Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hibás REL T5 szub

Elektronikai alkatrészek, szerszámok, műszerek, készülékházak, hangsugárzó kabinetek, hibás / működésképtelen készülékek, működőképes de nem dobozolt panelek / készülékek, csövek
Lezárt
Avatar
Speedy Gonzales
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: 2007.06.21., csüt. 20:49
Értékelés: 207
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

Re: Hibás REL T5 szub

Hozzászólás Szerző: Speedy Gonzales »

[/quote]
nem tudom mért erőltetik mert nagyon vacak.
[/quote]

Pont azért. Tervezett elavulás. Gusztustalan. A "tervezők" nyilván tudatában vannak annak, hogy pár év és besz@rnak ezek a cuccok. Fogyasztói társadalom átka... :angry:

Egyébként jég, igyekszem mindenkinek visszajelezni, nem vártam ilyen szintű érdeklődést, bevallom.
Philips Cd950 - Audio Note C - TMP Ant DAC SE - 47Lab Stratos - Audion Silver Night KT90 SE - Kondo - Contrast Audio Model One AS-3 Reference

Online
Avatar
lacy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2012.09.28., pén. 17:43
Értékelés: 696

Re: Hibás REL T5 szub

Hozzászólás Szerző: lacy »

Speedy Gonzales írta:
2019.07.05., pén. 10:40
albertka írta:
2019.07.05., pén. 10:13
Nemrég javíttattam egy aktív hangfalat hasonló hibával. Lényeg a lényeg: a fekete ragacs pár év után vezetővé válik és mindet rövidrezár. Szaknyelven: black glue of death.
Le kell kaparni és voila :)

Hátha így vonzóbbá válik :)
Köszi a tippet!!! Igen, ezt a "vezetővé válik a ragacs" dolgot ott a szervizes úriember is említette gondolkodik.gif
nem tudom mért erőltetik mert nagyon vacak.
nekünk az agárpályán 67 db infrakaput kellett emiatt 3 év után újrakötni és alapvetően átalakítani. jó lenne alaposan kártérítést követelni, de szerintem elég reménytelen ...

ja amúgy a 20-as az elég apróka :)

Avatar
Speedy Gonzales
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: 2007.06.21., csüt. 20:49
Értékelés: 207
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

Re: Hibás REL T5 szub

Hozzászólás Szerző: Speedy Gonzales »

lacy írta:
2019.07.05., pén. 10:18
hány centi ebben a hangszóró átmérője?
20-as:
http://www.hifi-agenten.se/mapp/rel/t5broschure.pdf
Philips Cd950 - Audio Note C - TMP Ant DAC SE - 47Lab Stratos - Audion Silver Night KT90 SE - Kondo - Contrast Audio Model One AS-3 Reference

Avatar
Speedy Gonzales
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: 2007.06.21., csüt. 20:49
Értékelés: 207
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

Re: Hibás REL T5 szub

Hozzászólás Szerző: Speedy Gonzales »

albertka írta:
2019.07.05., pén. 10:13
Nemrég javíttattam egy aktív hangfalat hasonló hibával. Lényeg a lényeg: a fekete ragacs pár év után vezetővé válik és mindet rövidrezár. Szaknyelven: black glue of death.
Le kell kaparni és voila :)

Hátha így vonzóbbá válik :)
Köszi a tippet!!! Igen, ezt a "vezetővé válik a ragacs" dolgot ott a szervizes úriember is említette gondolkodik.gif
Philips Cd950 - Audio Note C - TMP Ant DAC SE - 47Lab Stratos - Audion Silver Night KT90 SE - Kondo - Contrast Audio Model One AS-3 Reference

Online
Avatar
lacy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2012.09.28., pén. 17:43
Értékelés: 696

Re: Hibás REL T5 szub

Hozzászólás Szerző: lacy »

hány centi ebben a hangszóró átmérője?

Avatar
albertka
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2004.05.08., szomb. 01:35
Értékelés: 28

Re: Hibás REL T5 szub

Hozzászólás Szerző: albertka »

Nemrég javíttattam egy aktív hangfalat hasonló hibával. Lényeg a lényeg: a fekete ragacs pár év után vezetővé válik és mindet rövidrezár. Szaknyelven: black glue of death.
Le kell kaparni és voila :)

Hátha így vonzóbbá válik :)

Avatar
Speedy Gonzales
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: 2007.06.21., csüt. 20:49
Értékelés: 207
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

Hibás REL T5 szub

Hozzászólás Szerző: Speedy Gonzales »

Eladó hibás erősítőpanelű RET T5. A TOTEL-ben bevizsgálták, alkatrészeket egyedileg bemérték (ahol nincs fekete ragacs" gyárilag) , de nem tudják a hiba okát, valószínűleg a ragacs alatt rejlik.
Kapcsolási rajz nincs hozzá (köszönjük REL), így nem tudják javítani :(
Ha valaki érez hozzá kedvet, hogy foglalkozzon vele...

Ár: 25 ezer.

viewtopic.php?f=33&t=130450&p=2377839#p2377839

Üdv, Speedy
Philips Cd950 - Audio Note C - TMP Ant DAC SE - 47Lab Stratos - Audion Silver Night KT90 SE - Kondo - Contrast Audio Model One AS-3 Reference

Lezárt

Vissza: “Híradástechnikai alkatrészek, hangszórók, csatlakozók, aljzatok”