Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

3viX - jo ez nekunk?

Vendég

3viX - jo ez nekunk?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hi!
 
Kit erdekel hogy p3 800 kell hozza?
Fel ev es p3 800 teljesitmeny alap lesz. MOst sem eyg nagy dolog... 1 ev es elfelejted hogy ez egyszer gond volt. Egy szuperjo codec meg jol jon mindenkinek. Egyebkent meg nincs optimalizalva a kod addig ilyen lassu stb...

Vendég

3viX - jo ez nekunk?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


...és láttátok a mintafájlt??? Elég gagyi minőség, még a 200 kibitnek is jobbnak kellene lennie. Amúgy meg nem 3vix, hanem 3ivx. Szerintem a fapados wmv8 is jobb képet ad 100 kilóbiten, mint ez 200-on.
Gyula

Vendég

3viX - jo ez nekunk?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hali !
Ha elolvastad volna rendesen látnád , hogy hamarabb elkészül egy film , igaz azt is írták a specializációhoz a final után kezdenek csak hozzá , hát engem nem zavarna , ha 1 cd-re férne pl divx minőségben a cucc , vagy 2-re dvd-vel azonos minőségben . Szerintem megéri és kell is hogy fejlesszenek , mert egyre nagyobb adathordozók is ugyanúgy pénzbe kerülnek , azt meg nem nagyon tudod kihasználni , míg a géped teljesítményét másra is .

Vendég

3viX - jo ez nekunk?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Jon a 3viX, ami majd milyen jo lesz. De egy P3-800 kell a jo minosegu lejatszashoz, es ki tudja mire lesz szukseg a dekodolashoz? Egy filmet egy hetig tart majd konvertalni?

Válasz küldése

Vissza: “DivX”