Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

EVGA G2 550W

Pc-k, Htpc-k, laptopok és alkatrészeik, egerek, billentyűzetek, routerek, hangkártyák, tápok, monitorok, dokkolók, processzorok, memóriakártyák, pendrive-ok
Lezárt
Avatar
albertka
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2004.05.08., szomb. 01:35
Értékelés: 28

Re: EVGA G2 550W

Hozzászólás Szerző: albertka »

Enyhe jegesedés....

Avatar
albertka
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2004.05.08., szomb. 01:35
Értékelés: 28

Re: EVGA G2 550W

Hozzászólás Szerző: albertka »

UP

Közben egy érdeklődő kérésére kitúrtam a garancia státuszát.

A bolti garancia lejárt már. Viszont a hét éves gyártói garancia még mindig él + még néhány hasznos info:
Gari
Gari
image.png (214.02 KiB) Megtekintve 411 alkalommal

Avatar
albertka
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2004.05.08., szomb. 01:35
Értékelés: 28

EVGA G2 550W

Hozzászólás Szerző: albertka »

Sziasztok

Eladásra kínálok egy EVGA G2 550W tápegységet. Jó szolgálatot tehet HTPC-be, vagy olyan gépbe, ahol több száz watt kell és ez nehezen lenne kivitelezhető lineáris tápegységgel...

Első tulajdonos vagyok, kb. két éve vettem. Azóta egy számítógépben szolgált, ventillátor végig be volt kapcsolva a megfelelő hűtés miatt, viszont Augusztus óta használaton kívül van... Azelőtt heti 5-6 órát ment. Szép emlékeim fűződnek hozzá, anno sokat hozott egy konyhára egy Gigagyte PSU után...

Anno egy JohnnyGuru teszt győzött meg róla, ahol 10/10-es értékelést kapott. Sajnos már a teszt nem található meg, csak egy kivonat belőle https://overclockquebec.com/threads/699 ... a4e76b2428.

Pár gondolat a Tom'sHardver tesztjéből:
"Actually, ripple suppression on the 550 G2 is jaw dropping, with less than 10 mV at +12V, even in worst-case scenarios. And on all of the rest of the rails, ripple didn't even reach 13 mV. Ripple suppression is one of the most crucial factors for PSUs, and the SuperNOVA 550 G2 is among the best-performing PSUs money can buy today."

Dobozta, összes kábele, stb megvan. Elvileg 7 év garancia van rá, viszont talán valamilyen szlovák webshopból vettem, így nem tudom pontosan mi-hogyan-van... Emiatt inkább azt mondanám, hogy nincs rá garancia és lehet kellemes meglepetés lesz.

Irányár: 20.000 Ft

Lezárt

Vissza: “Számítógép és alkatrészei, játékkonzolok és tartozékaik (kínál-keres)”