A fórum 2019. február 1-én frissítésre került
Kérünk titeket, ha valami problémát találtok, jelezzétek a postmaster@avx.hu email címre

A legnagyobb változás, hogy a fájl csatolmány rendszernek most már rendesen kell működnie

Sztereo erősítők

Moderátor: pj-

pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 603
Kapcsolat:

Re: Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- » 2019.04.18., csüt. 21:47

avl2 írta:
2019.04.18., csüt. 09:11
nekem van egy UNI-PAK-om, ami Swans M1S-sel kis szobaban (dobozok a faltol elhuzva, hallgato pocizio hatso faltol is több mint 1.5m-re, hangsugarzokhoz eleg közeli poziciobol hallgatva, durvan 150-160cm-es egyenlö oldalu haromszögben a hangsugarzok es hallgatasi hely) es kisebb hangerön (ugy veszem eszre, hogy a hangeröszabalyzo 31-es allasaig nekem jobban tetszik a hang, mint felette) szamomra nagyon jo hangot ad.
3 forraskeszülekkel használom (CD, tuner, Squeezeobx Touch), a tavnak is örülök.

az uj szerinted jobb lesz ? :-)) (nem csapdanak szanom, velemenyed erdekel, pl. Benned motoszkalna-e upgrade UNI-PAK-rol, vagy nem; de sajnos csapdakerdes is lehet: az ujat "szólod" le, vagy korábbi "gyermekedet" - igy abszolut megertem, ha erre nem/kiterö valasz jön)
az uj tavos lesz ?
nagyobb hangerön is jobb lesz ?
a fenti masodik zarojeles reszhöz van kommented, elkepzelesed, miert erezhetem igy ?
Végén kezdeném.
Nem lesz távos, sima mechanikus kivitel lesz, s nem szeretném túlbonyolítani magát a kapcsolást és a kiegészítő részt sem. Pont ez vezetett, hogy lehetőleg minél sallang mentesebb legyen. Azaz akár egy kis hálószoba rendszerben is bőven megállja a helyét.A teljes hangerő sávban hozza az elvárhatót, nincsenek benne "bakugrások".
A távos relésnél valóban a 31/32-nél van egy váltás (műszaki oka van, hirtelen megnő a kimeneti impedancia -viszont a bemeneti impedancia meg állandó), amit lehet ugyan kompenzálni, de ezzel meg vesz el a felbontásból (tipikus melyik kezemet harapjam, mindegyik fáj). Ha potival oldja meg az ember, ott folyamatosan változó kimeneti impedancia van (erre szoktak egy külön impedancia illesztő elektronikát alkalmazni, ami meg szintén beleszól a hangba).

Szerintem az új pici erősítő jobb (illetve nekem, adott kis rendszerünkben jobban tetszik). Aztán, hogy ha az ember kezdi bővíteni (pl. bemenet választó kapcsoló), úgy vesz el mindig valamit belőle, sajnos ez meg tény.
Azonban az UNI-PAK nagyobb teljesítménnyel bír, s nagyobb a teljesítmény tartaléka is (fejlesztésén nem igazán gondolkodtam, szerettem volna egy más megközelítést alkalmazni -de természetesen minden megoldható, csak akarat kérdése).

Az újnál, nem véletlenül írtam, hogy a nem túl bonyolult keresztváltóval rendelkező hangfalakat jobban szereti, mivel kevésbé terhelik (a nagy tesó jobban bírta és kezelte a bonyolultabb hangfalakat).
CD: CDM transport+Tube Dac
LP: KA+SME+Ortofon+csöves MC phono
Erősítő: LA4.5 csöves előfok+PA-3 végfokok (biamp)
Hangfal: LXS
Kábelek: Ethosz Audio

stereofan
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 8

Hozzászólás Szerző: stereofan » 2019.04.18., csüt. 12:28

én is csatlakozom az érdeklődők táborához, ha lesz rá lehetőség szívesen meghallgatnám.

Toto77
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Értékelés: 1

Hozzászólás Szerző: Toto77 » 2019.04.18., csüt. 10:34

Toto77 írta:
2019.04.17., szer. 21:59
pj- írta:
2019.03.29., pén. 08:01
kammerer írta:
2019.03.23., szomb. 10:47

Helyes! Integrált erősítőre szükség van - hát még ha jóárasított...
Szerk.: De lehessen kérni 3-4 vonalbemenettel is! :smile29:
Egyéni megoldásokat persze lehet kérni, azonban pont az egyszerűsége lesz szerintem az előnye.
Ami így első blikkre feltűnt, hogy a 2 utas, nem komplex keresztváltós hangfalakat szereti. A 3 utas, bonyolult keresztváltóval készült hangfalak nem az ő világa.
Lehet tudni valami konkrétabbat is az új integráltról? :)
Én kíváncsian várom. A meghallgatás a minimum, amit tervezek, de lehet, hogy beruházok egyre.
Köszönöm a választ! 36_1_11.gif

avl2
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 568

Hozzászólás Szerző: avl2 » 2019.04.18., csüt. 09:11

nekem van egy UNI-PAK-om, ami Swans M1S-sel kis szobaban (dobozok a faltol elhuzva, hallgato pocizio hatso faltol is több mint 1.5m-re, hangsugarzokhoz eleg közeli poziciobol hallgatva, durvan 150-160cm-es egyenlö oldalu haromszögben a hangsugarzok es hallgatasi hely) es kisebb hangerön (ugy veszem eszre, hogy a hangeröszabalyzo 31-es allasaig nekem jobban tetszik a hang, mint felette) szamomra nagyon jo hangot ad.
3 forraskeszülekkel használom (CD, tuner, Squeezeobx Touch), a tavnak is örülök.

az uj szerinted jobb lesz ? :-)) (nem csapdanak szanom, velemenyed erdekel, pl. Benned motoszkalna-e upgrade UNI-PAK-rol, vagy nem; de sajnos csapdakerdes is lehet: az ujat "szólod" le, vagy korábbi "gyermekedet" - igy abszolut megertem, ha erre nem/kiterö valasz jön)
az uj tavos lesz ?
nagyobb hangerön is jobb lesz ?
a fenti masodik zarojeles reszhöz van kommented, elkepzelesed, miert erezhetem igy ?

pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pj- » 2019.04.18., csüt. 08:11

Toto77 írta:
2019.04.17., szer. 21:59

Természetesen igen, alapvetően nincs benne nagy titkolni való.
Az alapja LM 3875 (mivel van az eredetiből készletünk, adott volt a választás).
Igazán a nagyobb lépés a részletekben van, mert igen kiváló minőségű tápkondikat és ultra minőségű ellenállásokat használunk benne, ezüst belső kábelezéssel.
Valamint szintén nagy lépés, hogy a hangerő szabályozást sönt elven oldjuk meg, így a jel útba 1-1 ellenállás lesz.
Ezáltal valóban egy minimalista elvet valósítunk meg.

Folyamatos tesztelés alatt van, s a cd lejátszó és az EAL-07 hangfal közé szánjuk, de külön is megvásárolható lesz természetesen.
Egyedül még a dobozt nem döntöttem el, az biztos, hogy a lehető legkisebb lesz praktikusság okán, hogy bárhová eltehető legyen.

Toto77
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Értékelés: 1

Hozzászólás Szerző: Toto77 » 2019.04.17., szer. 21:59

pj- írta:
2019.03.29., pén. 08:01
kammerer írta:
pj- írta:
2019.03.23., szomb. 08:24
Terveink szerint a megszűnt UNI-PAK helyett, egy egyszerűbb kis erősítőt fogunk bemutatni.
Jelenleg "kínzási" periódusban van, azaz napi 8-10 óra üzemeltetéssel hallgatjuk.

Egy pár RCA bemenettel fog rendelkezni, s egy mechanikus hangerő szabályzóval -igyekszünk a kényelmi szolgáltatások helyett, a jobb hangminőségre (drágább és jobb alkatrészek) tenni a hangsúlyt.
Az ára elképzelésink szerint nem lesz több 80 ezer Ft-nál.
Várhatóan tavasz vége felé elkészülnek az első példányok.
Egyéni megoldásokat persze lehet kérni, azonban pont az egyszerűsége lesz szerintem az előnye.
Ami így első blikkre feltűnt, hogy a 2 utas, nem komplex keresztváltós hangfalakat szereti. A 3 utas, bonyolult keresztváltóval készült hangfalak nem az ő világa.

pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pj- » 2019.04.12., pén. 08:16

Erősítőhöz készült külső szabályozható feszültségű tápegység (+24V/4A).
Csatolmányok
Táp 3.jpg
Táp 3.jpg (50.33 KiB) Megtekintve 391 alkalommal
Táp 1.jpg
Táp 1.jpg (82.56 KiB) Megtekintve 391 alkalommal
Táp 4.jpg
Táp 4.jpg (57.75 KiB) Megtekintve 391 alkalommal

pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pj- » 2019.03.29., pén. 08:01

kammerer írta:
pj- írta:
Terveink szerint a megszűnt UNI-PAK helyett, egy egyszerűbb kis erősítőt fogunk bemutatni.
Jelenleg "kínzási" periódusban van, azaz napi 8-10 óra üzemeltetéssel hallgatjuk.

Egy pár RCA bemenettel fog rendelkezni, s egy mechanikus hangerő szabályzóval -igyekszünk a kényelmi szolgáltatások helyett, a jobb hangminőségre (drágább és jobb alkatrészek) tenni a hangsúlyt.

kammerer
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Értékelés: 14

Hozzászólás Szerző: kammerer » 2019.03.23., szomb. 10:47

pj- írta:

Lakott sziget-Bogár a hangyabolyban-Válaszd az életet

pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pj- » 2019.03.23., szomb. 08:24

pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pj- » 2018.07.26., csüt. 12:40

Palm írta:
2018.07.26., csüt. 09:07
Értem.
Olyan integrált hibrid erősítő várható-e a jövőben a kínálatban, mely aktív csöves előfokú és félvezetős A vagy A/B osztályú végfok egyben? Szimmetrikus bemenetekkel is ellátva. pl.: Pathos Classic One MK3, McIntosh MA252, Copland CTA 405.
Köszönöm!

Biztosan állíthatom, hogy nem várható semmilyen integrált erősítő. Idéztem már, de nem lehet elégszer leírni, hogy külön előfok+végfok = integrált -amit kispórolnak belőle (itt főleg az egyszerűbb tápegység, alkatrészek, stb). Éppen eleget kísérleteztem a csöves előfokkal, hogy tudjam, kedvező áron (értsd olcsón) nem lehet jót kihozni (a jó és minőségi alkatrésznek ára van, annak, meg hogy egy hibát a másikkal korrigáljunk semmi értelmét nem látom).
Maradunk a csöves előfoknál és tranzisztoros végfok felállásnál (ez így elvileg egy hibrid kapcsolat).

Palm
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Értékelés: 51

Hozzászólás Szerző: Palm » 2018.07.26., csüt. 09:07

pj- írta:
2018.07.26., csüt. 06:38

A fejhallgató erősítőnél sajnos nincs lehetőség a szimetrizálásra. Az oka, hogy az egy SE DC csatolt csöves erősítő, s annak átalakítása költségben elég húzós lenne (megduplázni belőle mindent (sokkal nagyobb trafóval), magyarán a költségek nagyon elszállnának. Ráadásul kísérleteztem még vele, s dupla végcsövekkel még jobban is szólt. Csak nem mindegy, hogy milyen gyártású 6080 csöve(k) figyelnek a végén (Valvo-val elég jó, de igazán Tungsol grafitossal azért más kategória, viszont egy ilyen cső jó esetben 30-40 ezer Ft/db)

Az UNI-PAK önmagában félvezetős, AB osztályú (egy passzív hangerőszabályzó -ami a csöves előfokban is van, valamint egy végfok kombinációja). Anno azért indítottam útjára, hogy a cd játszó és egy "kis" hangfallal tudjak kínálni egy kis rendszert. S azért UNI, mert univerzális felhasználó barátnak indult (phono és dac fokozattal bővíthetően).
Igen elvileg van lehetőség szimetrikus kivitelre is (valódiról beszélek, nem olyanról, hogy belső átalakító tagot alkalmazva megvezetjük az érdeklődőt).

Üdv:PJ
Értem.
Olyan integrált hibrid erősítő várható-e a jövőben a kínálatban, mely aktív csöves előfokú és félvezetős A vagy A/B osztályú végfok egyben? Szimmetrikus bemenetekkel is ellátva. pl.: Pathos Classic One MK3, McIntosh MA252, Copland CTA 405.
Köszönöm!

pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pj- » 2018.07.26., csüt. 06:38

Palm írta:
2018.07.25., szer. 11:48
Igény esetén van lehetőség ilyen fejhallgató erősítőt készíteni?
Lehetséges-e, hogy 2 szimmetrikus és 2 asszimetrikus bemenete (egyik szimmetrikus és asszimetrikus a DAC-ról jövő jel, másikon szimmetrikus és asszimetrikus az analóg forrásról érkező jel, így fejhallgató használata esetén nem kellene bekapcsolni az előfokot és szimmetrikus és asszimetrikus forrásról is tudna jelet fogadni) és 1 szimmetrikus és 1 asszimetrikus fejhallgató kimenete legyen és hangerő szabályozó is, esetleg csatorna választó is?
Hangerő szabályozó esetén a teljes csend és a max hangerő közötti hangerő szabályozás?
Audio Technica, AKG, Beyer Dinamic, Sennheiser fejhallgató került számításba.

Integrált erősítők közül az Uni Pak már csak rendelésre kapható, ahogy olvastam. Az Uni Pak hibrid erősítő (csöves előfok és A osztályú végfok)? Vagy semmi cső nincs benne? Uni Pak-nál is van lehetőség 2 szimmetrikus bemenetre (1 DAC-ból jövő és 1 analóg készülékről jövő jel számára)?
Köszönöm!
A fejhallgató erősítőnél sajnos nincs lehetőség a szimetrizálásra. Az oka, hogy az egy SE DC csatolt csöves erősítő, s annak átalakítása költségben elég húzós lenne (megduplázni belőle mindent (sokkal nagyobb trafóval), magyarán a költségek nagyon elszállnának. Ráadásul kísérleteztem még vele, s dupla végcsövekkel még jobban is szólt. Csak nem mindegy, hogy milyen gyártású 6080 csöve(k) figyelnek a végén (Valvo-val elég jó, de igazán Tungsol grafitossal azért más kategória, viszont egy ilyen cső jó esetben 30-40 ezer Ft/db)

Az UNI-PAK önmagában félvezetős, AB osztályú (egy passzív hangerőszabályzó -ami a csöves előfokban is van, valamint egy végfok kombinációja). Anno azért indítottam útjára, hogy a cd játszó és egy "kis" hangfallal tudjak kínálni egy kis rendszert. S azért UNI, mert univerzális felhasználó barátnak indult (phono és dac fokozattal bővíthetően).
Igen elvileg van lehetőség szimetrikus kivitelre is (valódiról beszélek, nem olyanról, hogy belső átalakító tagot alkalmazva megvezetjük az érdeklődőt).

Üdv:PJ

Palm
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Értékelés: 51

Hozzászólás Szerző: Palm » 2018.07.25., szer. 11:48

pj- írta:
2017.04.26., szer. 20:18
Tanulságos történetet szeretnék leírni (tanulság főleg nekem, tehát ez amolyan „blog” bejegyzésnek is lehet tekinteni).
2007-2011 között létezett a kínálatunkban OTL fejhallgató erősítő. 6N23P (3db) csövekből épült fel, belső csatoló kondival. Alapvetően nem volt rossz, azonban ahogyan mondani szokás, nem hozott lázba. Másrészt igazán a nagy impedanciás fejhallgatókat szerette, kb. 300Ohm felett.
Egy alap HD-414 fejhallgatóm volt (illetve van még mindig), azzal próbáltam ki mindig a kész készüléket (mérések után).

Úgy 1 hónapja megkeresett egy ügyfél, hogy szeretne a leendő csöves előerősítőjébe egy fejhallgató erősítőt is, s ha már csöves maga a készülék, ez is legyen csöves. Azonban –itt jön a csavar a történetbe- egy sztatikus fejhallgatóhoz, kellene, ami 36Ohm.
Nohát nosza, megnézzük milyenek vannak, s mik a lehetőségeim. Találtam is több szimpatikus kapcsolást, ami elsőre volt csak az, mert jobban belemélyedve, valahogy nem volt kerek. Ekkor akadtam rá egy 1997-ben publikált (tehát nyilvános) kapcsolásra, E88CC+6080 csövekből felépített, DC csatolt (azért a kimeneten van csatoló kondi).
Picit újra gondolva a dolgot, E88CC helyet 6H30Pi lett, a kimenő cső megmaradt. Kísérleti készülék megépítve (kép), bekapcsolva, rendben működik, nagyon jó. Belehallgatva, szó-szó nem rossz. Hagytam kb. 1 órát, hogy ha füstölne, akkor itt tegye, ne máshol, majd a kis HD-vel meghallgattam, Csak rádióról, mert annak volt szabályozható kimenete (ez egy közép kategóriás 4 hangolt körös Kenwood).
Bartók rádió bekapcsol, pici melegedés, hangerő ráadva (kb. ¼), s jött a döbbenet. Úgy, de úgy szólt a HD, mint még soha. Elsőre, nem is akartam elhinni, így pár óra múlva ráhallgattam, s még jobb lett.

Kezdem megérteni, hogy manapság miért is lett újra felkapva a fejhallgatózás. Teljes tiszteletem iránta, s az iránt, aki az eredeti kapcsolást kitalálta.

S nem, nem lesz belőle termék (bár megfordult a fejemben, mivel a fent említett csöveket használom), igazán arra szerettem volna ráutalni, hogy sokkal tágabb értelemben is lehet a hifit szemlélni, s sok dolgot lehet/ne újra gondolni.
Igény esetén van lehetőség ilyen fejhallgató erősítőt készíteni?
Lehetséges-e, hogy 2 szimmetrikus és 2 asszimetrikus bemenete (egyik szimmetrikus és asszimetrikus a DAC-ról jövő jel, másikon szimmetrikus és asszimetrikus az analóg forrásról érkező jel, így fejhallgató használata esetén nem kellene bekapcsolni az előfokot és szimmetrikus és asszimetrikus forrásról is tudna jelet fogadni) és 1 szimmetrikus és 1 asszimetrikus fejhallgató kimenete legyen és hangerő szabályozó is, esetleg csatorna választó is?
Hangerő szabályozó esetén a teljes csend és a max hangerő közötti hangerő szabályozás?
Audio Technica, AKG, Beyer Dinamic, Sennheiser fejhallgató került számításba.

Integrált erősítők közül az Uni Pak már csak rendelésre kapható, ahogy olvastam. Az Uni Pak hibrid erősítő (csöves előfok és A osztályú végfok)? Vagy semmi cső nincs benne? Uni Pak-nál is van lehetőség 2 szimmetrikus bemenetre (1 DAC-ból jövő és 1 analóg készülékről jövő jel számára)?
Köszönöm!

pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- » 2018.05.04., pén. 07:09

UNI-PAk integrált erősítő szintén kikerül a választékból.

Mivel kicsi rá érdeklődés, ezért nem fogunk belőle tartani demo készüléket (a jelenlegi demo darab eladásra kerül), ha valakinek szüksége lesz rá, akkor természetesen elkészítjük.

pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- » 2018.03.30., pén. 10:48

A PA végfokoknál elérhető egy upgrade lehetőség (ingyenes).

Sokkal tisztább, definiáltabb, természetesebb lesz a hangzás.

Az alábbi típusokat érinti a fejlesztés:

-PA-2.5

-PA-3

-LXS

wittao
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 1137

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: wittao » 2018.02.25., vas. 19:23

Képek a prémium előfokról.

S szeretném megköszönni itt "bajnokpityu" ötleteit, s elvi segítségét, hogy sikerült ilyen szintű erősítőt létrehozni.

Hinnye, pont valami ilyesmit keresgélek mostanában.

Csöves előfok, 2 XLR bemenet, 2 XLR kiemenet 3-4 RCA bemenet.

Elgondolkodtató :)

Gratulálok, nagyon szép és igényes darabok!

Core Audio PC,USB/SPDIF,DAC,Vegfokok

Audio blogom: https://wittaozeneszobaja.blog.hu
Core Audio: http://www.avx.hu/forum/viewforum.php?f=166
www.coreaudio.eu

prando
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 77

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: prando » 2018.02.25., vas. 14:11

Többen érdeklődtek, hogy az előfoknál megoldható-e több szimmetrikus bemenet, illetve magnó kimenet.

Egy Megrendelő kívánsága alapján most készül egy ilyen készülék, s hátlapról készült képet mellékelem (annyi kiegészítéssel, hogy külön kapcsolható távirányító egységet kért rá).

Ha azt írom, hogy ez igen!, a többit szólom le esetleg, pedig nem. Szóval, ez igen!

prando
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 77

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: prando » 2018.02.25., vas. 14:09

Többen érdeklődtek, hogy az előfoknál megoldható-e több szimmetrikus bemenet, illetve magnó kimenet.

Egy Megrendelő kívánsága alapján most készül egy ilyen készülék, s hátlapról készült képet mellékelem (annyi kiegészítéssel, hogy külön kapcsolható távirányító egységet kért rá).

pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- » 2017.11.28., kedd 07:43

post-17906-0-11682900-1511851426_thumb.jpg

bajnokpityu
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 161

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: bajnokpityu » 2017.10.29., vas. 15:16

Köszönöm, hogy voltál elég merész, hogy megcsináltad az elsőt. Olyan nagy rizikóm nem volt benne, hogy ha nem jön be, akkor maradok, az egyébként szintén jó réginél.

Nomeg valahogy úgy voltam ezzel, hogy ref5 szinten már nem csinálnak túlzottan kompromisszumos előfokokat, nem lehet rossz a modern orosz cső.

Abban se volt túl nagy rizikó, hogy egy cryos EH 6h30 valszeg jobb, mint egy 6h6 sovtek, ahogy a duelund rs se volt a tesztelőknél túlzottan megosztó, vagy a grafitos 6080 se szokott rosszul muzsikálni :)

pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- » 2017.10.28., szomb. 10:11

Képek a prémium előfokról.

S szeretném megköszönni itt "bajnokpityu" ötleteit, s elvi segítségét, hogy sikerült ilyen szintű erősítőt létrehozni.

post-17906-0-56916600-1509178138_thumb.jpg

post-17906-0-94149100-1509178144_thumb.jpg

post-17906-0-60747000-1509178154_thumb.jpg

pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- » 2017.10.23., hétf. 20:13

Habár látom, hogy van, aki a büdzsé UNI-PAKból is csak végerősítőt kér, mégis kérdezem (óccsóságban gondolkodó panelproliként), hogy a magasabb kategóriájúakból nem lenne igény integráltra? Nyilván, kérésre sokmindent megoldotok, de láthatólag igyekeztek kerülni az integráltat. 

Biztosan lenne rá igény -sokan készítenek is. Azonban nem szeretnék beleállni abba a listában "x" készítőnek.

Még magam előtt látom amit anno kedves lapom írt (HiFi Magazin): integrált erősítő=elő+végfok-amit kispóroltak belőle.

Nincs tervbe véve komoly integrált erősítő készítése, így is azt gondolom elég széles a választékunk.

Egy elő-végfok rendszert sokkal könnyebb fejleszteni, illetve cserélgetni -bár én személy szerint sokkal többre tartom, ha tetszik valami, elégedett vagyok vele, inkább fejlesztem. Anyagilag is kevésbe megterhelő.

Az egyedi készülékben benne van, az, hogy olyat kap a vevő/megrendelő, ami az Ő igényének lehető legmegfelelőbb. Természetesen ez igen nagy fokú bizalmat is feltételez a megrendelő és készítő között.

kammerer
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Értékelés: 14

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: kammerer » 2017.10.23., hétf. 12:37

Konkrétan 585.000Ft bruttó lesz végösszeg (számlával, 2 év garanciával).

Habár látom, hogy van, aki a büdzsé UNI-PAKból is csak végerősítőt kér, mégis kérdezem (óccsóságban gondolkodó panelproliként), hogy a magasabb kategóriájúakból nem lenne igény integráltra? Nyilván, kérésre sokmindent megoldotok, de láthatólag igyekeztek kerülni az integráltat. 

Lakott sziget-Bogár a hangyabolyban-Válaszd az életet

pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- » 2017.10.22., vas. 17:57

Mennyi lesz az ára ?

Konkrétan 585.000Ft bruttó lesz végösszeg (számlával, 2 év garanciával).

Válasz küldése

Vissza: “Ethosz Audio”