Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hangsugárzók

Moderátor: pj-

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: pj- »


Nyúzóteszten az új hangfalunk, mely a THP-01-et hivatott felváltani.


Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: ValhallA »


Már nálam van!!!
 



"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
maliviper
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2006.06.27., kedd 06:48
Értékelés: 43

Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: maliviper »


Ez is ethosz termék. Tavaly volt nálam.
Már nálam van!!!
 


CD Futómű: ETHOSZ Audio CD-Transport (+Libra) DAC: ETHOSZ Audio Balanced RTP Vacuum Tube SQ Előfok: ETHOSZ Audio Balanced Zen (Referenc) Végfok: 2x ETHOSZ Audio PA-2.5 SQ (Bi-amp) Hangfal: WATT/Puppy by ETHOSZ Audio Kábelek: Nirvana S-L

tégé
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2010.02.21., vas. 20:24
Értékelés: 0

Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: tégé »

Köszönöm az üdvözlést. Kis korrekció a nemesi többeshez. A fejlesztés és a gyártás, no meg a tuning PJ birodalma. Közösen próbáljuk meg kitalálni, kit mi érdekelhet a jövőben, ezek a készülékek kerülnek hozzám. De egyedi igények teljesítése is megoldható. Ha vannak/lesznek ötletek, meglátások, javaslatok, ezeket én szedem össze és továbbítom a gyártónak. Ezért is invitálok minden érdeklődőt.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ez is ethosz termék. Tavaly volt nálam.
Üdv a fórumon.
Remélem sokat fogunk együtt dolgozni.
Nekem idáig csak pozitív tapasztalatom volt az Ethosz céggel kapcsolatban.
Van egy Swans M1-es és egy Rogers dobozom,amit ti csináltatok,vagy alakítottatok át.
Most is folyamatban van két doboz tuningja.
Majd meglátjuk,hogy mit tudtok kihozni a gyárilag is fantasztikus kis Jungson LS3/5-ből és a Swans D2.1SE-ből.

tégé
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2010.02.21., vas. 20:24
Értékelés: 0

Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: tégé »


Ez is ethosz termék. Tavaly volt nálam.


Vendég

Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Bizony, bizony ki.... s most készül hozzá a szupi keresztváltó is....Nagyon nagyon jó hangfal gyári specifikációval is, de remélem most aztán über lesz....ráadásul az enyém az első, mely ebből e földön készült,,,kicsit más is, mint a későbbi széria lett... 
Csak ajánlani tudom, pazar!
 
     
 
Üdv.
Imi

Ha kicsit több és kicsit mássabb mélyeket akarsz érdemes a 26-os mélyt is Excelre cserélni szerintem. Az enyémnek iszonyat jó mélyei vannak néha ledöbbenek milyen mélyeket is tud és csak akkor mikor kell.Semmi folytonos dörmögés és brummogás

Avatar
petimre
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 663
Csatlakozott: 2008.04.03., csüt. 09:04
Értékelés: 576

Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: petimre »


Bizony, bizony ki.... s most készül hozzá a szupi keresztváltó is....Nagyon nagyon jó hangfal gyári specifikációval is, de remélem most aztán über lesz....ráadásul az enyém az első, mely ebből e földön készült,,,kicsit más is, mint a későbbi széria lett...
 
Csak ajánlani tudom, pazar!
 

 
Üdv.
Imi
Lyngdorf - AP Avanti I.

Vendég

Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Imi kicserélte a közepet azt hiszem Accuton kerámiára.

miben?

Hát az ö Melody-jába

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: AVX »


Imi kicserélte a közepet azt hiszem Accuton kerámiára.

miben?

Vendég

Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én már láttam és hallottam ilyent Petró Iminél  Hasonló felépités mint az én ExMotionom csak az enyémbe SEAS Excelek vannak.

Ez Fountek ribbon szerintem nem rosszabb.Árban sem sokkal kevesebb.

Imi kicserélte a közepet azt hiszem Accuton kerámiára.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: AVX »


Én már láttam és hallottam ilyent Petró Iminél Hasonló felépités mint az én ExMotionom csak az enyémbe SEAS Excelek vannak.

Ez Fountek ribbon szerintem nem rosszabb.Árban sem sokkal kevesebb.

Vendég

Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Duett Melody 
3 utas hangfal, a felső rész teljesen nyitott (open-baffle), a mély szekció teljesen zárt. E kialakítás miatt akár kis szobákban is alkalmazható. A mély szekció doboza 4 féle anyagból készített, rezonancia mentes. A magas szekció rétegelt lemezből készült. Rendelhető festett és furnérozott kivitelben.

Én már láttam és hallottam ilyent Petró Iminél Hasonló felépités mint az én ExMotionom csak az enyémbe SEAS Excelek vannak.

Vendég

Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Duett Melody
 
3 utas hangfal, a felső rész teljesen nyitott (open-baffle), a mély szekció teljesen zárt. E kialakítás miatt akár kis szobákban is alkalmazható. A mély szekció doboza 4 féle anyagból készített, rezonancia mentes. A magas szekció rétegelt lemezből készült. Rendelhető festett és furnérozott kivitelben.


Lezárt

Vissza: “Ethosz Audio”