Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Popcorn Hour C200 táphibásan

Elektronikai alkatrészek, szerszámok, műszerek, készülékházak, hangsugárzó kabinetek, hibás / működésképtelen készülékek, működőképes de nem dobozolt panelek / készülékek, csövek
Lezárt
Avatar
tango69
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2011.02.14., hétf. 19:50
Értékelés: 18

Re: Popcorn Hour C200 táphibásan

Hozzászólás Szerző: tango69 »

Ma rászántam az időt, és sikerült megcsinálni.
Így viszont már tárgytalan a hirdetés, mert működőképesen többet ér, illetve lehet hogy így megtartom, mert jó pár évig újra jó lesz.

Köszönöm a lehetőséget.

Avatar
tango69
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2011.02.14., hétf. 19:50
Értékelés: 18

Popcorn Hour C200 táphibásan

Hozzászólás Szerző: tango69 »

Sziasztok.

Eladó egy a címben szereplő médialejátszó táphibásan.
Ezt leszámítva patika állapotban van a gép. Gyári dupla csomagolása megvan, wifis távval együtt. Standby-ból ébresztésnél letilt a tápja. A tápban az összes kondi ki lett cserélve a kimeneti oldalon, de még mindíg nem indul el... Se időm, se energiám vele foglalkozni, illetve kapcsirajzot se találtam eddig hozzá. Kipróbáltam normál ATX táppal, azzal tökéletesen működik.
Ha valakit érdekel így ebben az állapotban, kérésre küldök képeket róla. Illetve 20 000 jó magyar forintért meg is válok tőle.
Megtekinthető Miskolc mellett.
+3670háromhúsz1935

Lezárt

Vissza: “Híradástechnikai alkatrészek, hangszórók, csatlakozók, aljzatok”