Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

HELP!!

Vendég

HELP!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hi!
 
A zöld kis kocekok a kodolás miatt vannak. Ha dekodoltad a DVDt és még mindig zöld akkor a te általad használt program pl deCSS nem tudja leszedni a kodolást a dvdről, mert az változo keyel lett tömörítve. Ajánlom a vobdec nevezetű programot.
 
Ciao
Naru

Vendég

HELP!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nos emberkék látom ti is DIVX-eztek, lehet hogy ti tudjátok a fogfájásomra a gyógyírt.
Nomármost...
HOgy kell leszedni FlaskMPEG-el a 23,97 képkockákból álló filmeket, ugyanis én 4 űdb különböző gépen próbáltam, de a kódolás elkezdésénél, ha nem fagy ki a progi akkor zöld kis kockákkal szórja tele a képet nekem, aztán lefagy... vagy leáll.
DE!
Volt egy R2-es film amit meg tudtam így csinálni és semmi baja nem volt: Fifth Element, pedig ez is 23,97 volt.
Pl. nekem a Hatodik érzéket sem sikerült megcsinálnom, emiatt, de ugyanakkor már láttam divx-ben már a Sixth Sense-t. Valaki ügyesebb nálam... De az a valaki elárulhatná nekem a dolgot.
Ha valaki tudja a megoldást írja meg nekem az emil címemere... köszike...

Válasz küldése

Vissza: “DivX”