem képeket tőle mert a saját hirdetesebe képtelen volt feltölteni , azt mondta majd 3 nap múlva küld ,ma pedig jön az üzenet hogy eladta ... Èn jelentkeztem érte elsőnek az biztos, illetve nem említett semmit mikor vissza irt .. nagyon nem korrekt , megbízhatatlan üzletelést folytat az úriember . :smile33: :smile33: :smile33:
Én vásároltam meg a fejhallgatót, mivel komolyan érdekelt, és nem utolsó sorban mivel én írtam először az eladónak. Én is tartani szoktam a jelentkezési sorrendet, nem csak itt ezen a fórumon, hanem máshol is. Végtelenül korrekt az eladó, csak ajánlani tudom mindenkinek!!!

Vinkler
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Értékelés: 3900

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Az eladó szabadon dönthet arról, hogy kinek adja el a hirdetett terméket. Erre nincs szabály és nem is lesz!
Az érdeklődők közül, aki lemarad, érezhet sértődöttséget, de kár ezen rágódni és felesleges vádaskodni az eladóval szemben, valamint megbízhatatlan, nem ajánlott kategóriába sorolni. Senkit nem károsított meg, nem állított valótlant, semmi olyat nem tett, ami miatt meg kéne bélyegezni!
Én is jártam már úgy, hogy érdeklődtem egy termék felől több emailen keresztül, közben pedig valaki gyorsabban eldöntötte, hogy neki kell és átutalta a vételárat. Így jártam, ez van.

Szerintem ezt a “vitát” zárjuk le itt.

Köszi!
Apple / Parasound / Pro-Ject / Diy ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

gyeniko
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 234

Hozzászólás Szerző: gyeniko »

ZolaBA írta:
2020.10.09., pén. 20:32
Segítsetek, hol van az leírva, hogy az első jelentkezőé egy termék vételi joga? gondolkodik.gif

Természetesen a szabályzatban nincs ilyen. Sőt egyszer végig nyálaztam minden elérhető netikettet azokban sem találtam ilyet. Vannak persze facebook csoportok, ahol ezt szabályként kiemelik és szempont (helyi anyukák használt cucc adok-veszek színvonal) ott egyesek ráérnek vadászni és ebből sportot (hasznot) űzni, úgyhogy felettébb izgalmas olvasni a "stoppolom" - majd 10 perc múlva "bocs mégsem kell" kommentek sorát :D De más hirdetési oldalakon se láttam erre vonatkozóan semmit.

Szóval a kérdés adott. Honnan jött ez a kötelező sorrendiség? pláne olyan szintre, hogy "gerinctelen" lesz aki nem egyértelműen tartja.
Szerintem sok nézőpont létezik: én megértem, ha valakinek az a legelső gondolata, hogy az első jelentkezőt illeti meg a vásárlás joga. Egy áruházban, az akciós termékeknél biztosan így van. Ugyanakkor ez nem egy áruház és (ideális esetben) nem üzleti értékesítés. Magamból kiindulva: nem csak azt nézem meg, hogy kitől vásárolok, hanem azt is, hogy kinek adom el a terméket. Bizony, előfordult már, hogy valakinek nem adtam oda a hirdetett cuccost, mert nem tetszett a stílusa. Az eladó szabadon dönti el, hogy kivel teremt üzleti kapcsolatot (pl. mert nem szeretnénk "megágyazni" egy jövőbeni konfliktusnak, mint amilyen ez is), és ennek lehetnek akár emocionális vonatkozásai is (szimpatikus/nem szimpatikus). Az más kérdés, hogy a kommunikáció ne legyen megtévesztő, legyen őszinte és félreérthetetlen.
Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindíg meg kellene tenni, amit lehet!

ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 896

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

Segítsetek, hol van az leírva, hogy az első jelentkezőé egy termék vételi joga? gondolkodik.gif

Természetesen a szabályzatban nincs ilyen. Sőt egyszer végig nyálaztam minden elérhető netikettet azokban sem találtam ilyet. Vannak persze facebook csoportok, ahol ezt szabályként kiemelik és szempont (helyi anyukák használt cucc adok-veszek színvonal) ott egyesek ráérnek vadászni és ebből sportot (hasznot) űzni, úgyhogy felettébb izgalmas olvasni a "stoppolom" - majd 10 perc múlva "bocs mégsem kell" kommentek sorát :D De más hirdetési oldalakon se láttam erre vonatkozóan semmit.

Szóval a kérdés adott. Honnan jött ez a kötelező sorrendiség? pláne olyan szintre, hogy "gerinctelen" lesz aki nem egyértelműen tartja.
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

avl2
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1143

Hozzászólás Szerző: avl2 »

szerintem az igazat nem tudhatjuk kivülállóként ezen soraidat viszont mindenkinek ajanlom (kiemelés tölem:
puha írta:
2020.10.09., pén. 16:20
....Én is jártam már így, majd lesz másik tuti. Mindig lesz másik tuti. Már vagy 2 éve mardos egy erősítő elbal..kodása, én is túlkérdeztem, aztán egyszer már nem volt mit kérdezni, mert elkelt. Ennyi. Majd lesz másik tuti...
Ja, lehet, hogy ugyanattól az eladótól lesz a következő tuti! .... csak meg ne fogadd - mint már több ilyet olvastam - hogy vele soha nem üzletelsz, ez nem háború, csak egy jó kis játék! ...

Helboar
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Értékelés: 5

Hozzászólás Szerző: Helboar »

Royalfrakk írta:
2020.10.09., pén. 16:26
Helboar írta:
2020.10.09., pén. 15:40
Royalfrakk írta:
2020.10.09., pén. 15:16

Szia!

Egyrészt csak érdeklődtél(!) a termék után, másrészt nem te(!) jelentkeztél érte elsőnek - így annak küldtem először a képeket, aki az első volt. Ő meg is vette. Ezután jeleztem neked vissza, hogy elkelt.
Köszi a megértést!
Utólag kár hazudozni ,csak ront a helyzeteden, egyértelműen jeleztem hogy érdekel a termék és kérek képet, még véletlenül se jelezted válasz levèlben hogy már van érdeklődő ,csak valakinek kényelmesebb volt eladnod valamilyen szempontból ,aztán sz@rtál rám, továbbra sem ajánlanálak senkinek :)

Csak az egyéb olvasók számára reflektálok még egyszer a sületlenségedre.
Nem hazudozok! Nem jeleztél egyértelműen semmit!

Nálad majdnem egy órával hamarabb kérdezett rá valaki a cuccra. Kérlek, fogadd el ezt a tényt! („Èn jelentkeztem érte elsőnek az biztos”)
Kép kérdésre még mind a kettőtöknek az volt a válaszom, hogy nem vagyok otthon, vasárnap tudok küldeni. Te csak kérdezősködtél utána, a másik kollega pedig utána valóban jelezte, hogy ha minden ok vele, akkor valószínű elvinné. Elküldtem neki a képeket, mivel ő írt elsőnek. Megvette. Ezután írtam neked, hogy elkelt.

Szerintem fölösleges bárkinek picsognia amiatt, mert lemaradt egy XX ezres fejesről, illetve nevetséges, hogy ilyen téma miatt kell reflektálnom valakinek, mert beírt egy ilyen topikba. (Nem is tudtam volna róla, csak szólt egy kedves ismerős.)
Persze hogy beírok,tipikusan a gerinctelen üzletelési kategóriába tartozol, utólag azt hazudozol amihez kedved van, én többet nem is írok ez ügyben , kár érted .

Royalfrakk
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Értékelés: 0

Hozzászólás Szerző: Royalfrakk »

Helboar írta:
2020.10.09., pén. 15:40
Royalfrakk írta:
2020.10.09., pén. 15:16
Helboar írta:
2020.10.05., hétf. 12:39
Royalfrakk kollégát nem ajánlom senkinek hogy üzleteljen vele. Egy terméket meg akartam vásárolni tőle , kértem képeket tőle mert a saját hirdetesebe képtelen volt feltölteni , azt mondta majd 3 nap múlva küld ,ma pedig jön az üzenet hogy eladta ... Èn jelentkeztem érte elsőnek az biztos, illetve nem említett semmit mikor vissza irt .. nagyon nem korrekt , megbízhatatlan üzletelést folytat az úriember . :smile33: :smile33: :smile33:
Szia!

Egyrészt csak érdeklődtél(!) a termék után, másrészt nem te(!) jelentkeztél érte elsőnek - így annak küldtem először a képeket, aki az első volt. Ő meg is vette. Ezután jeleztem neked vissza, hogy elkelt.
Köszi a megértést!
Utólag kár hazudozni ,csak ront a helyzeteden, egyértelműen jeleztem hogy érdekel a termék és kérek képet, még véletlenül se jelezted válasz levèlben hogy már van érdeklődő ,csak valakinek kényelmesebb volt eladnod valamilyen szempontból ,aztán sz@rtál rám, továbbra sem ajánlanálak senkinek :)

Csak az egyéb olvasók számára reflektálok még egyszer a sületlenségedre.
Nem hazudozok! Nem jeleztél egyértelműen semmit!

Nálad majdnem egy órával hamarabb kérdezett rá valaki a cuccra. Kérlek, fogadd el ezt a tényt! („Èn jelentkeztem érte elsőnek az biztos”)
Kép kérdésre még mind a kettőtöknek az volt a válaszom, hogy nem vagyok otthon, vasárnap tudok küldeni. Te csak kérdezősködtél utána, a másik kollega pedig utána valóban jelezte, hogy ha minden ok vele, akkor valószínű elvinné. Elküldtem neki a képeket, mivel ő írt elsőnek. Megvette. Ezután írtam neked, hogy elkelt.

Szerintem fölösleges bárkinek picsognia amiatt, mert lemaradt egy XX ezres fejesről, illetve nevetséges, hogy ilyen téma miatt kell reflektálnom valakinek, mert beírt egy ilyen topikba. (Nem is tudtam volna róla, csak szólt egy kedves ismerős.)

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”