Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kábelek

Moderátor: pj-

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Kábelek

Hozzászólás Szerző: Palm »

pj- írta:
2020.12.19., szomb. 09:22
zalan.takacs írta:
2020.12.18., pén. 14:26
Sziasztok!
Tapasztaltabb HiFi-s kolléga segítségét szeretném kérni hangfalkábel /esetleges/ vásárlása előtt.
Otthoni rendszeremben Audiolab 6000a-val hajtok egy Focal Chora 806 hangfalpárt. Korábbi hangfalaim miatt ezüstözött 1,5mm2-es kábelekkel van jelenleg bekötve. Az érdekelne, hogy érdemes-e vastagabb réz, vagy ezüstözött kábelre cserélnem a jelenlegit. A Focaloknak eredendően 'megfogottak' a mélyei, esetleg ebből ki tudnék-e többet hozni ha kábelt cserélek? Az ezüstözött kábellel egyébként elégedett vagyok, nem bántóak a magasak semmilyen stílus esetében sem.
Kérem segítségeteket!
Köszönettel,
Zalán
Szia!

Az ezüstözött réznek nagyon nem vagyok híve, minél jobb felbontású egy rendszer, annál jobban kijönnek a hibái. Persze gyártótól is sok függ, de még nem hallottam olyat, ami tetszett volna hosszú távon. Vagy réz vagy ezüst, vagy olyan kábel ami különvezetőket használ (Valhalla-nak van ilyen kábele, ha jól tudom), így elvben lehet jobb eredményt elérni.

Személy szerint ezt a kábelt szoktam ajánlani:
https://kacsa-audio.hu/webaruhaz/neotec ... al-kabel-m

Mivel régen nekem is Focal (JMlab) hangfalam,nekem akkor az Audioquest kábel nagyon bevált. Egy kicsit mély tónusú volt a kábel (Midnight +), ami kiválóan egyensúlyozta a Focal hangképét. Lehet komplett kábel szettet, de lehet méterre is venni az AQ-ból, s elég nagy merítési lehetőség van.

Mindegyiket a Kácsa Audio forgalmazza, s letét ellenében ki is próbálhatók, így minimalizálni lehet a melléfogás esélyét.

Ami fontos, hogy nem mindegy, hogy milyen banándugót használsz, lehetőleg a forrasztásosat kerüld, én a BP-6201 csatikat kedvelem.

Üdvözlettel: Puklics József
ValhallA CuAg SS 8 MK3 hangfalkábelim vannak és elötte ValhallA Sub-X hangfalkábelem volt. Réz - ezüst hibrid kábel a CuAg. A Sub-X tiszta réz kábel. Technikai részletekről Ákos (ValhallA) tud nyilatkozni. Más ezüst - réz kábelem nem volt eddig, így csak erről tudok nyilatkozni. Idézem, amit a ValhallA világa témánál írtam:

viewtopic.php?f=149&t=12706
Palm írta:
2020.11.13., pén. 17:46
Nagyon szerettem a Sub-X hangfal kábelt, mert részletgazdag és nagyon tiszta hangú, de komoly mélyei vannak, szóval egy hosszú távon kellemes partner.
A CuAg SS 8 MK3 hangfalkábel magasabb kategória. Többet is nyújt. Ezt főleg a magasok és közép terén vettem észre, de a mélyek is komolyabbak lettek. Még tisztább lett a hangzás és a közép és magas tartomány dinamikusabb lett jó értelemben. A hangszerek nemcsak valósághűen hallhatóak, de érezhetőek is. Hatalmas élmény így hallgatni zenét és filmet is nézni.
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »

zalan.takacs írta:
2020.12.18., pén. 14:26
Sziasztok!
Tapasztaltabb HiFi-s kolléga segítségét szeretném kérni hangfalkábel /esetleges/ vásárlása előtt.
Otthoni rendszeremben Audiolab 6000a-val hajtok egy Focal Chora 806 hangfalpárt. Korábbi hangfalaim miatt ezüstözött 1,5mm2-es kábelekkel van jelenleg bekötve. Az érdekelne, hogy érdemes-e vastagabb réz, vagy ezüstözött kábelre cserélnem a jelenlegit. A Focaloknak eredendően 'megfogottak' a mélyei, esetleg ebből ki tudnék-e többet hozni ha kábelt cserélek? Az ezüstözött kábellel egyébként elégedett vagyok, nem bántóak a magasak semmilyen stílus esetében sem.
Kérem segítségeteket!
Köszönettel,
Zalán
Szia!

Az ezüstözött réznek nagyon nem vagyok híve, minél jobb felbontású egy rendszer, annál jobban kijönnek a hibái. Persze gyártótól is sok függ, de még nem hallottam olyat, ami tetszett volna hosszú távon. Vagy réz vagy ezüst, vagy olyan kábel ami különvezetőket használ (Valhalla-nak van ilyen kábele, ha jól tudom), így elvben lehet jobb eredményt elérni.

Személy szerint ezt a kábelt szoktam ajánlani:
https://kacsa-audio.hu/webaruhaz/neotec ... al-kabel-m

Mivel régen nekem is Focal (JMlab) hangfalam,nekem akkor az Audioquest kábel nagyon bevált. Egy kicsit mély tónusú volt a kábel (Midnight +), ami kiválóan egyensúlyozta a Focal hangképét. Lehet komplett kábel szettet, de lehet méterre is venni az AQ-ból, s elég nagy merítési lehetőség van.

Mindegyiket a Kácsa Audio forgalmazza, s letét ellenében ki is próbálhatók, így minimalizálni lehet a melléfogás esélyét.

Ami fontos, hogy nem mindegy, hogy milyen banándugót használsz, lehetőleg a forrasztásosat kerüld, én a BP-6201 csatikat kedvelem.

Üdvözlettel: Puklics József

zalan.takacs
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2020.12.07., hétf. 19:08
Értékelés: 4
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kábelek

Hozzászólás Szerző: zalan.takacs »

Sziasztok!
Tapasztaltabb HiFi-s kolléga segítségét szeretném kérni hangfalkábel /esetleges/ vásárlása előtt.
Otthoni rendszeremben Audiolab 6000a-val hajtok egy Focal Chora 806 hangfalpárt. Korábbi hangfalaim miatt ezüstözött 1,5mm2-es kábelekkel van jelenleg bekötve. Az érdekelne, hogy érdemes-e vastagabb réz, vagy ezüstözött kábelre cserélnem a jelenlegit. A Focaloknak eredendően 'megfogottak' a mélyei, esetleg ebből ki tudnék-e többet hozni ha kábelt cserélek? Az ezüstözött kábellel egyébként elégedett vagyok, nem bántóak a magasak semmilyen stílus esetében sem.
Kérem segítségeteket!
Köszönettel,
Zalán

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »

pj- írta:
2020.11.30., hétf. 08:25
A tervezett tiszta ezüst hálózati kábel project jelenleg jegelve van, úgy néz ki nem ebben az irányba fogunk fejleszteni. Készült ugyan belőle több is (pozitív visszajelzésekkel), azonban rengeteg mindent kellene hozzá készletezni, hogy viszonylag folyamatosan tudjuk készíteni.
Újratervezés ...
Természetesen van demo példány az ezüst hálózati kábelből, s aki szeretné meghallgatni, tesztelni, az keressen meg nyugodtan magánban. Jelenleg is tesztelésen van.
Azonban készleten nem fogunk tartani, akit komolyan érdekel illetve megrendeli, annak azt tudom mondani, hogy kb 4-6 hétet kell rá várni.
Jelenlegi ára 65.000Ft/1,5 méter, s ez az alap verzió.
Főleg kisebb fogyasztású készülékekhez ajánljuk pl. cd-játszó.

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »

A tervezett tiszta ezüst hálózati kábel project jelenleg jegelve van, úgy néz ki nem ebben az irányba fogunk fejleszteni. Készült ugyan belőle több is (pozitív visszajelzésekkel), azonban rengeteg mindent kellene hozzá készletezni, hogy viszonylag folyamatosan tudjuk készíteni.

A réz hálózati természetesen marad a kínálatunkban, viszonylag rövid átfutási idővel.

Avatar
O_S
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2009.06.02., kedd 13:09
Értékelés: 132
Tartózkodási hely: Gödöllő

Re: Kábelek

Hozzászólás Szerző: O_S »

Szia! Küldtem pü-t.

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »

O_S írta:
2020.04.21., kedd 09:55
CDM transzporthoz is ajánlanád a használatát?
Van most 1,5 m-es demo példány?

Igen van demo példányom, s természetesen én ezt használom :napsut:

Viszont leírom a D/A konverterek részen, hogy én személy szerint mit is ajánlok.

Avatar
O_S
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2009.06.02., kedd 13:09
Értékelés: 132
Tartózkodási hely: Gödöllő

Re: Kábelek

Hozzászólás Szerző: O_S »

CDM transzporthoz is ajánlanád a használatát?
Van most 1,5 m-es demo példány?

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »

S lecsomagolva, átadva.
Ezentúl minden kábelunk ilyen csomagolásban kerül átadásra, szériaszámmal ellátva.

Ami még fontos lehet, ezeket az új kábeleket főleg a nagyobb fogyasztású készülékekhez ajánljuk, tehát inkább erősítőkhöz, illetve táp elosztókhoz.
Természetesen az általunk készített tápregenerátorhoz is kiválóan illeszkedik.
Csatolmányok
Kép 010.jpg
Kép 010.jpg (54.91 KiB) Megtekintve 4448 alkalommal
Kép 012.jpg
Kép 012.jpg (42.51 KiB) Megtekintve 4448 alkalommal

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »

Az első új hálózati kábelek.
A keresztelő megtörtént, egyszerű nevet választottunk: Copper Power Cable
Mint látható, mindegyik tartalmazza a széria számot, ami a csomagoláson is szerepelni fog. Számla és jótállási jegy természetesen jár hozzá.

Alapból fekete csatlakozókkal szereljük, azonban egyedi igények is megvalósíthatók (mint a képen is látható a kék csatik a vevő kérésére lettek felszerelve).
Csatolmányok
Kép 002.jpg
Kép 002.jpg (70.73 KiB) Megtekintve 4599 alkalommal

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »

Amatőr61 írta:
2020.01.19., vas. 13:27
Hangzásban miben különbözik az azonos hosszúságú tápkábel, ha ródiumozott réz vagy ha Furutech réz FI-11Cu csatlakozókkal lett szerelve ? Mik a tapasztalatok ?

A demo példányok ugye bejáratottan kerülnek ki az ügyfelekhez ?
(Nem szerencsés, ha nyers, félig nyers, stb. egy demo tápkábel.)
A véleményem, hogy mintha a Furutech-el picit simább lenne a hang, de lehet, hogy bebeszélem magamnak.

Minden demo példány, legyen az kábel vagy készülék csak bejáratott példányt adom ki, magam is azt hallgatom (a saját rendszeremből adom/küldöm).

Avatar
Amatőr61
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2015.06.25., csüt. 15:13
Értékelés: 101

Re: Kábelek

Hozzászólás Szerző: Amatőr61 »

Hangzásban miben különbözik az azonos hosszúságú tápkábel, ha ródiumozott réz vagy ha Furutech réz FI-11Cu csatlakozókkal lett szerelve ? Mik a tapasztalatok ?

A demo példányok ugye bejáratottan kerülnek ki az ügyfelekhez ?
(Nem szerencsés, ha nyers, félig nyers, stb. egy demo tápkábel.)

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »

kammerer írta:
2020.01.11., szomb. 11:37
Több okból is jó hír! Amellett, hogy jó (és jó ár-érték arányú) tápkábelnek van hely önállóan is a piacon, főleg hasznos, ha egy készülékgyártó és -fejlesztő saját minőségi tápkábelt társít a készülékeihez.
Igen ilyesmi elképzelés is volt az újrázásban.

A réz hálózati kábelt alapból kétféle csatlakozóval kínáljuk.
1./ Ródiumozott réz (fekete házas kivitel)
2./ Furutech réz FI-11Cu csatlakozókkal

Mint írtam is, hogy elvileg bármilyen hosszban elkészítjük, azonban van egy minimum ami alatt nem vállaljuk (1,2m). Úgy gondolom, hogy legalább ilyen hosszúság kell ahhoz, hogy a kábel meg tudja mutatni mit tud.
Az alap verziók 1,5 és 1,8 méteresek lesznek, tehát a demo kábelek is.

-1,5méteres ródiumozott csatlakozókkal 35.000 Ft (ugyan ez a kábel Furutech FI-vel 55.000 Ft)
-1,8méteres ródiumozott csatlakozókkal 39.000 Ft (ugyan ez a kábel Furutech FI-vel 59.000 Ft)

S egy kép Furutech csatlakozókkal szerelt 1,8m.
Csatolmányok
Kép 028.jpg
Kép 028.jpg (85.7 KiB) Megtekintve 4981 alkalommal

Avatar
kammerer
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2016.03.16., szer. 14:53
Értékelés: 63
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Kábelek

Hozzászólás Szerző: kammerer »

pj- írta:
2020.01.09., csüt. 08:46
3 éve megszüntettük a hálózati kábelek készítését.
Azóta sok minden történt ezen a vonalon is, kísérletezés, rengeteg tesztelés különféle tápkábelekkel és alapanyagokkal. Tavaly évben végre sikerült találni olyan alap anyagokat, amiket hosszú távon beszerezhető, biztonsági előírásoknak megfelelnek, s elfogadható áron van.
Így az idei évtől újra lesz hálózati kábelünk.

Úgy tervezzük, hogy két kategória lesz, egyrészt egy tiszta réz, a másik egy komolyabb tiszta ezüst (ebben lesz majd több lépcső, a felhasznált alapanyag mennyiségétől függően).

Az első körben a réz alapanyagú (tehát nem ezüstözött) készül el, várhatóan január hónap végére.
Egy fajta lesz, s lehet kérni különféle hosszban, s egyedi csatlakozókkal is.
A kábelt mi készítjük (mint eddig is), külföldi (európai) alapanyagból, tehát nem egy átmaszkírozott kábel lesz saját néven.
Marad a szürke külső, de nem szürke hanggal.
Lesznek természetesen demo példányok, amik letét ellenében meghallgathatók.
Mindegyik kábel egyedi széria számmal készül (kivéve a demo példányok), saját dobozába, ezáltal könnyen visszakövethető lesz.
A régebbi hálózati kábelünkhöz képest egy minőségi ugrás lesz hangban, úgy, hogy az ára várhatóan kedvezőbb lesz.

Egyéb információkat és képek hamarosan.
Több okból is jó hír! Amellett, hogy jó (és jó ár-érték arányú) tápkábelnek van hely önállóan is a piacon, főleg hasznos, ha egy készülékgyártó és -fejlesztő saját minőségi tápkábelt társít a készülékeihez.
Lakott sziget-Bogár a hangyabolyban-Válaszd az életet

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »

3 éve megszüntettük a hálózati kábelek készítését.
Azóta sok minden történt ezen a vonalon is, kísérletezés, rengeteg tesztelés különféle tápkábelekkel és alapanyagokkal. Tavaly évben végre sikerült találni olyan alap anyagokat, amiket hosszú távon beszerezhető, biztonsági előírásoknak megfelelnek, s elfogadható áron van.
Így az idei évtől újra lesz hálózati kábelünk.

Úgy tervezzük, hogy két kategória lesz, egyrészt egy tiszta réz, a másik egy komolyabb tiszta ezüst (ebben lesz majd több lépcső, a felhasznált alapanyag mennyiségétől függően).

Az első körben a réz alapanyagú (tehát nem ezüstözött) készül el, várhatóan január hónap végére.
Egy fajta lesz, s lehet kérni különféle hosszban, s egyedi csatlakozókkal is.
A kábelt mi készítjük (mint eddig is), külföldi (európai) alapanyagból, tehát nem egy átmaszkírozott kábel lesz saját néven.
Marad a szürke külső, de nem szürke hanggal.
Lesznek természetesen demo példányok, amik letét ellenében meghallgathatók.
Mindegyik kábel egyedi széria számmal készül (kivéve a demo példányok), saját dobozába, ezáltal könnyen visszakövethető lesz.
A régebbi hálózati kábelünkhöz képest egy minőségi ugrás lesz hangban, úgy, hogy az ára várhatóan kedvezőbb lesz.

Egyéb információkat és képek hamarosan.

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »

Az idei év végén megszüntetjük a hangfal kábelek készítését.
Természetesen aki pont ilyet szeretne, az nyugodtan megkereshet.
Sok oka van, az egyik a megcsappant kereslet, a másik, hogy az utóbbi pár évben igen jó gyári kábelek is kaphatók (hasonló árszinten), valamint igazán figyelemre méltó alapanyagok is elérhetők az egyéni vásárlóknak. Meg vagy fél tucat más ok is közrejátszott a döntésben.

Az összekötő kábeleink változatlanul maradnak a kínálatunkban.

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »

Hores írta:
2018.12.10., hétf. 21:29
Tiszteletem!

Az alábbi kábellel kapcsolatban érdeklődnék:

https://avx.hu/forum/uploads/monthly_10 ... 891243.jpg
"Teljesen más alapanyag és más struktúra, mint a régieknél."

Vezető keresztmetszete, anyaga, esetleg egyéb információk?

Köszönettel:
HZ

Üdvözlöm!

Válaszoltam privátban.

Üdv: Puklics József

Avatar
Hores
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2018.10.18., csüt. 18:38
Értékelés: 62

Re: Kábelek

Hozzászólás Szerző: Hores »

Tiszteletem!

Az alábbi kábellel kapcsolatban érdeklődnék:

https://avx.hu/forum/uploads/monthly_10 ... 891243.jpg
"Teljesen más alapanyag és más struktúra, mint a régieknél."

Vezető keresztmetszete, anyaga, esetleg egyéb információk?

Köszönettel:
HZ

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »


Mivel a kínálatunkban mindenből csak egyféle kábel van (AES/EBU, XLR, RCA, hangfal), így lehetőség van arra, hogy igény esetén más külső burkolatban készítsük el a kábelt. Tehát nem ragaszkodunk a fehér és szürke kivitelhez.
 



Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »


A kábelek ára a honlappal megegyezik, vagy a fórumosoknak kedvezőbb?
 
Azok az árak vannak, amik a honlapon is szerepelnek -viszonylag ritkán változtatunk rajta.
Kedvezményt új vásárlónak nem biztosítunk (ez vonatkozik az új készülékekre is), visszatérő vevőinknek adunk 5% árkedvezményt.

Avatar
Ja..noo
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2013.04.13., szomb. 13:51
Értékelés: 36

Kábelek

Hozzászólás Szerző: Ja..noo »



2017.01.03-tól a hálózati kábel készítését megszüntetjük.
A továbbiakban nem fogunk készíteni hálózati kábelt.
 
 
A többi kábel megmarad a kínálatunkban:
-digitális koax
-AES/EBU
-LXS XLR
-LXS RCA
-hangfal kábel
 
Ezekből egyféle van, s várhatóan nem is lesz bővítés.
Természetesen vannak demo kábelek, amiket akár tesztelésre is szívesen kiadunk.

A kábelek ára a honlappal megegyezik, vagy a fórumosoknak kedvezőbb?

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »


Megváltozott az LXS XLR kábelünk, ezentúl már csak ez kérhető, MKII verzió.
Kikerült belőle a réz alapanyag, maradt az ezüst-arany, illetve a struktúra is változott kicsit.
Ára nem változott.
A mellékelt képen jól látható a változás (vékonyka a régi, ducibb az új).
 
Letét ellenében meghallgatható saját rendszerben -mint minden termékünk.
 


Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »



Szia!
 A miért, az tudható, vagy publikus? 
üdv:
Zsolt

 
Szia!
 
Sok oka van, vannak üzleti és vannak magán természetű is.
 
Üdv: Puklics József

Online
Avatar
frenki485
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1810
Csatlakozott: 2014.07.21., hétf. 14:28
Értékelés: 529
Tartózkodási hely: Veszprém

Kábelek

Hozzászólás Szerző: frenki485 »


Szia!
 
"2017.01.03-tól a hálózati kábel készítését megszüntetjük.
A továbbiakban nem fogunk készíteni hálózati kábelt. "
 
A miért, az tudható, vagy publikus?
 
üdv:
Zsolt
Ethosz CDM Transport/Player(TDA1545A), Philips Cd-304 (TDA1540P), Ethosz csöves DAC(TDA1541),  
Ethosz végfok, Moth előfok, Ethosz EAL-04 doboz,
Technics SL 1210 GR/AudioGold plinth,Achromat, Palotás féle ARC phono, Shure M44-7, Shure SC35C
Ethosz, Van Den Hul kábel, Fapaci/Kontaset elosztó.



 

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »


2017.01.03-tól a hálózati kábel készítését megszüntetjük.
A továbbiakban nem fogunk készíteni hálózati kábelt.
 
 
A többi kábel megmarad a kínálatunkban:
-digitális koax
-AES/EBU
-LXS XLR
-LXS RCA
-hangfal kábel
 
Ezekből egyféle van, s várhatóan nem is lesz bővítés.
Természetesen vannak demo kábelek, amiket akár tesztelésre is szívesen kiadunk.
 

Lezárt

Vissza: “Ethosz Audio”