Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Samsung S22 Ultra, Galaxy Watch Classic 46mm, töltőpad és rengeteg gyári tartozék, 2+ év garancia

Telefonok, tabletek, headsetek, töltők, tokok
Lezárt
Avatar
Tul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2006.02.25., szomb. 01:39
Értékelés: 1182

Re: Samsung S22 Ultra, Galaxy Watch Classic 46mm, töltőpad és rengeteg gyári tartozék, 2+ év garancia

Hozzászólás Szerző: Tul »

Ú de ciki :o
280eFt - de már jelentkeztek érte (úgy 10-en).
tonee73 írta:
2022.12.03., szomb. 21:08
Tul írta:
2022.12.03., szomb. 20:25

Ennek és a használtpiaci áraknak fényében igyekeztem olyan összeget megadni, ami vonzó.

Nos, ez nem sikerült. gondolkodik.gif ;peace;

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Samsung S22 Ultra, Galaxy Watch Classic 46mm, töltőpad és rengeteg gyári tartozék, 2+ év garancia

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Tul írta:
2022.12.03., szomb. 20:25

Ennek és a használtpiaci áraknak fényében igyekeztem olyan összeget megadni, ami vonzó.

Nos, ez nem sikerült. gondolkodik.gif ;peace;
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Tul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2006.02.25., szomb. 01:39
Értékelés: 1182

Samsung S22 Ultra, Galaxy Watch Classic 46mm, töltőpad és rengeteg gyári tartozék, 2+ év garancia

Hozzászólás Szerző: Tul »

10 hónapos készülékek, 3 éves Media Markt-os garanciával. Kitűnő állapotúak.

A telefon többségében flip tokban volt, nincs rajta karc, esetleg mikro-mikro a használat miatt - de semmi leverődés, vagy észrevehető!
128/8GB, fekete. Az aksi intelligens töltés funkciója bekapcsolva, 85% fölé sosem volt töltve, nagyon vigyázva volt rá.
A 2 flip tok is szép állapotú, viszont azoknak az alján és tetején valami tapintásjavító anyag van, az nem tökéletes. A szilikon tok is teljesen használható még. Mind gyári.
Csodás kamera, világbajnok fényerejű kijelző és egy nagyszerűen használható pen - ezek, amik a többi telefon fölé emelik.

Az óra is nagyon szép állapotú, gyári szíja sosem használt, csak 1x felpróbált, mert vettem hozzá egy fémet. Nem e-simes.
Van hozzá a fentieken kívül 1 vadonat új bőr szíj, illetve 1 mágneses fekete is. Egy apró, 3-4mm-es felületi karcocska van a kijelzőn.

Gyári nagy töltőpaddal adom, amivel az óra és akár 2 telefon is tölthető egyszerre. Azért, hogy a fém szíjjal is tölthető legyen, nyomtattam alá egy szolid kis talpat - bármikor sérülésmentesen eltávolítható.
Lehetőség szerint egyben szeretném eladni, illetve csere és beszámítás sem jöhet szóba.
A szett új ára most 600eFt fölött van. Ennek és a használtpiaci áraknak fényében igyekeztem olyan összeget megadni, ami vonzó.

Semminek semmi baja, minden hivatalos beszerzés, eredeti számlával és garanciával. Azért adom ennyire olcsón, mert nem szeretném sokáig árulgatni és megbontani sem a készletet. Ezek így együtt tökéletesek. Minden egyben annyi, mint a legolcsóbb telefon magában a portálon..
Apró hátrány, hogy Miskolc mellett van. Tehát ide kell érte jönni. Egyébként posta/futár előre utalást követően.

Képek:
https://drive.google.com/drive/folders/ ... p7AT0gICI4

IMG_0125.JPG
IMG_0125.JPG (3.31 MiB) Megtekintve 374 alkalommal
IMG_0106.JPG
IMG_0106.JPG (2.04 MiB) Megtekintve 374 alkalommal
IMG_0114.JPG
IMG_0114.JPG (2.57 MiB) Megtekintve 374 alkalommal

Lezárt

Vissza: “Mobilkészülékek, táblagépek és tartozékaik (kínál-keres)”