Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Szeged és környéke

Avatar
ruczak
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2009.12.18., pén. 21:52
Értékelés: 39

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: ruczak »


Sziasztok! 
Szegedi vagyok én is, így ha lehet szívesen csatlakoznék hozzátok. Ráadásul a rendszerem is kezd lassan összeállni, így talán már érdemes lehet megfülelni.
 
Szívesen látok érdeklődőket és megyek én is hallgatózni, legalább megismerjük egymást. :kiraly:

Mihelyt lesz egy épkézláb hangfalkábelem, és picit helyreáll a rend ( és talán azzal együtt az akusztika is ) a szobában, én is szívesen látom azt aki elszeretne jönni hozzám hallgatózni, és persze én is nagyon szívesen mennék el máshoz egy kis zenehallgatásra.

Szia!
 
Kaptam kölcsön egy B&W hangfalkábelt. Állat lett vele a zene. Gyere el és hallgasd meg.

Szia!
Sajnos csak most olvastam amit írtál, ha áll még a meghívás szombat du., vagy vasárnap du. én ráérek. Az a helyzet, hogy én hétköznap 17-ig dolgozom szombaton is délig (vasárnap pedig délig alszom :lol! úgyhogy azért volnának ezek az időpontok a legjobbak. Ill. Ezek az időpontok amikor én is szívesen látok bárkit.

Avatar
Tristis
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2007.11.08., csüt. 13:24
Értékelés: 15

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: Tristis »

Ha valakinek van kedve átruccanni felém, ma egész nap itthon vagyok és unom magam. Számot adok privátban, helyileg rózsa megálló környéke. Összehozhatnánk valamit.

Amikor a nyugalom: Dire Straits, Genesis, Pink Floyd, Idan Raichel Project, Presser, Paco de Lucia, Tron Legacy, Batman Begins, Demjén, U2
Amikor a szenvedély: Judas Priest, Beatrice, Queen, Pokolgép, Rainbow, Metal Church, Korpiklaani, Motörhead, CCR, Iron Maiden, Hey Negrita
Otthon: Wavelab 6.11 -->ESI Maya 44 --> Zimonyi Attila IC--> Esel First 2th edition --> Zimonyi hangfalkábel --> Orion HS 280 (tuningolt)
Úton: Sandis Sansa Clip --> Sennheiser PX 200
 
Ezt hallgatom: Last.fm statisztika

Avatar
jabba306
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.06.16., kedd 19:42
Értékelés: 69
Tartózkodási hely: Szeged

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: jabba306 »


Sziasztok! 
Szegedi vagyok én is, így ha lehet szívesen csatlakoznék hozzátok. Ráadásul a rendszerem is kezd lassan összeállni, így talán már érdemes lehet megfülelni.
 
Szívesen látok érdeklődőket és megyek én is hallgatózni, legalább megismerjük egymást.

Mihelyt lesz egy épkézláb hangfalkábelem, és picit helyreáll a rend ( és talán azzal együtt az akusztika is ) a szobában, én is szívesen látom azt aki elszeretne jönni hozzám hallgatózni, és persze én is nagyon szívesen mennék el máshoz egy kis zenehallgatásra.

Szia!
 
Kaptam kölcsön egy B&W hangfalkábelt. Állat lett vele a zene. Gyere el és hallgasd meg.

Avatar
ruczak
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2009.12.18., pén. 21:52
Értékelés: 39

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: ruczak »


Sziasztok! 
Szegedi vagyok én is, így ha lehet szívesen csatlakoznék hozzátok. Ráadásul a rendszerem is kezd lassan összeállni, így talán már érdemes lehet megfülelni.
 
Szívesen látok érdeklődőket és megyek én is hallgatózni, legalább megismerjük egymást.

Mihelyt lesz egy épkézláb hangfalkábelem, és picit helyreáll a rend ( és talán azzal együtt az akusztika is ) a szobában, én is szívesen látom azt aki elszeretne jönni hozzám hallgatózni, és persze én is nagyon szívesen mennék el máshoz egy kis zenehallgatásra.

Avatar
suminator968
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2762
Csatlakozott: 2009.11.12., csüt. 17:44
Értékelés: 1071
Tartózkodási hely: Szeged

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: suminator968 »


Sziasztok! Ha már megfertőződtem, akkor jó lenne valahová tartozni, néhányótokkal már úgyis találkoztam...
Nálunk már jártál?

Bizony bizony! Egy csomó cucod meg is füleltem, még nálam is.
Audio Pc---Roon---Eversolo DMP A8—-Mz/x SS Illuminator Activ Speaker—2xDynavoice Challenger sub
Táp:Viablue X-60 Silver, Viablue EP-7 Ethernet, Neotech 1002 XLR
Úton: IPhone 13Pro Max-Tidal—-Apple Airpods Max

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: AVX »


Sziasztok! Ha már megfertőződtem, akkor jó lenne valahová tartozni, néhányótokkal már úgyis találkoztam...
Nálunk már jártál?

Avatar
suminator968
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2762
Csatlakozott: 2009.11.12., csüt. 17:44
Értékelés: 1071
Tartózkodási hely: Szeged

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: suminator968 »

Sziasztok! Ha már megfertőződtem, akkor jó lenne valahová tartozni, néhányótokkal már úgyis találkoztam...
Audio Pc---Roon---Eversolo DMP A8—-Mz/x SS Illuminator Activ Speaker—2xDynavoice Challenger sub
Táp:Viablue X-60 Silver, Viablue EP-7 Ethernet, Neotech 1002 XLR
Úton: IPhone 13Pro Max-Tidal—-Apple Airpods Max

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: AVX »


Sziasztok! 
Szegedi vagyok én is, így ha lehet szívesen csatlakoznék hozzátok. Ráadásul a rendszerem is kezd lassan összeállni, így talán már érdemes lehet megfülelni.
 
Szívesen látok érdeklődőket és megyek én is hallgatózni, legalább megismerjük egymást.

üdv a csapatban.

Avatar
jabba306
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.06.16., kedd 19:42
Értékelés: 69
Tartózkodási hely: Szeged

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: jabba306 »


Sziasztok!
 
Szegedi vagyok én is, így ha lehet szívesen csatlakoznék hozzátok. Ráadásul a rendszerem is kezd lassan összeállni, így talán már érdemes lehet megfülelni.
 
Szívesen látok érdeklődőket és megyek én is hallgatózni, legalább megismerjük egymást.

Avatar
Tristis
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2007.11.08., csüt. 13:24
Értékelés: 15

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: Tristis »


Ja jól számolom, most már több a szegedi, mint a kecskeméti, aki aktív a fórumon. Persze nem a létszám minden, de akkor is jó látni, hogy bővül a társaság.
 
Ha valakinek van kedve, szívesen meghallgathatjuk egymás dolgait. Sajnos az akusztika nálam nem a legjobb, de talán érdemes eljönnötök hozzám és persze viszont is!

Amikor a nyugalom: Dire Straits, Genesis, Pink Floyd, Idan Raichel Project, Presser, Paco de Lucia, Tron Legacy, Batman Begins, Demjén, U2
Amikor a szenvedély: Judas Priest, Beatrice, Queen, Pokolgép, Rainbow, Metal Church, Korpiklaani, Motörhead, CCR, Iron Maiden, Hey Negrita
Otthon: Wavelab 6.11 -->ESI Maya 44 --> Zimonyi Attila IC--> Esel First 2th edition --> Zimonyi hangfalkábel --> Orion HS 280 (tuningolt)
Úton: Sandis Sansa Clip --> Sennheiser PX 200
 
Ezt hallgatom: Last.fm statisztika

Avatar
ruczak
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2009.12.18., pén. 21:52
Értékelés: 39

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: ruczak »

Sziasztok! Bár még nagyon új vagyok az AVX-en, és még minden nagyon új nekem, de ha megengednétek én is szívesen csatlakoznék a szegedi csapathoz!

Avatar
NZS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 15:08
Értékelés: 14

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: NZS »


Magamban beszélek... NZS
Nagyapám az utcán szellentett, egyetértettem vele, de az én véleményem sokkal tömörebb volt...

Avatar
NZS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 15:08
Értékelés: 14

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: NZS »

Mikor tudnánk megejteni a fülelést? NZS
Nagyapám az utcán szellentett, egyetértettem vele, de az én véleményem sokkal tömörebb volt...

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: AVX »


Sziasztok! Örülök, hogy végre megtaláltam ezt a topicot! Én itt a szomszéd faluban lakom Vásárhelyen. Csatlakozhatok ide vagy nyissak új témát?
szívesen látunk a csapatban.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: AVX »


Én elvinném a B&W-t. 602S2. Már régóta kíváncsi vagyok rá milyen a hangja másoké mellett!NZS

Jó ötlet.

Avatar
gyurmaember
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2009.11.12., csüt. 22:02
Értékelés: 101

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: gyurmaember »

Sziasztok! Örülök, hogy végre megtaláltam ezt a topicot! Én itt a szomszéd faluban lakom Vásárhelyen. Csatlakozhatok ide vagy nyissak új témát?

Avatar
NZS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 15:08
Értékelés: 14

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: NZS »


Én elvinném a B&W-t. 602S2. Már régóta kíváncsi vagyok rá milyen a hangja másoké mellett!
NZS
Nagyapám az utcán szellentett, egyetértettem vele, de az én véleményem sokkal tömörebb volt...

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: AVX »


A város biztosan, mert minden építkezés áll a hideg miatt.  Benne vagyok  egy hallgatózásban! Az új M3 és M6 hangfalakra lennék kíváncsi. (Ha jól emlékszem a típusokra.)NZS

Addig is csinálnánk egy másik hallgatózást.
Vettem pár érdekes monitort,amit jó lenne megfülelni.
Dyno 52
Dyno 52SE
Usher V601
Mission 792
Swans M1 GH
 
Az etalon a nagy Usher CP-777 lenne.
ha nem megy el addigra Arhitech kapszula C+D doboza,akkor azt is megfülelnénk,meg ha Kocamanci is ráér,akkor őt is megkérem,hogy hozzon valami tuti monitort.

Avatar
NZS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 15:08
Értékelés: 14

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: NZS »


A város biztosan, mert minden építkezés áll a hideg miatt. Benne vagyok egy hallgatózásban! Az új M3 és M6 hangfalakra lennék kíváncsi. (Ha jól emlékszem a típusokra.)
NZS
Nagyapám az utcán szellentett, egyetértettem vele, de az én véleményem sokkal tömörebb volt...

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: AVX »


Én is Szeged környéki vagyok, voltam is Béláéknál már jó párszor
Majd időnként összehozunk egy kis fülelgetést.
Szerintem Kocamanci,Kate02,Architech,Adamthebrave,NZS is csatlakozna és még vannak elég sokan itt vásárhelyről is.
Bocs akinek a nevét nem említettem,de tudom,hogy vagyunk még egy páran.

Avatar
szocsa
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2009.09.12., szomb. 11:24
Értékelés: 12

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: szocsa »

Én is Szeged környéki vagyok, voltam is Béláéknál már jó párszor
r2r 11 - Hypex UcD180HG - ASE Gleden

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: AVX »

Szeged is alszik

Avatar
Horel
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2008.04.22., kedd 14:11
Értékelés: 0

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: Horel »


ahogy látom nem nagyon sikerült felráznom ezzel a hirrel a szegedi társaságot.
Engem most ne is nagyon rázogass,elég sz@rul vagyok anélkül is,elkapott az influenza.
 
Egyébként,ha lesz ilyen,akkor benézek,de most az októberi találkozót várom
Ezzel a sok kiállítással,találkozóval kezd előállni a bőség zavara :taps:
Mindenem DIY,legjobban a fiam sikerült.

Avatar
Tristis
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2007.11.08., csüt. 13:24
Értékelés: 15

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: Tristis »

Én szívesen meglátogatnék egy ilyen jellegű rendezvényt.

Amikor a nyugalom: Dire Straits, Genesis, Pink Floyd, Idan Raichel Project, Presser, Paco de Lucia, Tron Legacy, Batman Begins, Demjén, U2
Amikor a szenvedély: Judas Priest, Beatrice, Queen, Pokolgép, Rainbow, Metal Church, Korpiklaani, Motörhead, CCR, Iron Maiden, Hey Negrita
Otthon: Wavelab 6.11 -->ESI Maya 44 --> Zimonyi Attila IC--> Esel First 2th edition --> Zimonyi hangfalkábel --> Orion HS 280 (tuningolt)
Úton: Sandis Sansa Clip --> Sennheiser PX 200
 
Ezt hallgatom: Last.fm statisztika

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: AVX »

ahogy látom nem nagyon sikerült felráznom ezzel a hirrel a szegedi társaságot.

Válasz küldése

Vissza: “AVX baráti körök”