Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

AVX Internetes Fórum

Ebben az al-Fórumban a szerződött Kereskedők és Gyártók számára biztosítjuk a megjelenési és kapcsolattartási lehetőséget.
Vendég

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Én is menek villanyt szerelni, aztán kutyát versenyeztetni, délután jövök.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: AVX »


Felajánlottam,hogy ha az AVX-re látógató fórumos,vagy bárki a webáruházból vásárol,akkor 5%-ot fizetek egy közös kasszába
Most hirtelen nincs más tippem, mint az, hogy rendelésnél elkérítek az AVX-es azonosítóját a vásárlónak. Ha van Neki ilyenje, akkor ide tartozik. Ha nincs, akkor nem. De ez csak egy gyors ötlet részemről.

Erre is jó a mostani lsta. Most 156 tagunk van. Aki nem tag az nem is vásárolt még.

Én azokra gondoltam, akik nincsenek benne a 150es vásárlói klubban, de mégis fórumosok. Szerintem most nem tudjátok biztonsággal megmondani, hogy vásárolt-e már valaki a fórumról tőletek, aki nem klubtag. Vagy tévedek?

Azok nem is vásároltak és nem is ismernek.
Majd kell egy komplett lista az összes atgról,akkor lesz csak szerintem is.
Megyek,mert az asszony megöl.
2-től vagyok.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15214
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Akkor Gandalf támogatása eldőlt. Felkérem, aztán meglátjuk, vállalja-e.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15214
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Felajánlottam,hogy ha az AVX-re látógató fórumos,vagy bárki a webáruházból vásárol,akkor 5%-ot fizetek egy közös kasszába
Most hirtelen nincs más tippem, mint az, hogy rendelésnél elkérítek az AVX-es azonosítóját a vásárlónak. Ha van Neki ilyenje, akkor ide tartozik. Ha nincs, akkor nem. De ez csak egy gyors ötlet részemről.

Erre is jó a mostani lsta. Most 156 tagunk van. Aki nem tag az nem is vásárolt még.

Én azokra gondoltam, akik nincsenek benne a 150es vásárlói klubban, de mégis fórumosok. Szerintem most nem tudjátok biztonsággal megmondani, hogy vásárolt-e már valaki a fórumról tőletek, aki nem klubtag. Vagy tévedek?

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: Tami »


Gandalfot meg próbáljuk ki, de azért neki is kellene vállalnia
- tamogatom..
- valoban meg kell finoman kerdezni a dologrol
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: Tami »


Tami ezt a múltkor írtam.Mi erről a véleményed?
Meg lehetne gyorsan csinálni?
 
Tami kellene egy kis segítség.
Jó lenne a kereskedelmi oldalon létrehozni egy magyar gyártók részt.
 
A következő változás kellene.
El kellene tüntetni az Elértük az 500 000-es részt.
A kereskedők fórumai lennének legfelül a > Shoutbox --- [ Teljes Shoutbox ] helyett.
Utána jöhetnének a magyar gyártók.
Ezután a > Shoutbox --- [ Teljes Shoutbox ] ha ez kell ide.
Én ezt megszüntetném itt.A csevegő részen lehetne általános dolgokról írogatni.
Alul a többi rész maradhatna.
Meglehet ezt csinálni szerinted?
Az lenne a jó,ha egyre több kereskedőnek lenne itt hely és minden más dolog átkerülne az egyéb részbe.
Nem tudom,hogy ez mekkora átalakítást igényel,de jó lenne.

- megvizsgalom es referalom, most huzok ki kertbe fuvetnyirni.. lehet nemsoka esni fog
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Vendég

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Igen, én számlaképes vagyok.
 
Gandalfot meg próbáljuk ki, de azért neki is kellene vállalnia

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: AVX »


Felajánlottam,hogy ha az AVX-re látógató fórumos,vagy bárki a webáruházból vásárol,akkor 5%-ot fizetek egy közös kasszába
Most hirtelen nincs más tippem, mint az, hogy rendelésnél elkérítek az AVX-es azonosítóját a vásárlónak. Ha van Neki ilyenje, akkor ide tartozik. Ha nincs, akkor nem. De ez csak egy gyors ötlet részemről.

Erre is jó a mostani lsta.
Most 156 tagunk van.
Aki nem tag az nem is vásárolt még.
A lista tagjai egyértelműen AVX-esek.
Ha Attilában megbíztok,akkor nem lesz gond.
Neki csak az a webáruházból lesz forgalmi jutaléka.
Érdeke,hogy jó legyen az elszámolás.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15214
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Felajánlottam,hogy ha az AVX-re látógató fórumos,vagy bárki a webáruházból vásárol,akkor 5%-ot fizetek egy közös kasszába
Most hirtelen nincs más tippem, mint az, hogy rendelésnél elkérítek az AVX-es azonosítóját a vásárlónak. Ha van Neki ilyenje, akkor ide tartozik. Ha nincs, akkor nem. De ez csak egy gyors ötlet részemről.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15214
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Akkor szavazzunk Gandalf moderátori jelöléséről! Gordont én elutasítanám, mert rengeteg konfliktusa van a stílusa miatt. Gyakran kötekszik és állandóan megsértődik, ha visszaszólnak Neki.
 
Attila nicknevének nem javaslom a Boss-t. Egyrészt az mást jelent, másrészt meg nem szeretném, ha céltáblává válna már a neve miatt is, bár nem tudom, mennyire akar részt venni a publikus részben. De a névválasztás mindenkinek saját joga.
 
Én számlaképes vagyok, tudtommal Lacy is. Ha valaki nem az és munkát vállal nálunk, rajtam keresztül megoldható a számla nélküli fizetés is, de akkor valamivel kevesebb jár az illetőnek az adózás miatt.
 
A shoutbox szerintem maradjon, de kerüljön a kereskedői fórumrész alá! Ezzel is elkülönítjük a kereskedői részt a publikustól.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: AVX »


Gandalf nekem ok, bár én is azt gondolom, hogy nem lesz elég erélyes, ha szükséges. (Ebből a szempontból Gordon jobb lenne, de ő meg eléggé modráció ellenes ahhoz, hogy ne érdekelje és nem kevésszer elég szélsőséges megnyilvánulásai vannak) 
Végül is egy próbát megér.

Egyetértek.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: AVX »


Azt viszont máris mrgígérem,hogy bárki,aki be van regisztrálva az AVX-en az mind benne lesz a forgalomban.
Akkor is,ha közvetlen nekünk ír.
Ezt bízzátok a lelkiismeretemre,hogy korrekt lesz.
Attila fog kapni a webáruház forgalmából a cégünktől jutalékon.
Csak ebből,tehát neki is érdeke,hogy korrekt legyen az elszámolás.
A VIP-sek ésa kereskedők nem tartoznak bele az elszámolaásba,még akkor sem,ha be vannak regisztrálva.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Gandalf nekem ok, bár én is azt gondolom, hogy nem lesz elég erélyes, ha szükséges. (Ebből a szempontból Gordon jobb lenne, de ő meg eléggé modráció ellenes ahhoz, hogy ne érdekelje és nem kevésszer elég szélsőséges megnyilvánulásai vannak)
 
Végül is egy próbát megér.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: AVX »


Megin Tamitól kérdzek:
Felajánlottam,hogy ha az AVX-re látógató fórumos,vagy bárki a webáruházból vásárol,akkor 5%-ot fizetek egy közös kasszába amiből a Fapaci,Tami,ex Cat,és Lacy részesedne.
Hogy lehet azt megoldani,hogy 100%-ban ki lehessen mutatni,hogy a rendelés erről az oldalról jött.
A cégünknek a jelenleg is működő webáruházába most is jönnek rendelések,amihez az AVX-nek nincs köze.
Rengeteg helyen ismerik a cégünk webcímét.
Ujságban is sokat hirdetünk.
 
Ez fontos,nehogy a végén legyen gond ebből,mert jelenleg a mi weboldalunk az maga a webáruház.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: AVX »

Tami arra is válaszolj,hogy mennyire gond azt megcsinálni,hogy meg kelljen nézni az első oldalt minden bejelentkezésnél.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: AVX »


Tami ezt a múltkor írtam.
Mi erről a véleményed?
Meg lehetne gyorsan csinálni?
 
Tami kellene egy kis segítség.
Jó lenne a kereskedelmi oldalon létrehozni egy magyar gyártók részt.
 
A következő változás kellene.
El kellene tüntetni az Elértük az 500 000-es részt.
A kereskedők fórumai lennének legfelül a > Shoutbox --- [ Teljes Shoutbox ] helyett.
Utána jöhetnének a magyar gyártók.
Ezután a > Shoutbox --- [ Teljes Shoutbox ] ha ez kell ide.
Én ezt megszüntetném itt.A csevegő részen lehetne általános dolgokról írogatni.
Alul a többi rész maradhatna.
Meglehet ezt csinálni szerinted?
Az lenne a jó,ha egyre több kereskedőnek lenne itt hely és minden más dolog átkerülne az egyéb részbe.
Nem tudom,hogy ez mekkora átalakítást igényel,de jó lenne.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: AVX »


- tisztazni kell es a forumszabalyzatba beleirni, ha egy modi valamit csinal az TABU nincs felsobb 'szint' akihez lehet menni panaszkodni, tehat ha modi moderal, torol stb. az fogadjuk el mi is, hogy az jogos volt, ne kerdojelezzuuk meg... 
- az se legyen kotelezo a modinak, hogy kozzetegye az indokat a publikus moderatori topicban, ez mindig flame-t inditana, meg ugymond magyarazkodast a modi reszerol, ez mar eleve egy rossz inditas.

Egyetértek. Ahogy én is írtam, a moderátor önállóan tevékenykedik az általános moderálási elveknek és a szabályzatnak megfelelően, nincs közvetlen főnöke és tájékoztatási, indoklási kötelezettsége. Ha sok bajunk van Vele részrehajlás, gondatlanság, igazságtalanság miatt, szavazással leválthatjuk.

Egyetértek.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: AVX »


Találjatok majd ki Attilának is egy frappáns nevet.
Megkérem,hogy legyen az AVX kft ügyvezetője.
Ő lesz majd az az ember,aki Mobbo jogaival rendelkezik és nem én.
Kemény,de igazságos.
Ő nem írogat jelenleg más fórumokba.
Eléggé elfoglalt,de minden másnap rá tud figyelni az eseményekre.
 
THE BOSS
Ezt már láttam más fórumon,de itt nincs.
Ezt elfogadjátok?
Én maradok atctrade,de még később kitudja én le lecserélem valamire.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: AVX »


Először Gandalf lett volna egy tippem, mivel sokat van gépnél, régi fórumos, és normális személyesen is ismerjük jópáran.Csak az a gond, hogy nem az a harcias tipus, inkább csendesebb háttérben maradó, valamint könnyű meggyőzni dolgokról hamar vátozik a véleménye, ha rábeszélnek neki. Így nem biztos, hogy remek modi lenne.

Mobbo is őt javasolta második variánsként.
Szerintem próbáljuk ki.
Én támogatnám.
A saját topicunkra én figyelni fogok.ha gáz van akkor szólok,tehát erre nem kell ügyelni.Ha kint leszek kinában,akkor pedig majd Attilának adom át ezt a jogot.
Ő nagyon nyugis és diplomatikus.Nálamo százszor jobb probléma megoldó.
Az ő nevét ki sem kell írni.Azt hiszik,majd hogy én voltam.
Gandalf is beszólt nekem néha,ami azt jelenti,hogy ő sem seggnyaló tipus.
Fizetés.
Szerintem is kell valamekkora fizetést biztosítani,de ez csak egy gesztus.
Ha vi mondjuk 20000 Ft a mai világban nem hiszem,hogy a lefizetési kategória része.
Én nem tudok csak számla ellenében bármit is kifizetni,de Fapaci esetleg tud majd ebben is segíteni.Ezt már egyszer megígérte.
Webáruház:
A webáruház akkor fog jól működni,ha sok az idelátogató.
Akkor jönnek sokan,ha érdekesek a cikkek-Szerkesztői munka fontossága.
Akkor is sokan jönnek,ha itt nagyon jó a légkör és jó a társaság-moderátori munka.
Ha a moderátor a tulajdonos felé nagyon részrehajló és az összes kritikus megjegyzést kitörli,ami nem személyeskedés,hanem csak a termékek jogos bírálata nem konkurens cégtől,akkor elmennek sokan.
Ezért is volt ex Cat a lehető legjobb választás.
 
Olvastam a csevegőt tegnap este.
Dokit majd meg eszi a penész,hogy itt miről tanácskozunk
 


Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15214
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


- tisztazni kell es a forumszabalyzatba beleirni, ha egy modi valamit csinal az TABU nincs felsobb 'szint' akihez lehet menni panaszkodni, tehat ha modi moderal, torol stb. az fogadjuk el mi is, hogy az jogos volt, ne kerdojelezzuuk meg... 
- az se legyen kotelezo a modinak, hogy kozzetegye az indokat a publikus moderatori topicban, ez mindig flame-t inditana, meg ugymond magyarazkodast a modi reszerol, ez mar eleve egy rossz inditas.

Egyetértek. Ahogy én is írtam, a moderátor önállóan tevékenykedik az általános moderálási elveknek és a szabályzatnak megfelelően, nincs közvetlen főnöke és tájékoztatási, indoklási kötelezettsége. Ha sok bajunk van Vele részrehajlás, gondatlanság, igazságtalanság miatt, szavazással leválthatjuk.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15214
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Először Gandalf lett volna egy tippem, mivel sokat van gépnél, régi fórumos, és normális személyesen is ismerjük jópáran.Csak az a gond, hogy nem az a harcias tipus, inkább csendesebb háttérben maradó, valamint könnyű meggyőzni dolgokról hamar vátozik a véleménye, ha rábeszélnek neki. Így nem biztos, hogy remek modi lenne.

Gandalfon én is gondolkoztam, de pont ezen okok miatt elvetettem.

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: Tami »


- atneztem a VIP listat eshat nincs otletem...
- MoBBonak korabban leirtam modi temaban nem szeretnek meg javasolni sem, igy is kapok a fejemre a multban tortent moderaciok miatt..., mar eleve fekete mumus vagyok.
- tisztazni kell es a forumszabalyzatba beleirni, ha egy modi valamit csinal az TABU nincs felsobb 'szint' akihez lehet menni panaszkodni, tehat ha modi moderal, torol stb. az fogadjuk el mi is, hogy az jogos volt, ne kerdojelezzuuk meg...
- rendszer-ben nem lehet visszanezni mi volt a torolt resz, hacsak nincsenek tulbuzgo emberek akik lementegetik a forumot.
- az se legyen kotelezo a modinak, hogy kozzetegye az indokat a publikus moderatori topicban, ez mindig flame-t inditana, meg ugymond magyarazkodast a modi reszerol, ez mar eleve egy rossz inditas.
- termeszetesen hordereju ugyben tajekoztatni kell a nagyerdemut, mint ahogy eddig is szokott volt...
 
mindezek szvsz.
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Vendég

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Először Gandalf lett volna egy tippem, mivel sokat van gépnél, régi fórumos, és normális személyesen is ismerjük jópáran.
Csak az a gond, hogy nem az a harcias tipus, inkább csendesebb háttérben maradó, valamint könnyű meggyőzni dolgokról hamar vátozik a véleménye, ha rábeszélnek neki. Így nem biztos, hogy remek modi lenne.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15214
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Ha díjazást nekem ill. a moderátoroknak is gondoltatok, ezzel kapcs. nekem nincs ötletem, főként, hogy egyelőre foglamam sincs mivel jár a munka. De nem is tudom jó-e ha pénzt kap a moderátor, mert ez által úgy tűnhet, hogy a tulaj érdekeit támogatja, holott pedig szerintem pont az a lényeg, hogy a modi független legyen.
Hát határeset. Valóban beleköthetnek, ha nagyon akarnak, de szerintem esetedben ez nem valószínű. Sokat nem tudunk fizetni, de én elvi kérdést csinálok abból, hogy ne dolgozzon ingyen senki.
 
Javasoljatok moderátornak valakit a régi motorosok közül, akinek kellő tekintélye, hozzáállása, rálátása és szabadideje van!

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

AVX Internetes Fórum

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Még egy moderátorra mindenképp szükség van. Én nem tudok és nem is akarok, napi 24 órában itt lenni. Van családom, van munkám, mindenütt helyt kell állni.
 
Ezzel együtt amennyi időt a fórumra tudok fordítani azt megteszem. Gondolom az első 1-2 hónap letelte után nem lesz szükség komolyabb moderációra. Bár bízom benne, hogy a a kezdeti ellenérzések és viták lecsengése után, mostantól már nem lesznek olyan vérre menő csatározások, mint az elmúlt hónapban.
 
Ha lesz szabályzat a moderátornak az még jobb, ezzel legalább én is tisztán láthatom majd, mit tehetek és milyen kötelezettségeim lesznek, szóval ennek összeállítását maximálisan pártolom! Viszont azt, hogy mely topicokban mit lehet, vagy mit nem, mint fórum szabályzatot ki kell tenni, az oldalra, mert nehéz úgy hivatkozni vmire, hogy az érintettek nem tudnak róla.
 
A kereskedők ker. topicba való terelése ok, de ezt már asszem írtam is.
 
A szavazás ok, ha felmerül kérdés, természetesen leteszem a voksom.
 
Ha díjazást nekem ill. a moderátoroknak is gondoltatok, ezzel kapcs. nekem nincs ötletem, főként, hogy egyelőre foglamam sincs mivel jár a munka. De nem is tudom jó-e ha pénzt kap a moderátor, mert ez által úgy tűnhet, hogy a tulaj érdekeit támogatja, holott pedig szerintem pont az a lényeg, hogy a modi független legyen.

Vissza: “Kereskedők és Gyártók valamint Támogatók”