Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

H07RNF 3x2,5mm

Rca, XLR, HDMI, koaxiális és optikai digitális, táp, hangsugárzó, szerelő és antenna drótok.
Lezárt
Avatar
KCs
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2010.03.21., vas. 19:52
Értékelés: 31
Tartózkodási hely: Miskolc

H07RNF 3x2,5mm

Hozzászólás Szerző: KCs »




2 órája, bibababa írta:




Nekem 1,6 méteresek vannak és 5200 forint volt az összköltség + a szerelés .



Ezek a kábelek bőven megérnek ennyit.





Akkor vegyük úgy hogy nem szóltam!



De akkor vigyétek!

Avatar
bibababa
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2008.02.05., kedd 11:35
Értékelés: 42

H07RNF 3x2,5mm

Hozzászólás Szerző: bibababa »



Nekem 1,6 méteresek vannak és 5200 forint volt az összköltség + a szerelés .



Ezek a kábelek bőven megérnek ennyit.


Avatar
malac6011
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2172
Csatlakozott: 2017.12.15., pén. 18:48
Értékelés: 92

H07RNF 3x2,5mm

Hozzászólás Szerző: malac6011 »




1 órája, KCs írta:




Ok, legyen 3500. Lehet bennem van a hiba, de én kicsit alacsonyabb árakat találtam.



Most komolyan gyártóról beszélünk? Én nem vagyok az, de egy ilyen kábelre nekem is max 10 perc rádobni két ilyen dugót.



És akkor még az is bejön a képletbe, hogy használt dologról beszélünk, ill. amit Te is említettél, hogy szinte biztosan nem úgy van összeválogatva ahogy azt egy potenciális vevő jó eséllyel szeretné.



Vagyis a vevő vásároljon meg egy használt dolgot, kössön is kompromisszumot ahhoz képest ahogyan ő szeretné, de még mindezért fizessen is 1,5x annyit mintha újat venne, és otthon 10 perc alatt összedobná.



Elnézést kérek, akkor biztosan bennem van a hiba, ha én ezt igen csak drágának tartom!



De majd ezt a piac úgyis eldönti tőlünk függetlenül!





esetleg belinkelhetnéd az alacsonyabb árakat az sokat lendítene az egyébként nem túl nagy tétű bizonyítgatásnak



A "használt félár" kompozíciót pedig jobb ha itt elfelejted, ez egy egyedi gyártású kábel, nem egy furutech, vagy egy audioquest, aminek van kiindulási fix ára.

BRG MK-27

Avatar
KCs
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2010.03.21., vas. 19:52
Értékelés: 31
Tartózkodási hely: Miskolc

H07RNF 3x2,5mm

Hozzászólás Szerző: KCs »




6 órája, malac6011 írta:




az ABL dugvilla 900.- a Schurter IEC 1500.- körül van ha 1 darabot veszel és 1000.- körül ha mondjuk 10-et. A vezeték métere valahol 800.- forintba kerül 1 méter az 1,9 méter 1500.- lehet.



ez összeadva 3500.- 4000.- körül mozog anyagárban. szerintem az 5500.- reális ár Krisztus koporsóját sem őrizték ingyen.



Nekem csak az ABL dugvilla nem tetszik , miért nem keresett a gyártó egy normális dugvillát, bár a piacon nehéz olcsón jót találni.



Bár nekem is van hasonló kábelem az árat én reálisnak gondolom.





Ok, legyen 3500. Lehet bennem van a hiba, de én kicsit alacsonyabb árakat találtam.



Most komolyan gyártóról beszélünk? Én nem vagyok az, de egy ilyen kábelre nekem is max 10 perc rádobni két ilyen dugót.



És akkor még az is bejön a képletbe, hogy használt dologról beszélünk, ill. amit Te is említettél, hogy szinte biztosan nem úgy van összeválogatva ahogy azt egy potenciális vevő jó eséllyel szeretné.



Vagyis a vevő vásároljon meg egy használt dolgot, kössön is kompromisszumot ahhoz képest ahogyan ő szeretné, de még mindezért fizessen is 1,5x annyit mintha újat venne, és otthon 10 perc alatt összedobná.



Elnézést kérek, akkor biztosan bennem van a hiba, ha én ezt igen csak drágának tartom!



De majd ezt a piac úgyis eldönti tőlünk függetlenül!


Avatar
malac6011
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2172
Csatlakozott: 2017.12.15., pén. 18:48
Értékelés: 92

H07RNF 3x2,5mm

Hozzászólás Szerző: malac6011 »




6 órája, KCs írta:




Szia!



  Ez komoly?



  Megnéztem kb 2e az anyagköltsége. Vagy valami információ hiányzik, hogy milyen hozzáadott értéket tartalmaz még ez a kábel?



Üdv. KCs





az ABL dugvilla 900.- a Schurter IEC 1500.- körül van ha 1 darabot veszel és 1000.- körül ha mondjuk 10-et. A vezeték métere valahol 800.- forintba kerül 1 méter az 1,9 méter 1500.- lehet.



ez összeadva 3500.- 4000.- körül mozog anyagárban. szerintem az 5500.- reális ár Krisztus koporsóját sem őrizték ingyen.



Nekem csak az ABL dugvilla nem tetszik , miért nem keresett a gyártó egy normális dugvillát, bár a piacon nehéz olcsón jót találni.



Bár nekem is van hasonló kábelem az árat én reálisnak gondolom.

BRG MK-27

Avatar
KCs
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2010.03.21., vas. 19:52
Értékelés: 31
Tartózkodási hely: Miskolc

H07RNF 3x2,5mm

Hozzászólás Szerző: KCs »



Én csak szeretném megérteni az árat. Szerintem ez másoknak is hasznos lehet. Én azt gondolom ez bőven elég a hozzászóláshoz.



Ill. ha el is akarod ezt adni, akkor minimum meg kell magyarázni az árat, mert szerintem más sem tenne másképpen mint én.



Jobb híján rákerestem, és 1,79 euro/m árat találtam a kábelre. De igazad lehet, ha tovább keresek



találhattam volna drágábban is. Ill. a dugókat is megnéztem.



Ezért is kérdeztem rá, hogy biztosan lehet valami az ár mögött.



Sokat segíthet az eladásban egy ilyen nem egzakt termék esetében a fénykép is.



 



Szóval csak segíteni szeretnék!



 



Ui.: Nem gondolnám, hogy bármi helye lenne itt a személyeskedésnek. Részemről biztosan nem!


Avatar
migabi24
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2017.08.04., pén. 09:30
Értékelés: 30

H07RNF 3x2,5mm

Hozzászólás Szerző: migabi24 »




4 hours ago, KCs said:




Szia!



  Ez komoly?



  Megnéztem kb 2e az anyagköltsége. Vagy valami információ hiányzik, hogy milyen hozzáadott értéket tartalmaz még ez a kábel?



Üdv. KCs





Nem vagy valami nagy matekos, mert csak a csupasz kábel több mint 2000Ft


Avatar
Ric83
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.11.23., szer. 15:40
Értékelés: 0

H07RNF 3x2,5mm

Hozzászólás Szerző: Ric83 »



Igen, számlával igazolva ennyibe került a gyártótól.



Mondjuk szállítás az árban ( nem mindenkinek)



Amúgy kedves KCs nem hinném, hogy valaha is találkoztunk a virtuális térben és arra még kisebb az esély, hogy valaha is  konfrontálodtunk volna, kérdem én mire fel ez a kedves hozzászólás?



 



 



 


Avatar
KCs
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2010.03.21., vas. 19:52
Értékelés: 31
Tartózkodási hely: Miskolc

H07RNF 3x2,5mm

Hozzászólás Szerző: KCs »



Szia!



  Ez komoly?



  Megnéztem kb 2e az anyagköltsége. Vagy valami információ hiányzik, hogy milyen hozzáadott értéket tartalmaz még ez a kábel?



Üdv. KCs


Avatar
Ric83
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.11.23., szer. 15:40
Értékelés: 0

H07RNF 3x2,5mm

Hozzászólás Szerző: Ric83 »



Egyedi gyártású Hálózati Kábel H07RNF

3x2,5mm, kábelből 1,9m, ABL Dugvillával 

és Schurter 4782 IEC mama csatlakozóval



 



Ára: 5.500 Ft


Lezárt

Vissza: “Kábelek”