Figyelem: a szabályzat 6.8.3.1 - es pontja alapján az adás vételi részen a "pü ment" és "válasz ment" jellegű hozzászólásokat törölni fogjuk, csakúgy mint a hely / posta adatok és ár nélkül feladott hirdetéseket.

Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Pinkpanther
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 9

Re: Jbl 4208

Hozzászólás Szerző: Pinkpanther »

avl2 írta:
2020.11.19., csüt. 07:57
tonee73 írta:
2020.11.18., szer. 19:21
Pinkpanther írta:
2020.10.30., pén. 09:09
Aki csak csetelget az amúgy sem komoly érdeklődő, mert nem meri vállalni már a telefonos kontaktust sem. Ha ez sérti a fórum szabályzatát töröljétek nyugodtan nem kenyérre kell az ára.
Akkor most megkérdezném a fentiekhez kapcsolódóan: azzal mi van aki vállalná a telefonos kontaktust, mert te nem méltatod arra hogy elküldd neki a megvett portékát-úgy hogy a felszólításodra elutalta az árát előre?
viewtopic.php?p=2549004#p2549004
Egyébként úgy látszik vevői oldalról sem megy a dolog zökkenőmentesen:
viewtopic.php?p=2432077#p2432077
egy cucca kapcsan en is erdeklödtem, a reakcioja - számomra, az én értékelésem szerint - olyan volt, hogy inkabb hagytam az egeszet (es ki is töröltem az üzeneteket ...e szempontbol most sajnos, mert nem latok idöpontokat)
Èn meg pontosan emlexem, kioktattál btk paragrafussal hogy elfelejtettem oda írni helyileg hol vannak a hangfalak.
Én meg megköszöntem kedvességed. Majd elmondtam hol vannak, ês azt is írtam szívesen elviszem mert a közelben vagy, de most nincs időm hifizgetésre komoly szándék esetén êrdeklődj erre vàlasz már nem jött. Majd töröltette a hirdetésem.

avl2
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1142

Hozzászólás Szerző: avl2 »

tonee73 írta:
Pinkpanther írta:
Aki csak csetelget az amúgy sem komoly érdeklődő, mert nem meri vállalni már a telefonos kontaktust sem. Ha ez sérti a fórum szabályzatát töröljétek nyugodtan nem kenyérre kell az ára.
Akkor most megkérdezném a fentiekhez kapcsolódóan: azzal mi van aki vállalná a telefonos kontaktust, mert te nem méltatod arra hogy elküldd neki a megvett portékát-úgy hogy a felszólításodra elutalta az árát előre?
egy cucca kapcsan en is erdeklödtem, a reakcioja - számomra, az én értékelésem szerint - olyan volt, hogy inkabb hagytam az egeszet (es ki is töröltem az üzeneteket ...e szempontbol most sajnos, mert nem latok idöpontokat)

Pinkpanther
Nincs visszaút
Nincs visszaút

tonee73 írta:
2020.11.19., csüt. 05:39
Pinkpanther írta:
2020.11.18., szer. 20:26

Viszont nem vertem át senkit , nem hazudozok hogy ez van meg az van.
A vevői oldalon azért erősen rezgett a léc, és nem hiszem hogy a tavaly novemberi sztorit atis csak kitalálta:
Szóval akárhogy nézzük, pillanatnyilag egyik sztori sem a te reputációdat erősíti.
Azért ha én kérnék előre egy ekkora összeget előre utalással (és meg is kapom) akkor annyit azért tényleg megérdemel a vevő, hogy az legyen az első dolgom, hogy feladom és tájékoztatom erről, nem gondolod?
Olvastam, hogy házfelújítasz meg költözöl-de fordítsd meg a dolgot és lépj a vevő helyébe. gondolkodik.gif
Nem tagadom a dolgot, Atis féle adás vétel sajos kellemetlen sztori volt, oka volt a dolognak, de nem magyarázkodtam akkor sem, most sem fogok.

Ez a sztori merőben más, megtettem amit megkellet, az hogy nem ment válasz azonnal, az meg azért van mert nem ülök a gép előtt egész nap. A héten már 2x ennyiért értékesítettem, mindenki megérti a késést, Ö az egyetlen aki neki állt értetlenkedni.Nem kell előre utalni ha bizalmatlan az ember.Még csak csütörtök reggel van, de már 1800km vezettem a héten, Minden este 20:00 előtt estem be a kapun, tudjuk kijárási tilalom van.

tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Értékelés: 3834

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Pinkpanther írta:

Viszont nem vertem át senkit , nem hazudozok hogy ez van meg az van.
A vevői oldalon azért erősen rezgett a léc, és nem hiszem hogy a tavaly novemberi sztorit atis csak kitalálta:
Szóval akárhogy nézzük, pillanatnyilag egyik sztori sem a te reputációdat erősíti.
Azért ha én kérnék előre egy ekkora összeget előre utalással (és meg is kapom) akkor annyit azért tényleg megérdemel a vevő, hogy az legyen az első dolgom, hogy feladom és tájékoztatom erről, nem gondolod?
Olvastam, hogy házfelújítasz meg költözöl-de fordítsd meg a dolgot és lépj a vevő helyébe. gondolkodik.gif
Jó zenék --> Philips CD600 --> Kenwood KR4200 --> Braun L730
Jó zenék --> Marantz CD16 + Marantz ST72 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus
Jó zenék --> Panasonic SC-PMX70BEB,  Panasonic SA-PM25
Mindezek különféle madzagokkal összekötve állványokon

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

szj4 írta:
Oda válaszoltam.
Csak én vagyok béna, hogy nem látom a válasz erre gombot?
A válaszok átkerültek ide, a helyükre.
Jó zenék --> Marantz CD16 + Marantz ST72 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

szj4
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Értékelés: 19

Hozzászólás Szerző: szj4 »

De én igazából már azt szeretném ha visszautalnád a vételárat. Mivel nem vagy hajlandó semmilyen fuvarszámot, vagy papírt küldeni az állítólag megrendelt fuvarról, így igazából tisztán látszik, hogy szivatsz, és semmit nem adtál fel. Vagy lehet majd téglákat kapok, nem erősítők. Sajnos azt elfelejted, hogy ennél az összegnél akár letöltendő börtönre is számíthatsz, de ha meg is uszod akkor is szép kis meghurcolásban lesz részed, ha nem kapok a pénzéért semmit.
Gondolt át!
Úgy nézem sokan olvassák a topikok. Becsületes itt már nem lesz!

szj4
Újonc fórumos
Újonc fórumos

Nem küldtelek el picsába,most tényleg azt szeretnéd, hogy bemásoljam az sms-ezésünket? Az tény, hogy számon kértelek. Ezt nem fogom tagadni! Kezd egy kicsit a tököm tele lenni veled.

Oké látom, hogy nem várhatok el tőleg egy nyomonkövetési számot sem.

Moderátorok, szerintetek ez így rendben van?
AVX-en ez a normális eladói hozzáállás? 190ezres tételnél?
Jó tudom ez sokaknak csak bagatel zsebpénz, másnak meg a havi fizetése sincs ennyi.

Pinkpanther
Nincs visszaút
Nincs visszaút

szj4 írta:
2020.11.18., szer. 20:31
Azt én nem tudhatom, hogy kit vertél át, vagy kit sem, a mi ügyünk akkor ér véget ha itt lesz a keremben a leírásnak megfelelő erősítő.
Nyomonkövetési szám csak nem akar megérkezni...
Ja tudom, említetted telefonban, hogy neked nincs arra ídőd, hogy a másikat tájékoztasd. Bár utalás előtt még megígérted, hogy persze, kedden első dolgod lesz a feladás. Az utalás megérkezéséről is csak akkor tájékoztattál amikor rákérdeztem, hogy odaért-e.
Forumozni mégis van időd.

Oké, nem ehhez a hangfalhoz tartozik, és erősen off, de remélem Te is, és az esetleges vevőjelöltek elgondolkoznak, hogy neked utalni azonnal kell, a terméket meg majd egyszer talán postázod. Vagy nem. Ki tudja.
Ne haragudj, de miután elküldtél a picsaba mit is vártál?

szj4
Újonc fórumos
Újonc fórumos

Azt én nem tudhatom, hogy kit vertél át, vagy kit sem, a mi ügyünk akkor ér véget ha itt lesz a keremben a leírásnak megfelelő erősítő.
Nyomonkövetési szám csak nem akar megérkezni...
Ja tudom, említetted telefonban, hogy neked nincs arra ídőd, hogy a másikat tájékoztasd. Bár utalás előtt még megígérted, hogy persze, kedden első dolgod lesz a feladás. Az utalás megérkezéséről is csak akkor tájékoztattál amikor rákérdeztem, hogy odaért-e.
Forumozni mégis van időd.

Oké, nem ehhez a hangfalhoz tartozik, és erősen off, de remélem Te is, és az esetleges vevőjelöltek elgondolkoznak, hogy neked utalni azonnal kell, a terméket meg majd egyszer talán postázod. Vagy nem. Ki tudja.

Pinkpanther
Nincs visszaút
Nincs visszaút

szj4 írta:
2020.11.18., szer. 20:21
Hát az én sms címlistám meg teljesen mást bizonyít. Na ezért sms-ezek, mert annak van némi nyoma a hatóságoknál.
Hol van a feladást bizonyító bármilyen dokumentum, mert felkérésemre 12 órája nem bírod elküldeni.
Délelőtt még azt mondtad, hogy a futár holnap veszi fel. Most meg hirtelen már úton is van, amikor kérem az összeg visszautalását.
Ha valóban adtál volna fel a dpd-vel nekem csomagot ahogy írtad, akkor erről nekem kellett volna értesítést kapnom a futár cégtől.
Ja, hogy annyira mégsem vagy elfoglalt, hogy forumozz.

Nekem nam azzal van bajom, hogy nincs időd feladni, de ha már hétfőn engem sürgetsz az utalással, és megígéred, hogy kedde este feladod a terméket, akkor legalább kedd este egy "elnézést, de sok volt a doglom" című választ küldhettél volna kérdésemre. Hidd el megértem.

De mivel látom mássl is volt hasonló bajod, így lehet nem bennem van a hiba.

Amúgy meg nem kéne rámvágnod a telefont ha már egyszer nagy nehezen elérlek...
Igen sajnos most ez van, nem tudok szét szakadni, de mindenki megkapta igaz némi késéssel.
Viszont nem vertem át senkit , nem hazudozok hogy ez van meg az van. Csak késik, de neked még bőven időben.
Mutogathatsz nyugodtam, mert én hívtalak vissza mindig.

szj4
Újonc fórumos
Újonc fórumos

Oda válaszoltam.
Csak én vagyok béna, hogy nem látom a válasz erre gombot?

szj4
Újonc fórumos
Újonc fórumos

Hát az én sms címlistám meg teljesen mást bizonyít. Na ezért sms-ezek, mert annak van némi nyoma a hatóságoknál.
Hol van a feladást bizonyító bármilyen dokumentum, mert felkérésemre 12 órája nem bírod elküldeni.
Délelőtt még azt mondtad, hogy a futár holnap veszi fel. Most meg hirtelen már úton is van, amikor kérem az összeg visszautalását.
Ha valóban adtál volna fel a dpd-vel nekem csomagot ahogy írtad, akkor erről nekem kellett volna értesítést kapnom a futár cégtől.
Ja, hogy annyira mégsem vagy elfoglalt, hogy forumozz.

Nekem nam azzal van bajom, hogy nincs időd feladni, de ha már hétfőn engem sürgetsz az utalással, és megígéred, hogy kedd este feladod a terméket, akkor legalább kedd este egy "elnézést, de sok volt a dolgom" című választ küldhettél volna kérdésemre. Hidd el megértem.

De mivel látom mással is volt hasonló bajod, így lehet nem bennem van a hiba.

Amúgy meg nem kéne rámvágnod a telefont ha már egyszer nagy nehezen elérlek...

tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor

szj4 írta:
2020.11.18., szer. 20:06
190 ezret utaltam, hisz annyi a végfok ára.
Oké, akkor nem csak velem viselkedik tahó módon. Ebbe belefutottam.
Azt mondta, ha feljelentem úgyis ki fognak röhögni. Pénzt vissza nem ad. Állítólag küldi a cuccot.
Az lehet hogy a hivatalos szerv kiröhög, bár ebbe nem lennék biztos teljes mértékben, de ha lenyomozom az illetőt és személyesen megyek el a végfokért akkor az senkinek sem lesz jó.
viewtopic.php?f=33&t=152017

Pinkpanther
Nincs visszaút
Nincs visszaút

tonee73 írta:
Pinkpanther írta:
Nos, a sztori:

Hétfő elutalta a pénzt mert még ketten, jelentkeztek.
írtam neki köszi megjött a pénz. értesítem a feladásról
Este rám írt feladtam-e.
majd 20 perc múlva elküldött az anyámba, miután este láttam mar nem kommentáltam,
írtam neki másnap feladésra vár, péntekig oda ér. Ahogy azt előzőleg megbeszéltük.
Valóban hívott nem vettem fel, de mindig visszahívtam.

mindezt SMS-el és híváslistával tudok bizonyítani.
Az erősítő már úton van.

szj4
Újonc fórumos
Újonc fórumos

190 ezret utaltam, hisz annyi a végfok ára.
Oké, akkor nem csak velem viselkedik tahó módon. Ebbe belefutottam.
Azt mondta, ha feljelentem úgyis ki fognak röhögni. Pénzt vissza nem ad. Állítólag küldi a cuccot.
Az lehet hogy a hivatalos szerv kiröhög, bár ebbe nem lennék biztos teljes mértékben, de ha lenyomozom az illetőt és személyesen megyek el a végfokért akkor az senkinek sem lesz jó.

tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor

szj4 írta:
2020.11.18., szer. 18:42
Sziasztok!

Eddig nem voltam avx-en tag, de segítségetekre lenne szükségem.
Egyelőre egy másik topikjában bekérdeztem ezzel kapcsolatban:
viewtopic.php?f=33&t=152017
Ha valami változik légy szíves jelezd itt (remélem fog, hamarosan).

tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor

gyeniko írta:
2020.11.18., szer. 19:44
Nem tudom, hogy mekkora összeget utaltál neki, de 50.000.- Ft-ig szabálysértés, efelett viszont bűncselekmény (leginkább a csalás állhat meg).
Csak nem annyira buta, hogy megrángattatja magát a rendőrséggel...
Egyszer vevői oldalon már majdnem sikerült eljutnia odáig:

gyeniko
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 234

Hozzászólás Szerző: gyeniko »

Nem tudom, hogy mekkora összeget utaltál neki, de 50.000.- Ft-ig szabálysértés, efelett viszont bűncselekmény (leginkább a csalás állhat meg).
Csak nem annyira buta, hogy megrángattatja magát a rendőrséggel...
Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindíg meg kellene tenni, amit lehet!

tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor

Pinkpanther írta:

szj4
Újonc fórumos
Újonc fórumos

Sziasztok!

Eddig nem voltam avx-en tag, de segítségetekre lenne szükségem.
Itt a forumon hirdetett erősítőt megvettem. Vagyis a pénzt elutaltam.

viewtopic.php?f=32&t=152604

Az eladó felszólított, hogy utaljak azonnal, mert állítólag van rá érdeklődő. OK, ez megtörtént. Elmondta telefonon, hogy feladja másnap a csomagot. Ez azóta sem történt meg.
sms-re alig válaszol, telefont alig veszi fel. Állítólag sok a dolga stb...

Ajánlani nem ajánlom az eladót, mert egy tróger. Állítólag holnap feladja az erősítőt. Ezt nem tudhatom biztosra ezek után.

Ha valaki tudja, hogy ki ez az ember, és mi a címe, akkor kérem jelezze felém. Feljelentést szeretnék tenni amennyiben nem adja vissza a pénzt, vagy nem küldi a terméket. Péntekig.
Utalásnál a felesége, vagy barátnője, Bizonyos O. Rita számlaszámát adta meg. Az ember meg valamilyen Nándor. Két telefonszámot is használ.
Gyanus figura. Szerinte természetesen én vagyok a szemét amiért számonkérem tőle, hogy az ígéretével ellentétben miért nem adja fel a végfokot. Elmondása szerint neki nincs arra ideje, hogy az én kérdéseimre válaszoljon, és hogy feladja a csomagot.
Érdekes.
Pénzt visszaadni sem hajlandó, de a csomagot se akarja feladni ezek szerint.

Elég ideges vagyok az ügy miatt, de szerinte én vagyok a bunkó amiért számonkérem.

Úgylátszik neki csak addig partner valaki amíg utal. Utána se kép, se hang. Sok adásvételt bonyolítottam, de a korrekt eladó nem ilyen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tonee73 2020.11.18., szer. 19:24-kor.
Ok: személyes adat kiírása

arsenlupin
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 51

Hozzászólás Szerző: arsenlupin »

Nos uraim, úgy látszik megoldódik a problémám! Jelentkezett egy úriember aki ebben a formában megvásárolná az erősítőt!
Természetesen alacsonyabb áron, mint én vettem, de ez már nem érdekel, elfogadom az ajánlatát!
Köszönök minden segítő szándékot és hozzászólást!
Mindenkinek szép napot kívánok! :napsut:
Feri

Üdv,
arsenlupin

tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor

erica írta:
2020.11.10., kedd 16:17
.
Akkor ezek szerint Kérhetem én is az elötem árusító avx és kollégát a vissza vételre.
Mivel ő sem említette a hangfal csatit.
Vagy ez csak rám vonatkozik?
Nem volt ismert hiba ha ez akkor is fellépett h kontaktus volt mikor vásároltam akkor szintén nem volt tájékoztatás mint elötte lévő lelkiismeretes forumtag vissza vásárolja?
Még sikerült hallgatni a videót h ne egyoldalú legyen az elbírálás?
Mivel kapcsoltam a bemenetválasztó mert kerestem az auxot s nem tapasztaltam sercegés ezért is gondoltam h azon része is hibátlan bár nekem a potméter kimerült a hangerőszabályzónál.
Kérek segítséget mert nem érzem magam hibásnak.
Ha gondold kérd.Ez itt most rólad és arsenelupinról szól, hogy te hogyan rendezed azzal akivel vetted az a te dolgod-bár ha te is sérelmezted volna ezt vásárláskor itt a topikban akkor valószínűleg ugyanígy megkértem volna, hogy vegye vissza.Így, hogy továbbadtad azért kicsit necces az előző eladóra hivatkozni, nem gondolod? gondolkodik.gif

erica
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 122

Hozzászólás Szerző: erica »

tonee73 írta:
2020.11.10., kedd 15:35
erica írta:
2020.11.10., kedd 13:18
arsenlupin írta:
2020.11.10., kedd 13:01
Az én tapasztalatom (összesen 15 percnyi) az volt, hogy minden átkapcsoláskor legyen az AUX, CD vagy AV jelentkezik a sercegés, recsegés, sőt torzítás! Egyiknél jobban(AUX), másiknál(CD) kevésbé.... átváltás után ez mérséklődik, majd megszűnik. A videón a nyomatékosabb érzékeltetés miatt "tekergetem" a potit! Javítsatok ki, ha tévedek, de egy potméter tekerése jobbra-balra belefér a normál, rendeltetésszerű használatba!
Tesék berakni a videót.
Bár ez nem változtat azon h én nem tapasztaltam és nyugodt szívvel adtam tovább.
Nagyon sajnálom.
De még mindíg nem érzem magam hibásnak akár hogy jár a fejembe.
Nézd, egyrészt a szabályzatnak nem megfelelően hirdetetted meg az erősítőt a hangfalcsatlakozó hibáját nem említve, másodszor, ahogy lentebb is írták: nem véletlenül kérdezett rá a hibára vétel előtt.Az nem kifogás, hogy te csak AUX-on használtad.Ha tőlem egy ilyet kérdeznek (és lelkiismeretes eladó vagyok) akkor kipróbálom az adott funkciót és aztán írom le, hogy tökéletesen működik...Azt pedig te sem gondolod komolyan, hogy a postázás következtében lett a bemenetválasztó kontaktos-aki valamennyire is ismeri ezeket az Arcamokat ismeri ezeket a nem ritkán előforduló kontakt hibákat is (mint ahogyan a motoros Alps hangerő poti ebben a korban elég sűrűn előforduló magas elhalálozási rátáját is), tehát nem véletlenül kérdezett rá.
Tehát ezúton nyilvánosan kérlek, hogy az erősítőt vásárold vissza a vevőtől a vételár teljes visszautalása mellett.
Köszönöm.
Nézd, egyrészt a szabályzatnak nem megfelelően hirdetetted meg az erősítőt a hangfalcsatlakozó hibáját nem említve.
Akkor ezek szerint Kérhetem én is az elötem árusító avx és kollégát a vissza vételre.
Mivel ő sem említette a hangfal csatit.
Vagy ez csak rám vonatkozik?
Nem volt ismert hiba ha ez akkor is fellépett h kontaktus volt mikor vásároltam akkor szintén nem volt tájékoztatás mint elötte lévő lelkiismeretes forumtag vissza vásárolja?
Még sikerült hallgatni a videót h ne egyoldalú legyen az elbírálás?
Mivel kapcsoltam a bemenetválasztó mert kerestem az auxot s nem tapasztaltam sercegés ezért is gondoltam h azon része is hibátlan bár nekem a potméter kimerült a hangerőszabályzónál.
Kérek segítséget mert nem érzem magam hibásnak.
Musical Fidelity M6500i+mf m6dac Aq niagara 5000,Aq redwood hangfalkábel,Aq wild blue yonder xlr ,Aq Hurricane High-Current-ek,és Source,Quadral aurum montan 8 :)

arsenlupin
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 51

Hozzászólás Szerző: arsenlupin »

Haza értem, elvileg ezen a linken elérhető a videó még pár napig:
Vigyázz egyből a letöltés indul, nem tudsz belehallgatni!
http://s1.toldacuccot.hu/dl.php?sid=4cc ... 163036.mp4
A felvétel telefonos, így nem nagy szám, sajna élőben rosszabb! Nagyobb hangerőn hallgassátok.....
Jelezzétek, ha nem jó valamiért...... megpróbálom máshová is feltölteni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arsenlupin 2020.11.10., kedd 16:22-kor.

Üdv,
arsenlupin

tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor

erica írta:
2020.11.10., kedd 13:18
arsenlupin írta:
2020.11.10., kedd 13:01
Az én tapasztalatom (összesen 15 percnyi) az volt, hogy minden átkapcsoláskor legyen az AUX, CD vagy AV jelentkezik a sercegés, recsegés, sőt torzítás! Egyiknél jobban(AUX), másiknál(CD) kevésbé.... átváltás után ez mérséklődik, majd megszűnik. A videón a nyomatékosabb érzékeltetés miatt "tekergetem" a potit! Javítsatok ki, ha tévedek, de egy potméter tekerése jobbra-balra belefér a normál, rendeltetésszerű használatba!
Tesék berakni a videót.
Bár ez nem változtat azon h én nem tapasztaltam és nyugodt szívvel adtam tovább.
Nagyon sajnálom.
De még mindíg nem érzem magam hibásnak akár hogy jár a fejembe.
Nézd, egyrészt a szabályzatnak nem megfelelően hirdetetted meg az erősítőt a hangfalcsatlakozó hibáját nem említve, másodszor, ahogy lentebb is írták: nem véletlenül kérdezett rá a hibára vétel előtt.Az nem kifogás, hogy te csak AUX-on használtad.Ha tőlem egy ilyet kérdeznek (és lelkiismeretes eladó vagyok) akkor kipróbálom az adott funkciót és aztán írom le, hogy tökéletesen működik...Azt pedig te sem gondolod komolyan, hogy a postázás következtében lett a bemenetválasztó kontaktos-aki valamennyire is ismeri ezeket az Arcamokat ismeri ezeket a nem ritkán előforduló kontakt hibákat is (mint ahogyan a motoros Alps hangerő poti ebben a korban elég sűrűn előforduló magas elhalálozási rátáját is), tehát nem véletlenül kérdezett rá.
Tehát ezúton nyilvánosan kérlek, hogy az erősítőt vásárold vissza a vevőtől a vételár teljes visszautalása mellett.
Köszönöm.

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”