Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Pillartech Audio állványok és kiegészítők

Avatar
Pillartech Audio
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017.09.20., szer. 18:01
Értékelés: 10

Pillartech Audio állványok -10%

Hozzászólás Szerző: Pillartech Audio »

Megnyitottuk új bemutatótermünket!
Minden termékünk (alapszín fekete) február 15-ig 10% kedvezménnyel vásárolható meg!
A RAL színskála szerint színezett polcok felárasak, a kedvezmény ezekre a termékekre is vonatkozik.

Kérem hogy a megadott elérhetőségeken keressenek!

info@pillartechaudio.com
T: 70 666 11 22
www.pillartechaudio.com
Csatolmányok
audiorack285.jpg
97966817_3276699675715562_6760794328001413120_n.jpg
audiorack275.jpg
audiorack241.jpg
audiorack270a.jpg

Relentless77
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2021.02.11., csüt. 11:38
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Pillartech Audio állványok és kiegészítők

Hozzászólás Szerző: Relentless77 »

Zolee6969 írta:
2021.03.25., csüt. 18:42
Engem is lenyűgöz a Pillartech minősége és azt gondoltam, hogy kérek ajánlatot egy HIFI állványra, mert a rendszerem megérdemli a törődést, mert talán abban a nagyságrendben mozgok már, hogy nem mindegy milyen állványokon tárolom a hangfalaimat és a hifi komponenseket. Mivel árak nincsennek a honlapon, ezért kénytelen voltam felhívni Pillartech urat, hogy akkor mi mennyibe kerül. Ez a beszélgetés a héten héten történt. Az is hozzátartozik a történethez, hogy hangfal állvány után is érdeklődtem kb két hete, szintén az árat szerettem volna megtudni illetve a terméket kicsit megismerni. Egy érdekes hívást kaptam Pillartech úrtól a minap, hogy én miért hivogatom őt a fenti ügyekben, ha nem vásárolok semmit. Megnyugtattam, hogy akkor nem fogom többé őt hívni semmilyen ügyben és nem leszek az ügyfele, majd letettem a telefont. A történetem alapján azt javaslom minden kedves fórumozónak, hogy csak akkor hívja Pillartech urat, ha ténylegesen vásárolni is fog tőle.
Én emailben érdeklődtem 6 napja egy termékük iránt, azóta sem sikerült válaszolnia. Valószínűleg dúskál a megrendelésekben ezért engedheti meg magának ezt a vevőbarát hozzáállást. :D

Avatar
Zolee6969
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.10.22., kedd 10:12
Értékelés: 26

Re: Pillartech Audio állványok és kiegészítők

Hozzászólás Szerző: Zolee6969 »

Engem is lenyűgöz a Pillartech minősége és azt gondoltam, hogy kérek ajánlatot egy HIFI állványra, mert a rendszerem megérdemli a törődést, mert talán abban a nagyságrendben mozgok már, hogy nem mindegy milyen állványokon tárolom a hangfalaimat és a hifi komponenseket. Mivel árak nincsennek a honlapon, ezért kénytelen voltam felhívni Pillartech urat, hogy akkor mi mennyibe kerül. Ez a beszélgetés a héten héten történt. Az is hozzátartozik a történethez, hogy hangfal állvány után is érdeklődtem kb két hete, szintén az árat szerettem volna megtudni illetve a terméket kicsit megismerni. Egy érdekes hívást kaptam Pillartech úrtól a minap, hogy én miért hivogatom őt a fenti ügyekben, ha nem vásárolok semmit. Megnyugtattam, hogy akkor nem fogom többé őt hívni semmilyen ügyben és nem leszek az ügyfele, majd letettem a telefont. A történetem alapján azt javaslom minden kedves fórumozónak, hogy csak akkor hívja Pillartech urat, ha ténylegesen vásárolni is fog tőle.
Gauss Neuron Insane végfok,GAMUT 3Di előfok,3D Nano SIGNATURE V5-streamer,Audio Physic Codex hangfal,Transrotor Fat Bob S TMD lemezjátszó,EMT JSD Pure Black,TR5009 hangkar,TEP kábelek,TEP trafó,SONY CDPXA50ES SwobodaCD,Finalizer Lite,Hydra Ceramic Natural LAN

Avatar
albertka
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2004.05.08., szomb. 01:35
Értékelés: 28

Re: Pillartech Audio állványok és kiegészítők

Hozzászólás Szerző: albertka »

Egyszeri vásárló vagyok aki hangfal állványt akar venni - keret szokás szerint szűkös, az ár az elsődleges szempontok között van.
Emiatt örültem volna ha legalább az árkategóriat be tudom lőni. Ha belefér a budgetba érdekel de ha nem ne raboljuk egymás idejét...

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2605
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1884

Re: Pillartech Audio állványok és kiegészítők

Hozzászólás Szerző: supravox »

15780497362878076708096963090513.jpg
15780497362878076708096963090513.jpg (2.16 MiB) Megtekintve 18336 alkalommal
supravox írta:
2020.01.03., pén. 12:08
Sziasztok
Ezúton szeretnék gratulálni a Pillartech tulajdonosának.
Tegnap hoztam el 2 szett azaz 2x4db isopoint 6 rezgéscsillapító "bigyót"
Az ATC-k eddig a saját állványukon állva simán a padlóra helyezve várták,hogy megtaláljam a végleges helyüket.
Ez rengeteg toligálással járt amit nagyon megkönnyített,hogy klasszul tudtam a majd 60 kilós testekek mozgatni.
Az rezgéscsillapítók beszerkesztése után egy nagyon nagyon meglepő módon feltisztult,kinyílt hang szólalt meg.
Eddig volt egy enyhe "basszusburjánzás" ami teljesen megszünt.Feltételezem,hogy ez segítette az egész hangkép torzítatlanabb megszólalását.
Nem ragozom tovább.
Ez egy,az árán jóval túlmutatóbb fejlesztést eredményezett👍
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2605
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1884

Re: Pillartech Audio állványok és kiegészítők

Hozzászólás Szerző: supravox »

Sziasztok
Ezúton szeretnék gratulálni a Pillartech tulajdonosának.
Tegnap hoztam el 2 szett azaz 2x4db isopoint 6 rezgéscsillapító "bigyót"
Az ATC-k eddig a saját állványukon állva simán a padlóra helyezve várták,hogy megtaláljam a végleges helyüket.
Ez rengeteg toligálással járt amit nagyon megkönnyített,hogy klasszul tudtam a majd 60 kilós testekek mozgatni.
Az rezgéscsillapítók beszerkesztése után egy nagyon nagyon meglepő módon feltisztult,kinyílt hang szólalt meg.
Eddig volt egy enyhe "basszusburjánzás" ami teljesen megszünt.Feltételezem,hogy ez segítette az egész hangkép torzítatlanabb megszólalását.
Nem ragozom tovább.
Ez egy,az árán jóval túlmutatóbb fejlesztést eredményezett👍
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Avatar
Pillartech Audio
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017.09.20., szer. 18:01
Értékelés: 10

Re: Üdvözlet a Fórumon

Hozzászólás Szerző: Pillartech Audio »

Pillartech Audio állványok és kiegészítők december 4-10-ig 10% kedvezménnyel!
Csatolmányok
audiorack270 akcióhu.jpg
audiorack270 akcióhu.jpg (1.46 MiB) Megtekintve 18523 alkalommal

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 604

Üdvözlet a Fórumon

Hozzászólás Szerző: Palm »




3 órája, wittao írta:




Nehez a kerdes gyartoi es viszonteladoi oldalrol.



Egy hivatalos viszonteladoi arlista sokat segit azon, hogy a delukvens egyaltalan be tudja loni ez az allvany lotavolon belul van, vagy masfele kell nezelodni.



Minosegi termekek nem ketseg, nem a 30.000 Ft/3 polc es ebben az orszag teruleten a kiszallitas is benne van kategoria az biztos...





Sok ember kényelmes típus. Szereti, ha ott az árlista és nem szeret érdeklődni.

"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 604

Üdvözlet a Fórumon

Hozzászólás Szerző: Palm »




12 órája, alto írta:




Ez egy klasszikus probléma, ami akkor szokott felmerülni, ha egy közvetlen értékesítéssel működő manufaktúra a további növekedés érdekében elkezd viszonteladói hálózatot építeni, de nem akarja feladni a közvetlen értékesítést sem. Tegyük fel pl. hogy egy hangfalállvány anyag és gyártási költsége mondjuk 60.000 Ft. Közvetlen értékesítéssel a gyártó 100.000 Ft-ért adja a vevőinek, ebből a 40%-os árrésből fedezi a cég egyéb költségeit(fejlesztés, marketing, adminisztráció, stb), kifizeti az ilyen-olyan adókat, a maradék pedig a haszna, amiből eteti a családját. Viszonteladóknak sem adhatja olcsóbban, mert akkor neki nem marad haszna, a viszonteladók pedig nem a máltai szeretet szolgálat, nekik is kell árrés, így már mondjuk 140.000 lesz a termék ára( ha külföldön is terjeszkedik, még bonyolultabb a helyzet). Ha a gyár ebben a helyzetben publikusan továbbra is 100.000-ért szolgála ki a saját direkt vevőt, a viszonteladói hálózat érthető okokból összeomlik.



Ezért van a titkolózás. Hosszabb távon ez persze nemigazán működik, dönteni kell, közvetlen értékesítés vagy viszonteladók, a kettő együtt nem szokott működni.





Már most nem működik.



Idővel úgyis kiderülnek a dolgok, főleg 1 kis országban 1 szűk rétegben.

"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 604

Üdvözlet a Fórumon

Hozzászólás Szerző: Palm »




13 órája, KCs írta:




Akkor valószínűleg az én IQ-mal lehet a probléma, mert én nem értem!





Üdv a klubban, mert már nem vagy egyedül.



Szerintem az a logikus, ha valaki gyárt valamit, akkor mellé árlistát is közöl és ha annyira változnak az árak, mint a fémek terén (tapasztalatból tudom), akkor oda írja: x árfolyam esetén, az árváltozás joga fenntartva.

"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
KCs
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2010.03.21., vas. 19:52
Értékelés: 31
Tartózkodási hely: Miskolc

Üdvözlet a Fórumon

Hozzászólás Szerző: KCs »



Ez rendben van, de nekem levélben sem voltak hajlandóak árakat megadni. Azért ezt erősnek érzem.



És ha vásárolok, akkor pedig titoktartási kötelezettséget kell talán aláírnom?  Akkor hogyan lesz?



 


Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4116
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2476
Kapcsolat:

Üdvözlet a Fórumon

Hozzászólás Szerző: alto »




27 minutes ago, KCs said:




Akkor valószínűleg az én IQ-mal lehet a probléma, mert én nem értem!





Ez egy klasszikus probléma, ami akkor szokott felmerülni, ha egy közvetlen értékesítéssel működő manufaktúra a további növekedés érdekében elkezd viszonteladói hálózatot építeni, de nem akarja feladni a közvetlen értékesítést sem. Tegyük fel pl. hogy egy hangfalállvány anyag és gyártási költsége mondjuk 60.000 Ft. Közvetlen értékesítéssel a gyártó 100.000 Ft-ért adja a vevőinek, ebből a 40%-os árrésből fedezi a cég egyéb költségeit(fejlesztés, marketing, adminisztráció, stb), kifizeti az ilyen-olyan adókat, a maradék pedig a haszna, amiből eteti a családját. Viszonteladóknak sem adhatja olcsóbban, mert akkor neki nem marad haszna, a viszonteladók pedig nem a máltai szeretet szolgálat, nekik is kell árrés, így már mondjuk 140.000 lesz a termék ára( ha külföldön is terjeszkedik, még bonyolultabb a helyzet). Ha a gyár ebben a helyzetben publikusan továbbra is 100.000-ért szolgála ki a saját direkt vevőt, a viszonteladói hálózat érthető okokból összeomlik.



Ezért van a titkolózás. Hosszabb távon ez persze nemigazán működik, dönteni kell, közvetlen értékesítés vagy viszonteladók, a kettő együtt nem szokott működni.

BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
KCs
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2010.03.21., vas. 19:52
Értékelés: 31
Tartózkodási hely: Miskolc

Üdvözlet a Fórumon

Hozzászólás Szerző: KCs »




26 perce, giotto14 írta:




Ha valaki veszi a fáradtságot és felhívja Gyulát, akkor minden kérdésére készséggel válaszol. Érthető / megérthető, hogy

miért nem publikál árakat, és ez bármilyen meglepő, pont a "kispénzű" magyar vásárlók érdekében teszi, miközben figyelembe

kell vennie mind a disztribútorai, mind a saját prioritásait. Nem is szaporítanám a szót, ha igazán érdekelnek ezek a kimagasló

minőségű termékek, akkor hívd a gyártót és egy boldog tulajdonos lehetsz! Én felhívtam 




Akkor valószínűleg az én IQ-mal lehet a probléma, mert én nem értem!


Avatar
giotto14
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2015.08.27., csüt. 07:28
Értékelés: 303
Tartózkodási hely: Pest megye

Üdvözlet a Fórumon

Hozzászólás Szerző: giotto14 »


Ha valaki veszi a fáradtságot és felhívja Gyulát, akkor minden kérdésére készséggel válaszol. Érthető / megérthető, hogy

miért nem publikál árakat, és ez bármilyen meglepő, pont a "kispénzű" magyar vásárlók érdekében teszi, miközben figyelembe

kell vennie mind a disztribútorai, mind a saját prioritásait. Nem is szaporítanám a szót, ha igazán érdekelnek ezek a kimagasló

minőségű termékek, akkor hívd a gyártót és egy boldog tulajdonos lehetsz! Én felhívtam 
"Ma az emberek tudják mindennek az árát, de nem tudják semminek az értékét." /Oscar Wilde - Dorian Gray arcképe/

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 604

Üdvözlet a Fórumon

Hozzászólás Szerző: Palm »


Egy árlista engem is érdekelne.
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
KCs
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2010.03.21., vas. 19:52
Értékelés: 31
Tartózkodási hely: Miskolc

Üdvözlet a Fórumon

Hozzászólás Szerző: KCs »



Sziasztok!



  Többen is kérdezték az árat.



  Ez számomra egy érthetetlen dolog. Engem is érdekelt egy jó hangsugárzó állvány.



Sajnos árakat nekem sem sikerült megtudni. Pedig mielőtt “gyárlátogatásra megyek”, szerettem volna femérni az árszintet, hogy egyáltalán érdemes-e időt fecsérelni a dologra.



Meglepetésemre még levélben történő megkeresésemre sem voltak hajlandóak, még közelítőleg sem árakat megadni.



El sem tudom képzelni, hogy miért ennyire titkosak az árak!



KCs


Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 604

Üdvözlet a Fórumon

Hozzászólás Szerző: Palm »



Elég komoly:







"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Üdvözlet a Fórumon

Hozzászólás Szerző: AVX »


Le a kalappal. Tényleg nagyon spéci dolgokat gyárt.
PILLARTECH AUDIO
ERŐSÍTŐ ÁLLVÁNY




Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4774
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Üdvözlet a Fórumon

Hozzászólás Szerző: GTomi »



Sziasztok!
Pár hete sikerült beszereznem egy Pillartech hangszóróállványt. 

 
természetesen nem a zsebedben turkálva: mennyibe van ez az állvány?
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
qxa
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 700
Csatlakozott: 2012.01.30., hétf. 17:33
Értékelés: 205

Üdvözlet a Fórumon

Hozzászólás Szerző: qxa »



Sziasztok!
 
Nekem is volt szerencsém beszerezni 2db 3 szintes hifiállványt.
Mind a termékeket, mind az eladót jó szívvel ajánlom mindenkinek!
Lelkiismeretes eladó, minőségi portéka!



Avatar
K1l1m6n
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2017.10.31., kedd 22:28
Értékelés: 0

Üdvözlet a Fórumon

Hozzászólás Szerző: K1l1m6n »


Sziasztok!
Pár hete sikerült beszereznem egy Pillartech hangszóróállványt. Egyszerűen gyönyörű, az én Kef rendszeremhez pedig tökéletesen illik. A kivitelezés, az ahogy összeáll az egész, szerintem teljesen zseniális, arról nem is beszélve, hogy mennyire pontosan illeszkednek a darabok, festés , az esztergálás is hibátlan. Először azért sem mertem a vásárlásban sem gondolkodni, mert nagyságrendekkel drágábbnak hittem, a kinézete és a minősége miatt. Miután megtudtam a tényleges árakat, nem haboztam, már hoztam is. Későbbiekben tervezek még audiollványt is vásárolni, mert nagyon elégedett vagyok! 
 
 
A képen még nincsenek meg a padlóvédők, azóta abból is beszereztem, természetesen pillartechből.


Avatar
macipapa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2009.11.03., kedd 22:30
Értékelés: 118

Üdvözlet a Fórumon

Hozzászólás Szerző: macipapa »


Indulhat az éjszakai " legó " játék
 

 

 
Köszönet érte
 
 
 
 
 

Avatar
qxa
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 700
Csatlakozott: 2012.01.30., hétf. 17:33
Értékelés: 205

Üdvözlet a Fórumon

Hozzászólás Szerző: qxa »


Sziasztok!
 
Nekem is volt szerencsém beszerezni 2db 3 szintes hifiállványt.
Mind a termékeket, mind az eladót jó szívvel ajánlom mindenkinek!
Lelkiismeretes eladó, minőségi portéka!
 

Avatar
twinastir
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2008.07.24., csüt. 16:08
Értékelés: 116

Üdvözlet a Fórumon

Hozzászólás Szerző: twinastir »


Árak vonatkozásban a gyártót kell keresni...
 
 
www.pillartechaudio.com

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5741
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Üdvözlet a Fórumon

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Üdv,
 
Árak?

Válasz küldése

Vissza: “Pillartech Audio”