A Fórum 2020-09-18-án pénteken a fórum frissítésre került.
Ha problémát láttok vagy hiányzik valami, kérjük jelezzétek!
Figyelem: a szabályzat 6.8.3.1 - es pontja alapján az adás vételi részen a "pü ment" és "válasz ment" jellegű hozzászólásokat törölni fogjuk, csakúgy mint a hely / posta adatok és ár nélkül feladott hirdetéseket.

Grundig GDP 2400, légyszi segíts, ha tudsz!

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nos, szép, klasszikus hibát követtem el: vettem 1 ilyet ajándékba, totál lemerült aggyal, eszembe se jutott, hogy még mindig megy ez a régiózás:((( Én csak gépen nézek DVD-t, és ha volt gond a régióval, megoldottam. Teljesen értelmetlennek tűnik. Minek csinálják ezt, fel nem foghatom. Rég rájöhettek volna, hogy nincs sok értelme, azon kívül, hogy csökkenti a globális gyári DVD-vásárlást, szerintem.

Szóval az ajándékhoz animék társulnának, és itt a kellemetlen meglepetés: hiába rendelem őket Angliából, 95% 1-es régió. Az, hogy angol, meg nincs magyar felirat, 1általán nem gond, de így nem fogja tudni lejátszani:(((

Persze beszéltem Grundig szervízzel, de lövésük sincs az egészről. Sajnos elhiszem, hogy nem tudják:(

Addig is keresgélek a neten... Távirányítós megoldásban reménykedem, de ha bármit tudtok, légyszi írjatok.

Gondolom az angol nem fog problémát okozni! :blink:

Jó próbálgatást!

Region code hack

In the remote

Press "i"

Press "next track button"

Press "fast reverse button"

Press "fast forward button"

Press "9" (for region free, or 1 for region 1, and so on)

Than you´ll see a message warning that the region controll is... (the one you choose)

This hack is the same of the Grundig Livance GDP 2300, and it worked with my DVD Player a Grundig Livance GDP 2400 - 2.

Sh1msh0n
Isten Hozott! :)
Értékelés: 0

Hozzászólás Szerző: Sh1msh0n »

Hát igen. Köszönöm a választ. Azért reménykedem. Bután érzem magam:( Nekem kellett volna tudnom, mit veszek... Ahhh. No, hátha valaki többet tud. Gondolom, más típusnak szánt hekket nem érdemes kipróbálni sem...

close652
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: -1

Hozzászólás Szerző: close652 »

itt azt írják soha, senki :)

itt is nézd meg azért

esetleg gyors eladás -- uj gép (denon, philips)

system

Sh1msh0n
Értékelés: 0

Hozzászólás Szerző: Sh1msh0n »

Nos, szép, klasszikus hibát követtem el: vettem 1 ilyet ajándékba, totál lemerült aggyal, eszembe se jutott, hogy még mindig megy ez a régiózás:((( Én csak gépen nézek DVD-t, és ha volt gond a régióval, megoldottam. Teljesen értelmetlennek tűnik. Minek csinálják ezt, fel nem foghatom. Rég rájöhettek volna, hogy nincs sok értelme, azon kívül, hogy csökkenti a globális gyári DVD-vásárlást, szerintem.

Szóval az ajándékhoz animék társulnának, és itt a kellemetlen meglepetés: hiába rendelem őket Angliából, 95% 1-es régió. Az, hogy angol, meg nincs magyar felirat, 1általán nem gond, de így nem fogja tudni lejátszani:(((

Persze beszéltem Grundig szervízzel, de lövésük sincs az egészről. Sajnos elhiszem, hogy nem tudják:(

Addig is keresgélek a neten... Távirányítós megoldásban reménykedem, de ha bármit tudtok, légyszi írjatok.

Válasz küldése

Vissza: “Régiómentesítés”