Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

SONY DVD regomentesites

Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Mit nézegessek rajta, vagy benne ?
 
Üresmintatemplomegere !
 
He ?
 
Jumi

Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
Kérdés: Ez a PDA-s függetlenítés kilövi a Macrovisiont is???
 
Ui:Zebi és Jumi pls. nézzétek meg a freemail címeteket!
 
nlacko

Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hatamoto !
 
Igen szerintem működik. Mail ment.
 
Üdv. Aszep

Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Aszep
Nem tudod ez a régiómentesítés működik DAV-S800 és 880 -on is ?
Hogy kell csinálni? :smile47:

Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Halihó !
 
Örömhír: a vcdhelp-en látott DAV-550-es hack alapján. Sikerült megcsinálnom a DAV-S500-asomat !
 
Csak le kellet tölteni a Palm-os alkalmazást és a kódot.
 
Pikk-pakk. Előszőr úgy tőnt semmi sem változott, de azóta simán megy az R4-es DasBoot
 
Szóval DAV-osok hajrá, megy ez!
 
A

Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »


SONY DVP PQ1 -re is tudtok valami megoldást?
Főleg az zavar, hogy az SVCS-t nem játsza le...

Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »


aszep,
 
OK, most mar tiszta a dolog.Sajnos vannak olyan lejatszok,amiket nem lehet taviranyiton keresztul regiomentesiteni.A Panasonic es a Sony is ezek koze tartozik,bar ezek szerint az ujabb Sony-k kozul parat mar lehet.En kimondottan e miatt vettem 1.5 eve Philips-et,mert ott nem gond a regiomentesites.
 
/tau ba

Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Tau Ba !
 
Bocs, nem fejeztem ki magam elég világosan, engem csak a távírányítós megoldás érdekelne.
 
30-40e-ért kapok már külön letszót ami helyből mentesíthető + SVCD + MP3. Csak nem akarok enyyit áldozni a dologra. Eddig a elgjobb megoldás egy külfödi site távírányító akciója lett volna, de az is 40-50 euró.
 
A

Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Tanúsíthatom,én is hogy izgultam :smile44: :smile44: :smile44: de aztán

Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »


fargoman
 
Pár hozzászólással korábban már említettem, hogy bár megpróbáltam, sem az s725d-t, sem az s5xx-t nem sikerült megberhelni ezzel a módszerrel. Teljesen hidegen hagyta ezeket a típusokat minden próbálkozás, mintha nem is csináltam volna velük éppen semmit. Az NS szériába tartozó gépek viszont ki-be kapcsolgatnak közben és még esetleg egy "SUCCESS" üzenettel is megajándékozzák a drukkoló közönséget a művelet végeztével.
 
Sorry,
Zebi

Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »


aszep,
 
Amit Fargomen irt az speciel pont ilyen oldal volt.Lehet eleve regiomentes DVD-t venni,vagy pedig egy regiomentesito keszletet,amit vagy magad epitesz be vagy elkuldod a lejatszod nekik es ok megcsinaljak.A keszletben minden benne van (alkatreszek+reszletes leiras a beszereleshez).Ahogy neztem a te cuccodhoz szallitassal egyutt 86 Euro-ba (22kHuf,ha megvamoljak akkor +vam+Afa) kerulne a csomag.Mar csak egy megfelelo kepessegu muszeresz (vagy forrasztashol jol erto) egyen kell aki beszereli.Aki Mo-on vallal ilyet kb.30-40 ezerert az is ugyanezt csinalja (marmint hogy megrendeli vhonnan es beszereli). Itt egy angol oldal,ami ugyanezzel foglalkozik es kicsit olcsobb:
http://www.dvdchips.co.uk/ Itt mar csak 30$ a cucc szallitassal.
 
/tau ba

Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Fargomen:
 
Nekem olyan címre/telefonszámta lenne szükségem, ahol a már meglévő DAV-S500-amat piszkálnák meg.
 
Valaki ?
 
A

Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Zebi neharagudj, előbb a neved utánna a lejátszóm nevét bénáztam el!
DVP-S725D ezz lenne az a masina, amihez szeretnék megoldást találni.Kérlek segíts!
dorel

Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kedves Zsebi barátom !
Nekem egy Sony DVP-NS725 lejátszóm van mi a helyzet ezzel a masinával? Ki az aki meg is csinálná ? Nem rég vettem egy AKAI DVDT700E lejátszót ami ugyan lejátsza az amerikai(1-es) lemezeimet csak egy kicsit be-be szaggat! Ami nagyon idegesítő, de szerencsére nem kellett érte sokat kiadnom.
Szóval mi a megoldás és ki vállalná ezt el?
Köszönöm előre is fargoman :smile1:

Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kedves Aszep !
Nemcsak a Sonyt hanem minden mást itt nézz meg !
www.jvbdigital.com
dorel

Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hali !
 
Tud valaki olyan helyet, ahol a SONY-kat (DAV-S500) megpiszkálják a spéci távirányítóval? Külföldi cégek kínálnak ilyneket, de akkor többe kerül a leves min a hús...
 
A fenti NS-re vonatkozó kódok valószínűleg nem jók a DAV-S szériához
 
Köszi a segítséget...
 
A

Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Mint említettem, sikerült az NS300-asomat megcsinálni. Jelentem ma a szomszédom NS900-asát is sikerrel vettem:))

Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szia Szása
 
Már próbálkoztam egy ilyen típussal, viszont azt teljesen hidegen hagyta a palm-os berhelés. Ez a hack csak az NSxxx gépekkel műxik.
 
Zebi

Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szia Zebi!
 
Bocs, hogy zargatlak, nekem Sony DVP S725D lejátszóm van. Ezt úgy tudom, hogy csak hardveresen lehet függetleníteni.
Jól tudom ezt, vagy erre is van valami biztonságos varázsszered? + még a macrovision off-ra?
 
Üdv: Sasa

Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Próba szerencseh....
Ihaj-csuhaj sikerült.
Vagyik egy régiómentes Sony DVD-m ))))))
Köszönöm zebi.

Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Szerintetek az NS300-ast is meg lehet hackelni Palm-al?

Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »

és megcsinálta bazz...nem semmi a csávó !

Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »

zebiMESTER dobj nekem egy emailt kérlek,a segítséged kellene ...sony900as lejátszóm van és szeretném régómentesíteni,és végre meg lehetne oldani softwaresen 100%osan...helpmmmmeeeeeeeeee....

Vendég

SONY DVD regomentesites

Hozzászólás Szerző: Vendég »

és mi a helyzet a programozható távirányítókkal? Tudtok árat?

Válasz küldése

Vissza: “Régiómentesítés”