Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Penna-hírek

Moderátor: Penna-Poor

Vendég

Penna-hírek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


n-Vi
Ugye nincs még nyomdában az anyag?
(van benne pár hiba)

Bocs, ide akartam.
---------------
Nincs, már hónapok óta készen van, de valahogyan elfelejtkeztem róla. A következő Playboy-ban lesz két oldal információ a dolgainkról, ahhoz vettem elő, de túl sok lett volna vele a munka, hogy oda alkalmassá tegyük. Reméltem, hogy valakinek esetleg lesz javaslata befejezésre. PÜ-ben jó lesz, ha van ötlet.

Vendég

Penna-hírek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


n-Vi
Nincs, már hónapok óta készen van, de valahogyan elfelejtkeztem róla. A következő Playboy-ban lesz két oldal információ a dolgainkról, ahhoz vettem elő, de túl sok lett volna vele a munka, hogy oda alkalmassá tegyük. Reméltem, hogy valakinek esetleg lesz javaslata befejezésre. PÜ-ben jó lesz, ha van ötlet.

Vendég

Penna-hírek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én aztán vevő vagyok a hi-fi voodora, de ez a shatki gyertyatartó már nekem is sokk !
Próbáltad?

Vendég

Penna-hírek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Én aztán vevő vagyok a hi-fi voodora, de ez a shatki gyertyatartó már nekem is sokk !

Avatar
balika
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2005.04.28., csüt. 10:24
Értékelés: 1

Penna-hírek

Hozzászólás Szerző: balika »


n-Vi
Feri, abban mindig igazad van, hogy félóras próbákon nem lehet eldönteni, hogy mit érdemes venni, hanem legalabb egy hétig együtt kell élni vele. A csajszit is ki lehet kérni együttélés próbára, vagy csak a gépet?

Oda van írva: jár... Tehát jár hozzá

Avatar
Hali
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.02.24., szomb. 22:58
Értékelés: 0

Penna-hírek

Hozzászólás Szerző: Hali »


n-Vi
Feri, abban mindig igazad van, hogy félóras próbákon nem lehet eldönteni, hogy mit érdemes venni, hanem legalabb egy hétig együtt kell élni vele. A csajszit is ki lehet kérni együttélés próbára, vagy csak a gépet?
Tice Powerblock IIIA ármtisztító- Sony DVD-S7700- Apoge Rosetta 200 AD/DA Firewire kártyával-Accuphase T101 Tuner - Pioneer PL 707 lemezjátszó-Technics 205 MM pickup - Philips AH 572 előfok beépített MM phono előfokkal-Philips MFB545 aktív hangfal.

Avatar
contaxg
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2047
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 19:19
Értékelés: 204

Penna-hírek

Hozzászólás Szerző: contaxg »


n-Vi
Ugye nincs még nyomdában az anyag?
(van benne pár hiba)

hARMoNIkUStoRzitÁs.bLog
 
fül-, és fejhallgató blog

Vendég

Penna-hírek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


n-Vi


Vendég

Penna-hírek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


NAIM CD5X teszt a TNT honlapján
 

 
Conclusion
 
I'm extremely impressed with this player. It has surprised me. The more I listened to it the more I liked it. It’s the most ‘un-digital’ player I’ve ever had in my system, and the one with the most rhythm and drive at the same time. It is a very even-handed source, without any obvious flaws that can play any type of music in an utterly convincing way.

Vendég

Penna-hírek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A vadiúj ProAc Response D Two


Vendég

Penna-hírek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az egyszerű és nagyszerű Michell TecnoDec


Vendég

Penna-hírek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A 25 éves Michell évfordulóra kiadott új Gyro25. Még nincs ára, de nemsokára lesz.


Vendég

Penna-hírek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


a gyári szám:


Vendég

Penna-hírek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szintén a londoni kiállítás:
 
Az 1-es gyári számú Michell GyroDec kb 25 éves.


Vendég

Penna-hírek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az egyik Naim demó rendszer Supernaittal és Macbook Pro-val a londoni Sound and Vision kiállításról.


Vendég

Penna-hírek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Két további Naim újdonság:
 
 


 


Vendég

Penna-hírek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Itthon már járódik a Naim Supernait erősítője. Digitális meg analóg bemenetről is, hiszen van beépített DAC-ja és 5 digitális bemenete, a Naim termékek között először. 85 W teljesítmény csatornánként 8 ohmon, RCA és DIN be - és kimenetek, sub csatlakozás, fejhallgató erősítő beépítve, akár két külső táppal is tovább fejleszthető.
 

 

 
 
Sok mindent meg lehet tudni az újdonságról az alábbi két tesztből is:
 
Hi Choice- 2007 junius
 
Hifi News 1. oldal (pdf)
Hifi News 2. oldal (pdf)
HiFi News 3. oldal (pdf)

Vendég

Penna-hírek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Két éve tartó folyamat végén megkaptuk a formatervezési mintaoltalmat a Shakti Hallograph-ra a Magyar Szabadalmi Hivataltól. 2010. augusztus 29-ig tart és összesen 25 évvel hosszabbítható meg.
A termék hivatalos megnevezése: térharmonizátor: akusztikai hatás javító eszköz
Bejegyzés száma: L/0715519
 


Vendég

Penna-hírek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Itt fogjuk megjeleníteni a Penna érdekeltéségbe tartozó gyártók újdonságairól, eredményeiről szóló információkat.

Lezárt

Vissza: “Penna Poor Kft”