Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Paul Pang V4 OCXO USB kártya

Pc-k, Htpc-k, laptopok és alkatrészeik, egerek, billentyűzetek, routerek, hangkártyák, tápok, monitorok, dokkolók, processzorok, memóriakártyák, pendrive-ok
Lezárt
Avatar
KopaszKutya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1501
Csatlakozott: 2015.02.18., szer. 13:49
Értékelés: 177

Re: Paul Pang V4 OCXO USB kártya

Hozzászólás Szerző: KopaszKutya »

Jegelve és ha elkelt, zárom.
Marantz CD74 - Fidelity Pyrit - Vandersteen 2CE Signature - Schmidt Ferenc kábelezés

Avatar
KopaszKutya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1501
Csatlakozott: 2015.02.18., szer. 13:49
Értékelés: 177

Re: Paul Pang V4 OCXO USB kártya

Hozzászólás Szerző: KopaszKutya »

Új kp-s ár 65.000Ft, ami már nem alkuképes. Ennyiért talán még nem is volt eladó ilyen kártya.

Viszont annyi módosítás, hogy Kercso Audio CompositeAmp erősítőt beszámítok.

Beszámítás esetén az induló árat veszem figyelembe.
Marantz CD74 - Fidelity Pyrit - Vandersteen 2CE Signature - Schmidt Ferenc kábelezés

Avatar
KopaszKutya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1501
Csatlakozott: 2015.02.18., szer. 13:49
Értékelés: 177

Re: Paul Pang V4 OCXO USB kártya

Hozzászólás Szerző: KopaszKutya »

68.000Ft
Marantz CD74 - Fidelity Pyrit - Vandersteen 2CE Signature - Schmidt Ferenc kábelezés

Avatar
KopaszKutya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1501
Csatlakozott: 2015.02.18., szer. 13:49
Értékelés: 177

Re: Paul Pang V4 OCXO USB kártya

Hozzászólás Szerző: KopaszKutya »

Csere már nem érdekel, csak kp.
Marantz CD74 - Fidelity Pyrit - Vandersteen 2CE Signature - Schmidt Ferenc kábelezés

Avatar
KopaszKutya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1501
Csatlakozott: 2015.02.18., szer. 13:49
Értékelés: 177

Re: Paul Pang V4 OCXO USB kártya

Hozzászólás Szerző: KopaszKutya »

Előre
Marantz CD74 - Fidelity Pyrit - Vandersteen 2CE Signature - Schmidt Ferenc kábelezés

Avatar
KopaszKutya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1501
Csatlakozott: 2015.02.18., szer. 13:49
Értékelés: 177

Re: Paul Pang V4 OCXO USB kártya

Hozzászólás Szerző: KopaszKutya »

Esetleg 1:1 cserébe érdekelhet Gustard H10-es fejhallgató erősítő illetve ráfizetéssel RME ADI-2 DAC FS.
Marantz CD74 - Fidelity Pyrit - Vandersteen 2CE Signature - Schmidt Ferenc kábelezés

Avatar
KopaszKutya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1501
Csatlakozott: 2015.02.18., szer. 13:49
Értékelés: 177

Re: Paul Pang V4 OCXO USB kártya

Hozzászólás Szerző: KopaszKutya »

viri írta:
2020.11.03., kedd 19:55
Én négy éve használok ilyet probléma nélkül. Zenehallgatás után lekapcsolom, a lényeg, hogy ne menjen 0-24 órát.
Esetleg arra érdemes figyelni, hogy pl. az én gépemnél ha simán csak ki van kapcsolva, akkor attól az még áram alatt van, mintha standbyban lenne, ilyenkor az óra tovább fűt, mert kapja a feszültséget, ezért én mindig áramtalanítom az elosztót.
Igen-igen, pontosan. Köszi a kiegészítést! :smile53:
Marantz CD74 - Fidelity Pyrit - Vandersteen 2CE Signature - Schmidt Ferenc kábelezés

Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2062
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1628
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Paul Pang V4 OCXO USB kártya

Hozzászólás Szerző: viri »

Én négy éve használok ilyet probléma nélkül. Zenehallgatás után lekapcsolom, a lényeg, hogy ne menjen 0-24 órát.
Esetleg arra érdemes figyelni, hogy pl. az én gépemnél ha simán csak ki van kapcsolva, akkor attól az még áram alatt van, mintha standbyban lenne, ilyenkor az óra tovább fűt, mert kapja a feszültséget, ezért én mindig áramtalanítom az elosztót.
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Avatar
KopaszKutya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1501
Csatlakozott: 2015.02.18., szer. 13:49
Értékelés: 177

Re: Paul Pang V4 OCXO USB kártya

Hozzászólás Szerző: KopaszKutya »

ZeroAlbedo írta:
2020.11.02., hétf. 10:38
Szia!

Tudsz valami "élettartam limitet" az OCXO-ra (pl. üzemórában megadva), esetleg valami linket, ahol ez a bekapcsolási korlátozás, elhalálozás le van írva, esetleg említik?

Csak azért kérdezem, mert sima, napi 4-6 órás üzemmel is hamar össze lehet szedni ezt az "idő előtti elhalálozási" működési időt.
Lehet félre érthető voltam. Nem az üzemóra befolyásolja, hogy meddig üzemel. Nekem anno azt javasolták, hogy ne maradjon a gép folyamatosan bekapcsolva, mert ha a fűtött órajel folyamatosan melegszik, az hosszú távon nem egészséges. Erre nincs bizonyíték, csak egy biztonsági óvintézkedés.

Nálam is van hogy megy 8-10 órát is a gép, de éjszakára lekapcsolom, mert minek menjen. Normális használat mellett nem lesz neki baja.
Marantz CD74 - Fidelity Pyrit - Vandersteen 2CE Signature - Schmidt Ferenc kábelezés

Avatar
ZeroAlbedo
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005.08.28., vas. 14:47
Értékelés: 4

Re: Paul Pang V4 OCXO USB kártya

Hozzászólás Szerző: ZeroAlbedo »

Szia!

Tudsz valami "élettartam limitet" az OCXO-ra (pl. üzemórában megadva), esetleg valami linket, ahol ez a bekapcsolási korlátozás, elhalálozás le van írva, esetleg említik?

Csak azért kérdezem, mert sima, napi 4-6 órás üzemmel is hamar össze lehet szedni ezt az "idő előtti elhalálozási" működési időt.

Avatar
KopaszKutya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1501
Csatlakozott: 2015.02.18., szer. 13:49
Értékelés: 177

Re: Paul Pang V4 OCXO USB kártya

Hozzászólás Szerző: KopaszKutya »

Remek hangi tulajdonságokkal rendelkező USB kártya, ami 100eFt alatt szerintem az egyik legjobb vétel. Mindenképpen megfontolandó, ha valakinél adott az Audio PC és benne egy lineáris táp. A kártyának mindenképpen ajánlott a jó minőségű 5V molex csatlakozón keresztül.

Annyi "nyűgje" van neki, amit ajánlott figyelembe venni, hogy a hőfok stabilizált órajel nem szereti a 24/7-es üzemet, tehát a folyamatos bekapcsolva tartása idő előtti elhalálozáshoz vezethet. Ha nincs használva, akkor ki kell kapcsolni a gépet és nem lesz vele probléma.
Marantz CD74 - Fidelity Pyrit - Vandersteen 2CE Signature - Schmidt Ferenc kábelezés

Avatar
KopaszKutya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1501
Csatlakozott: 2015.02.18., szer. 13:49
Értékelés: 177

Re: Paul Pang V4 OCXO USB kártya

Hozzászólás Szerző: KopaszKutya »

Egy kép róla, amit még az előző tulajdonos készített. Nálam jelenleg még gépben van, ezért nem csináltam saját képet, de a kép erről a termékről készült. A képen látható a rövidebb beépítő sínnel.
ppv4.jpg
ppv4.jpg (72.72 KiB) Megtekintve 1494 alkalommal
Marantz CD74 - Fidelity Pyrit - Vandersteen 2CE Signature - Schmidt Ferenc kábelezés

Avatar
KopaszKutya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1501
Csatlakozott: 2015.02.18., szer. 13:49
Értékelés: 177

Paul Pang V4 OCXO USB kártya

Hozzászólás Szerző: KopaszKutya »

Eladó egy Paul Pang V4 OCXO órajel tuningos USB kártya.

A vevő kérése szerint tudom adni normál ATX beépítő sínnel vagy amivel vettem, egy levágott végüvel, amivel lapos PC-be is beépíthető.

Windows és Linux alatt is működik.

Személyesen Tolnán vehető át.

Postázás előre utalás után megoldható.

Csere, beszámítás nem érdekel.

Ár: 70.000Ft
Marantz CD74 - Fidelity Pyrit - Vandersteen 2CE Signature - Schmidt Ferenc kábelezés

Lezárt

Vissza: “Számítógép és alkatrészei, játékkonzolok és tartozékaik (kínál-keres)”