A Fórum 2020-09-18-án pénteken frissítésre került.
Ha problémát láttok vagy hiányzik valami, kérjük jelezzétek!
Figyelem: a szabályzat 6.8.3.1 - es pontja alapján az adás vételi részen a "pü ment" és "válasz ment" jellegű hozzászólásokat törölni fogjuk, csakúgy mint a hely / posta adatok és ár nélkül feladott hirdetéseket.

Hádész SUB 1.5M tábkábel

Rca, XLR, HDMI, koaxiális és optikai digitális, táp, hangsugárzó, szerelő és antenna drótok.
Lezárt
albertka
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 20

Hádész SUB 1.5M tábkábel

Hozzászólás Szerző: albertka »

A kábel ma postázva lett kriszpeti fórumtárs részére

albertka
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Hádész SUB 1.5M tábkábel

Szia.

Engem érdekelne a dolog,alkudozás nélkül,de csak postai utánvéttel tudnám kérni.

Üdv: Zsolt

Szia - elnézést de utánvéttellel nem vállalom a tranzakciót.

Köszi
Tomi

kriszpeti
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Értékelés: 25

Hádész SUB 1.5M tábkábel

Hozzászólás Szerző: kriszpeti »

Ment P.Ü.

a kábelnak!

Panasonic3D
Harman Kardon AVR460
JBL Studio2 Series, Velodyne CHT-R
Audioquest Carbon, Yukon, Filkor József HydraSound  /emoticons/default_huvelykfel.gif" alt=":smile32:" data-emoticon="" />
TEAC UD-503, TEAC AX-501, JMlab Electra 906
Sennheiser HD700

Zsolesz02
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Értékelés: 1

Hádész SUB 1.5M tábkábel

Hozzászólás Szerző: Zsolesz02 »

Szia.

Engem érdekelne a dolog,alkudozás nélkül,de csak postai utánvéttel tudnám kérni.

Üdv: Zsolt

albertka
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Hádész SUB 1.5M tábkábel

Sziasztok,

Már több éve kallódik nálam egy sub tápkábel, amit nem tudok a jelenlegi rendszerembe évek óta beintegrálni lévén a subomnak nem cserélhető tápkábele van.

A tápkábel egy "Néhai" Hádész Pro 1.5M hosszúságban. 2010-ben vásároltam és az akkori levelezésemből Józsival az alábbiakat találtam erről a kábelről:

"pont kapóra jött, hogy szubhoz szeretnél tápkábelt ugyanis most fejeztem be ennek a fejlesztését és ezzel be is zárult a tápkábel választék, ez egy vegyes HPOFC 5N és 7N UPOCC monokristályos kábel 14mm2-es vastagsággal, ez a Rock nagytestvére lesz Hádész SUB néven"

"Ennek ára 1,5m 27.500Ft (5ezerrel drágább a Rocknál), szerintem megéri a felárat, de majd te eldöntöd"

Pár évig egy Clarus Rhea Sub-al használtam, ott igencsak rendbe tette a dolgokat. A kábelek elég merevek, kovácsműhely azért nem kell hozzá, de bekötéskor be kell "hajlítgatni" a megfelelő helyre

Kikiáltási ára legyen 15 000 forint.

Posta előre utalással lehetséges. Személyesen átadni Pesten a West End-nél és a 14. kerültben tudok.

Képek:

Lezárt

Vissza: “Kábelek”