Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hádész SUB 1.5M tábkábel

Rca, XLR, HDMI, koaxiális és optikai digitális, táp, hangsugárzó, szerelő és antenna drótok.
Lezárt
Avatar
albertka
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2004.05.08., szomb. 01:35
Értékelés: 28

Hádész SUB 1.5M tábkábel

Hozzászólás Szerző: albertka »

A kábel ma postázva lett kriszpeti fórumtárs részére

Avatar
albertka
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2004.05.08., szomb. 01:35
Értékelés: 28

Hádész SUB 1.5M tábkábel

Hozzászólás Szerző: albertka »



Szia.
 
Engem érdekelne a dolog,alkudozás nélkül,de csak postai utánvéttel tudnám kérni.
 
Üdv: Zsolt

Szia - elnézést de utánvéttellel nem vállalom a tranzakciót.
 
Köszi
Tomi

Avatar
kriszpeti
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2014.03.06., csüt. 10:49
Értékelés: 25

Hádész SUB 1.5M tábkábel

Hozzászólás Szerző: kriszpeti »


Ment P.Ü.
 
 a kábelnak!

Panasonic3D
Harman Kardon AVR460
JBL Studio2 Series, Velodyne CHT-R
Audioquest Carbon, Yukon, Filkor József HydraSound  /emoticons/default_huvelykfel.gif" alt=":smile32:" data-emoticon="" />
TEAC UD-503, TEAC AX-501, JMlab Electra 906
Sennheiser HD700
 
 

Avatar
Zsolesz02
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2015.04.10., pén. 17:59
Értékelés: 1

Hádész SUB 1.5M tábkábel

Hozzászólás Szerző: Zsolesz02 »


Szia.
 
Engem érdekelne a dolog,alkudozás nélkül,de csak postai utánvéttel tudnám kérni.
 
Üdv: Zsolt

Avatar
albertka
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2004.05.08., szomb. 01:35
Értékelés: 28

Hádész SUB 1.5M tábkábel

Hozzászólás Szerző: albertka »


Sziasztok,
 
Már több éve kallódik nálam egy sub tápkábel, amit nem tudok a jelenlegi rendszerembe évek óta beintegrálni lévén a subomnak nem cserélhető tápkábele van.
 
A tápkábel egy "Néhai" Hádész Pro 1.5M hosszúságban. 2010-ben vásároltam és az akkori levelezésemből Józsival az alábbiakat találtam erről a kábelről:
 
"pont kapóra jött, hogy szubhoz szeretnél tápkábelt ugyanis most fejeztem be ennek a fejlesztését és ezzel be is zárult a tápkábel választék, ez egy vegyes HPOFC 5N és 7N UPOCC monokristályos kábel 14mm2-es vastagsággal, ez a Rock nagytestvére lesz Hádész SUB néven"
 
"Ennek ára 1,5m 27.500Ft (5ezerrel drágább a Rocknál), szerintem megéri a felárat, de majd te eldöntöd"
 
Pár évig egy Clarus Rhea Sub-al használtam, ott igencsak rendbe tette a dolgokat. A kábelek elég merevek, kovácsműhely azért nem kell hozzá, de bekötéskor be kell "hajlítgatni" a megfelelő helyre
 
Kikiáltási ára legyen 15 000 forint.
 
Posta előre utalással lehetséges. Személyesen átadni Pesten a West End-nél és a 14. kerültben tudok.
 
Képek:
 
 



Lezárt

Vissza: “Kábelek”