Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Tápregenerátor

Moderátor: pj-

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: pj- »

Pár ötletet szeretnék a leendő érdeklődőkkel megosztani (az eddigi visszajelzések, javaslatokat ötvözve).

1./ A tápreghez alapvetően nem adunk hálózati kábelt, ha valaki igényli, akkor egy hálózati PC tápkábelt tudunk adni hozzá. Több oka is van, egyrészt mi nem készítünk, másrészt rendszere válogatja, hogy kinek mi jön be (az egyszerűbb réztől kezdve ezüst, ezüst/arany, stb alapanyagú kábelekig). Azaz esetleg ötleteket tudunk adni, viszont konkrét javaslatot nem, illetve ha lehetőség van rá, érdemes többfélét is kipróbálni.

2./ A készülék az elhelyezésre relatíve kényes, a legjobb (ha megoldható) ha a készülékektől kicsit távolabb, térben elhelyezve, elforgatva próbáljuk (használjuk). Itt is az egyéni megoldások jöhetnek be, érdemes vele kísérletezni -ez amúgy is egy ilyen hobby.

3./ A készüléket heli csavarral szereljük (ez jobb mint a sima gumis láb), viszont más alátettel is kipróbálható. Pontosan meg lehet hallani egy kicsivel jobb alátét pozitív hatását. Arra kell ügyelni, hogy a megfelelő szellőzést biztosítani kell alulról is. Univerzális ötlet itt sincs, az egyéni ízlések döntenek (no meg a pénztárca).

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: pj- »

Béla91 írta:
2018.11.19., hétf. 18:09
Tiszteletem!
Nyíregyházától vagyok pár km. re postai uton van lehetőség tesztre?
Ha igen, mi a lebonyolítás módja? Üdvözletem! :smile53:
Üdvözlöm!

Köszönjük érdeklődését termékünk iránt.

Természetesen van, mint írtam január elejétől szabad.
Letétet kérünk érte (a termék értékének 80%-t), s után elküldöm. Általában 1-2 hetet szoktam javasolni hallgatózásra.
Posta vagy Foxpost küldés is megoldható.

Üdvözlettel: Puklics József

Avatar
Béla91
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2016.07.10., vas. 17:18
Értékelés: 16
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Béla91 »

Tiszteletem!
Nyíregyházától vagyok pár km. re postai uton van lehetőség tesztre?
Ha igen, mi a lebonyolítás módja? Üdvözletem! :smile53:

A szerencse nem véletlen. /Batman c. film/

 
 

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: pj- »

A demo példányt január elejétől tudjuk kiadni, addig foglalva van meghallgatásokra.

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: pj- »

Elkészült az 1000W verzió -ebből azonban nem lesz mintapéldány.

Egy fontosnak tartott információ, a belső ventilátor, egy speciális kis alapzajúra lesz cserélve -az eladott példányoknál is természetesen cserélve lesznek.
Így várhatóan szinte teljesen csendes lesz a készülék.

Online
Avatar
tomrider
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2017.11.12., vas. 23:06
Értékelés: 100
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: tomrider »

Tomrider írta:
2018.09.27., csüt. 08:38
Két és fél napot töltött nálam a tápgenerátor, pár szót írok "róla"
Puklics úr személyében egy nagyon segítőkész, rendkívül segítőkész, nagytudású embert ismertem meg. Veszprémi létemre innen a fórumról ismertem meg, pedig 2 utcányira lakunk egymástól.

Mikor bekötöttem a tápgenerátort, és megszólalt a zene, egyből hallottam a különbséget, de nehezem tudtam megfogalmazni mitől jobb. Egy szóval, csak simán jobb volt hallgatni. Ami elsőre hallattszott, az a térhatás. Hirtelen lett mélysége a színpadnak, nagyon drasztikus a volt a hatás. Olyan mintha lekerült volna egy fátyol a zenéről, mintha kitisztult volna a hallásom. A másik jól hallható javulás a mélyekben volt. Szinte kottázni lehet a mélyeket, sokkal tisztább lett, mélyebbre megy. Olyan mintha minden komponens egy picit feljebb lépett volna.
Csak ajánlani tudom mindenkinek, főleg, hogy adott a próba lehetősége. Ennyire egyszerűen, és aránylag olcsón, felesleges kitérők nélkül feljebb lépni, szerintem máshogy nem lehet.

Üdv
Tamás
Amin hallgattam:
Onkyo N-S6130 külső SSD-vel
Belden 8412 IC
Ballad TA-B1 (EL34 PP)
Belden hangfalkábel duplán
Vandersteen 1b
Auralic Aries LE - Beresford TC7510 - Nuforce IA7 V3 - Magneplanar MG12

Online
Avatar
tomrider
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2017.11.12., vas. 23:06
Értékelés: 100
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: tomrider »

Két és fél napot töltött nálam a tápgenerátor, pár szót írok "róla"
Puklics úr személyében egy nagyon segítőkész, rendkívül segítőkész, nagytudású embert ismertem meg. Veszprémi létemre innen a fórumról ismertem meg, pedig 2 utcányira lakunk egymástól.

Mikor bekötöttem a tápgenerátort, és megszólalt a zene, egyből hallottam a különbséget, de nehezem tudtam megfogalmazni mitől jobb. Egy szóval, csak simán jobb volt hallgatni. Ami elsőre hallattszott, az a térhatás. Hirtelen lett mélysége a színpadnak, nagyon drasztikus a volt a hatás. Olyan mintha lekerült volna egy fátyol a zenéről, mintha kitisztult volna a hallásom. A másik jól hallható javulás a mélyekben volt. Szinte kottázni lehet a mélyeket, sokkal tisztább lett, mélyebbre megy. Olyan mintha minden komponens egy picit feljebb lépett volna.
Csak ajánlani tudom mindenkinek, főleg, hogy adott a próba lehetősége. Ennyire egyszerűen, és aránylag olcsón, felesleges kitérők nélkül feljebb lépni, szerintem máshogy nem lehet.

Üdv
Tamás
Auralic Aries LE - Beresford TC7510 - Nuforce IA7 V3 - Magneplanar MG12

Online
Avatar
tomrider
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2017.11.12., vas. 23:06
Értékelés: 100
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: tomrider »

pj- írta:
2018.09.26., szer. 08:34
Majik fórumtárs volt olyan szíves, s elvállalta a győri koordinációt.
Ezúton is szeretném megköszönni Neki a segítséget!

Elvileg pénteken viszik el, így majd vele kellene egyeztetni időpontot, ha valaki ki szeretné próbálni. Ha lehetne, nem kell kapkodni, nyugodtan lehet tesztelni.
Használati utasítás a csomagban van, kéretik elolvasni előtte (pár oldal az egész).

Ami ajánlott bekapcsolási sorrend:
1./ tápreg
2./ forrás készülék
3./ erősítő(k)

Ami még fontos dolog lehet.
Egyik kedves ügyfelemnél valami oknál fogva nem működött rendesen (Lumin+Audio Gd dac), aminek nem igazán értjük az okát. Tehát semmi sem fekete-fehér, lehetséges hogy valami nem jön össze, ilyen ez a hobby.
Viszont egy másik ellenpélda, AVM (Cd+előfok) +Nuforce mono végfokok (nagy teljesítményű kapcsoló üzemű tápok) a sima 500W verzió lazán vitte.
Jelenleg nálam van, lesz beszámoló még a nap folyamán. Nekem működik ;)
Viszem vissza egy órán belül
Auralic Aries LE - Beresford TC7510 - Nuforce IA7 V3 - Magneplanar MG12

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: pj- »

Majik fórumtárs volt olyan szíves, s elvállalta a győri koordinációt.
Ezúton is szeretném megköszönni Neki a segítséget!

Elvileg pénteken viszik el, így majd vele kellene egyeztetni időpontot, ha valaki ki szeretné próbálni. Ha lehetne, nem kell kapkodni, nyugodtan lehet tesztelni.
Használati utasítás a csomagban van, kéretik elolvasni előtte (pár oldal az egész).

Ami ajánlott bekapcsolási sorrend:
1./ tápreg
2./ forrás készülék
3./ erősítő(k)

Ami még fontos dolog lehet.
Egyik kedves ügyfelemnél valami oknál fogva nem működött rendesen (Lumin+Audio Gd dac), aminek nem igazán értjük az okát. Tehát semmi sem fekete-fehér, lehetséges hogy valami nem jön össze, ilyen ez a hobby.
Viszont egy másik ellenpélda, AVM (Cd+előfok) +Nuforce mono végfokok (nagy teljesítményű kapcsoló üzemű tápok) a sima 500W verzió lazán vitte.

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: pj- »

Majik írta:
2018.09.21., pén. 20:08
Szia Józsi!

Azt szeretném kérdezni a tápgenerátorról, hogy mennyire viseli el, ha 24 órában be van kapcsolva. Naim készülékeim is vannak, és az előfok, a dac és a pc-forrás állandóan be van kapcsolva.
Szia!

Őszintén nem tudom. Elvileg bírnia kellene, mint minden elektromos készüléknek, azonban értelemszerűen lerövidíti a készülék élettartalmát -főleg a kondenzátorok miatt.

Avatar
Majik
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2015.03.01., vas. 14:20
Értékelés: 161

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Majik »

Szia Józsi!

Azt szeretném kérdezni a tápgenerátorról, hogy mennyire viseli el, ha 24 órában be van kapcsolva. Naim készülékeim is vannak, és az előfok, a dac és a pc-forrás állandóan be van kapcsolva.

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: pj- »

tottyi írta:
2018.09.19., szer. 11:48
pj- írta:
2018.09.18., kedd 12:54
Szeptember végétől Győrben lesz a készülék.
Aki közelben lakik, s ki szeretné próbálni, kérem az alábbi e-mail címen jelezze: ethosz64@gmail.com
Hello, ha egyenlore valakinek nincs veteli szandeka vagy legalabb is az elkovetkezo evekben meg nincs, az is kiprobalhatja?
Jelezted, hogy Gyorben lesz a keszulek es en eleg kozel lakom hozza es kivancsi lennek elsosorban arra, hogy a bugast a trafokban meg-e szuntetne es a hangra milyen hatasa van.

Szia!

Szerintem megoldható a dolog, majd megkérek valakit, hogy próbálja koordinálni a dolgot Győrben.

Online
Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: tottyi »

pj- írta:
2018.09.18., kedd 12:54
Szeptember végétől Győrben lesz a készülék.
Aki közelben lakik, s ki szeretné próbálni, kérem az alábbi e-mail címen jelezze: ethosz64@gmail.com
Hello, ha egyenlore valakinek nincs veteli szandeka vagy legalabb is az elkovetkezo evekben meg nincs, az is kiprobalhatja?
Jelezted, hogy Gyorben lesz a keszulek es en eleg kozel lakom hozza es kivancsi lennek elsosorban arra, hogy a bugast a trafokban meg-e szuntetne es a hangra milyen hatasa van.
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: pj- »

Szeptember végétől Győrben lesz a készülék.
Aki közelben lakik, s ki szeretné próbálni, kérem az alábbi e-mail címen jelezze: ethosz64@gmail.com

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: pj- »

Várhatóan szeptember 17-től újra kiadható lesz az 500W demo verzió (addigra kapom vissza).

A nagyobb teljesítményűből nem lesz demo változat (hangra gyakorolt hatása ua), viszont várhatóan szeptember végére készleten lesz az is.

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

Biztos sokkal jobb lesz a másik tápgenerátorral a végeredmény az, hogy nem tudtad összehasonlítani a P10-el az nem olyan nagy baj ( kicsit csípős az ára ) de attól függetlenül jófajta cucc lehet ... :D :D
Köszi a beszámolót...
"Az igazi barát szemből támad."

Online
Avatar
petimre
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 663
Csatlakozott: 2008.04.03., csüt. 09:04
Értékelés: 576

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: petimre »

Helló Mindenkinek!

Nálam már üzemel egy ilyen tápgenerátor, melyből a futómű, a dac, és az előfok kap tiszta energiát... A végfokok egyenlőre még a hálózatról mennek addig, míg elkészül a második generátor is.

A hatása egyértelműen, s azonnal hallható, de mindenkinek azt javaslom hallgasson vele pár napig zenét, majd kösse ki, s utána fog ráébredni, hogy nélküle mennyire nem ugyanúgy szól a rendszer..

Ami a tápgenerátor nélkül a legjobban hiányzik, az a nagyfokú tisztaság, a jelenlétérzet, és a döbbenetes közvetlenség a zenében..

Nem akkor fogod a generátor hatását a megfelelő szinten értékelni, mikor bekötöd, s csak hallgatod a zenét, hanem akkor amikor vissza kell adni, s kikerül a rendszerből, .....legalábbis nálam, nyáron, a Balaton partján óriási volt a visszalépés a kapott hangban a kikötését követően.

Nincs nagyon összehasonlítási alapom más aktív tápkondíconálókkal, mert egyszerűen nem engedhettem meg magamnak P10-et, vagy hasonló készüléket. S hallani is csak más rendszerben hallottam a nagy nevű gyártók termékeit.

Azonban bátran vállalom, s állítom, hogy az Ethosz Bt. ezen terméke biztosan a legjobb tápgenerátorok közé sorolható ár/érték arányban pedig...

Várom a másodikat, s kiváncsi leszek mit hoz a végfokoknál...s milyen lesz úgy a zenei kép, zenei élmény..


Üdv.
Imi
Lyngdorf - AP Avanti I.

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Palm »

Miután a demó készülék hozzám is eljut írok róla hogy hatott a hangrendszeremre.
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: pj- »

nadtom írta:
2018.08.05., vas. 09:35
asebestyen írta:
2018.08.05., vas. 00:02
Józsinál korrektebb gyártót én még nem láttam, de még hasonlót se sokat. Nem érzem jogosnak és nem is értem ezeket a hozzászólásokat. Pár hsz-szel visszább leírta a dolgok menetét. Aki kíváncsi, a tesztpéldányt otthon meghallgatja, levonja a konzekvenciákat önmaga számára, picit lehet várni kell, egyszerre nem lehet 10 embernél a demó példány.. Ő nem az a hájpolós, ömlengő, 10 perc alatt mindenről megmondja a tutit típus. Sőt, a régi stabil vevőköre se olyan. :) Jah, és miután elkészült egy termék, ami Nála nem 3 nap, 2 nap múlva nincs újabb verzió, 3 hónap múlva meg mk6. Ezeket kéretik figyelembe venni/tekintettel lenni... Kis türelem... :rolleyes:
Nem volt szándékom, hogy bárkit is megbántsak. Régóta figyelem a fejleményeket, így kíványcsi vagyok már nagyon, ezért várnék egy beszámolót valakitől, aki már próbálta otthon (azaz nem is igazán Józsinak lett címezve a hozzászólásom).
Remélem senki nem sértődött meg, ha mégis, akkor sorry. :rolleyes:

Üdv!

Természetesen nem gondolom, hogy az érdeklődéssel megbántottál volna valakit is.
Engemet is érdekel, hogy ki mit gondol -illetve hallott- a készülékkel kapcsolatban, illetve mik a tapasztalatai. Ezekből lehet építkezni, s ha megoldható, akkor változtatni (lásd lentebb a hálózati aljzatokkal kapcsolatos kiegészítő információ).
Viszont senkit sem sürgetek, ha akar megosztja a tapasztalatát, ha nem akkor az is jó (több olyan nagy rendszert építettünk az idő folyamán ügyfeleknek, akik semmilyen formában nem nyilvánulnak meg hifis fórumon, viszont hallgatják azóta is). Nekem nem feladatom a készülék hatásáról írni, pláne nem dicsérni.
Akit érdekel megkeres, s ha van rá lehetőség kiadom tesztelésre (jelenleg kb aug 20-22-ig foglalt).

Ez egy nagyon komoly project, rengeteg időráfordítást igényel(t) -erről kollégám tudna sokat írni. Ezt azért jeleztem, mert a komolyabb változatból (1000W) is lesz majd demo példány, csak várni kell rá.

Avatar
nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 01:25
Értékelés: 402

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: nadtom »

asebestyen írta:
2018.08.05., vas. 00:02
Józsinál korrektebb gyártót én még nem láttam, de még hasonlót se sokat. Nem érzem jogosnak és nem is értem ezeket a hozzászólásokat. Pár hsz-szel visszább leírta a dolgok menetét. Aki kíváncsi, a tesztpéldányt otthon meghallgatja, levonja a konzekvenciákat önmaga számára, picit lehet várni kell, egyszerre nem lehet 10 embernél a demó példány.. Ő nem az a hájpolós, ömlengő, 10 perc alatt mindenről megmondja a tutit típus. Sőt, a régi stabil vevőköre se olyan. :) Jah, és miután elkészült egy termék, ami Nála nem 3 nap, 2 nap múlva nincs újabb verzió, 3 hónap múlva meg mk6. Ezeket kéretik figyelembe venni/tekintettel lenni... Kis türelem... :rolleyes:
Nem volt szándékom, hogy bárkit is megbántsak. Régóta figyelem a fejleményeket, így kíványcsi vagyok már nagyon, ezért várnék egy beszámolót valakitől, aki már próbálta otthon (azaz nem is igazán Józsinak lett címezve a hozzászólásom).
Remélem senki nem sértődött meg, ha mégis, akkor sorry. :rolleyes:
Sztereo: Bodor Audio PC - Asus Xonar STX II - AQ Wel IC - NAD M25 végfok - AQ Wel hsz kábel - Elac 249.3 front
Mozi: Anthem AVM60, Elac 241.3, 4 x 243.3, 2 x 2070
Füles: Acoustic Research AR-H1

Avatar
prando
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2011.05.04., szer. 19:03
Értékelés: 160
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: prando »

asebestyen írta:
2018.08.05., vas. 00:02
Józsinál korrektebb gyártót én még nem láttam, de még hasonlót se sokat. Nem érzem jogosnak és nem is értem ezeket a hozzászólásokat. Pár hsz-szel visszább leírta a dolgok menetét. Aki kíváncsi, a tesztpéldányt otthon meghallgatja, levonja a konzekvenciákat önmaga számára, picit lehet várni kell, egyszerre nem lehet 10 embernél a demó példány.. Ő nem az a hájpolós, ömlengő, 10 perc alatt mindenről megmondja a tutit típus. Sőt, a régi stabil vevőköre se olyan. :) Jah, és miután elkészült egy termék, ami Nála nem 3 nap, 2 nap múlva nincs újabb verzió, 3 hónap múlva meg mk6. Ezeket kéretik figyelembe venni/tekintettel lenni... Kis türelem... :rolleyes:
5*
Vincent cd, Revox magnó, TEAC dac, Rotel RA985BX erősítő, diy phono, Vandersteen 1C hangfal, Vibavoice Omega500 tápkondi, ezek Béres János fórumtárs felújításában. Linn lp-játszó Oppo bluray, Heed táp, Fapaci, ACR, AudioNote, VdH, ZuAudio Event, Soner, Furutech kábelek, Triangle Antal hangfal.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5856
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7189
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Józsinál korrektebb gyártót én még nem láttam, de még hasonlót se sokat. Nem érzem jogosnak és nem is értem ezeket a hozzászólásokat. Pár hsz-szel visszább leírta a dolgok menetét. Aki kíváncsi, a tesztpéldányt otthon meghallgatja, levonja a konzekvenciákat önmaga számára, picit lehet várni kell, egyszerre nem lehet 10 embernél a demó példány.. Ő nem az a hájpolós, ömlengő, 10 perc alatt mindenről megmondja a tutit típus. Sőt, a régi stabil vevőköre se olyan. :) Jah, és miután elkészült egy termék, ami Nála nem 3 nap, 2 nap múlva nincs újabb verzió, 3 hónap múlva meg mk6. Ezeket kéretik figyelembe venni/tekintettel lenni... Kis türelem... :rolleyes:
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 01:25
Értékelés: 402

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: nadtom »

wittao írta:
2018.08.04., szomb. 23:04
nadtom írta:
2018.08.04., szomb. 23:02
nadtom írta:
2018.07.26., csüt. 23:34
Valaki, aki próbálta már a tápszűrőt nem írna róla pár sort?
Újra beírom, hátha valaki végre írna pár sort a saját, otthoni tesztjének az eredményéről.
Lehet 5db-os limitalt kiadasu :D lemaradtunk
:D
Sztereo: Bodor Audio PC - Asus Xonar STX II - AQ Wel IC - NAD M25 végfok - AQ Wel hsz kábel - Elac 249.3 front
Mozi: Anthem AVM60, Elac 241.3, 4 x 243.3, 2 x 2070
Füles: Acoustic Research AR-H1

Avatar
nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 01:25
Értékelés: 402

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: nadtom »

nadtom írta:
2018.07.26., csüt. 23:34
Valaki, aki próbálta már a tápszűrőt nem írna róla pár sort?
Újra beírom, hátha valaki végre írna pár sort a saját, otthoni tesztjének az eredményéről.
Sztereo: Bodor Audio PC - Asus Xonar STX II - AQ Wel IC - NAD M25 végfok - AQ Wel hsz kábel - Elac 249.3 front
Mozi: Anthem AVM60, Elac 241.3, 4 x 243.3, 2 x 2070
Füles: Acoustic Research AR-H1

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: pj- »

Felmerült egy kérdés tesztelés folyamán, hogy az alkalmazott aranyozott Furutech aljazok (4db) helyett lehet-e más típusút kérni.
Természetesen lehet Furutech ródiumozott alkalmazni, illetve minden olyan más típust ami a kialakításhoz kompatibilis (pl Mennekes). Az ár ennek megfelelően nő vagy csökken (mindig árkülönbséggel történik az elszámolás).

Lezárt

Vissza: “Ethosz Audio”