Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: pjotr »


At, olyanon vitatkozol amihez egyáltalán nem értesz....
Egyáltalán nem így van amit leírsz.
A törvény a szavatoság esetén nem tesz különbéget új és bemutató darab között.

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: close652 »


Én évekig kereskedelmi cégek áruházi informatikai rendszerein dolgoztam.(...)
az a határozott véleményem, hogy "az áruház" (maga a cég) senkit nem ver át, sőt, ahogy megyünk felfelé a ranglétrán, az alkalmazottak egyre inkább azt nézik (persze kereskedői szemüvegen keresztül), hogy mi a jó a vevőnek. A managementben én sosem találkoztam csalási, visszaélési szándékkal.

én el is hiszem Neked, de akkor a MEGA és hasonló lehúzásokat - melyekben a top management is úgy tűnik, hogy sáros - hol helyezzük el?
system

Avatar
peterk
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 705
Csatlakozott: 2003.05.02., pén. 13:33
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: peterk »


Nem akarok túlságosan álszent lenni, de amikor arra hivatkoztok, hogy a nagy áruházakat nem szégyen átvágni, mert ők is átvágnak minket, akkor ugyanolyanná váltok, mint ők. Én pedig speciel nem szeretnék. Ahogy korábban írta Lada, viselkedj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy ők bánjanak veled!
Én évekig kereskedelmi cégek áruházi informatikai rendszerein dolgoztam. (Kassza rendszer, raktári rendszerek, stb. Tesco, Csemege, barkácsáruházak, és még egy csomó hálózat használta a szoftvereinket) Ebben az időben rengeteg vezetővel tárgyaltam és közben (napi 24 órában adtuk a supportot) elég jól beleláttam a belső működésükbe. Emellett a hugom az egyik FMCG területen dolgozó kereskedelmi cég marketing igazgatója, és őtőle is sok dolgot hallok. Ez alapján az a határozott véleményem, hogy "az áruház" (maga a cég) senkit nem ver át, sőt, ahogy megyünk felfelé a ranglétrán, az alkalmazottak egyre inkább azt nézik (persze kereskedői szemüvegen keresztül), hogy mi a jó a vevőnek. A managementben én sosem találkoztam csalási, visszaélési szándékkal. Ennek ellenére ezek a nagy áruházláncok tele vannak gyalázatos esetekkel, de ezek döntő többségéért az ott dolgozó "kisfőnökök" vagy beosztottak a felelősek. Hanyagságtól a szándékos lopásig minden előfordul. Sajna egyszerűen az a helyzet, hogy nem a "burzsoá" nagytőkés áruház lop meg minket, hanem mi, átlagemberek lopjuk meg saját magunkat. A tescos saját zsebre dolgozó beszerző kenőpénzért átveszi a romlott terméket, vagy éppen meglopja a szállítmányt, ezzel károsítva a vevőt de a saját cégét is. Az tescoba látogató minisztériumi alkalmazott károsul amikor ott vásárol, de ő meg kenőpénzért hajlandó csak tisztességesen elvégezni a hivatali munkáját - vagy éppen szabályellenesen tilt le vagy engedélyez valamit.
 
Ez ellen a legjobb védekezés egyébként a kellő tájékozottság és a határozott fellépés. Ezek a simlis figurák pont a simli miatt gyávák, hamar megijednek, hogy lebuktathatják őket, ezért érdemes határozottan követelőzni, ha felfedeztük, hogy átvágtak, vagy át akarnak vágni.

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: pjotr »


At te nagyon nem érted....
Pedig már sokszor leírtam, minden fogyasztási szerződés keretében eladott termékre van szavatosság, tartós fogyasztási cikkre pedig jótállás.
Ha a terméknek van valami hibája, akkor kizárólag arra a hibára nem lesz érvényes de minden egyébbre igen.
Senkit nem érdekel mi áll a gyári vagy a bolt által adott jótállási jegyen akár még micimackót is rajzolhatnak rá, az számít amit a jogszabályok kimondanak.
Az előírásoktüól a fogyasztó kárára eltérni nem lehet még akkor sem, ha a bolt saját maga találja ki a jótállási feltételeket, azzal maximum kitörölheti....
Hogyan adja tovább a gyártó által vállalt plussz jótállást?
Ahogy csak akarja, de kötelessége tovább adni.

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Pár apróság, jótállást érvényesíteni a számlával, blokkal is lehet.
(persze ahogy írtad, ha kiderül róla, hogy mit is vettél)
Jótállási jegy nélkül pedig nem adhat el tartós fogyasztási cikket a tescó, mert szabálysértést követ el.
De az aksi nem tartós fogyasztási cikk, arra csak szavatosság van, persze adhat jótállást ha akar.
Az meg egy másik kérdés, hogy ha a gyártó ad valami extra jótálást, mert azt köteles a bolt továbbadni a vevőnek.

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
LCO
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2005.01.04., kedd 08:19
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: LCO »


Én mondtam hogy nem tiszta ügy.
 
http://hvg.hu/cegauto/20061213_hirauto_ ... mauto.aspx

Avatar
LittleL
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2004.07.28., szer. 23:47
Értékelés: 61

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: LittleL »


Amikor régen bevezették a eredetvizsgálatot, akkor vettünk éppen használt autót
egy autószalonban.
 
Az autót elhoztuk, hogy akkor majd mi megcsináltatjuk az eredetvizsgát, ami 15.000 volt akkoriban.
A tulajdonos azt mondta kifizeti nekünk a vizsgálatot, de persze nem fizette ki.
Pedig rá is telefonáltunk, ő mást állított, hogy mást beszéltünk meg.
 
Meg volt benne egy rádió is, ami állítása szerint nem volt "egészen " jó,
és mondja hogy kicseréli majd,
Oké - mondjuk
 
ki is cserélte egy másikra, csak az meg elromlott fél év múlva.
 
Szerintem az a rádió amit hozánk beszerelt, már tudták róla hogy előbb -utóbb el fog romlani. tudták róla hogy rossz, csak addig működjön, amíg megveszük a kocsit.
Projektor: Sony VPL -VW100 Előfok: Emotiva UMC-1 Végfok:Rotel RMB-1095 DVD : Sherwood V-768 DVD 2 : Sony DVP-S700 CD: Marantz CD-73 Medialejátszó:Dune HD Base 3.0 Front: Proson Stadium 10 Center/Rear:Proson Stadium 8 Subwoofer:Velodyne SPL 1200 Ultra Videó: Thomson VTH6400 E Kábelek: VanDen Hul C5 The Bay Interconnect, SAL OFC rézkábel, Klotz Interconnect, ProWire komponens Vinyl Player: C.E.C. DB - 6000 + HAMA PA 505 phono előerősítő + Van Den Hul The First interconnect

Avatar
LittleL
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2004.07.28., szer. 23:47
Értékelés: 61

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: LittleL »


Olyan pőotenciál különbség van a lakásban (jó régi vezetékek) hogy a poji és a lejátszók között a komponens kábel szikrázik tegnap csináltam egy kis tesztet a három dvd között a komponens kábel kihuzogatása közben a thomson szépen meg is adta magát, vihetem megint vissza.

Projektor: Sony VPL -VW100 Előfok: Emotiva UMC-1 Végfok:Rotel RMB-1095 DVD : Sherwood V-768 DVD 2 : Sony DVP-S700 CD: Marantz CD-73 Medialejátszó:Dune HD Base 3.0 Front: Proson Stadium 10 Center/Rear:Proson Stadium 8 Subwoofer:Velodyne SPL 1200 Ultra Videó: Thomson VTH6400 E Kábelek: VanDen Hul C5 The Bay Interconnect, SAL OFC rézkábel, Klotz Interconnect, ProWire komponens Vinyl Player: C.E.C. DB - 6000 + HAMA PA 505 phono előerősítő + Van Den Hul The First interconnect

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: pjotr »

Olyan pőotenciál különbség van a lakásban (jó régi vezetékek) hogy a poji és a lejátszók között a komponens kábel szikrázik tegnap csináltam egy kis tesztet a három dvd között a komponens kábel kihuzogatása közben a thomson szépen meg is adta magát, vihetem megint vissza.

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Biztosítós ügy:
Nekem tolatott egyszer egy kiöreg, egy Tranzittal. A peugeot lökhárítója (műanyag persze) beugrott, aztán meg ki, nagyon nem is látszott semmi rajta, de összekarcolta a fényezést, ahogy mozgott ott a festett részeken, valamint egy csomó fekete műanyag darab lett a földön belőle ...
A szervízben lebiztosítózták, aztán ottmaradt 1 hétre, hogy kijavítsák (más apró dolgokat is kellett, nem ez tartott egyedül eddig) de mindenesetre amikor visszakaptam az autót, hazafelé amikor sötétedni kezdett, akkor vettem észre, hogy a bal fényszóróm, ami az ütközés következtében elállítódott, méghozzá alaposan (1-2 méterre a földet világította elöttem-..) az pont ugyanúgy van, hozzá sem nyúltak. A lökhárítóm meg a bal oldalán mozgott, nyikorgott, és semmi esetre sem tűnt úgy, hogy ezt kijavították.
Másnap erősen ordibáltam egy ISO ügyintézővel (is) pótszemle lett a dologból.
Autó be, reggelre, levették a lökhárítót, hogy a biztosítós lássa, az meg amikor megjött, az első kérdése, hogy ujra ütköztem? Mondom dehogy, a multkori, csak szerintem valami nem jó...
Erre félhalkan odamondja a szervizes munkafelvevőnek, hogy "ha már kifizettetitek velünk (bizotsító) a javítást és a cserét, akkor csináljátok is meg, most mire vegyem fel???"
Nem részletezem hosszan, innen még (ez volt de. 10 körül) délutánig rengeteg telefon és ordibálás történt...
A vége az lett, hogy a tulaj személyesen hívott, és kért elnézést, majd rezsiben cserélték az egészet, gondolom a kárfelvevőintéző szervizest nem dícsérték agyon...
Mindenesetre az eléggé nyomós érv volt, mikor megemlítettem, hogy biztosítási csalást akartak az autómmal elkövetni...

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Vagy 2 hete a Kácsa-ban vettem komponens kábelhez 3 szinű dugókat, 6 db-ot, meg a projihoz 230-as dugót (hogy ne kelljen a plafonon bedugdosni )
Volt úgy 4500 ft... kértem számlát is, de közben próbára elhoztam egy 10 méteres svideo kábelt dugókkal, mert nem tudtam, hogy az uj helyre került projihoz mennyire hosszú vezeték kell, nekik meg pont nem volt ennél hosszabb darab... szszo addig addig ügyködtünk a sráccal, számla meg szállítólevél, hogy a végén a kezembe nyomott mindent, én meg (siettem is) elvágtattam... Másnap!! jutott az eszembe, hogy mintha én nem fizettem volna
Mindegy mondok magamnak, a héten még megyek, majd rendezem... szegény srác nem is emlékezett a dologra (rám persze igen... mostanában sokat voltam arra :kiraly: ) mindenesetre kifizettem a pénzt, meg sajna visszaadtam az svideo cuccot, mert rövid volt.
És amúgy jól érzem magam.

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: 21st »


Miről beszélsz??? Komolyan ma mindenki azt hiszi, hogy aki gazdag, az lopott-csalt?? Persze nagycég is csak úgy jöhet létre (tesco), ha úton-útfélen átvágja az embert....
Talán véletlenül vagy hanyagságból vágják át állandóan a vevőt; ne legyél már ennyire naív...

Ide kapcsolódó lehúzás: az Interspar áruházban gyakran élnek azzal a trükkel, hogy polcvégen, kvázi akciós termékként kipakolnak valamit normál bolti áron. A sok balga ember meg marokszám viszi, mert azt hiszi, hogy ő most nagyon jól jár
 
A multik pontosan tudják, hogy nem az a lényeg, hogy jók legyenek az áraid, hanem hogy jó legyen az "ár imidzsed"
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: 21st »


Ahogy korábban írta Lada, viselkedj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy ők bánjanak veled!
Tudjátok mi a vicc? Hogy ez a Tesco jelmondata, kint is van a recepciójukon hatalmas betűkkel. Ezek szerint csupa mazochista dolgozik náluk.
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Igc »


Miről beszélsz??? Komolyan ma mindenki azt hiszi, hogy aki gazdag, az lopott-csalt?? Persze nagycég is csak úgy jöhet létre (tesco), ha úton-útfélen átvágja az embert....
Talán véletlenül vagy hanyagságból vágják át állandóan a vevőt; ne legyél már ennyire naív...
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: andix »


Nem akarok túlságosan álszent lenni, de amikor arra hivatkoztok, hogy a nagy áruházakat nem szégyen átvágni, mert ők is átvágnak minket, akkor ugyanolyanná váltok, mint ők. Én pedig speciel nem szeretnék. Ahogy korábban írta Lada, viselkedj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy ők bánjanak veled!
azt azért nem szabad elfelejteni, hogy nekik a nép átverése úgymond kötelező; mi maximum csak élünk a lehetőséggel, ha ők elbénáznak valamit...

Miről beszélsz??? Komolyan ma mindenki azt hiszi, hogy aki gazdag, az lopott-csalt?? Persze nagycég is csak úgy jöhet létre (tesco), ha úton-útfélen átvágja az embert....

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: andix »


Nem akarok túlságosan álszent lenni, de amikor arra hivatkoztok, hogy a nagy áruházakat nem szégyen átvágni, mert ők is átvágnak minket, akkor ugyanolyanná váltok, mint ők. Én pedig speciel nem szeretnék. Ahogy korábban írta Lada, viselkedj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy ők bánjanak veled!
Hja, az meg a másik kérdés, hogy ezt is közösen fizetjük ki a többi termék árában. Ez kb olyan, mint amikor emberek nyerészkednek a kötelező biztosítókkal. Kb nem látható sérülést okoztam vkinek a hátsó lökösében. Aztán a számla 80e Ft volt. Ezeken után csodálkoznak az emberek, hogy évről-évre nő a biztosítás összege.. Pahh, hogy mik vannak!...
 
De sajnos ez a magyar mentalitás az, hogy "ahol lehet, ott kell csalni". Bent dologozol egy minisztériumban pl., az egyből azt jelenti, hogy kinyomtathatsz 3000 oldalt hetente, meg naponta felhívhatod az ausztrál rokont, stb.
 
Az irígységről nem is beszélve, nem lehet jobbnak tűnő autód/telefonod stb, mint a főnöknek, mert akkor lapátra kerülsz. Sajnos ilyen romlott mentalitással találkozom mindenütt; mikor építkeztünk, meg akartunk óvni egy sok-sok éves fenyőt a telek elején, ezért szokásosnál 4 méterrel hátrébb került a ház, namost a nyeles telken (szintén építkező) szomszéd, beszólt, hogy ne tegyük, mert így közelebb leszünk hozzá, és kevesebbet ér a háza, meg aztán mit számít az a hülye fa.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Igc »


Nem akarok túlságosan álszent lenni, de amikor arra hivatkoztok, hogy a nagy áruházakat nem szégyen átvágni, mert ők is átvágnak minket, akkor ugyanolyanná váltok, mint ők. Én pedig speciel nem szeretnék. Ahogy korábban írta Lada, viselkedj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy ők bánjanak veled!
azt azért nem szabad elfelejteni, hogy nekik a nép átverése úgymond kötelező; mi maximum csak élünk a lehetőséggel, ha ők elbénáznak valamit...
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15226
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10380
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Nem akarok túlságosan álszent lenni, de amikor arra hivatkoztok, hogy a nagy áruházakat nem szégyen átvágni, mert ők is átvágnak minket, akkor ugyanolyanná váltok, mint ők. Én pedig speciel nem szeretnék. Ahogy korábban írta Lada, viselkedj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy ők bánjanak veled!

Avatar
zsééééé
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.08.22., hétf. 14:57
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: zsééééé »



A lényeg, hogy nem lett meg, csomó +lóvé és utánajárás lett a dologból.A tolvajokban is lehetne egy kis becsület.

Nem biztos, hogy becsület kérdése. Lehet, hogy azóta van egy cég a neveden és éppen 150 millió Áfát igényelnek vissza.


Pont emiatt bejelentettem a dolgot, és minden iratom rögtön körözés alá került.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Újabb fordított lehúzás: Tegnap este az egyik Electro-Worldben vettem egy samsung mikrosütőt. Eredetileg 29.990 volt az ára. A pénztárnál kártyával fizettem, kicsit bambultam, aláírtam a cetlit, ami a terminálból kijött, majd megkaptam a másolatot, nézem, a kártyámról 22990.- forintot vontak le. Nézem a blokkot amit adtak, azon 29.990 volt. Szegény pénztáros srác kicsit elütötte a ketteseket, és így 7ezerrel olcsóbban hoztam el a gépet.Édesanyám is ott volt, ő már az aláíráskor látta a dolgot, de nehezen megállta hogy ne szóljon.
 
Igazából a parkolóban már eléggé szarul éreztem magam emiatt, kicsit sajnáltam a srácot, mert ez bizti ki fog előbb-utóbb derülni, dehát az EW egyáltalán nem olcsó hely, máskor majd meg ott fogok valami drágábban venni (mint máshol...)

Ilyen velem az IKEÁ-ban volt. Vettem vagy 25e-ért valamit, kártyával fizettem. Alá is írtam. Zárolták a számlámról a szokásos két hetes időintervallmumra. Nem is foglalkoztam az egésszel, de két hét múlva a zárolást feloldották és visszakerült a számlámra a pénz.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A lényeg, hogy nem lett meg, csomó +lóvé és utánajárás lett a dologból.A tolvajokban is lehetne egy kis becsület.

Nem biztos, hogy becsület kérdése. Lehet, hogy azóta van egy cég a neveden és éppen 150 millió Áfát igényelnek vissza.

Avatar
Lada
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2004.09.07., kedd 08:21
Értékelés: 8

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Lada »


A tolvajokban is lehetne egy kis becsület.

Mozi - Megjelenítő: Sony VPL-HW55ES Vászon: Elite Screens Electric125H
Proci: Emotiva UMC-1, Végfok: DIY 5 ch, FHangfalak: B&W CM8 S1+B&W LCR60 S3+B&W DM601 S3+Polk Audio PSW10, Lejátszó: HTPC
Hifi - DIY 2ch erősítő, DIY DAC, hangfalátváltó, Gigabyte Brix mini PC DIY-táppal (Daphile)

Avatar
zsééééé
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.08.22., hétf. 14:57
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: zsééééé »


Nem lehúzás, de témába vág:
 
Kb 2 éve egy lemezbolt előtt találtam 500 Ft-ot. Bementem az üzletbe, és megkérdeztem az ottlévőktől, nem-e ők hagyták el. Majdnemhogy kiröhögtek, modták, tegyem el gyorsan, ki mit talál, azé. Így lett egy ötszázasom.
 
 
Nemrég ellopták a pénztárcámat lóvéval, iratokkal együtt. A rendőrök mondták, hogy várjak, mert errefelé a tolvajok csak a lóvéra mennek, a tárcát eldobják, ha vki megtalálja, lehet visszajut hozzám. Reménykedtem, mert a lóvét elbuktam, de az összes iratnak utánajárni...
A lényeg, hogy nem lett meg, csomó +lóvé és utánajárás lett a dologból.
A tolvajokban is lehetne egy kis becsület.

Avatar
LCO
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2005.01.04., kedd 08:19
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: LCO »


Nálam nem.
ez szerintem sem ugyanaz, nem úgy mint a sokat vitatott pjotr esetében, ahol az áruházé volt a cumi, nem pedig szerencsétlen pénztárosé, aki záráskor felel.

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Nem mintha az erkölcsi megítélésben a kettő között különbség lenne.
Nálam nem.

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”