Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kábelek

Moderátor: pj-

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »


Elkészült digit koax kábelünk.
Jelenleg tesztelésen van, remélhetőleg pozitívak lesznek a visszajelzések.
 
Amit tudni érdemes róla:
-1 méteres
-ezüst vezető (5N tisztaságú)
-teflon és szilikon szigetelések
-külső árnyékoló szövet (optikai lefedettség 94%)
-Furutech csatlakozók (RCA és BNC)
 
Várható fogyasztói ára 58.000Ft/1méter
 
 
 
 
 
 


Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »


RCA kábelünk már Egerbe is meghallgatható, illetve letét ellenében saját rendszerben kipróbálható.
 
Eger: Teleki Béla  20/98-40-124
 

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »


Pár demo darab az RCA kábelünkből.
Letét ellenében természetesen kipróbálhatók.
 
 


Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »


Így fog kinézni az RCA kábelünk, bár várhatóan a csatlakozók mások lesznek (jobbak).
 
 
 


Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »



Én Nordost SPM reference hangsugárzó kábelt próbáltam ki Heed Audio Pam120 monok és Shahinian Obelisk hangsugárzók közé.
Kevés rosszabbat hallottam!Magasba húzó,felborult hangkép,sovány,alig basszus,nylonos hangzás.Brrrr.Mindezt közel 1 millióért!Ügyes!
Gyuri

 
Erre nem tudok mit mondani, nem volt még szerencsém hozzá.

Avatar
vidor2009
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.05.14., csüt. 11:52
Értékelés: 374

Kábelek

Hozzászólás Szerző: vidor2009 »



Érdekes amit írsz, mert ha jól látom Ákos kábeleit használod, azokkal meg "nagyon kompatibilis" a készülékeink.
Viszont a Nordost, nagyon nem szeretik, ez igaz -bár a felső kategóriát még nem tudtam kipróbálni (Frey illetve felfelé).
S bármilyen furcsa, nem akarunk szinergiába gondolkodni, azt gondolom erről, hogy mindenki anyagi tehetsége és ízlése alapján válasszon.
 
Amit szeretnék írni, illetve mondani.
Nekünk a kábelek afféle "szükséges" dolog, s nem ez a fő irányunk. Tehát nem erre figyelünk, sokkal fontosabb a készülékek.
Érdekes amit írsz, mert ha jól látom Ákos kábeleit használod, azokkal meg "nagyon kompatibilis" a készülékeink.
Viszont a Nordost, nagyon nem szeretik, ez igaz -bár a felső kategóriát még nem tudtam kipróbálni (Frey illetve felfelé).
S bármilyen furcsa, nem akarunk szinergiába gondolkodni, azt gondolom erről, hogy mindenki anyagi tehetsége és ízlése alapján válasszon.
 
Kábeleket azért készítünk –és nem gyártunk-, mert kellenek saját rendszerünkhöz, mint zenehallgató is. S nem tudok, illetve nem is akarok százezreket kifizetni kábelekért. Az egész project onnan indult, még a 90-es évek közepén.
Érdekes történet ez, amikor még rajongtam a Siltech kábelekért, s volt is tápkábelem, akkor egy komoly rendszerben Koltai T. féle hálózati kábelek szó szerint lealázták (ML cd +Proceed dac + ARC végfok).
 
Tehát a kábelek nekünk nem a fő csapás irány, ha valami jól sikerül az sokszor a véletlen műve (is), bár van benne egy kis racionalizmus is.
S ha már így neki láttam, az új digit kábel (AES/EBU) egy kísérleti példány, s nagyon örülök, hogy bejött. Lehet az az oka, hogy a cd-transport kimeneti része és a kábel anyaga illeszkedik egymáshoz.
Igaz, ami igaz, a csatlakozókkal is kísérleteztünk, sőt bevontam másokat is, s megdöbbentő különbségek vannak. Itt nem véletlen a választásunk.

Én Nordost SPM reference hangsugárzó kábelt próbáltam ki Heed Audio Pam120 monok és Shahinian Obelisk hangsugárzók közé.
Kevés rosszabbat hallottam!Magasba húzó,felborult hangkép,sovány,alig basszus,nylonos hangzás.Brrrr.Mindezt közel 1 millióért!Ügyes!
Gyuri

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »


Elkészült az LXS RCA kábelünk.
 
Fontos volt, mivel így a „kisebb” rendszerünkhöz is tudunk ajánlani kábelt (CD játszó+UNI PAK).
 
A standard kivitel 1 méteres, azonban kérhető 0,78m méteres hosszban is. Rövidebb kábelt nem készítünk, hosszabbat természetesen igen.
Az 1 méteres pár ára 56.000 Ft (számlával és 2 év garanciával).
 
Sok figyelmet fordítottunk a kábel megfelelő mechanikai védelmére is.
 
Felépítése:
-ezüst arany vezetők
-teflon szigetelés +teflon cső
-optikai árnyékolás lefedettsége 92%
-árnyékolás vörösréz (ónozott)
-külső védő rész pamut
-ródiumozott RCA csatlakozók
 
Kérdésekre szívesen válaszolok, illetve képeket hamarosan teszek fel róla.

Avatar
Sólyom
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 605
Csatlakozott: 2015.02.15., vas. 17:21
Értékelés: 182

Kábelek

Hozzászólás Szerző: Sólyom »


A Nordost hangfalkábelt kellett lecserélni. Sajnos ez sem felső kategória, ami nekem van. Az volt a furcsa, hogy nemhogy rosszul szólt, hanem kifejezetten bántó volt a hangzás.
A Nordost kábelek nekem nagyon "érdekesek". Én még nem hallottam olyan rendszert, ami a Nordost megfizethető kábeleivel jól szólt volna. Viszont nagyon sok komoly cég a bemutatóin Nordost kábelekkel zenél. Biztos nem véletlen - de azok már nagyon nem esnek nálam a megfizethető kategóriába.
"Véletlenek márpedig nincsenek. Minden mindennel összefügg."

Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Kábelek

Hozzászólás Szerző: pali923 »



Érdekes amit írsz, mert ha jól látom Ákos kábeleit használod, azokkal meg "nagyon kompatibilis" a készülékeink.
Viszont a Nordost, nagyon nem szeretik, ez igaz -bár a felső kategóriát még nem tudtam kipróbálni (Frey illetve felfelé).

A Nordost hangfalkábelt kellett lecserélni. Sajnos ez sem felső kategória, ami nekem van. Az volt a furcsa, hogy nemhogy rosszul szólt, hanem kifejezetten bántó volt a hangzás.
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
gabo01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1278
Csatlakozott: 2008.08.19., kedd 15:37
Értékelés: 424
Tartózkodási hely: Velence

Kábelek

Hozzászólás Szerző: gabo01 »


Megerősíteném én is azt a tényt, hogy Ákos kábeleit szeretik az Ethosz készülékek! A nálam lévő próbára kölcsönkapott csöves előfok nagyon jól teljesít egy vegyes rendszerben amiben a legtöbb kábel Ákostól származik és sajnos nem Aura egyik sem! :-)
 
 
 
Ui: beleszerettem az előfok hangjába!!!!!!
Sztereó: Lumin A1, audio-gd Master-10, Marten Django XL, Siltech SPX-800,  Siltech Ruby Hill G5,  HT ac-10,Tara Labs RSC Prime, vdH The Air, 
Mozi:PC, JVC DLA-X7900BE, Screenline Othello 244x137, Denon AVC-X4800H +audio-gd Master-10, Marten+XTZ Divine 100.33 center, SF Wall Domus,Dynavoice T12,

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »


Járt nálam egy Ethosz erősítő próbára. A saját hangfalkábelemmel kötöttük be, ami azért nem annyira gagyi. Kifejezetten zavaró, bántó volt a hangja. Aztán beraktuk az Ethosz saját kábelét hozzá, és egyből helyreállt a kép, illetve a hang. Még sosem tapasztaltam addig ilyen szinergiát, illetve annak a hiányát a kábel és erősítő között.  
 
Érdekes amit írsz, mert ha jól látom Ákos kábeleit használod, azokkal meg "nagyon kompatibilis" a készülékeink.
Viszont a Nordost, nagyon nem szeretik, ez igaz -bár a felső kategóriát még nem tudtam kipróbálni (Frey illetve felfelé).
S bármilyen furcsa, nem akarunk szinergiába gondolkodni, azt gondolom erről, hogy mindenki anyagi tehetsége és ízlése alapján válasszon.
 
Amit szeretnék írni, illetve mondani.
Nekünk a kábelek afféle "szükséges" dolog, s nem ez a fő irányunk. Tehát nem erre figyelünk, sokkal fontosabb a készülékek.
Érdekes amit írsz, mert ha jól látom Ákos kábeleit használod, azokkal meg "nagyon kompatibilis" a készülékeink.
Viszont a Nordost, nagyon nem szeretik, ez igaz -bár a felső kategóriát még nem tudtam kipróbálni (Frey illetve felfelé).
S bármilyen furcsa, nem akarunk szinergiába gondolkodni, azt gondolom erről, hogy mindenki anyagi tehetsége és ízlése alapján válasszon.
 
Kábeleket azért készítünk –és nem gyártunk-, mert kellenek saját rendszerünkhöz, mint zenehallgató is. S nem tudok, illetve nem is akarok százezreket kifizetni kábelekért. Az egész project onnan indult, még a 90-es évek közepén.
Érdekes történet ez, amikor még rajongtam a Siltech kábelekért, s volt is tápkábelem, akkor egy komoly rendszerben Koltai T. féle hálózati kábelek szó szerint lealázták (ML cd +Proceed dac + ARC végfok).
 
Tehát a kábelek nekünk nem a fő csapás irány, ha valami jól sikerül az sokszor a véletlen műve (is), bár van benne egy kis racionalizmus is.
S ha már így neki láttam, az új digit kábel (AES/EBU) egy kísérleti példány, s nagyon örülök, hogy bejött. Lehet az az oka, hogy a cd-transport kimeneti része és a kábel anyaga illeszkedik egymáshoz.
Igaz, ami igaz, a csatlakozókkal is kísérleteztünk, sőt bevontam másokat is, s megdöbbentő különbségek vannak. Itt nem véletlen a választásunk.

Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Kábelek

Hozzászólás Szerző: pali923 »



 
Szóval az Ethoszt mindenki ismeri szenzációs készülékeiről, de ne felejtsük el meghallgatni a kábeleiket, mert azok is konvergálnak a készülékekhez.
 
Ahol úgy mond zsenik dolgoznak ...

Járt nálam egy Ethosz erősítő próbára. A saját hangfalkábelemmel kötöttük be, ami azért nem annyira gagyi. Kifejezetten zavaró, bántó volt a hangja. Aztán beraktuk az Ethosz saját kábelét hozzá, és egyből helyreállt a kép, illetve a hang. Még sosem tapasztaltam addig ilyen szinergiát, illetve annak a hiányát a kábel és erősítő között.  
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
Sólyom
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 605
Csatlakozott: 2015.02.15., vas. 17:21
Értékelés: 182

Kábelek

Hozzászólás Szerző: Sólyom »



Kevés szó esik az Ethosz kábelekről.
Egy utolsó szériás XLR járt nálam. Hasonlít fél füllel hallgatva az Aura kábelekre, de nyilván nem azonos ár, így hang sem. Mélyben volt differencia, de a közepe, a közvetlensége hasonló.
Véleményem szerint éri az árát, érdemes kipróbálni, megvenni.

Tisztelt Zenehallgatók!
 
Fél éve megint beleestem abba, amibe soha többet nem akartam : a különbség-hallgatásba. Ez nem csak értelmetlen, de drága is, ha csak nincs az embernek olyan ismerőse/barátja, mint mondjuk a Limar Kft, vagy az Ethosz Bt.
Szóval miután tönkrement a Sony X-505 ES futóművem, kértem egy futóművet Puklics Józsitól - egy nemvárt fordulattal az Ethoszt. Azóta meg is vettem, mert akkora különbség volt minden más és e készülék között, hogy meg kellett venni. Ami ezzel együtt történt, az a kábel-csere. Mivel Józsi azt mondta, hogy aes/ebu kábellel sokkal jobban szól a cucc, illetve, hogy jó kábelekkel - s itt nem magát említette - az ő készülékei fényévekkel jobban szólnak, mint a saját kábeleivel, hát nekiláttam kábeleket keresni.
 
Hosszú lenne  mindet felsorolni, de két dolog biztos: Bese Attila kábelekkel hallottam meg az óriási különbséget a hangok között, illetve most csak digitális kábelekre szorítkozom, ami a cd-futómű és a dac között van. A hangfal kábelekről később. Szóval nem véletlenül említettem a Limart is, mert kaptam tőlük egy Kubala Sosna digit IC-hangfalkábel duót, aminek az összértéke 4.000.-€. Na ezzel nem lehet konkurálni. Ezek úgy szólnak, hogy a 20 éves dvd játszómból olyan hangot hoztak ki, hogy nem hittem el. Ezzel minden jól szól, és itt nincs vita . SZERINTEM. Ami ennél is fontosabb, hogy rengeteg digit IC-t kipróbáltam a DAc és a futómű között, és egy sem vette fel a versenyt az én koax felépítésű Siltech New York kábelemmel. Ez nem túl drága, mondhatnánk olcsó kábel, és IC-ként nem is jött be nekem, de arany-ezüst-réz kivitele, nagy jel-zaj aránya nagyon jó koax kábellé tette a futómű és a dac között. A Kubala Sosna ára alatt csak az Ethosz aes/ebu kábele vette fel vele a versenyt, illetve ez volt az egyetlen, amire azt mondtam, hogy bejáratom, mert ezzel mind a tér, mind a magas-közép-mély átvitel javul. 
Bejárattam, és azt kell, hogy mondjam, hogy mindenkinek ajánlom az ETHOSZT.  A versenytárak között volt az elmúlt két hét DIY show legjobbja, illetve kedvence, az egyik, általam nagyon tisztelt magyar gyártó csúcsminőségű xlr kábele, illetve több koax kábel is. Azért nem írok márkát, mert ebből nagyon nagy sértődések vannak. Alig, hogy regisztráltam az egyik fórumra, már magamra húztam valakinek a nemtetszését, mert a véleményünk nem egyezett.  
Szóval az Ethoszt mindenki ismeri szenzációs készülékeiről, de ne felejtsük el meghallgatni a kábeleiket, mert azok is konvergálnak a készülékekhez.
 
Ahol úgy mond zsenik dolgoznak ...
"Véletlenek márpedig nincsenek. Minden mindennel összefügg."

Avatar
bajnokpityu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 764
Csatlakozott: 2006.10.17., kedd 21:20
Értékelés: 173

Kábelek

Hozzászólás Szerző: bajnokpityu »


Kevés szó esik az Ethosz kábelekről.
Egy utolsó szériás XLR járt nálam. Hasonlít fél füllel hallgatva az Aura kábelekre, de nyilván nem azonos ár, így hang sem. Mélyben volt differencia, de a közepe, a közvetlensége hasonló.
Véleményem szerint éri az árát, érdemes kipróbálni, megvenni.
 

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »



Tiszelt Pulkics József !
 
Discovery karkábel felől érdeklődnék , régebben önökön keresztül lehetett hozzájutni , ha jól emlékszem .
 
Üdvözlettel : Nagy Tamás

 
Üdvözlöm!
 
Nem foglalkozunk, alkatrész beszerzéssel már.
 
Tisztelettel: Puklics József

Avatar
nt-1
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013.12.01., vas. 09:39
Értékelés: 28

Kábelek

Hozzászólás Szerző: nt-1 »


Tiszelt Pulkics József !
 
Discovery karkábel felől érdeklődnék , régebben önökön keresztül lehetett hozzájutni , ha jól emlékszem .
 
Üdvözlettel : Nagy Tamás

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »


Íme a régóta beharangozott új hálózati kábelünk.
Alapanyaga réz, s megtartva a szinergiát, szürke köpenyt kapott, mint a réz hangfal kábelünk.
Kétféle méretben készítjük 2,15 és 2,5 méteresben.
Sokat kísérleteztünk és vacilláltam azon, hogy milyen hálózati csatlakozókat kapjon. A jó csatlakozók kihozzák a kábel előnyeit, a rossz meg „butítja”. Ezzel nem akarok vitát provokálni, egyszerűen ez a tapasztalatom és egyben véleményem erről.
Arra jutottunk, hogy egységesen nagyon jót próbálunk rátenni (a drágább szériát is ilyennel szereljük majd). Ezáltal sajnos a kedvező árat nem tudjuk megtartani, viszont remélhetőleg a kapott kivitel és a hozott hangzás kárpótol majd.
 
Árak (bruttó fogyasztói):
-2,15 méteres 45.000 Ft
-2,5 méteres   49.000 Ft
 
Természetesen letét ellenében elvihetők (jelenleg mindegyik demo példányunk ügyfeleknél van, így pár hét múlva várható, hogy meghallgathatók lesznek).
 



Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »


Kép az új kábelről.
2x5 méteres extra hosszúságút kért az új tulajdonos (mivel nem szokott írni fórumokba, így a véleménye sem lesz olvasható).



Avatar
GeriB
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2013.09.07., szomb. 07:07
Értékelés: 110

Kábelek

Hozzászólás Szerző: GeriB »



Elkészült az új koncepció alapján "megálmodott" réz hálózati kábelünk. Jelenleg azon septiben elvitték meghallgatni, s várhatóan 2-3 hét múlva kerül vissza.
 
Az új hangfalkábelből is van már demo példányunk (2x2,5 méter)  jelenleg az is ügyfélnél van, várhatóan valamikor március 20 körül kerül vissza.
Kétféle verzió lesz, egy villás (ez drágább) és "Z" banándugós.
A fogyasztói áruk 55-65 ezer/szett (2x2,25m) között lesz, s természetesen hosszabb változatban is elkészítjük.

 
Kíváncsi vagyok az új hálózti kábelre.

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »


Elkészült az új koncepció alapján "megálmodott" réz hálózati kábelünk. Jelenleg azon septiben elvitték meghallgatni, s várhatóan 2-3 hét múlva kerül vissza.
 
Az új hangfalkábelből is van már demo példányunk (2x2,5 méter)  jelenleg az is ügyfélnél van, várhatóan valamikor március 20 körül kerül vissza.
Kétféle verzió lesz, egy villás (ez drágább) és "Z" banándugós.
A fogyasztói áruk 55-65 ezer/szett (2x2,25m) között lesz, s természetesen hosszabb változatban is elkészítjük.
 
 
 

Avatar
GeriB
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2013.09.07., szomb. 07:07
Értékelés: 110

Kábelek

Hozzászólás Szerző: GeriB »


Köszönöm én is a türelmet, s a rendelést.
 
Igazán nincs mit!
Rendelés majd várható még, de szerintem csak jövő év elején.
Ha karácsonyi ajándékot akarnak venni számomra barátaim és hozzátartozóim, akkor megmondom, hogy tápkábelnek igencsak örülnék.

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »



Most nagyon boldog vagyok, hogy az első darab az enyém lett.
Még csak bejáratás fázisában van a kábel, de az első benyomások pozitívak.
Ethosz Audio LA-4S előerősítőt táplál az új tápkábel.
Köszönöm!

Köszönöm én is a türelmet, s a rendelést.

Avatar
GeriB
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2013.09.07., szomb. 07:07
Értékelés: 110

Kábelek

Hozzászólás Szerző: GeriB »



Elkészült az első új tápkábelünk -megrendelésre, így ez még nem demo darab-, várhatóan a 1-2 héten belül készen lesznek a demo darabok is.
 
Teljesen más alapanyag és más struktúra, mint a régieknél.
Pontos fogyasztói ár és kép hamarosan.

 
Most nagyon boldog vagyok, hogy az első darab az enyém lett.
Még csak bejáratás fázisában van a kábel, de az első benyomások pozitívak.
Ethosz Audio LA-4S előerősítőt táplál az új tápkábel.
Köszönöm!

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »



Jogos s kérdés, ha lehetek őszinte, minél jobbat (ami nem feltétlenül drágábbat jelent).
 
Az a "gond", hogy készülékeink hangi tulajdonsága messze túlmutat a hozzá készített tápkábeleinknél. Ezért fejlesztünk roham tempóban tápkábeleket (is).
 
Remélhetőleg október eleje/közepén már készen lesznek az új demo réz táp és hangfalkábelünk.
Tervbe van véve egy komolyabb széria (az új XLR összekötőhöz "passzoló" -ami ezüst/arany+réz kombinációja).

 
Elkészült az első új tápkábelünk -megrendelésre, így ez még nem demo darab-, várhatóan a 1-2 héten belül készen lesznek a demo darabok is.
 
Teljesen más alapanyag és más struktúra, mint a régieknél.
Pontos fogyasztói ár és kép hamarosan.



Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Kábelek

Hozzászólás Szerző: pj- »


DAC-hoz akkor most milyen tápkábel elérhető/javasolt?
 
Jogos s kérdés, ha lehetek őszinte, minél jobbat (ami nem feltétlenül drágábbat jelent).
 
Az a "gond", hogy készülékeink hangi tulajdonsága messze túlmutat a hozzá készített tápkábeleinknél. Ezért fejlesztünk roham tempóban tápkábeleket (is).
 
Remélhetőleg október eleje/közepén már készen lesznek az új demo réz táp és hangfalkábelünk.
Tervbe van véve egy komolyabb széria (az új XLR összekötőhöz "passzoló" -ami ezüst/arany+réz kombinációja).

Lezárt

Vissza: “Ethosz Audio”