Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5730
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

szj4 írta:
2020.11.18., szer. 20:26
Oda válaszoltam.
Csak én vagyok béna, hogy nem látom a válasz erre gombot?
A válaszok átkerültek ide, a helyükre.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Pinkpanther
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2011.11.26., szomb. 21:48
Értékelés: 9

Re: Jbl 4208

Hozzászólás Szerző: Pinkpanther »

szj4 írta:
2020.11.18., szer. 20:31
Azt én nem tudhatom, hogy kit vertél át, vagy kit sem, a mi ügyünk akkor ér véget ha itt lesz a keremben a leírásnak megfelelő erősítő.
Nyomonkövetési szám csak nem akar megérkezni...
Ja tudom, említetted telefonban, hogy neked nincs arra ídőd, hogy a másikat tájékoztasd. Bár utalás előtt még megígérted, hogy persze, kedden első dolgod lesz a feladás. Az utalás megérkezéséről is csak akkor tájékoztattál amikor rákérdeztem, hogy odaért-e.
Forumozni mégis van időd.

Oké, nem ehhez a hangfalhoz tartozik, és erősen off, de remélem Te is, és az esetleges vevőjelöltek elgondolkoznak, hogy neked utalni azonnal kell, a terméket meg majd egyszer talán postázod. Vagy nem. Ki tudja.
Ne haragudj, de miután elküldtél a picsaba mit is vártál?

Avatar
Pinkpanther
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2011.11.26., szomb. 21:48
Értékelés: 9

Re: Jbl 4208

Hozzászólás Szerző: Pinkpanther »

szj4 írta:
2020.11.18., szer. 20:21
Hát az én sms címlistám meg teljesen mást bizonyít. Na ezért sms-ezek, mert annak van némi nyoma a hatóságoknál.
Hol van a feladást bizonyító bármilyen dokumentum, mert felkérésemre 12 órája nem bírod elküldeni.
Délelőtt még azt mondtad, hogy a futár holnap veszi fel. Most meg hirtelen már úton is van, amikor kérem az összeg visszautalását.
Ha valóban adtál volna fel a dpd-vel nekem csomagot ahogy írtad, akkor erről nekem kellett volna értesítést kapnom a futár cégtől.
Ja, hogy annyira mégsem vagy elfoglalt, hogy forumozz.

Nekem nam azzal van bajom, hogy nincs időd feladni, de ha már hétfőn engem sürgetsz az utalással, és megígéred, hogy kedde este feladod a terméket, akkor legalább kedd este egy "elnézést, de sok volt a doglom" című választ küldhettél volna kérdésemre. Hidd el megértem.

De mivel látom mássl is volt hasonló bajod, így lehet nem bennem van a hiba.

Amúgy meg nem kéne rámvágnod a telefont ha már egyszer nagy nehezen elérlek...
Igen sajnos most ez van, nem tudok szét szakadni, de mindenki megkapta igaz némi késéssel.
Viszont nem vertem át senkit , nem hazudozok hogy ez van meg az van. Csak késik, de neked még bőven időben.
Mutogathatsz nyugodtam, mert én hívtalak vissza mindig.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5730
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

szj4 írta:
2020.11.18., szer. 20:06
190 ezret utaltam, hisz annyi a végfok ára.
Oké, akkor nem csak velem viselkedik tahó módon. Ebbe belefutottam.
Azt mondta, ha feljelentem úgyis ki fognak röhögni. Pénzt vissza nem ad. Állítólag küldi a cuccot.
Az lehet hogy a hivatalos szerv kiröhög, bár ebbe nem lennék biztos teljes mértékben, de ha lenyomozom az illetőt és személyesen megyek el a végfokért akkor az senkinek sem lesz jó.
viewtopic.php?f=33&t=152017
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Pinkpanther
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2011.11.26., szomb. 21:48
Értékelés: 9

Re: Jbl 4208

Hozzászólás Szerző: Pinkpanther »

tonee73 írta:
2020.11.18., szer. 19:21
Pinkpanther írta:
2020.10.30., pén. 09:09
Aki csak csetelget az amúgy sem komoly érdeklődő, mert nem meri vállalni már a telefonos kontaktust sem. Ha ez sérti a fórum szabályzatát töröljétek nyugodtan nem kenyérre kell az ára.
Akkor most megkérdezném a fentiekhez kapcsolódóan: azzal mi van aki vállalná a telefonos kontaktust, mert te nem méltatod arra hogy elküldd neki a megvett portékát-úgy hogy a felszólításodra elutalta az árát előre?
viewtopic.php?p=2549004#p2549004
Egyébként úgy látszik vevői oldalról sem megy a dolog zökkenőmentesen:
viewtopic.php?p=2432077#p2432077
Nos, a sztori:

Hétfő elutalta a pénzt mert még ketten, jelentkeztek.
írtam neki köszi megjött a pénz. értesítem a feladásról
Este rám írt feladtam-e.
majd 20 perc múlva elküldött az anyámba, miután este láttam mar nem kommentáltam,
írtam neki másnap feladésra vár, péntekig oda ér. Ahogy azt előzőleg megbeszéltük.
Valóban hívott nem vettem fel, de mindig visszahívtam.

mindezt SMS-el és híváslistával tudok bizonyítani.
Az erősítő már úton van.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5730
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

szj4 írta:
2020.11.18., szer. 18:42
Sziasztok!

Eddig nem voltam avx-en tag, de segítségetekre lenne szükségem.
Egyelőre egy másik topikjában bekérdeztem ezzel kapcsolatban:
viewtopic.php?f=33&t=152017
Ha valami változik légy szíves jelezd itt (remélem fog, hamarosan).
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5730
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

gyeniko írta:
2020.11.18., szer. 19:44
Nem tudom, hogy mekkora összeget utaltál neki, de 50.000.- Ft-ig szabálysértés, efelett viszont bűncselekmény (leginkább a csalás állhat meg).
Csak nem annyira buta, hogy megrángattatja magát a rendőrséggel...
Egyszer vevői oldalon már majdnem sikerült eljutnia odáig:
viewtopic.php?p=2432077#p2432077
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
gyeniko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2012.10.16., kedd 17:48
Értékelés: 263
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: gyeniko »

Nem tudom, hogy mekkora összeget utaltál neki, de 50.000.- Ft-ig szabálysértés, efelett viszont bűncselekmény (leginkább a csalás állhat meg).
Csak nem annyira buta, hogy megrángattatja magát a rendőrséggel...
Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindíg meg kellene tenni, amit lehet!

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5730
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Jbl 4208

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Pinkpanther írta:
2020.10.30., pén. 09:09
Aki csak csetelget az amúgy sem komoly érdeklődő, mert nem meri vállalni már a telefonos kontaktust sem. Ha ez sérti a fórum szabályzatát töröljétek nyugodtan nem kenyérre kell az ára.
Akkor most megkérdezném a fentiekhez kapcsolódóan: azzal mi van aki vállalná a telefonos kontaktust, mert te nem méltatod arra hogy elküldd neki a megvett portékát-úgy hogy a felszólításodra elutalta az árát előre?
viewtopic.php?p=2549004#p2549004
Egyébként úgy látszik vevői oldalról sem megy a dolog zökkenőmentesen:
viewtopic.php?p=2432077#p2432077
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
arsenlupin
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 627
Csatlakozott: 2004.10.14., csüt. 18:33
Értékelés: 84
Tartózkodási hely: Vác környéke

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: arsenlupin »

Nos uraim, úgy látszik megoldódik a problémám! Jelentkezett egy úriember aki ebben a formában megvásárolná az erősítőt!
Természetesen alacsonyabb áron, mint én vettem, de ez már nem érdekel, elfogadom az ajánlatát!
Köszönök minden segítő szándékot és hozzászólást!
Mindenkinek szép napot kívánok! :napsut:
Feri

Üdv,
arsenlupin

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5730
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

erica írta:
2020.11.10., kedd 16:17
.
Akkor ezek szerint Kérhetem én is az elötem árusító avx és kollégát a vissza vételre.
Mivel ő sem említette a hangfal csatit.
Vagy ez csak rám vonatkozik?
Nem volt ismert hiba ha ez akkor is fellépett h kontaktus volt mikor vásároltam akkor szintén nem volt tájékoztatás mint elötte lévő lelkiismeretes forumtag vissza vásárolja?
Még sikerült hallgatni a videót h ne egyoldalú legyen az elbírálás?
Mivel kapcsoltam a bemenetválasztó mert kerestem az auxot s nem tapasztaltam sercegés ezért is gondoltam h azon része is hibátlan bár nekem a potméter kimerült a hangerőszabályzónál.
Kérek segítséget mert nem érzem magam hibásnak.
Ha gondold kérd.Ez itt most rólad és arsenelupinról szól, hogy te hogyan rendezed azzal akivel vetted az a te dolgod-bár ha te is sérelmezted volna ezt vásárláskor itt a topikban akkor valószínűleg ugyanígy megkértem volna, hogy vegye vissza.Így, hogy továbbadtad azért kicsit necces az előző eladóra hivatkozni, nem gondolod? gondolkodik.gif
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
erica
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2015.12.01., kedd 20:45
Értékelés: 275

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: erica »

tonee73 írta:
2020.11.10., kedd 15:35
erica írta:
2020.11.10., kedd 13:18
arsenlupin írta:
2020.11.10., kedd 13:01
Az én tapasztalatom (összesen 15 percnyi) az volt, hogy minden átkapcsoláskor legyen az AUX, CD vagy AV jelentkezik a sercegés, recsegés, sőt torzítás! Egyiknél jobban(AUX), másiknál(CD) kevésbé.... átváltás után ez mérséklődik, majd megszűnik. A videón a nyomatékosabb érzékeltetés miatt "tekergetem" a potit! Javítsatok ki, ha tévedek, de egy potméter tekerése jobbra-balra belefér a normál, rendeltetésszerű használatba!
Tesék berakni a videót.
Bár ez nem változtat azon h én nem tapasztaltam és nyugodt szívvel adtam tovább.
Nagyon sajnálom.
De még mindíg nem érzem magam hibásnak akár hogy jár a fejembe.
Nézd, egyrészt a szabályzatnak nem megfelelően hirdetetted meg az erősítőt a hangfalcsatlakozó hibáját nem említve, másodszor, ahogy lentebb is írták: nem véletlenül kérdezett rá a hibára vétel előtt.Az nem kifogás, hogy te csak AUX-on használtad.Ha tőlem egy ilyet kérdeznek (és lelkiismeretes eladó vagyok) akkor kipróbálom az adott funkciót és aztán írom le, hogy tökéletesen működik...Azt pedig te sem gondolod komolyan, hogy a postázás következtében lett a bemenetválasztó kontaktos-aki valamennyire is ismeri ezeket az Arcamokat ismeri ezeket a nem ritkán előforduló kontakt hibákat is (mint ahogyan a motoros Alps hangerő poti ebben a korban elég sűrűn előforduló magas elhalálozási rátáját is), tehát nem véletlenül kérdezett rá.
Tehát ezúton nyilvánosan kérlek, hogy az erősítőt vásárold vissza a vevőtől a vételár teljes visszautalása mellett.
Köszönöm.
Nézd, egyrészt a szabályzatnak nem megfelelően hirdetetted meg az erősítőt a hangfalcsatlakozó hibáját nem említve.
Akkor ezek szerint Kérhetem én is az elötem árusító avx és kollégát a vissza vételre.
Mivel ő sem említette a hangfal csatit.
Vagy ez csak rám vonatkozik?
Nem volt ismert hiba ha ez akkor is fellépett h kontaktus volt mikor vásároltam akkor szintén nem volt tájékoztatás mint elötte lévő lelkiismeretes forumtag vissza vásárolja?
Még sikerült hallgatni a videót h ne egyoldalú legyen az elbírálás?
Mivel kapcsoltam a bemenetválasztó mert kerestem az auxot s nem tapasztaltam sercegés ezért is gondoltam h azon része is hibátlan bár nekem a potméter kimerült a hangerőszabályzónál.
Kérek segítséget mert nem érzem magam hibásnak.
Musical Fidelity M6500i+mf m6dac Aq niagara 5000,Aq redwood hangfalkábel,Aq wild blue yonder xlr ,Aq Hurricane High-Current-ek,és Source,Quadral aurum montan 8 :)

Avatar
arsenlupin
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 627
Csatlakozott: 2004.10.14., csüt. 18:33
Értékelés: 84
Tartózkodási hely: Vác környéke

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: arsenlupin »

Haza értem, elvileg ezen a linken elérhető a videó még pár napig:
Vigyázz egyből a letöltés indul, nem tudsz belehallgatni!
http://s1.toldacuccot.hu/dl.php?sid=4cc ... 163036.mp4
A felvétel telefonos, így nem nagy szám, sajna élőben rosszabb! Nagyobb hangerőn hallgassátok.....
Jelezzétek, ha nem jó valamiért...... megpróbálom máshová is feltölteni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arsenlupin 2020.11.10., kedd 16:22-kor.

Üdv,
arsenlupin

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5730
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

erica írta:
2020.11.10., kedd 13:18
arsenlupin írta:
2020.11.10., kedd 13:01
Az én tapasztalatom (összesen 15 percnyi) az volt, hogy minden átkapcsoláskor legyen az AUX, CD vagy AV jelentkezik a sercegés, recsegés, sőt torzítás! Egyiknél jobban(AUX), másiknál(CD) kevésbé.... átváltás után ez mérséklődik, majd megszűnik. A videón a nyomatékosabb érzékeltetés miatt "tekergetem" a potit! Javítsatok ki, ha tévedek, de egy potméter tekerése jobbra-balra belefér a normál, rendeltetésszerű használatba!
Tesék berakni a videót.
Bár ez nem változtat azon h én nem tapasztaltam és nyugodt szívvel adtam tovább.
Nagyon sajnálom.
De még mindíg nem érzem magam hibásnak akár hogy jár a fejembe.
Nézd, egyrészt a szabályzatnak nem megfelelően hirdetetted meg az erősítőt a hangfalcsatlakozó hibáját nem említve, másodszor, ahogy lentebb is írták: nem véletlenül kérdezett rá a hibára vétel előtt.Az nem kifogás, hogy te csak AUX-on használtad.Ha tőlem egy ilyet kérdeznek (és lelkiismeretes eladó vagyok) akkor kipróbálom az adott funkciót és aztán írom le, hogy tökéletesen működik...Azt pedig te sem gondolod komolyan, hogy a postázás következtében lett a bemenetválasztó kontaktos-aki valamennyire is ismeri ezeket az Arcamokat ismeri ezeket a nem ritkán előforduló kontakt hibákat is (mint ahogyan a motoros Alps hangerő poti ebben a korban elég sűrűn előforduló magas elhalálozási rátáját is), tehát nem véletlenül kérdezett rá.
Tehát ezúton nyilvánosan kérlek, hogy az erősítőt vásárold vissza a vevőtől a vételár teljes visszautalása mellett.
Köszönöm.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
erica
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2015.12.01., kedd 20:45
Értékelés: 275

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: erica »

arsenlupin írta:
2020.11.10., kedd 13:01
Az én tapasztalatom (összesen 15 percnyi) az volt, hogy minden átkapcsoláskor legyen az AUX, CD vagy AV jelentkezik a sercegés, recsegés, sőt torzítás! Egyiknél jobban(AUX), másiknál(CD) kevésbé.... átváltás után ez mérséklődik, majd megszűnik. A videón a nyomatékosabb érzékeltetés miatt "tekergetem" a potit! Javítsatok ki, ha tévedek, de egy potméter tekerése jobbra-balra belefér a normál, rendeltetésszerű használatba!
Tesék berakni a videót.
Bár ez nem változtat azon h én nem tapasztaltam és nyugodt szívvel adtam tovább.
Nagyon sajnálom.
De még mindíg nem érzem magam hibásnak akár hogy jár a fejembe.
Musical Fidelity M6500i+mf m6dac Aq niagara 5000,Aq redwood hangfalkábel,Aq wild blue yonder xlr ,Aq Hurricane High-Current-ek,és Source,Quadral aurum montan 8 :)

Avatar
arsenlupin
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 627
Csatlakozott: 2004.10.14., csüt. 18:33
Értékelés: 84
Tartózkodási hely: Vác környéke

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: arsenlupin »

Az én tapasztalatom (összesen 15 percnyi) az volt, hogy minden átkapcsoláskor legyen az AUX, CD vagy AV jelentkezik a sercegés, recsegés, sőt torzítás! Egyiknél jobban(AUX), másiknál(CD) kevésbé.... átváltás után ez mérséklődik, majd megszűnik. A videón a nyomatékosabb érzékeltetés miatt "tekergetem" a potit! Javítsatok ki, ha tévedek, de egy potméter tekerése jobbra-balra belefér a normál, rendeltetésszerű használatba!

Üdv,
arsenlupin

Avatar
erica
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2015.12.01., kedd 20:45
Értékelés: 275

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: erica »

BLX írta:
2020.11.10., kedd 11:42
Potméter, bemenetválasztó sercegés nem keletkezik postai úton úgy gondolom. A vevő kifejezetten rákérdezett ezekre a dolgokra. Szvsz ebben az esetben az eladónak illene visszacsinálnia a dolgot. Remélem találtok mindkét fél számára elfogadható megoldást. :smile53:
A vevő videóján az látszik h amikor a bemenetválasztot direkt mozgatja fel le akkor ad sercegés nem akkor mikor átkapcsol ha fogja és mozgatja a gombot.
Etől függetlenül nem tudtam róla számomra nem ismert hibajelenség. pl ha volt tőbb források régebben akkor sem a tekerő folyamatos fel le mozgatásával szoktam bemenetet választani csak lehalkitom átkapcsolom s kész.
Honan tudjam nem e akkor sérült esetleg miközben tesztelte?
Musical Fidelity M6500i+mf m6dac Aq niagara 5000,Aq redwood hangfalkábel,Aq wild blue yonder xlr ,Aq Hurricane High-Current-ek,és Source,Quadral aurum montan 8 :)

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: BLX »

Potméter, bemenetválasztó sercegés nem keletkezik postai úton úgy gondolom. A vevő kifejezetten rákérdezett ezekre a dolgokra. Szvsz ebben az esetben az eladónak illene visszacsinálnia a dolgot. Remélem találtok mindkét fél számára elfogadható megoldást. :smile53:

Avatar
arsenlupin
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 627
Csatlakozott: 2004.10.14., csüt. 18:33
Értékelés: 84
Tartózkodási hely: Vác környéke

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: arsenlupin »

A hangfal csatlakozót és a távirányítót írtad privátban(a hirdetésben nem), de nem is ez a probléma!
A potméter sercegése és torzítása ami zavar! Amire rákérdeztem és azt írtad , hogy nem recseg!
Én nem hibáztatlak csak valami számomra elfogadható megoldást szeretnék! Köszönöm!

Üdv,
arsenlupin

Avatar
erica
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2015.12.01., kedd 20:45
Értékelés: 275

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: erica »

arsenlupin írta:
2020.11.10., kedd 09:44
Üdv!
Reméltem, hogy nem kell ide írnom......
https://www.avx.hu/forum/viewtopic.php? ... 9#p2545122
Ezen erősítő megvásárlásával kapcsolatban lenne... hm némi gondom! Egyszer már üzleteltünk, nem volt probléma! Mivel távol vagyunk egymástól, csak a csomagküldés jöhetett szóba. Próbáltam tájékozódni az erősítő állapotáról ezért megkérdeztem, van-e valami ismert hibája az erősítőnek(poti sercegés recsegés, trafó búgás, egyébb zaj törés, karcolás, etc....)
Azt a választ kaptam, hogy szép állapotban van, nem recseg, nem is érti miért kérdi ezt mindenki..... Így elutaltam a vételárat és vártam a postást.
Tegnap megérkezett, délután mikor hazaértem kicsomagoltam, beillesztettem a rendszerbe(előfokként), majd meghökkenve tapasztaltam, hogy a bemenet választó gomb használata nem megy recsegés, torzítás, és sercegés nélkül! sad.gif
Erről készítetem egy videót,majd elküldtem az eladónak....... Az eladó válasza természetesen az volt, hogy nála ilyet nem csinált....
Mondtam ok, utalja vissza a pénzt, küldöm az erősítőt! Ez elől elzárkózik, mondván, hogy az ő lelki ismerete tiszta és nem áll módjában visszavenni....
Üdv!

Nem érzem magam hibásnak általam ismert hibályát elmontam (hangfal csatlakozó ól le van törveve egy db.
A tával nem foglalkoztam telefonom vezérel pár funkciót de a hangot vitte az tuti.
Tüzetesen nem vizsgáltam de nem csúnya szerintem.
Előéletét ismerte a vevő.
Ez a hiba ha akkor is létezett nálam nem jelentkezett mivel csak auxon keresztűl használtam.
Ezért is tiszta a lelki ismeretem.
Nem is értettem miért kérdi hisz tudta az élő életét is.
Mivel elsőként írt rám mikor még a fórumon sem hirdettem ezért lett az övé.
A videóban az látható miközben fogja a bemenetválasztó tekergeti közben helyenként serceg honnan tudjam nem e postán ill szálításkor vagy kicsomagoláskor keletkezett.
Ill akkor most tőlem is kőtelező vissza vásárolni az elöző tulajnak?
Musical Fidelity M6500i+mf m6dac Aq niagara 5000,Aq redwood hangfalkábel,Aq wild blue yonder xlr ,Aq Hurricane High-Current-ek,és Source,Quadral aurum montan 8 :)

Avatar
kasumi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 19:01
Értékelés: 368
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: kasumi »

arsenlupin írta:
2020.11.10., kedd 09:44
Üdv!
Reméltem, hogy nem kell ide írnom......
Üdv.!

Először is, ha nem írod le ide az eladó fórumos nevét, később nem fogjuk tudni megtalálni a kereső funkcióval és mi is belfutunk hasonlóba.

Továbbá, ha tudod bizonyítani, hogy azt az információt kaptad, hogy az erősítő hibátlan és most nyilvánvalóan azt is, hogy nem az, akkor ez egy hibás teljesítés, így a Ptk. hatálya alá esik.
Azt nem pontosan tudom, hogy a távollévők között létrejövő adásvétel esetén fennálló elállási jog magánszemélyek között is alkalmazható-e, talán megéri kutatni ebbe az irányba is.
Mindezt ne vedd készpénznek, nem vagyok jogász!
Újratervezés

Avatar
arsenlupin
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 627
Csatlakozott: 2004.10.14., csüt. 18:33
Értékelés: 84
Tartózkodási hely: Vác környéke

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: arsenlupin »

Üdv!
Reméltem, hogy nem kell ide írnom......
https://www.avx.hu/forum/viewtopic.php? ... 9#p2545122
Ezen erősítő megvásárlásával kapcsolatban lenne... hm némi gondom! Egyszer már üzleteltünk, nem volt probléma! Mivel távol vagyunk egymástól, csak a csomagküldés jöhetett szóba. Próbáltam tájékozódni az erősítő állapotáról ezért megkérdeztem, van-e valami ismert hibája az erősítőnek(poti sercegés recsegés, trafó búgás, egyébb zaj törés, karcolás, etc....)
Azt a választ kaptam, hogy szép állapotban van, nem recseg, nem is érti miért kérdi ezt mindenki..... Így elutaltam a vételárat és vártam a postást.
Tegnap megérkezett, délután mikor hazaértem kicsomagoltam, beillesztettem a rendszerbe(előfokként), majd meghökkenve tapasztaltam, hogy a bemenet választó gomb használata nem megy recsegés, torzítás, és sercegés nélkül! sad.gif
Erről készítetem egy videót,majd elküldtem az eladónak....... Az eladó válasza természetesen az volt, hogy nála ilyet nem csinált....
Mondtam ok, utalja vissza a pénzt, küldöm az erősítőt! Ez elől elzárkózik, mondván, hogy az ő lelki ismerete tiszta és nem áll módjában visszavenni....

Üdv,
arsenlupin

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5730
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

hundnb írta:
2020.11.03., kedd 04:21
Semmi változás, eltünt.
O.k., akkor a fórumról is el fog.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
hundnb
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2008.10.05., vas. 00:12
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Újpest

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: hundnb »

Semmi változás, eltünt.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5730
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

hundnb írta:
2020.10.08., csüt. 17:53
Köszi, ha van változás jelzek.
üdv.
Ezzel történt valami?
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”