Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

PANASONIV DVD S35

Avatar
arty
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 11:59
Értékelés: 0

PANASONIV DVD S35

Hozzászólás Szerző: arty »

inkább az a morbid, hogy elvileg szabály szerint régiolockosnak kellene lennie a készüléknek, ám ha ezt ilyen lazán fel lehet rugni, akkor nyilván adhatnák alapbol régiofüggetlenül is... csak az nem üzlet

Jó volt itt.
(2003 Marárcius - 2007 Október)

Vendég

PANASONIV DVD S35

Hozzászólás Szerző: Vendég »


[A dvdrhelp.com -on van valami felhasználói leírás egy távirányítós kódra, de hogy működik-e, azt csak akkor tudjuk meg, ha kipróbálod és közzé teszed itt nekünk az eredményt!   
a link

Halihó!
Köszönöm:))
De itt valami speckó távirányítóval lehet csak megcsinálni, ahogy olvasgattam. Azt meg lefogadom, hogy itthon nem lehet kapni, vagy ha igen, akkor csakis horribilis összegekért. A távirányítóval csak azt lehet lekérdezni, hogy multirégiós avagy nem, az akutális lejátszó

Sziasztok!
 
Azóta senki sem prábálta ki a lentebb említett megoldást?
 
Most láttam, hogy a Panasonic elkezdte árulni új készülékeik régiómentes változatás is, kb plusz 10e Ft-ért! Hát ez azért ez arcátlanság nem? Gyakorlatilag extra profitot zsebelnek be azon, hogy régiófüggetlennek meghagyják a készüléket.
 
Ami a morbid a dologban, h kevesebbet tud a drágábban adott készülék... Nem mintha hiányolnám ezt a tudást, sőt épp próbálok megszabadulni tőle. Arra gondoltam, hogyha már maguk is belátták, h mekkora hülyeség ez a régiófüggőség, akkor vállalniuk kellene az eddig eladott régiófüggő készülékek kikódolását... Én még fizetnék is érte.
 
Laci

Avatar
Neil
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2003.11.21., pén. 11:06
Értékelés: 0

PANASONIV DVD S35

Hozzászólás Szerző: Neil »


[A dvdrhelp.com -on van valami felhasználói leírás egy távirányítós kódra, de hogy működik-e, azt csak akkor tudjuk meg, ha kipróbálod és közzé teszed itt nekünk az eredményt!  
a link

Halihó!
Köszönöm:))
De itt valami speckó távirányítóval lehet csak megcsinálni, ahogy olvasgattam. Azt meg lefogadom, hogy itthon nem lehet kapni, vagy ha igen, akkor csakis horribilis összegekért. A távirányítóval csak azt lehet lekérdezni, hogy multirégiós avagy nem, az akutális lejátszó

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

PANASONIV DVD S35

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Sziasztok! 
A Panasonic DVD S35-ömet szeretném régiómentesíteni! Van valakinek tippje, hogyan lehet?
Előre is köszönöm!
Üdv
Neil

A dvdrhelp.com -on van valami felhasználói leírás egy távirányítós kódra, de hogy működik-e, azt csak akkor tudjuk meg, ha kipróbálod és közzé teszed itt nekünk az eredményt!
 
a link
gordon314.fw.hu

Avatar
Neil
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2003.11.21., pén. 11:06
Értékelés: 0

PANASONIV DVD S35

Hozzászólás Szerző: Neil »


Sziasztok!
 
A Panasonic DVD S35-ömet szeretném régiómentesíteni! Van valakinek tippje, hogyan lehet?
Előre is köszönöm!
Üdv
Neil

Válasz küldése

Vissza: “Régiómentesítés”