Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

svan írta:
2020.11.02., hétf. 15:49
Helboar nálam is próbálkozott tegnapelőtt 3 napra kölcsön fejhallgató ügyben..
Most már nem fog.Legalábbis Helboar néven.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
svan
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2008.04.19., szomb. 17:57
Értékelés: 183
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: svan »

Helboar nálam is próbálkozott tegnapelőtt 3 napra kölcsön fejhallgató ügyben..
Sztereó: TMP Ant LE Dac | Jadis DA 60 | JMlab Utopia Mini
Sztereó 2: Musical Fidelity Tri-Vista 21 | TMP Classic | Dynaudio Confidence C1
Mozi:  Onkyo TX-NR807  -  Dynaudio Contour 1.1 / Dynaudio Contour SC -  Klipsch R-112SW  -  Dune HD   -  Samsung QLED

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Danapoint70 írta:
2020.11.02., hétf. 11:15
tonee73 írta:
2020.11.02., hétf. 10:38
Danapoint70 írta:
2020.11.02., hétf. 10:32
Helboar memberlist.php?mode=viewprofile&u=47852 nevű felhasználó már 3x próbálozott nálam, hogy küldjem el neki ingyen tesztelésre a fejhallgatót, amit hírdetek, hogy ha teszik neki, alku nélkül megveszi.
Úgy tűnik, hogy találomra írkál mindenkinek, mert arra sem emlékszik, hogy már hónapokkal ezelőtt 2x is írt.
Mindezt úgy, hogy az elküldött cím alapján nem lakunk messze egymástól (erről persze meg sem próbált meggyőződni).
Az előző alkalommal felajánlottam neki, hogy ha megveszi és nem teszik, visszaveszem tőle, így van lehetősége kockázat nélkül kipróbálni. Pesze így már nem érdekelte, mert más fülesek is vannak, amiket ki akar még próbálni. Azóta is változatlanul csak az próbálkozik, hogy én csak küldjem el neki postán és ő majd 1 hét múlva jelentkezik, mert elfoglalt. Most már azt írtam neki, hogy elküldöm, adja meg a nevét és a címét, ő egy női nevet adott meg.

Csak óvatosan vele, nekem egyértelműen csalás gyanús a dolog, de mindenki döntse el, hogy elküld e egy ismeretlennek valamit így.
Jeleztem a megfelelő helyeken is, majd eldöntik, hogy van e a kollégának előélete.
Köszi, hogy jelezted!
Lehetséges, hogy egy újabb Kellner Zsolt inkarnáció (ő egyébként szigetszentmiklósi, legalábbis kezdetben ezt írta ki).
viewtopic.php?p=2213743#p2213743
Köszönöm, már tiltom is. leborulok.gif

Igen, Ő az, egyezik a megadott telefonszám.

viewtopic.php?f=100&t=88239
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Danapoint70
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2014.04.15., kedd 17:59
Értékelés: 13

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Danapoint70 »

tonee73 írta:
2020.11.02., hétf. 10:38
Danapoint70 írta:
2020.11.02., hétf. 10:32
Helboar memberlist.php?mode=viewprofile&u=47852 nevű felhasználó már 3x próbálozott nálam, hogy küldjem el neki ingyen tesztelésre a fejhallgatót, amit hírdetek, hogy ha teszik neki, alku nélkül megveszi.
Úgy tűnik, hogy találomra írkál mindenkinek, mert arra sem emlékszik, hogy már hónapokkal ezelőtt 2x is írt.
Mindezt úgy, hogy az elküldött cím alapján nem lakunk messze egymástól (erről persze meg sem próbált meggyőződni).
Az előző alkalommal felajánlottam neki, hogy ha megveszi és nem teszik, visszaveszem tőle, így van lehetősége kockázat nélkül kipróbálni. Pesze így már nem érdekelte, mert más fülesek is vannak, amiket ki akar még próbálni. Azóta is változatlanul csak az próbálkozik, hogy én csak küldjem el neki postán és ő majd 1 hét múlva jelentkezik, mert elfoglalt. Most már azt írtam neki, hogy elküldöm, adja meg a nevét és a címét, ő egy női nevet adott meg.

Csak óvatosan vele, nekem egyértelműen csalás gyanús a dolog, de mindenki döntse el, hogy elküld e egy ismeretlennek valamit így.
Jeleztem a megfelelő helyeken is, majd eldöntik, hogy van e a kollégának előélete.
Köszi, hogy jelezted!
Lehetséges, hogy egy újabb Kellner Zsolt inkarnáció (ő egyébként szigetszentmiklósi, legalábbis kezdetben ezt írta ki).
viewtopic.php?p=2213743#p2213743

Igen, Ő az, egyezik a megadott telefonszám.

viewtopic.php?f=100&t=88239

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Danapoint70 írta:
2020.11.02., hétf. 10:32
Helboar memberlist.php?mode=viewprofile&u=47852 nevű felhasználó már 3x próbálozott nálam, hogy küldjem el neki ingyen tesztelésre a fejhallgatót, amit hírdetek, hogy ha teszik neki, alku nélkül megveszi.
Úgy tűnik, hogy találomra írkál mindenkinek, mert arra sem emlékszik, hogy már hónapokkal ezelőtt 2x is írt.
Mindezt úgy, hogy az elküldött cím alapján nem lakunk messze egymástól (erről persze meg sem próbált meggyőződni).
Az előző alkalommal felajánlottam neki, hogy ha megveszi és nem teszik, visszaveszem tőle, így van lehetősége kockázat nélkül kipróbálni. Pesze így már nem érdekelte, mert más fülesek is vannak, amiket ki akar még próbálni. Azóta is változatlanul csak az próbálkozik, hogy én csak küldjem el neki postán és ő majd 1 hét múlva jelentkezik, mert elfoglalt. Most már azt írtam neki, hogy elküldöm, adja meg a nevét és a címét, ő egy női nevet adott meg.

Csak óvatosan vele, nekem egyértelműen csalás gyanús a dolog, de mindenki döntse el, hogy elküld e egy ismeretlennek valamit így.
Jeleztem a megfelelő helyeken is, majd eldöntik, hogy van e a kollégának előélete.
Köszi, hogy jelezted!
Lehetséges, hogy egy újabb Kellner Zsolt inkarnáció (ő egyébként szigetszentmiklósi, legalábbis kezdetben ezt írta ki).
viewtopic.php?p=2213743#p2213743
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Danapoint70
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2014.04.15., kedd 17:59
Értékelés: 13

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Danapoint70 »

Helboar memberlist.php?mode=viewprofile&u=47852 nevű felhasználó már 3x próbálozott nálam, hogy küldjem el neki ingyen tesztelésre a fejhallgatót, amit hírdetek, hogy ha teszik neki, alku nélkül megveszi.
Úgy tűnik, hogy találomra írkál mindenkinek, mert arra sem emlékszik, hogy már hónapokkal ezelőtt 2x is írt.
Mindezt úgy, hogy az elküldött cím alapján nem lakunk messze egymástól (erről persze meg sem próbált meggyőződni).
Az előző alkalommal felajánlottam neki, hogy ha megveszi és nem teszik, visszaveszem tőle, így van lehetősége kockázat nélkül kipróbálni. Pesze így már nem érdekelte, mert más fülesek is vannak, amiket ki akar még próbálni. Azóta is változatlanul csak az próbálkozik, hogy én csak küldjem el neki postán és ő majd 1 hét múlva jelentkezik, mert elfoglalt. Most már azt írtam neki, hogy elküldöm, adja meg a nevét és a címét, ő egy női nevet adott meg.

Csak óvatosan vele, nekem egyértelműen csalás gyanús a dolog, de mindenki döntse el, hogy elküld e egy ismeretlennek valamit így.
Jeleztem a megfelelő helyeken is, majd eldöntik, hogy van e a kollégának előélete.

Avatar
deck
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2012.04.05., csüt. 14:24
Értékelés: 22

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: deck »

Még egy kis plusz infó az eladóról... Anélkül hogy utaltam volna neki, adta fel a csomagot és nem utánvéttel... úgy hogy nem ismerjük egymást és sosem uzleteltunk még!

Avatar
deck
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2012.04.05., csüt. 14:24
Értékelés: 22

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: deck »

Helboar írta:
2020.10.05., hétf. 12:39
Royalfrakk kollégát nem ajánlom senkinek hogy üzleteljen vele. Egy terméket meg akartam vásárolni tőle , kértem képeket tőle mert a saját hirdetesebe képtelen volt feltölteni , azt mondta majd 3 nap múlva küld ,ma pedig jön az üzenet hogy eladta ... Èn jelentkeztem érte elsőnek az biztos, illetve nem említett semmit mikor vissza irt .. nagyon nem korrekt , megbízhatatlan üzletelést folytat az úriember . :smile33: :smile33: :smile33:
Én vásároltam meg a fejhallgatót, mivel komolyan érdekelt, és nem utolsó sorban mivel én írtam először az eladónak. Én is tartani szoktam a jelentkezési sorrendet, nem csak itt ezen a fórumon, hanem máshol is. Végtelenül korrekt az eladó, csak ajánlani tudom mindenkinek!!!

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Az eladó szabadon dönthet arról, hogy kinek adja el a hirdetett terméket. Erre nincs szabály és nem is lesz!
Az érdeklődők közül, aki lemarad, érezhet sértődöttséget, de kár ezen rágódni és felesleges vádaskodni az eladóval szemben, valamint megbízhatatlan, nem ajánlott kategóriába sorolni. Senkit nem károsított meg, nem állított valótlant, semmi olyat nem tett, ami miatt meg kéne bélyegezni!
Én is jártam már úgy, hogy érdeklődtem egy termék felől több emailen keresztül, közben pedig valaki gyorsabban eldöntötte, hogy neki kell és átutalta a vételárat. Így jártam, ez van.

Szerintem ezt a “vitát” zárjuk le itt.

Köszi!
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
gyeniko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2012.10.16., kedd 17:48
Értékelés: 263
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: gyeniko »

ZolaBA írta:
2020.10.09., pén. 20:32
Segítsetek, hol van az leírva, hogy az első jelentkezőé egy termék vételi joga? gondolkodik.gif

Természetesen a szabályzatban nincs ilyen. Sőt egyszer végig nyálaztam minden elérhető netikettet azokban sem találtam ilyet. Vannak persze facebook csoportok, ahol ezt szabályként kiemelik és szempont (helyi anyukák használt cucc adok-veszek színvonal) ott egyesek ráérnek vadászni és ebből sportot (hasznot) űzni, úgyhogy felettébb izgalmas olvasni a "stoppolom" - majd 10 perc múlva "bocs mégsem kell" kommentek sorát :D De más hirdetési oldalakon se láttam erre vonatkozóan semmit.

Szóval a kérdés adott. Honnan jött ez a kötelező sorrendiség? pláne olyan szintre, hogy "gerinctelen" lesz aki nem egyértelműen tartja.
Szerintem sok nézőpont létezik: én megértem, ha valakinek az a legelső gondolata, hogy az első jelentkezőt illeti meg a vásárlás joga. Egy áruházban, az akciós termékeknél biztosan így van. Ugyanakkor ez nem egy áruház és (ideális esetben) nem üzleti értékesítés. Magamból kiindulva: nem csak azt nézem meg, hogy kitől vásárolok, hanem azt is, hogy kinek adom el a terméket. Bizony, előfordult már, hogy valakinek nem adtam oda a hirdetett cuccost, mert nem tetszett a stílusa. Az eladó szabadon dönti el, hogy kivel teremt üzleti kapcsolatot (pl. mert nem szeretnénk "megágyazni" egy jövőbeni konfliktusnak, mint amilyen ez is), és ennek lehetnek akár emocionális vonatkozásai is (szimpatikus/nem szimpatikus). Az más kérdés, hogy a kommunikáció ne legyen megtévesztő, legyen őszinte és félreérthetetlen.
Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindíg meg kellene tenni, amit lehet!

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1651
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

Segítsetek, hol van az leírva, hogy az első jelentkezőé egy termék vételi joga? gondolkodik.gif

Természetesen a szabályzatban nincs ilyen. Sőt egyszer végig nyálaztam minden elérhető netikettet azokban sem találtam ilyet. Vannak persze facebook csoportok, ahol ezt szabályként kiemelik és szempont (helyi anyukák használt cucc adok-veszek színvonal) ott egyesek ráérnek vadászni és ebből sportot (hasznot) űzni, úgyhogy felettébb izgalmas olvasni a "stoppolom" - majd 10 perc múlva "bocs mégsem kell" kommentek sorát :D De más hirdetési oldalakon se láttam erre vonatkozóan semmit.

Szóval a kérdés adott. Honnan jött ez a kötelező sorrendiség? pláne olyan szintre, hogy "gerinctelen" lesz aki nem egyértelműen tartja.
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: avl2 »

szerintem az igazat nem tudhatjuk kivülállóként ezen soraidat viszont mindenkinek ajanlom (kiemelés tölem:
puha írta:
2020.10.09., pén. 16:20
....Én is jártam már így, majd lesz másik tuti. Mindig lesz másik tuti. Már vagy 2 éve mardos egy erősítő elbal..kodása, én is túlkérdeztem, aztán egyszer már nem volt mit kérdezni, mert elkelt. Ennyi. Majd lesz másik tuti...
Ja, lehet, hogy ugyanattól az eladótól lesz a következő tuti! .... csak meg ne fogadd - mint már több ilyet olvastam - hogy vele soha nem üzletelsz, ez nem háború, csak egy jó kis játék! ...

Avatar
Helboar
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2020.05.29., pén. 11:20
Értékelés: 5

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Helboar »

Royalfrakk írta:
2020.10.09., pén. 16:26
Helboar írta:
2020.10.09., pén. 15:40
Royalfrakk írta:
2020.10.09., pén. 15:16


Szia!

Egyrészt csak érdeklődtél(!) a termék után, másrészt nem te(!) jelentkeztél érte elsőnek - így annak küldtem először a képeket, aki az első volt. Ő meg is vette. Ezután jeleztem neked vissza, hogy elkelt.
Köszi a megértést!
Utólag kár hazudozni ,csak ront a helyzeteden, egyértelműen jeleztem hogy érdekel a termék és kérek képet, még véletlenül se jelezted válasz levèlben hogy már van érdeklődő ,csak valakinek kényelmesebb volt eladnod valamilyen szempontból ,aztán sz@rtál rám, továbbra sem ajánlanálak senkinek :)

Csak az egyéb olvasók számára reflektálok még egyszer a sületlenségedre.
Nem hazudozok! Nem jeleztél egyértelműen semmit!

Nálad majdnem egy órával hamarabb kérdezett rá valaki a cuccra. Kérlek, fogadd el ezt a tényt! („Èn jelentkeztem érte elsőnek az biztos”)
Kép kérdésre még mind a kettőtöknek az volt a válaszom, hogy nem vagyok otthon, vasárnap tudok küldeni. Te csak kérdezősködtél utána, a másik kollega pedig utána valóban jelezte, hogy ha minden ok vele, akkor valószínű elvinné. Elküldtem neki a képeket, mivel ő írt elsőnek. Megvette. Ezután írtam neked, hogy elkelt.

Szerintem fölösleges bárkinek picsognia amiatt, mert lemaradt egy XX ezres fejesről, illetve nevetséges, hogy ilyen téma miatt kell reflektálnom valakinek, mert beírt egy ilyen topikba. (Nem is tudtam volna róla, csak szólt egy kedves ismerős.)
Persze hogy beírok,tipikusan a gerinctelen üzletelési kategóriába tartozol, utólag azt hazudozol amihez kedved van, én többet nem is írok ez ügyben , kár érted .

Avatar
Royalfrakk
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2020.01.17., pén. 20:58
Értékelés: 20
Tartózkodási hely: Budapest XI.

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Royalfrakk »

Helboar írta:
2020.10.09., pén. 15:40
Royalfrakk írta:
2020.10.09., pén. 15:16
Helboar írta:
2020.10.05., hétf. 12:39
Royalfrakk kollégát nem ajánlom senkinek hogy üzleteljen vele. Egy terméket meg akartam vásárolni tőle , kértem képeket tőle mert a saját hirdetesebe képtelen volt feltölteni , azt mondta majd 3 nap múlva küld ,ma pedig jön az üzenet hogy eladta ... Èn jelentkeztem érte elsőnek az biztos, illetve nem említett semmit mikor vissza irt .. nagyon nem korrekt , megbízhatatlan üzletelést folytat az úriember . :smile33: :smile33: :smile33:
Szia!

Egyrészt csak érdeklődtél(!) a termék után, másrészt nem te(!) jelentkeztél érte elsőnek - így annak küldtem először a képeket, aki az első volt. Ő meg is vette. Ezután jeleztem neked vissza, hogy elkelt.
Köszi a megértést!
Utólag kár hazudozni ,csak ront a helyzeteden, egyértelműen jeleztem hogy érdekel a termék és kérek képet, még véletlenül se jelezted válasz levèlben hogy már van érdeklődő ,csak valakinek kényelmesebb volt eladnod valamilyen szempontból ,aztán sz@rtál rám, továbbra sem ajánlanálak senkinek :)

Csak az egyéb olvasók számára reflektálok még egyszer a sületlenségedre.
Nem hazudozok! Nem jeleztél egyértelműen semmit!

Nálad majdnem egy órával hamarabb kérdezett rá valaki a cuccra. Kérlek, fogadd el ezt a tényt! („Èn jelentkeztem érte elsőnek az biztos”)
Kép kérdésre még mind a kettőtöknek az volt a válaszom, hogy nem vagyok otthon, vasárnap tudok küldeni. Te csak kérdezősködtél utána, a másik kollega pedig utána valóban jelezte, hogy ha minden ok vele, akkor valószínű elvinné. Elküldtem neki a képeket, mivel ő írt elsőnek. Megvette. Ezután írtam neked, hogy elkelt.

Szerintem fölösleges bárkinek picsognia amiatt, mert lemaradt egy XX ezres fejesről, illetve nevetséges, hogy ilyen téma miatt kell reflektálnom valakinek, mert beírt egy ilyen topikba. (Nem is tudtam volna róla, csak szólt egy kedves ismerős.)

Avatar
puha
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2017.05.30., kedd 16:14
Értékelés: 87

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: puha »

Abban szerintem nincs tisztességtelen üzletelés, hogy valami oknál fogva nem te kaptad meg a terméket. Magában ettől, ha nincs más, kár savazni a másikat. “Nem ajánlom, képtelen, nem korrekt, megbízhatatlan” - ezek túl erős szavak. Nem ezek a sztorik valók ide. Te kértél egy képet egy olyan termékről, amire azt írta az eladó, hogy minden szempontból hibátlan - most nem emlékszem pontosan, de ez a lényeg - nyilván bizalmatlan és talán bizonytalan is voltál, valaki meg gyorsabb volt, talán határozottabb is, mint te, az eladó meg nem akart két szék közé esni. Van ilyen. Szerintem inkább magadra haragszol, mert elbalf... kodtad. Én is jártam már így, majd lesz másik tuti. Mindig lesz másik tuti. Már vagy 2 éve mardos egy erősítő elbal..kodása, én is túlkérdeztem, aztán egyszer már nem volt mit kérdezni, mert elkelt. Ennyi. Majd lesz másik tuti... Ja, lehet, hogy ugyanattól az eladótól lesz a következő tuti! .... csak meg ne fogadd - mint már több ilyet olvastam - hogy vele soha nem üzletelsz, ez nem háború, csak egy jó kis játék! Azt a jó kis fejest ráadásul most akcióban láttam 110-120 helyett 90-ért újonnan, az már nincs is olyan messze árban.

Avatar
tonya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2003.10.22., szer. 16:46
Értékelés: 976

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonya »

Ha az eladó szemszögéből nézzük a dolgot, azért azt is vegyük figyelembe, hogy elég sok olyan vevő is van aki, sokat kérdez ami nem baj, válaszolnak Neki, aztán válaszra sem méltat, azt se mondja, hogy köszönöm, de nem kérem, így érthető az is, hogy annak adják oda aki viszi a pénzt és fizet. ;)
Sok régi kacat.(Na jó azért van pár új cucc is.) Kár is velük foglalkozni, de én el vagyok velük.
Nem mindig a drágább cucc a jobb, néha vannak kivételek......

Avatar
Helboar
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2020.05.29., pén. 11:20
Értékelés: 5

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Helboar »

Royalfrakk írta:
2020.10.09., pén. 15:16
Helboar írta:
2020.10.05., hétf. 12:39
Royalfrakk kollégát nem ajánlom senkinek hogy üzleteljen vele. Egy terméket meg akartam vásárolni tőle , kértem képeket tőle mert a saját hirdetesebe képtelen volt feltölteni , azt mondta majd 3 nap múlva küld ,ma pedig jön az üzenet hogy eladta ... Èn jelentkeztem érte elsőnek az biztos, illetve nem említett semmit mikor vissza irt .. nagyon nem korrekt , megbízhatatlan üzletelést folytat az úriember . :smile33: :smile33: :smile33:
Szia!

Egyrészt csak érdeklődtél(!) a termék után, másrészt nem te(!) jelentkeztél érte elsőnek - így annak küldtem először a képeket, aki az első volt. Ő meg is vette. Ezután jeleztem neked vissza, hogy elkelt.
Köszi a megértést!
Utólag kár hazudozni ,csak ront a helyzeteden, egyértelműen jeleztem hogy érdekel a termék és kérek képet, még véletlenül se jelezted válasz levèlben hogy már van érdeklődő ,csak valakinek kényelmesebb volt eladnod valamilyen szempontból ,aztán sz@rtál rám, továbbra sem ajánlanálak senkinek :)

Avatar
Royalfrakk
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2020.01.17., pén. 20:58
Értékelés: 20
Tartózkodási hely: Budapest XI.

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Royalfrakk »

Helboar írta:
2020.10.05., hétf. 12:39
Royalfrakk kollégát nem ajánlom senkinek hogy üzleteljen vele. Egy terméket meg akartam vásárolni tőle , kértem képeket tőle mert a saját hirdetesebe képtelen volt feltölteni , azt mondta majd 3 nap múlva küld ,ma pedig jön az üzenet hogy eladta ... Èn jelentkeztem érte elsőnek az biztos, illetve nem említett semmit mikor vissza irt .. nagyon nem korrekt , megbízhatatlan üzletelést folytat az úriember . :smile33: :smile33: :smile33:
Szia!

Egyrészt csak érdeklődtél(!) a termék után, másrészt nem te(!) jelentkeztél érte elsőnek - így annak küldtem először a képeket, aki az első volt. Ő meg is vette. Ezután jeleztem neked vissza, hogy elkelt.
Köszi a megértést!

Avatar
hundnb
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2008.10.05., vas. 00:12
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Újpest

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: hundnb »

Személyesen vettem át, de a westend city előtt, címét nem tudom.

Avatar
frenki485
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1810
Csatlakozott: 2014.07.21., hétf. 14:28
Értékelés: 529
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: frenki485 »

hundnb írta:
2020.10.09., pén. 04:27
Mindent kipróbáltam, szervizbe is elvittem ott se működött.
Ha kell oda adom bárki kipróbálhatja mert max kulcstartónak jó.
Mikor megvettem már aznap jeleztem neki hogy nem jó, csak épp egyből elérhetetlen lett, telefonja azóta is ki van kapcsolva.
üdv.
Értem, hát sajnálom...
Drága kulcstartó volt.
Úgy küldte, vagy személyesen vetted át, nem tudsz elmenni hozzá, megkeresni?
Ethosz CDM Transport/Player(TDA1545A), Philips Cd-304 (TDA1540P), Ethosz csöves DAC(TDA1541),  
Ethosz végfok, Moth előfok, Ethosz EAL-04 doboz,
Technics SL 1210 GR/AudioGold plinth,Achromat, Palotás féle ARC phono, Shure M44-7, Shure SC35C
Ethosz, Van Den Hul kábel, Fapaci/Kontaset elosztó.



 

Avatar
hundnb
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2008.10.05., vas. 00:12
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Újpest

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: hundnb »

Mindent kipróbáltam, szervizbe is elvittem ott se működött.
Ha kell oda adom bárki kipróbálhatja mert max kulcstartónak jó.
Mikor megvettem már aznap jeleztem neki hogy nem jó, csak épp egyből elérhetetlen lett, telefonja azóta is ki van kapcsolva.
üdv.

Avatar
frenki485
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1810
Csatlakozott: 2014.07.21., hétf. 14:28
Értékelés: 529
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: frenki485 »

hundnb írta:
2020.10.08., csüt. 16:18
Heló
MarantzMax nevű usert senkinek nem ajánlom, rossz processzort adott el , viewtopic.php?t=150377 azóta se email, se telefon, se privátra nem reagál.
Kerüljétek el. :angry:
Anélkül, hogy az eladót védeném, de informatikusként:
Amikor kipróbáltad, beüzemelted a CPU-t, megfelelő alaplapba raktad?
A BIOS/UEFI stimmel hozzá, kezeli, kezelnie kellene ezt a CPU-t?
Hozzá tartozó, megfelelő RAM modulokat használtál, tápegység, minden egyéb stimmelt?
Esetleg egy BIOS frissítés volt, vagy megoldhatná a dolgot.
üdv:
Zsolt
Ethosz CDM Transport/Player(TDA1545A), Philips Cd-304 (TDA1540P), Ethosz csöves DAC(TDA1541),  
Ethosz végfok, Moth előfok, Ethosz EAL-04 doboz,
Technics SL 1210 GR/AudioGold plinth,Achromat, Palotás féle ARC phono, Shure M44-7, Shure SC35C
Ethosz, Van Den Hul kábel, Fapaci/Kontaset elosztó.



 

Avatar
hundnb
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2008.10.05., vas. 00:12
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Újpest

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: hundnb »

Köszi, ha van változás jelzek.
üdv.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

hundnb írta:
2020.10.08., csüt. 16:18
Heló
MarantzMax nevű usert senkinek nem ajánlom, rossz processzort adott el , viewtopic.php?t=150377 azóta se email, se telefon, se privátra nem reagál.
Kerüljétek el. :angry:
Kapott egy emailt:

"Az általad az AVX fórumon hundnb fórumtagnak eladott Intel Core i9 9900K processzor a vevő visszajelzése alapján hibás.Ezúton kérlek, hogy a problémás helyzetet 1 héten belül a fórumról való kizárás terhe mellett rendezd vele.Amennyiben ez 10.15.-éig nem történik meg a felhasználód tiltásra fog kerülni.
Köszönöm.
tonee73, az AVX adminisztrátora"

Ha a megadott dátumig nem történik semmi kérlek jelezd itt és kitiltom.
Sajna többet nem tudunk tenni, de hátha ez elég lesz.
Üdv
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
R.G.
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2012.04.12., csüt. 10:45
Értékelés: 276
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: R.G. »

hundnb írta:
2020.10.08., csüt. 16:18
Heló
MarantzMax nevű usert senkinek nem ajánlom, rossz processzort adott el , viewtopic.php?t=150377 azóta se email, se telefon, se privátra nem reagál.
Kerüljétek el. :angry:
jelezd egy moderátornak is a problémát ha még nem tetted meg
sad.gif sad.gif
Emotiva T2, C2, B1, Marantz SR 7013, DIY Ultimax 15", Crown XTi 4002, Sony 55", Benq W2000, Elite Screens Saker 100",Zidoo Z9X, Synology DS218play, Supra, Furukawa, Vention

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”