Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Moderálás szabályai

Ebben az al-Fórumban a szerződött Kereskedők és Gyártók számára biztosítjuk a megjelenési és kapcsolattartási lehetőséget.
Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Nehezen viselem ezt az érzelmi alapon történő ügyletelést. Én fizetek és kapok érte valamit.
Sajnos érzelem nélkül nincs ember. És amíg fizetés sincs, marad az érzelem és a bizalom. Én is tiszta helyzetre vágyom, hidd el! De legyünk őszinték! Hogy fér ebbe bele a lejáratásom?
Ez a Penne dolog is tul lett reagálva. Elismerem,hogy hibás voltam. Nézd meg mások beírásait.
Én megtettem. Te is? Én aggódom. Te is?
Mikor te voltál a moderátor akkor biztosan te sem vagy büszke minden lépésedre. A legtöbb hozzászólást törölted ki a legrövidebb idő alatt.Ez tény .Megnéztem.
Valóban így volt. De mondjuk ez nem volt nehéz, mivel sem előttem, sem utánam senki nem vállalta a HiFi fórum moderálását. Tanulságos lenne azt is megnézned, miket töröltem annak idején. Az is igaz, hogy ma már másként tennék néhány dolgot.
Szerintem még mindig van esély arra,hogy ezek után is ujrakezdjük. Aludd ki magad és gondolkodj holnapig. Én aláírom neked a szerződésed te meg bebizonyítod,hogy megérdemled a munkáért felvett fizetést.
Ahogy írtam már, ahhoz erősen újra kellene tárgyalni a feltételeket. És erről nekem nem a pénz jut elsőre eszembe. Nem vagyunk egyformák. A munkámért felvett fizetés pedig kb a többi szerkesztő fizetésére lesz elég, pláne hogy rajtam keresztül megy a számlázás, adózás is, tehát ezt annyira ne hangoztassuk inkább.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: AVX »


Kikötünk 3 hónap próbaidőt és ha a többség megszavazza a munkád,akkor további egy évet írunk alá. Ez minden normális helyen így működik. Te ezzel nem értettél egyet,hanem átmentél ex falóba.
Ez sem így történt. Én Mobbo visszahozásának módja és a korábbi megállapodásunk megszegése miatt tiltakoztam, illetve mert a munkám megítélését ki akartad venni a vezetőség kezéből. Tényleg elolvasható ám minden itt!
Fordított esetben,ha te lennél a tulajdonos és tudnád,hogy már egyszer volt egy affér a régi tulajjal,akkor te mit tennél? Én még ennek ellenére is beleegyeztem a feltételeidbe,de nem voltam vidám tőle.
Ez most mit jelent? A régi tulajjal Neked is volt afférod és igencsak kiborultál tőle. Kvittek vagyunk.

Ez így történt valóban.
Ma is furának tartom,hogy nem a munkáltató dönt egy partnerről,hanem egy testület.
Én ebben is egyetértettem.
A szerződések amiket írsz az bigi és Bodor ingyenes szerződései.
Ezt én is összehoztam volna 1 perc alatt,mert ők az én kereskedőim.
Penne az a tényleg a te érdemed.
Ő úgy néz ki,hogy az affér ellenére is vállalja az egy évet.
Remélem nem fogod őt is lebeszélni.
 
Ha tudunk egy vonalat húzni és megígéred,hogy felhagysz ezzel a sértődős stílussal én továbbra is számítok rád.
Ha ez nem így lesz,akkor megpróbálom mással.
Nekem megéri az a felár,hogy kifizessem.
Az a te szégyened lenne,ha a többség mondana rólad rossz véleményt.
Én már csak azért is bebízonyítanám,hogy képes vagyok ellátni a feladatom.
Ha most megfutamodsz,akkor Mobbonak fogok igazat adni.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: AVX »


Szerintem sem így kellene.
Nehezen viselem ezt az érzelmi alapon történő ügyletelést.
Én fizetek és kapok érte valamit.
Én így élek elég rég óta.A kolegáim bíznak bennem én meg bennük.
Aki jól dolgozik azt megfizetem.
Nem olyan bonyolult ez.
Ez a Penne dolog is tul lett reagálva.
Elismerem,hogy hibás voltam.
Nézd meg mások beírásait.
Ok tudom,hogy nekem jobban kellett volna vigyáznom,de hát tévedtem.
Mikor te voltál a moderátor akkor biztosan te sem vagy büszke minden lépésedre.
A legtöbb hozzászólást törölted ki a legrövidebb idő alatt.Ez tény .Megnéztem.
 
Szerintem még mindig van esély arra,hogy ezek után is ujrakezdjük.
Aludd ki magad és gondolkodj holnapig.
Én aláírom neked a szerződésed te meg bebizonyítod,hogy megérdemled a munkáért felvett fizetést.
Ilyen egyszerű az egész.
Penna sem olyan ideges már mint az elején.
Az is egy félreértés része volt .

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Ha én a helyedben lennék,akkor most azt mondanám,hogy azért is megmutatom,hogy mit tudok.
Értem. És Te a helyemben hány pofon után vennéd a kalapod, amihez még egy fogast sem kaptál? Tényleg érdekel a véleményed.
 
Szerintem én már megmutattam, mit tudok, mit szeretnék. A terveimből leszűrhető mindez. Gyakorlati mevalósításra nem volt még lehetőségem, leszámítva néhány szerződés összehozását.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Kikötünk 3 hónap próbaidőt és ha a többség megszavazza a munkád,akkor további egy évet írunk alá. Ez minden normális helyen így működik. Te ezzel nem értettél egyet,hanem átmentél ex falóba.
Ez sem így történt. Én Mobbo visszahozásának módja és a korábbi megállapodásunk megszegése miatt tiltakoztam, illetve mert a munkám megítélését ki akartad venni a vezetőség kezéből. Tényleg elolvasható ám minden itt!
Fordított esetben,ha te lennél a tulajdonos és tudnád,hogy már egyszer volt egy affér a régi tulajjal,akkor te mit tennél? Én még ennek ellenére is beleegyeztem a feltételeidbe,de nem voltam vidám tőle.
Ez most mit jelent? A régi tulajjal Neked is volt afférod és igencsak kiborultál tőle. Kvittek vagyunk.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Ki az aki adatokat gyüjtött és kiröl?
Engem is kikérdeztél, kiről mit gondolok és másokat is kikérdeztél, mit gondolnak rólam. Ez még nem is lenne baj, nekem a hátam mögötti feketítés miatt ment el a kedvem, amit most ne hadd idézzek ide.
Te akartál mindenhez hozzáférést és nem más.
Nagyon rosszul emlékszel. Tiltakoztam bármiféle jogom ellen. Szerencsére még olvasható az is itt. Mint ahogy a dícséret is, amit emiatt kaptam Tőled. Nem fura?
Én csak annyit kértem ma tőled,hogy írjuk le,hogy mikor mi a feladat.
Igen, miután kiborítottad a bilit a fórumon annak ellenére, hogy többen többször kértünk rá, néhány hétig maradj a háttérben, hogy rendbehozhassuk, amit már egyszer elcsesztünk a nyáron. Párszor meg is ígérted, hogy így lesz. Nem így lett. Természetesen jogod van bármit csinálni, nekünk pedig véleményt alkotni róla.
Ne haragudj,ha ennyire mindenen megsértődsz,akkor tényleg nem tudunk együtt dolgozni.
Lehet, hogy most sértődöttnek tűnök, de sok esetre emlékszem, amikor Te is kikeltél magadból személyes okok miatt. Emberek vagyunk. Én egyszerűen csak becsapottnak érzem magam.
Te kikötötted a szerződésedben,hogy ha szarul is dolgozol,akkor is kapni akarsz +400000 Ft+Áfát.
Hát ez nem egészen így szerepelt. Amúgy meg néhány hete még egyetértettél ezzel is. Kérdem én, mi vagy ki változott azóta?
Én még soha semmilyen munkádat sem láttam.
Akkor miért engem kértél fel? És azóta sem mutattam semmit?
Szegény moderátorok ingyen végzik a nem tul hálás melót már egy jó ideje.
Szerintem mindenki ezt teszi. Hogy ki mennyit, azt meg hadd ne firtassam. exCat már lemondott és Gandalf sem áll messze tőle. Ez sem jelent semmit? Nekem igen.
 
Nem így kellene ezt Béla, szerintem.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: AVX »


 
Én 100 %-ig odatettem magam az ügy mellé, sok melómat mondtam le miatta,

Ha én a helyedben lennék,akkor most azt mondanám,hogy azért is megmutatom,hogy mit tudok.
Kikötünk 3 hónap próbaidőt és ha a többség megszavazza a munkád,akkor további egy évet írunk alá.
Ez minden normális helyen így működik.
Te ezzel nem értettél egyet,hanem átmentél ex falóba.
Fordított esetben,ha te lennél a tulajdonos és tudnád,hogy már egyszer volt egy affér a régi tulajjal,akkor te mit tennél?
Én még ennek ellenére is beleegyeztem a feltételeidbe,de nem voltam vidám tőle.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ahanem egymás ellen hergelés. Azt sem értettem, miért kell titkosszolgálati eszközökkel adatokat gyűjteni rólunk, illetve miért kell privát levelekből idézni harmadik embernek.

Most ki hergel kit?
Ki az aki adatokat gyüjtött és kiröl?
Mik ezek a marhaságok.
Fapaci egyet azért tisztázzunk.
Téged akartalak kinevezni föszerkesztőnek.
Nem főnöknek,hanem föszerkesztőnek.
Ez nem ugyan az.
Mindenkinek meg volt a feladata.
Tami felel a programozásért.
Te akartál mindenhez hozzáférést és nem más.
Mobbo szólt,hogy vigyázzunk az átalakítással,nehogy összeomoljon a rendszer.
Mobbo szerverén vannak az AVX programok.Természetes,hogy nem szeretné,ha belenyúlna nagyon valaki.
Itt én vagyok az akinek idegeskedni kellene valamin.
Könyörgöm péntek óta mienk az AVX.
Én csak annyit kértem ma tőled,hogy írjuk le,hogy mikor mi a feladat.
Ne haragudj,ha ennyire mindenen megsértődsz,akkor tényleg nem tudunk együtt dolgozni.
Én tulajdonosként ennyit azért megtehetek talán.De már ebben sem vagyok a mai nap után biztos.
Te kikötötted a szerződésedben,hogy ha szarul is dolgozol,akkor is kapni akarsz +400000 Ft+Áfát.
Én még soha semmilyen munkádat sem láttam.
Eléggé furán nézett rám a koleganőm,hogy ilyen szerződést akarok aláírni.
A bizalom belőled hiányzik.
Szegény moderátorok ingyen végzik a nem tul hálás melót már egy jó ideje.
Ma a feleségem is megmondta már,hogy elege van az AVX-ből,pedig még el sem kezdtük.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Próbáltam összefoglalni a történteket magamban. Közben olvasva az elköszönésem óta született hozzászólásokat, nem érzem túl jól magam.
 
Én nem szúrtam hátba senkit. Talán az első voltam, aki kiálltam Béla mellett a fórumon és ezt azóta is tettem.
 
Aztán szóba kerültek üzleti kérdések, AVX, ATC, stb. Már az elején fura volt nekem, hogy nem csapatkovácsolás folyik itt, hanem egymás ellen hergelés. Azt sem értettem, miért kell titkosszolgálati eszközökkel adatokat gyűjteni rólunk, illetve miért kell privát levelekből idézni harmadik embernek. Mivel ezek gyarló emberi tulajdonságok, próbáltam túllépni rajtuk, mondván közös a cél, csak más a módszer.
 
Aztán jöttek a kijelentések és azok módosításai. Akinek van türelme, olvassa át, milyen egyezségek, javaslatok lettek itt leírva az elmúlt hetekben és azokból mi valósult meg! Akkor miért nem emlegette senki az összefogást?
 
Én 100 %-ig odatettem magam az ügy mellé, sok melómat mondtam le miatta, mégis azt kaptam, hogy bizonyítsak végre. Volt néhány dícséret is, a hátam mögött meg ment az aknamunka, hogy tessék velem vigyázni, ami törvényszerűen eljutott hozzám is. Itt fogadalmat, vállalást eddig csak én tettem és azt a mai napig komolyan is gondoltam. Ezen véleményem megváltozása nem azért történt, mert eltántorodtam, hanem mert megváltoztak a körülmények, viszonyok. Nem vállalhatom egy oldal vezetését és a siker számonkérését, ha átnyúlnak a fejem felett, keresztbe szerveznek a nehezen elért megállapodásaimnak. Én mindig az itt meghozott (és nem mindig az én szájízem szerinti) döntésekhez tartottam magam és azokat kommunikáltam kifelé. Gyakran visszaolvastam, hogy X kérdésben hogyan határoztunk, vélekedtünk. Sajnos nem mindenki tett így. Tehát talán nem én változtam meg.
 
Senki ne vegye ezeket bántásnak! Csak leírtam, hogy éltem meg az elmúlt hónapot. Talán van benne némi tanulság néhányak számára.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: AVX »


Penna megígérte,hogy bejön a ker topicba.
Teljesen normális volt.
Jót beszélgettünk.
Azért ugrott rám,mert azt hitte,hogy Bigi van a háttérben
Vele nagyon rossz a viszonya.
Mi mindent megbeszéltünk.
Megígértem neki,hogy ott nem fogok moderálni.
Sosem tenném.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ha legalább mi össze tudunk fogni,akkor szerintem elsimulnak a dolgok.
Tök komolyan kívánom, hogy nektek legyen igazatok és én tévedjek. De valahogy most úgy érzem, túl sok rossz történt a fórumon ahhoz, hogy egyszerűen kiheverje.
 
Ez talán majd együttjár egy szükségszerű lemoprszolódással, ami persze nem feltétlenül baj, hiszen mindig azt mondják, a jövő a fiataloké..
 
én viszont már öreg vagyok.
 
Legalábbis most nagyon annak érzem magam.

Nálam nem vagy öregebb,ráadásul még földik is vagyunk.
Ha még mi sem tudunk összefogni,akkor kik?
Biztos te is csináltál már hülyeséget amit utólag megbántál.
Hát ma én is ezt tettem.
Szerintem várjátok meg az októbert.
Utána majd lesz valahogy.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Ha legalább mi össze tudunk fogni,akkor szerintem elsimulnak a dolgok.
Tök komolyan kívánom, hogy nektek legyen igazatok és én tévedjek. De valahogy most úgy érzem, túl sok rossz történt a fórumon ahhoz, hogy egyszerűen kiheverje.
 
Ez talán majd együttjár egy szükségszerű lemoprszolódással, ami persze nem feltétlenül baj, hiszen mindig azt mondják, a jövő a fiataloké..
 
én viszont már öreg vagyok.
 
Legalábbis most nagyon annak érzem magam.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ha ujra beleolvastok amit írtam,akkor láthatjátok,hogy fel lett fújva.Ha az egészet nem én írom,akkor semmi gond nem lett volna.

ez a lenyeg
ez meg amit pagrus irt
ennyi
bela te mar nem az vagy aki 3 hete voltal a forumon
oriasi felelosseg szakadt rad
szerintem mas is hibazna a helyedben
 
bele fogsz jonni

Rendes tőled,hogy lenyugtatod őket.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ha ujra beleolvastok amit írtam,akkor láthatjátok,hogy fel lett fújva.Ha az egészet nem én írom,akkor semmi gond nem lett volna.

ez a lenyeg
ez meg amit pagrus irt
ennyi
bela te mar nem az vagy aki 3 hete voltal a forumon
oriasi felelosseg szakadt rad
szerintem mas is hibazna a helyedben
 
bele fogsz jonni

Örülök,hogy ezt mondod.
Holnap már én is másképp látom a felelősségem.
Te már rztinos vagy ebben én meg kezdő.
Ha legalább mi össze tudunk fogni,akkor szerintem elsimulnak a dolgok.

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


Ha ujra beleolvastok amit írtam,akkor láthatjátok,hogy fel lett fújva.Ha az egészet nem én írom,akkor semmi gond nem lett volna.

ez a lenyeg
ez meg amit pagrus irt
ennyi
bela te mar nem az vagy aki 3 hete voltal a forumon
oriasi felelosseg szakadt rad
szerintem mas is hibazna a helyedben
 
bele fogsz jonni
o v e r p o w e r e d

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: AVX »


Jó lenne tudnom,hogy ilyen feltételekkel kitartotok mellettem,vagy sem.
Esküszöm,hogy a cégemnél soha semmi konfliktusom sincs.
Itt meg ezzel kelek és fekszem.
Már bánom az egészet,hogy belevágtam.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ha ujra beleolvastok amit írtam,akkor láthatjátok,hogy fel lett fújva.
Ha az egészet nem én írom,akkor semmi gond nem lett volna.
Beláttam,hogy hibát követtem el.
A jövőben egy szót sem fogok a nyiltfórumon írni.
Rengeteg a melóm a kinai utammal kapcsolatban is.
Ha megkérhetlek titeket,akkor ne döfjetek belém tőrt.
Mobbo segítségére is számítok.
Én is rendes voltam vele,mikor a multkor balhé volt.
Most ő ugyan ilyen rendes hozzám.
A bajban látja az ember,hogy kire lehet számítani.
 
Én betartom a szabályokat a jövőben.
Ezt a hülye Boss nevet meg többet nem használom.

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Azóta megnéztem egy filmet, de még mindig nem tudom mi a megoldás. Béla a tulajdonos, gyakorlatilag ő dönti el mi legyen. Teljesen skizrofrén állapot, hogy bíráljuik a tulajdonost. A legjobb talán az lett volna, ha a fórum eladása titokban történik és nem lehet tudni ki az igazi tulajdonos. Így ennek nem lesz vége sohasem. A gond az, hogy nem vagyunk beosztottak, hanem elsősorban fórumosok így nem is tanúsítunk ilyen magatartást. Nem is értem Bélának miért is jó ez így.
 
Én komoly problémákat látok abban, hogy a marketinget moderálni kell. Amit egyikünk felháborító marketingnek tart, azt a másikunk sima érdekességnek. Én magam is többször gondolkodtam, hogy írjak-e vagy sem bizonyos esetekben. Pl. van egy srác aki erőteljesen clarus hangfalakat preferálja. Most ez marketing vagy sem. Fogalmam sincs van-e bámilyen üzleti kapcsolata a clarussal. Ezért inkább nem szóltam.
 
Megyegyeztünk abban, hogy mi moderálunk. Most, hogy visszagondolok Mobbo is sokszor fellépett moderálóként, és mégsem zavart senkit. valószínüleg azért, mert Mobbo nem más, mint egy nick a fórum 99.999%-ának fogalma sincs ki az. Béla itt van a reflektorfényben és mindenki gyanakodva figyeli, ezérrt mivel tudván kicsoda, ha beír valamit valahová elindul majd a balhé.
 
Fogalmam sincs ezt hogyan lehet kezelni.

Avatar
pagrus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2006.07.11., kedd 23:23
Értékelés: 3

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: pagrus »


...Mikor a CAV topicban én raktam fel képeket akkor pont Penna volt az aki keményen bírált ezért engem....

De Penna nem tulajdonosként tette.
Most nagyon fontos, hogy ne szólj hozzá semmihez "kint" egy darabig. Ne nyugtass, ne kérj elnézést, bírd ki.

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


Mindenesetre a mit csinálsz most-ban is eléggé forrnak az indulatok...  elkellne ott is pár megnyugtató szó 

Már egy kicsit lenyugodtak a kedélyek.
Hál istennek.
 
Legalább egymás között mondjátok már meg de őszintén,hogy etikus dolog 6 képet berakni valamiről vagy nem.
Ha én láttam rosszul,akkor tényleg hülye vagyok.

biztos nem azert szant ra annyi idot mert pont ez a 6 kep kellett a mondokajahoz, de nem tudod megfogni ezzel, mert akar igy is lehetett volna
 
ez mindig igy volt
csak az etikai erzekukre hagyatkozhatsz, ha egy kereskedo filleres, es nem akar fizetni akkor gerillaskodni fog a forumban
ha eleg kereskedo bemegy a kerforumba akkor viszont mar ok is ellene lesznek ennek, ezert kell oket gyorsan behajtani, aztan mar nem te leszel a kozellenseg hanem aki nem kerforumos es megis hirdeti magat
javulni fog a latasuk egybol
 
de ezeket a beavatkozasokat (ha szukseges es elkerulhetetlen) jobb moderatorra bizni
 
en is igy tettem, mukodott
most raadasul 2 modi van, mindketto jo erkolcsi erzeku
nem lesz gond
bizd rajuk
o v e r p o w e r e d

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: AVX »


 
És ezért volt hiba, nem kicsi, amit Béla csinált. Mert szólhatott volna, hogy ez neki nem tetszik, megbeszélhettük volna.. de nem így történt.
 


Ok elismerem,hogy hibáztam.
Már elnézést is kértem mindenkitől.
Mikor a CAV topicban én raktam fel képeket akkor pont Penna volt az aki keményen bírált ezért engem.
Akkor is mindenki az ő oldalára állt.
A mult héten bizonyára láttátok,hogy mennyien szóltak Pennának,hogy túl sok a reklám.
Ő ügyes kereskedő.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: AVX »


Mindenesetre a mit csinálsz most-ban is eléggé forrnak az indulatok... elkellne ott is pár megnyugtató szó

Már egy kicsit lenyugodtak a kedélyek.
Hál istennek.
 
Legalább egymás között mondjátok már meg de őszintén,hogy etikus dolog 6 képet berakni valamiről vagy nem.
Ha én láttam rosszul,akkor tényleg hülye vagyok.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


3 nap mulva senki nem emlekszik az egeszre,
Ez így ebben a formában nem igaz, és ezt te is tudod. Senki sem felejt és nem hsizem el, hogy nem látjátok, ahogy egyre romlik a hangulat itt a fórumon.
 
Ha azt mondod, hogy fél év múlva, ha a fórum valóban működőképes lesz, nem emlékszek erre senki, azt elhiszem. De a 3 nap múlva, vagy akár 3 hét múlva még igenis benne van a tüske az emberekben.
 
És ezért volt hiba, nem kicsi, amit Béla csinált. Mert szólhatott volna, hogy ez neki nem tetszik, megbeszélhettük volna.. de nem így történt.
 
És most ismét forrnak az indulatok és igazából az a helyzet, hogy nincs nagy késztetésem leállítani őket, mert egyetértek azzal, amiről beszélnek.
 
Többek között ezért is érzem úgy, hogy én nem vagyok alkalmas arra, hogy itt moderátorkodjak.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Most megint ugyan azt a zsarolást érzem részedről,mint a multkor.Így én sem tudok veled együtt működni.

Akkor legyen ez a végszó! Jó éjszakát és sok sikert a továbbiakban mindenkinek!
 
(A múltkor megdícsértél a taktikám miatt. Úgy látom, az sem volt őszinte. )

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Moderálás szabályai

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


...Van valakinek tippje, hogy innen hogyan tovább? Legszívesebben elsüllyednék szégyenemben. ...
Fapaci, senki nem vak itt, a nehézségek láthatók, ha valami nem megy gyorsvonati sebességgel, megy, mint a személyvonat, lényeg, hogy odaérjünk. Nem hiszem, hogy bárki számonkéri rajtad, amiről nem tehetsz.

A próféta is szólhatna belőled, de sajnos nem így van. Én sajnos adtam a nevem az átalakuláshoz. Maradhattam volna a háttérben is, de nem ezt tettem, szeretek az első sorban harcolni.
 
Vagy 25 levelet kaptam az elmúlt 3 órában. Nagyjából mind erről szól: meddig asszisztálok még Béla terveihez? Mit válaszoljak?

Vissza: “Kereskedők és Gyártók valamint Támogatók”