Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Moderálás szabályai

Ebben az al-Fórumban a szerződött Kereskedők és Gyártók számára biztosítjuk a megjelenési és kapcsolattartási lehetőséget.
Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


igen, igaz.. Akkor még annyi, hogy hány lépcsőből álljon az egész? Fapaci javasolt 3-at, én négyet.. te még nem mondtál számot  
Lehet licitálni!

Tudtommal három szokott lenni.

igen, ezt egészítettem ki egy negyedikkel pontosabban amit én írtam, abban az első még nem számít bele és a másodiktől kezdődik a sorozat.

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


igen, igaz.. Akkor még annyi, hogy hány lépcsőből álljon az egész? Fapaci javasolt 3-at, én négyet.. te még nem mondtál számot  
Lehet licitálni!

Tudtommal három szokott lenni.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Este megfogalmazom, most melóznom kell.
ok, köszi!

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Esetleg vmi értelmesebb formába kellene önteni ezt a szöveget. Ezt ha lehet, másra bíznám..
Este megfogalmazom, most melóznom kell.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Esetleg vmi értelmesebb formába kellene önteni ezt a szöveget. Ezt ha lehet, másra bíznám..
Szerintem ahogy leírtad teljesen jó, ha kibővítjük a kizárás szabályaival. Szerintem annyi kellene még, hogy az adott warn automatikusan törlődik egy hónap alatt, ahhoz az időponthoz képest, amikor a delikvens az adott warn-t megkapta.

igen, igaz.. Akkor még annyi, hogy hány lépcsőből álljon az egész? Fapaci javasolt 3-at, én négyet.. te még nem mondtál számot
 
Lehet licitálni!

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Esetleg vmi értelmesebb formába kellene önteni ezt a szöveget. Ezt ha lehet, másra bíznám..
Szerintem ahogy leírtad teljesen jó, ha kibővítjük a kizárás szabályaival. Szerintem annyi kellene még, hogy az adott warn automatikusan törlődik egy hónap alatt, ahhoz az időponthoz képest, amikor a delikvens az adott warn-t megkapta.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Rendben. Szerintem nagyjából összeállt. Amit (ex)Cat leírt az számomra megfelelő.
No akkor ebben kb. megállapodtunk. Ill. még Fapaci nem nyilatkozott még..
 
Esetleg vmi értelmesebb formába kellene önteni ezt a szöveget. Ezt ha lehet, másra bíznám..

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

Rendben. Szerintem nagyjából összeállt. Amit (ex)Cat leírt az számomra megfelelő.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: AVX »


Az, hogy a kereskedők legyenek megkülönböztetve jogos.  Na most magam ellen beszélek, de abban igazad van, a legtöbb vita abból van, amikor elkezdenek vádaskodni, hogy azért szidja vagy dícséri valakia terméket, mert köze van hozzá anyagilag.
Én amellett volnék, hogy ne lehessen marketing tevékenységet folytatni a nyílt részen, de ezt ne én döntsem el.

Én is ezt támogatnám.
Ha megengeditek, akkor senkit nem lehet beterelni a kertopicba.
Aki meg bent van állandóan anyázni fog,hogy ő fizeti a havi díjat a másik meg nem.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Az, hogy a kereskedők legyenek megkülönböztetve jogos. Na most magam ellen beszélek, de abban igazad van, a legtöbb vita abból van, amikor elkezdenek vádaskodni, hogy azért szidja vagy dícséri valakia terméket, mert köze van hozzá anyagilag.
Én amellett volnék, hogy ne lehessen marketing tevékenységet folytatni a nyílt részen, de ezt ne én döntsem el.

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Valahol pedig határt kell ennek szabni. Lehet, hogy nem ilyen keményen, de ha meg engedjük, akkor nem lehet majd megfogni a dolgot. De igazából nekem mindegy, nekünk - moderátoroknak - lesz könnyebb dolgunk, ha engedjük.
Akkor?
 
Az, hogy a kereskedők legyenek megkülönböztetve jogos. Na most magam ellen beszélek, de abban igazad van, a legtöbb vita abból van, amikor elkezdenek vádaskodni, hogy azért szidja vagy dícséri valakia terméket, mert köze van hozzá anyagilag.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Vmi hasonló pontok kellenének szerintem a fórumszabályzatba.
Nekem megfelel, bár ha mondjuk saca leírja egy fórumban, hogy de jók az oxygen házak, akkor az már reklámnak minősül? Én talán nem szigorítanám azzal, hogy a fórum nyilvános részében egy kerekedő nem promotionálhat.

Valahol pedig határt kell ennek szabni. Lehet, hogy nem ilyen keményen, de ha meg engedjük, akkor nem lehet majd megfogni a dolgot. De igazából nekem mindegy, nekünk - moderátoroknak - lesz könnyebb dolgunk, ha engedjük.

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Vmi hasonló pontok kellenének szerintem a fórumszabályzatba.
Nekem megfelel, bár ha mondjuk saca leírja egy fórumban, hogy de jók az oxygen házak, akkor az már reklámnak minősül? Én talán nem szigorítanám azzal, hogy a fórum nyilvános részében egy kerekedő nem promotionálhat.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ez persze erősen finomításra szorul még, csak próbáltam összeszedni, aminek benne kellene lennie.

Szerintem egész jó.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Ez tényleg így van.Mást észre sem vennék.




Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Vmi hasonló pontok kellenének szerintem a fórumszabályzatba.
 
- Tilos minden olyan hírdetés, hozzászólás, ami jelen hatályos törvényekbe ütközik. (pl. warez dolgok hírdetése, rasszista megnyilvánulások, stb...)
- Tilos a sértegetés, a személyeskedés.
- Tilos a kereskedői topicokban más kereskedők termékeit hírdetni.
- A lereskedő részben csak és kizárólag az adott tevékenységge és/vagy termékekkel kapcsolatos témájú topicok hozhatóak létre, csevegő nem.
- Tilos a publikus fórum részen a kereskedelmi és reklám tevékenység. (természetesen ebbe nem tartoznak bele a fórumozók saját termékeinek adás-vétel jellegű hírdetései, értékesítései)
 
Aki a fentieket nem tarjta be figyelmeztetésben részesül. A haramadik figyelmeztetés autómatikus kizárást jelent a fórumról.
 
(ide esetleg le lehetne írni a figyelmeztetéssel kapcsolatos ügymenetet, ha végül eldöntjük, hogy melyik verzió lesz, hány lépcsőben jut el vki a kizárásig, stb.. csak hogy egyértelmű legyen.)
 
Kérünk mindenkit, az OFFtopic hozzászólások mellőzésére, valamint az általános NETikett szabályainak betartására.
 
Ez persze erősen finomításra szorul még, csak próbáltam összeszedni, aminek benne kellene lennie.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: AVX »


Semmi olyasmit nem írt, amibe bele lehetne kötni. Te írtad le az "üzlet" szót, ez egy poén volt a részéről, szvsz ha bárki más írja, fel sem veszed.
 


Ez tényleg így van.
Mást észre sem vennék.
Shalafi nevétől már hidegrázásom van.
Ezért vagytok ti jobbak ebben mint én.
Én meg talán másban és ez így is van jól.
Megpróbálok semmi re sem reagálni a jövőben.
Nekem már az is jó,hogy elmondhattam nektek.
Ettől le is nyugodtam.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ok semmi gond.
Nem is foglalkozok vele.
Én nem tudok csendben maradni.Ez van.
Itt most tényleg aranyos régi emlékek vannak semmi más.
Majd nagyon ovatos leszek.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Nézd meg,hogy az aláírásában még mindig ott a bemásolt szöved.Segítsetek már nekem.
Megőrjít ez a pasas.
Hozzá sem fogok szólni megígérem.

Semmi olyasmit nem írt, amibe bele lehetne kötni. Te írtad le az "üzlet" szót, ez egy poén volt a részéről, szvsz ha bárki más írja, fel sem veszed.
 
Az aláírásával meg nem lehet mit kezdeni. Úgysem nézegeti senki, ha meg mégis, nincs benne semmi, ami nem igaz. Egy idő után ez is el fog tünni, ugyanúgy mint bármi más. Nem kell foglalkozni vele.
 
szerk: Max abba lehetne belekötni, hogy oddtopic amit írt. De mint mondom, ez bárkitől mástól poén lenne a számodra is. Nekem tőle is annak tűnik.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Csináltam egy aranyos topicot,ahol csupa jópofa dolog hangzik el.Régi idők hifije a csevegőben. No kitalálhatjátok már megint ki jött osa. Nézd meg,hogy az aláírásában még mindig ott a bemásolt szöved. Segítsetek már nekem. Megőrjít ez a pasas. Hozzá sem fogok szólni megígérem.

Néhány napja javasoltam, hogy most egy ideig maradj a háttérben és ne írj a publikus részre. Nem tetted, hát magadra vess!
 
Ráadásul megint szóba hoztad az üzletet. Kár volt.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: AVX »


Csináltam egy aranyos topicot,ahol csupa jópofa dolog hangzik el.
Régi idők hifije a csevegőben.
No kitalálhatjátok már megint ki jött osa.
Nézd meg,hogy az aláírásában még mindig ott a bemásolt szöved.
Segítsetek már nekem.
Megőrjít ez a pasas.
Hozzá sem fogok szólni megígérem.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Kb ezt akartam írni én is. Jómagam is visszavonulok a témától, a két modi ezt jól kezeli már most is. Arra ügyeljetek, hogy nagyjából egyforma eréjjel, határozottsággal lépjetek majd fel. Írjátok meg a szabályzatot, max kicsit belekötünk majd, ha kész.
ok.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Amennyiben nem marad abba, akkor lehet/kell egyenként privátban üzenni az érintetteknek. 
Szerintem ti tudjátok a dolgotokat. Én alkalmatlan lennék erre. A jövőben én ehhez a támához nem is kívánok hozzászólni,mert profikkal állunk szemben már látom.

Kb ezt akartam írni én is. Jómagam is visszavonulok a témától, a két modi ezt jól kezeli már most is. Arra ügyeljetek, hogy nagyjából egyforma eréjjel, határozottsággal lépjetek majd fel. Írjátok meg a szabályzatot, max kicsit belekötünk majd, ha kész.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: AVX »


 
Amennyiben nem marad abba, akkor lehet/kell egyenként privátban üzenni az érintetteknek.
 


Szerintem ti tudjátok a dolgotokat.
Én alkalmatlan lennék erre.
A jövőben én ehhez a támához nem is kívánok hozzászólni,mert profikkal állunk szemben már látom.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Szerintem írni kellene privátban azoknak,akik másra terelték a szót,hogy tereljék vissza.nem szabad durván beavatkozni,mert akkor egy ideig teljesen meghal az a rész.

Én nem vagyok az azonnali beavatkozás híve ilyen esetben. Ahogy írtam, volt már erre irnyuló próbálkozás a múltban, és szinte mindig sokkal rosszabbul jöttünk ki belőle, mintha hagyjuk, hogy szépen lecsengjen a dolog.
 
Annak sincs értelme, hogy privátot írjak annak, aki a csevelyt kezdte, hiszen addigra már beszélgetés folyik és az hogy ebből egy részvevőt figyelmeztetek, nincs hatása a többiekre. Szerintem ilyene esetben - ahogy a te topicodban is tettem - ott helyben kell egy moderátori figyelmeztetés, hogy hagyják abba az offtopic csevegést. Ennél szebben nem lehet ezt intézni.
 
Amennyiben nem marad abba, akkor lehet/kell egyenként privátban üzenni az érintetteknek.
 
Azt sem szabad, hogy minden offtopic hozzászólást azonnal töröljünk, mert ez ismét csak problémákhoz vezethet. Néha egy - egy témaidegen szösszenet szerintem elfér, sőt sok esetben lendíthet is egyet a dolgokon. Szóval az ebbe való beavatkozást csak óvatosan szabad megejteni és semmiképp sem azzal kezdeni, hogy törlöm a nem odaillő megjegyzést (kivéve persze ha az személyeskedő, rasszista, stb, vagy bármely más pontot ütközik a fórumszabályzattal)

Vissza: “Kereskedők és Gyártók valamint Támogatók”