Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Alcatel Onetouch Watch okosóra eladó

Telefonok, tabletek, headsetek, töltők, tokok
Lezárt
Avatar
underattack
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2009.01.26., hétf. 09:23
Értékelés: 26

Alcatel Onetouch Watch okosóra eladó

Hozzászólás Szerző: underattack »



Üdv!
Meg van még?

Elkelt, zárom is.

Avatar
gyuri1980
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.11.24., kedd 23:26
Értékelés: 0

Alcatel Onetouch Watch okosóra eladó

Hozzászólás Szerző: gyuri1980 »


Üdv!
Meg van még?

Avatar
underattack
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2009.01.26., hétf. 09:23
Értékelés: 26

Alcatel Onetouch Watch okosóra eladó

Hozzászólás Szerző: underattack »


Alcatel Onetouch Watch okosóra eladó
 
 
Eladó a címben szereplő makulátlan, garanciás okosóra.Ajándéknak is tökéletes, mivel használati nyomoktól mentes.Androiddal és Iphone-nal is használható.Nagy előnye a többi okosórával szemben, hogy nem kell töltőt cipelned magaddal, mert integrálva van a szíjba.Szerintem a legjobb ár/érték arányú óra a piacon. Persze nem egy státusz szimbólum, szóval ne az apple watch-hoz mérd. Megjegyzem az is volt előtte és szinte mindent tud ez is, amit abban használtam. Az eladás egyedüli oka, hogy hiányzik az ára egy egész más termék beszerzéséhez. Az árat úgy lőttem be, hogy alapból jó legyen, mert nem hirdetgetni szeretném, hanem eladni, így 23eFt-ért vihető...Budapesten ill. havonta egyszer a Bp - Ajka útvonalon átvehető személyesen, postázást csak előre utalással vállalok, így inkább a személyest javasolnám, mindenkinek tisztább ügy...Itt találod a mobilaréna tesztjét, amiben minden részletes infot megtalálsz az óráról:
http://mobilarena.hu/teszt/alcatel_onet ... zekok.html
Köszönöm, hogy végigolvastad.




Lezárt

Vissza: “Mobilkészülékek, táblagépek és tartozékaik (kínál-keres)”