Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

H+ kártya régiómentesítése 5 alk. után?

Vendég

H+ kártya régiómentesítése 5 alk. után?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ha a ZS-t hasznalod, akkor jobban jarsz, ha a latest-et
hasznalod (ami nem a Build 10). Ugorj el a
www.hplus.hu/zs-re es nezz korul.
Udv,

Vendég

H+ kártya régiómentesítése 5 alk. után?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Win2k Professional + DivX3.11 alpha es menni fog.
Van akinel DivX4-el is megy.

Vendég

H+ kártya régiómentesítése 5 alk. után?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nem régiómentesités, de H+ .
 
Van ez a DivXPlus progi H+ -ra. Ez képes valamilyen úton-módon feliratot tenni TV-re ?

Vendég

H+ kártya régiómentesítése 5 alk. után?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ha ez nem menne akkor használd a Zone Selectort:
http://www.hplus.hu/zs/download/zs4_10.zip

Vendég

H+ kártya régiómentesítése 5 alk. után?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hsználd a Remote Selector programot. Ezzel bármennyiszer válthatod a régiókódot és a Macrovisiont is kikapcsolhatod.
http://www.visualdomain.net/files/remselec173.exe

Vendég

H+ kártya régiómentesítése 5 alk. után?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Halihó!
 
A következő a problémám: általában R2 filmeket nézek, de néha-néha hozzám kerül egy R1-es is. Ilyenkor a H+ régióváltását alkalmaztam, hogy meg tudjam nézni.
 
Namost a minap ismét egy R1-es filmet akartam megnézni, mire közölte a Station, hogy ő ugyan ezt nem játssza le.
Ok, mondom akkor váltok régiót, de erre meg azt mondja, hogy már túl sokszor váltottam, ő nem hajlandó többet. Nézzem meg a readme file-t.
 
Megnéztem, ott azt írják, hogy 5X válthatok, majd vigyem vissza a dealerhez, ő is 5X válthat, ezután rögzül a dolog.
 
A kérdésem az, hogy hogyan állítgathatnám újra a kártyát, másrészt a jövőre nézve mivel áűllítsam a régiókódot, hogy ez ne okozzon problémát? Vagy örökre R2 filmekre vagyok ítélve?!
 
Ja, a DVD-ROM egy régiómentes (tuti) ASUS E-608.
 
Köszönettel,
 
 
gagarin

Válasz küldése

Vissza: “Régiómentesítés”