Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Isotek Evo3 Premier tápkábelek

Rca, XLR, HDMI, koaxiális és optikai digitális, táp, hangsugárzó, szerelő és antenna drótok.
Lezárt
aso
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2021.04.11., vas. 09:18
Értékelés: 11
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Isotek Evo3 Premier tápkábelek

Hozzászólás Szerző: aso »

Elkeltek.
Köszönöm.
Zárom.

aso
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2021.04.11., vas. 09:18
Értékelés: 11
Tartózkodási hely: Szeged

Isotek Evo3 Premier tápkábelek

Hozzászólás Szerző: aso »

Sziasztok!

Eladóak a témában szereplő ISOTEK EVO3 Premier tápkábelek (2 db van belőle).
Mindkettőt nemrég vásároltam itt a fórumon.

Gyári szerelésűek, 1,5 m hosszban. Doboz nélkül jöttek hozzám is, azzal a kis pöttyel a dugvillán, ami a fázist jelzi.

Az egyiket Isotek Polaris tápszűrőhőz vettem.
Egy hagyományos tápkábelhez képest óriásit emelt a hangon, azonban a tápszűrő nem maradt, így a kábelre sincs most szükségem.
A másikat egy végfokhoz, melyhez nem passzol és kevésnek is érzem.

Amire használni tudnám az egyiket arra soknak tartom (tápegység betáp), ezért alacsonyabb árkategóriás Audioquest vagy pl. Power-R... minimum 1,5 méteres kábelt értékegyeztetés után beszámolnék, de hasonló értékben csere is érdekelhet.

Ha esetleg valaki Nordost vagy Viablue tápkábeltől szabadulna, de ezeknek az ISOTEKeknek lenne helye nála, nyugodtan keressen meg, hátha meg tudunk egyezni.

No de legtisztább a CASH: 40.000,- Ft / db (én is ennyiért vettem) + Foxpost

Helyileg Szegeden, de a Bp - Szeged vonalon biztos tudok segíteni az eljuttatásban, ha másutt van a lakhelyed lehet akkor is.

Köszönöm, hogy átrágtad magad ezen a hosszúra sikeredett, de több lehetőséget is felvillantó hírdetésen.

Jó zenehallgatást!
Csatolmányok
Kab1.jpg
Kab1.jpg (408.79 KiB) Megtekintve 228 alkalommal
kab2.jpg
kab2.jpg (202.66 KiB) Megtekintve 228 alkalommal
kab3.jpg
kab3.jpg (215.05 KiB) Megtekintve 228 alkalommal

Lezárt

Vissza: “Kábelek”