Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Audioquest Husky 3 méteres sub kábel 2db

Rca, XLR, HDMI, koaxiális és optikai digitális, táp, hangsugárzó, szerelő és antenna drótok.
Lezárt
Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1631
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Audioquest Husky 3 méteres sub kábel 2db

Hozzászólás Szerző: viri »

Külön külön ugyan, de mindkettő elkelt, köszönöm a lehetőséget AVX! angyal
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1631
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Audioquest Husky 3 méteres sub kábel 2db

Hozzászólás Szerző: viri »

Ezen már az új fajta koporsó alakú dbs-ek vannak. Én vettem mind a kettőt a Kácsából újonnan, még a régi áron.
5eft híján pont fél áron adom, és ki is lehet próbálni, nem csak a mélyek lesznek baromi feszesen erőteljesek, a legnagyobb precizitás mellett, hanem a teljes tartomány, az ének, de még a teteje is tisztább lesz. Remélem az előző írásom nem zavart össze senkit, ott a ketté osztott kimenőjel, kontra végfokról hangfalkábellel hajtásról írtam, most pedig a másik sub rca-val való összehasonlításról.
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1631
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Audioquest Husky 3 méteres sub kábel 2db

Hozzászólás Szerző: viri »

Köszönöm az újra nyitást!

Elnézést a csiki-csukiért!

A nyitó hozzászólásban is írtam, hogy csak azért hirdettem meg, mert azt hittem, hogy kénytelen vagyok végfokról hajtani a subokat, mivel az előfokomon csak egy kimenet van, aztán az lett a megoldás, hogy egy kácsás rca elosztóval "csináltam" két kimenetet, és így tudtam tovább használni a Husky kábeleket, ezért zártam le.

Talán így hallgattam volna az idők végezetéig, (mivel piszok jól passzol a gyors zárt subokhoz ez a kábel) ha egy barátom nem ültette volna be a bogarat a fülembe, hogy nem egészséges a kis szintű jelet (rca) ketté osztani, (hangfal és sub felé) ráadásul az az átalakító is ott van a jelútban, szóval csak rávettem magam, hogy kipróbáljam egy fiókból kivett, akármilyen hf kábellel végfokról adni a jelet a suboknak. És csodák csodájára, a mélyeken kívül minden jobb lett :D De tényleg, ezt azért írom le, bár ez nem az 'általában a hifiről topik', de hátha másnak is tanulság lehet, hogy ha nincs külön dedikált sub rca kimenet az erősítőn, vagy két egyforma jelszintű kimenet, akkor érdemesebb a végfok hangfal kimenetéről hajtani (már ha van a subon ilyen bemenet). A közép tartomány jóval kiterjedtebb, erőteljesebb, nőtt a tömege és a felbontása a hangszereknek, a magas kb. ugyan az, kicsit részletgazdagabb, és talán mégjobban integrálódik az egészbe, a mélyek pedig valamivel mackósabbak lettek ugyan, nincs az a nagyon feszes kontrol, a hangerejét is lejjebb kellett vennem, de ezt annak tudom be, hogy egy vastag sodrott noname kábellel kötöttem be, de ha még így maradna, akkor is ezt választanám, annyival érettebb, kitertjedtebb lett a közepe, ahol azért a zene fő sodrása zajlik, aztán majd találok valami jobb hf kábelt a subokhoz.

Az AQ Huskyk továbbra is tökéletes állapotban vannak, dobozukban várják új gazdájukat. Ahogy láttam, mintha feljebb ment volna az áruk (120.270.-) ennek ellenére lejjebb engedem a gyors adásvétel reményében.

2 db 3 méteres AQ Husky = 65eft / db

Személyesen a csepel szigeten, vagy posta, foxpost.

Próba is megoldható.

06203450959

Kellemes hétvégét! :napsut:
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12088
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5728
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Audioquest Husky 3 méteres sub kábel 2db

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Unlocked 2.jpg
Unlocked 2.jpg (3.28 KiB) Megtekintve 562 alkalommal
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1631
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Audioquest Husky 3 méteres sub kábel 2db

Hozzászólás Szerző: viri »

Szia!
Bocsánat, nem zártam le, mert akkor még nem tudtam eldönteni, hogy sub ic-ről átálljak-e a hangfalkábel sub hajtásra, és őszintén szólva azóta sem tudtam magam rávenni, hogy ezt tesztelgessem, mert így jó ahogy van, inkább megtartom.
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Tom71
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2020.06.26., pén. 13:22
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Audioquest Husky 3 méteres sub kábel 2db

Hozzászólás Szerző: Tom71 »

Szia. A Sub kábel megvan meg?
Koszi

Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1631
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Audioquest Husky 3 méteres sub kábel 2db

Hozzászólás Szerző: viri »

Az egyik péntekig jegelve.
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1631
Tartózkodási hely: Pest megye

Audioquest Husky 3 méteres sub kábel 2db

Hozzászólás Szerző: viri »

Üdv Mindenkinek!

Rendszer átalakítás miatt feleslegessé vált 2db 3 méteres AQ Husky sub kábelem. Kénytelen vagyok hangfalkábellel hajtani a subokat, csak ezért adom el. Első tulajdonosa vagyok, kácsás vásárlás. Állapota olyan, mint egy újnak.

Új ára, és további infók:
https://kacsa-audio.hu/webaruhaz/audioq ... -kabel-3-m

Ára: 70eft/ db vagy 130eft/ 2db

Érd.: privi, vagy 06203450959

Helyileg Bp-től délre, csepel sziget, vagy foxpost, posta, stb...
Csatolmányok
IMG_5179.JPG
IMG_5179.JPG (2.54 MiB) Megtekintve 843 alkalommal
IMG_5176.JPG
IMG_5176.JPG (2.36 MiB) Megtekintve 843 alkalommal
IMG_5174.JPG
IMG_5174.JPG (1.72 MiB) Megtekintve 843 alkalommal
IMG_5171.JPG
IMG_5171.JPG (2.29 MiB) Megtekintve 843 alkalommal
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Lezárt

Vissza: “Kábelek”