Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kecskemét és környéke

Avatar
moja
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2008.10.18., szomb. 16:33
Értékelés: 0

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: moja »



Elcseréli a házra és befekszik a tölcsérbe


 
Köszi a beszámolókat, biztos nagyon jó lehetett, sóhajtoztam is tegnap nagyokat...
Ja a házcsere nem rossz, de akkor hol hallgatom?
Amúgy 42.000 USD az kb 9,5 milla.
A 13.600 USD az meg 3 milla.
Viszont szívesen meghallgatnám nálam, bár a vandersteen után, nem hiszem hogy elhozná.
Elmenni meg menjünk el, megvan a telefonszáma Kiskunmajsára kellene menni asszem.
CDP-XE700SL, eSeLSound DAC No.1., eSeLSound Power Art, Spendor S8e, Tiger & Zimonyi cables

Avatar
George
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1047
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 09:48
Értékelés: 72

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: George »



Elcseréli a házra és befekszik a tölcsérbe


 
Biztosan, már alig várja
Stereo: Macbook pro - Apogee one - eSL dac -eSL amplifier - Spendor S8 speakers - Fostex pm 0.4
Home Cinema: Yamaha Rxv - 1800 - Coincident cable
 
 http://facebook.com/fourjam

Vendég

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Tigris, vásárolni tuti nem fogunk, de Moja hátha kedvet kapna hozzá -végül is van kisebb modell is Solo "csak " 13600$
 
Price list : http://www.avantgarde-acoustic.de/trio-prices-en.html


Elcseréli a házra és befekszik a tölcsérbe

Avatar
George
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1047
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 09:48
Értékelés: 72

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: George »



Benne vagyok, pazar hang az biztos...De ennyi pénz nincs is, mint közben kiderült félre értés történt és nem 40 millio hanem 42 ezer dollár az ára.


Tigris, vásárolni tuti nem fogunk, de Moja hátha kedvet kapna hozzá -végül is van kisebb modell is. Solo "csak " 13600$
Price list : http://www.avantgard...-prices-en.html
Stereo: Macbook pro - Apogee one - eSL dac -eSL amplifier - Spendor S8 speakers - Fostex pm 0.4
Home Cinema: Yamaha Rxv - 1800 - Coincident cable
 
 http://facebook.com/fourjam

Vendég

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Az Avantgarde zseniális, komolyan mondom, Moja, Lacibácsi , úgy tudom volt itt Kecskeméten a forgalmazó- ő hozta a Vandersteent ,
mi lenne ha egyszer meglátogatnánk (a közeljövőben) őket?


Benne vagyok, pazar hang az biztos...De ennyi pénz nincs is, mint közben kiderült félre értés történt és nem 40 millio hanem 42 ezer dollár az ára.

Avatar
George
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1047
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 09:48
Értékelés: 72

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: George »



Gyakorlatilag majdnem végig osztom George véleményét..Ellenben nekem A GamuT bejött De csak a monitora.
 
Az Avantgarde-tól ennyi pénzért elvárható volt ez a szintű zenei élmény, csak a hangsugárzók 42 millát kóstáltak. Azért valljuk be, nem épp a mi világunk
 
Ami kiemelkedően jó volt ár érték arányban az számomra a kis Aphion hangsugárzó.
 
Mindezek ellenére számomra a legjobb érzést a Penna szoba nyújtotta, az előadással fűszerezve. A hang mellékes volt.


 
Az Avantgarde zseniális, komolyan mondom, Moja, Lacibácsi , úgy tudom volt itt Kecskeméten a forgalmazó- ő hozta a Vandersteent ,
mi lenne ha egyszer meglátogatnánk (a közeljövőben) őket?
Stereo: Macbook pro - Apogee one - eSL dac -eSL amplifier - Spendor S8 speakers - Fostex pm 0.4
Home Cinema: Yamaha Rxv - 1800 - Coincident cable
 
 http://facebook.com/fourjam

Vendég

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Gyakorlatilag majdnem végig osztom George véleményét..Ellenben nekem A GamuT bejött De csak a monitora.
 
Az Avantgarde-tól ennyi pénzért elvárható volt ez a szintű zenei élmény, csak a hangsugárzók 42 millát kóstáltak. Azért valljuk be, nem épp a mi világunk
 
Ami kiemelkedően jó volt ár érték arányban az számomra a kis Aphion hangsugárzó.
 
Mindezek ellenére számomra a legjobb érzést a Penna szoba nyújtotta, az előadással fűszerezve. A hang mellékes volt.

Avatar
George
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1047
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 09:48
Értékelés: 72

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: George »


A forgalmazóknak-kereskedőknek üzenném, a rendszerek rövid bemutatása , története , ára, picit sem nem mellékes,
tehát aki bemutatózott, így demózott , nagyobb sikerrel gyarapíthatta a leendő vásárlók táborát, véleményem szerint.
Stereo: Macbook pro - Apogee one - eSL dac -eSL amplifier - Spendor S8 speakers - Fostex pm 0.4
Home Cinema: Yamaha Rxv - 1800 - Coincident cable
 
 http://facebook.com/fourjam

Avatar
George
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1047
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 09:48
Értékelés: 72

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: George »


Szép jó reggelt mindenkinek !
 
Egy rövid beszámoló a Kecskeméti kollégáknak-és aki épp erre jár , ahogy én láttam -hallottam.
Mint korábban írtam, ez az egy show bemutató találkozó maradt nekünk, hifi őrülteknek, zenehallgatóknak,
így a korábbi évek hagyományaihoz hűen, nem akartam(akartuk) kihagyni, ha már ez sem, akkor semmi sem
 
Így láttuk, hallottuk:
Az M szinten kezdtünk, azonnal betértünk a jobb oldali(Pioneer -Panasonic) szobába, kaptunk egy "csipet" vizuális élményt, majd jött a Penna , ahol (már írtam) Sebestyén Ernő
hegedült ,a Penna vezetője tartott egy előadást, ami számomra érdekes és értékes volt, a Ernőbácsi lemezfelvételének körülményeiről és technikájáról számolt be ,írtam " Nagyra tartom a Penna törekvését, ami
a high-end felvételtechnika irányába fordul, és mint zenemű kiadó,támogató van jelen. Ernőbácsi 300 példányban megjelent booklet/cd-jét, ami teljesen non-profit jelleggel készült. Számomra igen dicséretes dolog, követendő példa(a többi multi , kereskedő számára), ezzel is támogatva a magyar zenét ,a magyar zenészeket -művészeket !!
 
A Streamaudio mozi szobája volt számomra a legtetszetősebb a Mcintosh új AV rendszere zenélt a Dali csúcs hangsugárzóival,Dune forrásból,itt igen jól szólt a koncertfilm.
A házi-mozi stúdió szobáit szintén meglátogattuk (délután),kaptunk jó adag 3D-t a fejünkbe , szép és jó volt,úgy gondolom ez nagyon személyre szabott, valaki vagy bírja, vagy nem.
Az élményt, bejövős , de csak rövidtávon
 
A DIY szobában igen jól szólt a muzsika, kiváltképp a virágtartóra emlékeztető rezonátor elven működő dobozok, ami ovál(autós,gőzöm sincs)) hangszóróval volt szerelve,
számomra a csúnya de finom kategóriát képviselte.
Bekukkantottunk a Steinway rendszerét lefülelni is,itt igen finom kis egységes muzsika szólt,
úgy gondolom ez a szemnek tetszetős rendszer nem a hifisták álma, mert nem lehet belenyúlni-tuningolni, ez annak való, akinek van egy "kis" aprópénze és
minőségben akar az otthonában zenélni, a technikai részletek cseppet sem érdeklik.
 
Ezek után irány az I szint, a hifis "barlang", a teljesség igénye nélkül
Na itt már voltak érdekességek, újdonságok, szépségek, finomságok.
Valahol a folyosó elején a GamuT rendszerrel kezdünk, ez a berendezés a hifisták álma, őrületes mélyek, nagyon finom
magas hangok,precíz tér és tárábrázolás minden pontosan a helyén. Na most ez szép és jó lehet,rövidtávon, viszont, számomra mást jelent ez a zenehallgatás.
 
Az első igen komoly, és igen drága rendszer az Avantgarde Acoustic lánca volt, sajnos beszorultak
az óriás Trióval az ici pici szobába. Ennek tudatában csak a középen ülő kolléga (a "hot -spotban") kaphatott igazi zenei élményt,
de ott olyat, amit igen kevés rendszer tudhat magáénak. Nagybetűs zene szólt, nagyon precízen, nagyon pazar módon,
lágyan, ha kell nyersen, dinamikusan, a térbeli ábrázolása zseniális, pontosan meghatározható minden a színpadon,
mindezt úgy, hogy nem akarja az ember fejét "lenyomni" a hangsugárzó.
 
A Bartimex Audió szobájában nagyon tetszett az Ayon lánc végén csücsülő Amphion monitor, épp
Szalóki Ági lemeze volt,aki (ami) bevont a zenéjébe, igazi élmény volt,és nem a horror árkategóriában.
 
További igen jól muzsikáló rendszer a Human Audio szettje, igen zenei , finom és részletezett,
nagyon egységes hangkép és balansz, az ára számomra picit meredek, de nem én leszek a következő vásárlójuk az biztos,
tehát nem releváns.
 
Az Audio Note , "a név kötelez " pici rendszere nem igazán nyújtott kiemelkedőt, viszont a nagy lánc, a Gaku-On erősítővel
középen.Level 5 komponensekkel igen komoly muzsikát varázsolt a pici szobába, persze itt az ár sem mellékes, valljuk be,megfizethetetlen kategória az átlag
magyar ember számára. A lista szerint 50 milliót kóstál az erősítő, ha nem tévedek , a teljes rendszer 80 miila.
 
Idén nem voltam elájulva a Lauditeur rendszerétől,hozták a szokott magas minőséget, persze nagyon finoman, élőzenéhez közeli hangot kaptunk, épp Gryphon vagy Clearudio forrásból,
de az aktív hajtású Manger nem a szívem csücske,a majdnem kategóriába sorolható, talán, egyszer , hátha...
 
Említésre méltó volt számomra a Sennheiser HD-800 fülese, ezt vittem volna haza azonnal ,
a 650 -hez képest igen komoly differencia.
A PMC - Bryston szett az idén nagyon jól szólt, "összeért" a rendszer
 
Ha valaki kimaradt a sorból sorry, a számomra említésre méltóakat leírtam.
 
Az idei hostess lányok kitettek magukért, csodás élmény volt a jelenlétük, szerelem első látásra, ahogy lenni szokott
 
George
Stereo: Macbook pro - Apogee one - eSL dac -eSL amplifier - Spendor S8 speakers - Fostex pm 0.4
Home Cinema: Yamaha Rxv - 1800 - Coincident cable
 
 http://facebook.com/fourjam

Vendég

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Jó buli volt...Volt néhány jó hang is

Avatar
George
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1047
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 09:48
Értékelés: 72

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: George »


Megjöttünk a hájend sóról, voltak szép és hangos rendszerek, nekem tetsző és kevésbé szimpatikus
bazárok, gyönyörű hostess lányok-tehát már megérte , és jó fórumos- hifis társaság
Beszámolót inkább holnap, Tigris majd tölti a képeket, mert mindenhol voltunk, láttunk,
lőttünk .
 
Részletek itt:
http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... itasokrol/
Stereo: Macbook pro - Apogee one - eSL dac -eSL amplifier - Spendor S8 speakers - Fostex pm 0.4
Home Cinema: Yamaha Rxv - 1800 - Coincident cable
 
 http://facebook.com/fourjam

Avatar
George
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1047
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 09:48
Értékelés: 72

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: George »



Úgy legyen. Ha minden jól megy, akkor a közeljövőben sort is kerítünk rá.


 
Feltétlenül, igazi építő buli volt a múltkori (is)
Stereo: Macbook pro - Apogee one - eSL dac -eSL amplifier - Spendor S8 speakers - Fostex pm 0.4
Home Cinema: Yamaha Rxv - 1800 - Coincident cable
 
 http://facebook.com/fourjam

Vendég

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Nem irígykedni kell, hanem gyakran jönni! Én a magam részéről, meg kb. sose találkoztam ilyen rendes emberekből álló társasággal, mint akik meglátogattak minket legutóbb. Nagyon jófej embereket ismertem meg, gyertek többször, meg megyünk mi is ha úgy áll! Keep in touch!


Úgy legyen. Ha minden jól megy, akkor a közeljövőben sort is kerítünk rá.

Avatar
Tristis
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2007.11.08., csüt. 13:24
Értékelés: 15

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Tristis »



Laci bácsi elektronikái előtt tényleg le a kalappal (kéne egy kalapemelős vigyor). Kevés olyan élményben volt részem (volt egyáltalán?), mint azon a ménteleki padláson. Picit irigylem is a kecskeméti csapatot...


 
Nem irígykedni kell, hanem gyakran jönni! Én a magam részéről, meg kb. sose találkoztam ilyen rendes emberekből álló társasággal, mint akik meglátogattak minket legutóbb. Nagyon jófej embereket ismertem meg, gyertek többször, meg megyünk mi is ha úgy áll! Keep in touch!

Amikor a nyugalom: Dire Straits, Genesis, Pink Floyd, Idan Raichel Project, Presser, Paco de Lucia, Tron Legacy, Batman Begins, Demjén, U2
Amikor a szenvedély: Judas Priest, Beatrice, Queen, Pokolgép, Rainbow, Metal Church, Korpiklaani, Motörhead, CCR, Iron Maiden, Hey Negrita
Otthon: Wavelab 6.11 -->ESI Maya 44 --> Zimonyi Attila IC--> Esel First 2th edition --> Zimonyi hangfalkábel --> Orion HS 280 (tuningolt)
Úton: Sandis Sansa Clip --> Sennheiser PX 200
 
Ezt hallgatom: Last.fm statisztika

Avatar
George
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1047
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 09:48
Értékelés: 72

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: George »



Laci bácsi elektronikái előtt tényleg le a kalappal (kéne egy kalapemelős vigyor). Kevés olyan élményben volt részem (volt egyáltalán?), mint azon a ménteleki padláson. Picit irigylem is a kecskeméti csapatot...


 
Bizony, ez az elektronika nagyon előremutató és zenével egyező(persze ehhez zeneszeretet és zeneértés kell), kreativitás és tudás van mögötte,
magam is beláttam-hallottam, csak a legnagyobb tervezők és fejlesztők képesek erre.(a dizájntól egyenlőre elvonatkoztatva )
Stereo: Macbook pro - Apogee one - eSL dac -eSL amplifier - Spendor S8 speakers - Fostex pm 0.4
Home Cinema: Yamaha Rxv - 1800 - Coincident cable
 
 http://facebook.com/fourjam

Vendég

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Vendég »



És azt is bevallom , a Sonus Faber ,Gryphon, vagy Wilson Benesch,Dynaudio, stb technikáit, hangsugárzóit nagyra tartom-igazi zenei produktumnak, és
tetszik a zenéhez való hozzáállásuk,felfogásuk, hangzásviláguk.DE, mivel megfizetni nem tudjuk, tettünk érte lépéseket, van(lett) nekünk saját "Gryphonunk",
legalább ekkora zeneszeretettel, és komoly zenei múlttal,füllel, tapasztalattal ez az Esel Audio -azaz Laci bácsi és a Kecskeméti csapat személyében!!
Ezek közé hazai a törekvések közé tartozik az ESEL AUDIO, azaz HIGH-END AUDIO, nagybetűvel !


 
Laci bácsi elektronikái előtt tényleg le a kalappal (kéne egy kalapemelős vigyor). Kevés olyan élményben volt részem (volt egyáltalán?), mint azon a ménteleki padláson. Picit irigylem is a kecskeméti csapatot...

Avatar
Tristis
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2007.11.08., csüt. 13:24
Értékelés: 15

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Tristis »

Tönkrebaszódott a számítógépen (alaplapja valószínűleg), ami tönkrebaszta a hordozható hangkeltő mütyűrömet. Úgyhogy most azt hiszem inkább a szopórolleren álldogálok még egy kicsit.

Amikor a nyugalom: Dire Straits, Genesis, Pink Floyd, Idan Raichel Project, Presser, Paco de Lucia, Tron Legacy, Batman Begins, Demjén, U2
Amikor a szenvedély: Judas Priest, Beatrice, Queen, Pokolgép, Rainbow, Metal Church, Korpiklaani, Motörhead, CCR, Iron Maiden, Hey Negrita
Otthon: Wavelab 6.11 -->ESI Maya 44 --> Zimonyi Attila IC--> Esel First 2th edition --> Zimonyi hangfalkábel --> Orion HS 280 (tuningolt)
Úton: Sandis Sansa Clip --> Sennheiser PX 200
 
Ezt hallgatom: Last.fm statisztika

Avatar
George
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1047
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 09:48
Értékelés: 72

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: George »



Mindenképpen,de egy napot és napszakot beszéljünk meg.


 
Okés, szombaton egyeztessünk- I'w call you
Vasárnap megyünk !!
Stereo: Macbook pro - Apogee one - eSL dac -eSL amplifier - Spendor S8 speakers - Fostex pm 0.4
Home Cinema: Yamaha Rxv - 1800 - Coincident cable
 
 http://facebook.com/fourjam

Avatar
Zimonyi Attila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2007.04.17., kedd 09:25
Értékelés: 13

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Zimonyi Attila »

Mindenképpen,de egy napot és napszakot beszéljünk meg.
PC,ESEL SOUND First inegrated amplifer,ESEL SOUND Dac,MEZZO&TEMPO KÁBELEK

Avatar
George
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1047
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 09:48
Értékelés: 72

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: George »



Józsi!
 
Nekem mindenképp oda kell ugranom,mert megígértem.Abban biztos lehetsz,hogy majd jól elmondom mik voltak.
Jó lesz az !


 
Na végre éledezik a csapat , Attilám, remélem beszélünk a són
Lesz minden ami szem - szájnak, fülnek ingere , a Samsungos, Panasonic standos hostess csajokat azért őszintén sajnálom ,
ez volt a legjobb program minden évben. Rezső, már csak ezért kedvezményt adhatna nekik,
legalább +50% -ot jelentett a látogatottságban .
Stereo: Macbook pro - Apogee one - eSL dac -eSL amplifier - Spendor S8 speakers - Fostex pm 0.4
Home Cinema: Yamaha Rxv - 1800 - Coincident cable
 
 http://facebook.com/fourjam

Avatar
Zimonyi Attila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2007.04.17., kedd 09:25
Értékelés: 13

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Zimonyi Attila »


Józsi!
 
Nekem mindenképp oda kell ugranom,mert megígértem.Abban biztos lehetsz,hogy majd jól elmondom mik voltak.
Jó lesz az !
PC,ESEL SOUND First inegrated amplifer,ESEL SOUND Dac,MEZZO&TEMPO KÁBELEK

Avatar
George
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1047
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 09:48
Értékelés: 72

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: George »



Kérlek.
1996-ban emlékszem, volt egy hangfalpár, ami akkor kerül két és félmillió forintba.
 
És volt az Auditóriumnál egy sztatikus 1 M-ért , amit két csöves végfok hajtott 3,5 M-ért, a CD játszó került 2,4 M-be.
Szóval 10 M-ért nagyon jól szólt. az a szépség, hogy az 1996-ban irtózatosan sok pénz volt. Két családi ház ára talán. Ezek után Fülelektől vettem egy komlett láncot, Mezzoforte-Evergreen-Technics tuningolva, van der Huul kábellel.


 
Kedves kolléga, minden évben járunk, elhiheted hogy nem a milliós cuccok, és
annak megvárlása miatt, ezt felfoghatjuk egy fórumos, baráti összejövetelnek is,
némi hallgatózással, összekötve, na nem fikázással, azt azért mégse
 
Tehát, őszintén megmondom,le sem sz@rom a milliós árcédulát, egyszerűen nem érdekel,meg sem nézem mennyi az annyi,úgysem tudom megfizetni,
DE, be kell vallani, őszintén , a világ halad előre , a cégek fejlesztenek, haladnak előre vagy éppen hátra, és
vannak újdonságok, meglepően jól muzsikáló új márkák, és eladhatatlan szarok is.
 
És azt is bevallom , a Sonus Faber ,Gryphon, vagy Wilson Benesch,Dynaudio, stb technikáit, hangsugárzóit nagyra tartom-igazi zenei produktumnak, és
tetszik a zenéhez való hozzáállásuk,felfogásuk, hangzásviláguk.DE, mivel megfizetni nem tudjuk, tettünk érte lépéseket, van(lett) nekünk saját "Gryphonunk",
legalább ekkora zeneszeretettel, és komoly zenei múlttal,füllel, tapasztalattal ez az Esel Audio -azaz Laci bácsi és a Kecskeméti csapat személyében!!
Ezek közé hazai a törekvések közé tartozik az ESEL AUDIO, azaz HIGH-END AUDIO, nagybetűvel !
 
Tehát, a kiállításra , beszélgetni, fejlődni, hallástágításra, és a jó hangulatért megyünk!
Stereo: Macbook pro - Apogee one - eSL dac -eSL amplifier - Spendor S8 speakers - Fostex pm 0.4
Home Cinema: Yamaha Rxv - 1800 - Coincident cable
 
 http://facebook.com/fourjam

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2320
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 629

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: ANDS »



Mi volt hifi show-n?
Meséljetek már egy kicsit majd!


 
Kérlek.
1996-ban emlékszem, volt egy hangfalpár, ami akkor kerül két és félmillió forintba.
 
És volt az Auditóriumnál egy sztatikus 1 M-ért , amit két csöves végfok hajtott 3,5 M-ért, a CD játszó került 2,4 M-be.
Szóval 10 M-ért nagyon jól szólt. az a szépség, hogy az 1996-ban irtózatosan sok pénz volt. Két családi ház ára talán. Ezek után Fülelektől vettem egy komlett láncot, Mezzoforte-Evergreen-Technics tuningolva, van der Huul kábellel.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
George
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1047
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 09:48
Értékelés: 72

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: George »



Tudom én, tudom, de már így előre készítelek titeket, hogy kéznél legyen a fényképezőgép ;-)


 
Tessen eljönni, kedves hifista-zenehallgató fórumtárs, egy évben egyszer el lehet jönni egy ilyen összejövetelre, nem(ez a többieknek is szól ) ?
Én már alig várom, nem is csak a technikákat,újdonságokat, hanem a hangulatot, tomboló moziszobákat
Stereo: Macbook pro - Apogee one - eSL dac -eSL amplifier - Spendor S8 speakers - Fostex pm 0.4
Home Cinema: Yamaha Rxv - 1800 - Coincident cable
 
 http://facebook.com/fourjam

Vendég

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Tudom én, tudom, de már így előre készítelek titeket, hogy kéznél legyen a fényképezőgép ;-)


Képek, lesznek mint a mindig

Válasz küldése

Vissza: “AVX baráti körök”