Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Grundig GDP 2400, légyszi segíts, ha tudsz!

Vendég

Grundig GDP 2400, légyszi segíts, ha tudsz!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nos, szép, klasszikus hibát követtem el: vettem 1 ilyet ajándékba, totál lemerült aggyal, eszembe se jutott, hogy még mindig megy ez a régiózás:((( Én csak gépen nézek DVD-t, és ha volt gond a régióval, megoldottam. Teljesen értelmetlennek tűnik. Minek csinálják ezt, fel nem foghatom. Rég rájöhettek volna, hogy nincs sok értelme, azon kívül, hogy csökkenti a globális gyári DVD-vásárlást, szerintem.Szóval az ajándékhoz animék társulnának, és itt a kellemetlen meglepetés: hiába rendelem őket Angliából, 95% 1-es régió. Az, hogy angol, meg nincs magyar felirat, 1általán nem gond, de így nem fogja tudni lejátszani:(((
Persze beszéltem Grundig szervízzel, de lövésük sincs az egészről. Sajnos elhiszem, hogy nem tudják:(
Addig is keresgélek a neten... Távirányítós megoldásban reménykedem, de ha bármit tudtok, légyszi írjatok.

Gondolom az angol nem fog problémát okozni!
Jó próbálgatást!
 
Region code hack
 
In the remote
Press "i"
Press "next track button"
Press "fast reverse button"
Press "fast forward button"
Press "9" (for region free, or 1 for region 1, and so on)
Than you´ll see a message warning that the region controll is... (the one you choose)
 
This hack is the same of the Grundig Livance GDP 2300, and it worked with my DVD Player a Grundig Livance GDP 2400 - 2.

Avatar
Sh1msh0n
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2004.12.01., szer. 11:04
Értékelés: 0

Grundig GDP 2400, légyszi segíts, ha tudsz!

Hozzászólás Szerző: Sh1msh0n »

Hát igen. Köszönöm a választ. Azért reménykedem. Bután érzem magam:( Nekem kellett volna tudnom, mit veszek... Ahhh. No, hátha valaki többet tud. Gondolom, más típusnak szánt hekket nem érdemes kipróbálni sem...

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Grundig GDP 2400, légyszi segíts, ha tudsz!

Hozzászólás Szerző: close652 »


itt azt írják soha, senki
 
itt is nézd meg azért
 
esetleg gyors eladás -- uj gép (denon, philips)
system

Avatar
Sh1msh0n
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2004.12.01., szer. 11:04
Értékelés: 0

Grundig GDP 2400, légyszi segíts, ha tudsz!

Hozzászólás Szerző: Sh1msh0n »


Nos, szép, klasszikus hibát követtem el: vettem 1 ilyet ajándékba, totál lemerült aggyal, eszembe se jutott, hogy még mindig megy ez a régiózás:((( Én csak gépen nézek DVD-t, és ha volt gond a régióval, megoldottam. Teljesen értelmetlennek tűnik. Minek csinálják ezt, fel nem foghatom. Rég rájöhettek volna, hogy nincs sok értelme, azon kívül, hogy csökkenti a globális gyári DVD-vásárlást, szerintem.
Szóval az ajándékhoz animék társulnának, és itt a kellemetlen meglepetés: hiába rendelem őket Angliából, 95% 1-es régió. Az, hogy angol, meg nincs magyar felirat, 1általán nem gond, de így nem fogja tudni lejátszani:(((
Persze beszéltem Grundig szervízzel, de lövésük sincs az egészről. Sajnos elhiszem, hogy nem tudják:(
Addig is keresgélek a neten... Távirányítós megoldásban reménykedem, de ha bármit tudtok, légyszi írjatok.

Válasz küldése

Vissza: “Régiómentesítés”