Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Altmann, nem csak öregeknek

Moderátor: Penna-Poor

Vendég

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Aki hallgatta már ezeket a csodákat, nem kételkedik a részletek fontosságában. A többiek csak okoskodnak.

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: tsc »


Semmi voodoo nincs benne, egyik ismerősöm épített falapra cd transzportot és az Altmanntól kapott falappal teljesen másképp szólt, mint a hazai lucfenyő lappal.
De az cd transzport...
 
Egyébként meg valami baj van a világgal, hogy már ez is ilyen lényeges elem lett.

Vendég

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szóval szerintem nem igénytelen a megjelenés, csak más mint ami megszokott.
Ezzel nem értek egyet. Meg azt is eröltetett magyarázatnak tartom, hogy fontos szerkezeti elem a deszkára csavarozás és aztán persze jön a varázslakk.

pedig de.
 
Semmi voodoo nincs benne, egyik ismerősöm épített falapra cd transzportot és az Altmanntól kapott falappal teljesen másképp szólt, mint a hazai lucfenyő lappal.

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Szóval szerintem nem igénytelen a megjelenés, csak más mint ami megszokott.
Ezzel nem értek egyet. Meg azt is eröltetett magyarázatnak tartom, hogy fontos szerkezeti elem a deszkára csavarozás és aztán persze jön a varázslakk.

akkor más fogalmaink vannak az igényességről. Szerintem igénytelen, ha egy készülék kivitelezése nem megfelelő minőségben történik (sorjás élek, potatlan összeszerelés....) ízléstelen a színvilága (össze nem illő színek), csicsás túldíszítettség, művi elemek (gondolok itt például a fának látszó fóliára, vagy a fémnek látszó ezüst műanyagra). Nálam ezek az esztétikai igénytelenség jelei.
Ettől valami vagy tetszik, vagy nem, akkoris ha éppen igényes.
Az alkatrészek külső elhelyezését én akkor tartanám igénytelennek, ha öncélu volna és/vagy a megfelelő használatot zavarná. Pl. egy hálózatról üzemelő erősítőt, ami akár agyonüthet valakit megfelelő szigeteléssel kell ellátni, de ezt nem.
A varázslakk és a fa nem biztos, hogy parasztvakítás, megvan ennek a fizikája (dielektromos jellemzők). Hasonlót tapasztalsz akkoris, amikor két azonos vezetőanyagú kábel más anyagú szigeteléssel másképpen szól!
gordon314.fw.hu

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Szóval szerintem nem igénytelen a megjelenés, csak más mint ami megszokott.
Ezzel nem értek egyet. Meg azt is eröltetett magyarázatnak tartom, hogy fontos szerkezeti elem a deszkára csavarozás és aztán persze jön a varázslakk.

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Én meg rajtatok. Gordon, nekem pl. egyértelmű volt, hogy nem _egy_ akksit használ Ördög Úr 20 éve, hanem 20 éve ilyen felépítésű akksikkal (is) dolgozik. Ehun vane: 
Én 20! éwe haxnálok ilyen aksikat, igaz, h nem hifihez, de koxönik, semmi bajuk
 
Én 12! éve használok cd olvasót számítógépben, és köszönik, semmi bajuk... és meg ne kérdezd, hogy ugyanazt-e...

Off
Ismerve Bigi hozzászólásaiban előforduló barokkos tulzásokat, számomra azért nem volt egyértelmű.
Látszik hogy a srácnak vannak szövegértelmezési problémái. Pl. nála a "fröcsög mint egy allulművelt" azt jelenti, hogy leallulműveltezték. Persze nem kell minden félreértelmezést kijavítani!
 
Kicsit értelmezzük a mondatot:"Én 20! éwe haxnálok ilyen aksikat, igaz, h nem hifihez, de koxönik, semmi bajuk"
Ha ugye köszönik semmi bajuk, akkor ugye jól vannak, működőképesek. Ha azt írta volna, hogy 20 éve használok és azokból az 5 éve használtak még működnek, akkor a kijelentés korrekt lenne, csak nem lenne olyan Bigisen "realista".
 
A dolog iróniáját meg talán mégkevesebben értik. Vagyis azt, hogy attól, hogy valaki 20 éve használ egy adott típusu akkumulátort az még nem jelenti, hogy ért is hozzá. Mert hát 20 év alatt valaki tönkrevághatott 100 darabot, míg egy hozzáértő lehet csak 4-et használt el. És kicsit úgy tűnik a dolog mintha a 100-at tönkrevágó odakurjanta a 4-et szakszerűen használónak, hogy "nehogy má te beszélj, amikor nekem 25-ször akkora a tapasztalatom!"
 
Persze ahhoz, hogy valaki értse mindezt belátom ismerni kell Bigi stílusát is!
gordon314.fw.hu

Vendég

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

 
Spirálcellásbol kétféle wan, és nem árt odafigyelni, h melliket wexi meg az ember.
 
Tehát wan a sárga és a piros.

Spirálcellás akku rengeteg van, de az Optimákat valóban így lehet megkülönböztetni. A többi stimmel.

Azt azért érdemes megjegyezni, hogy habár magyarázni nem tudom, de egyértelműen más a hangja az Optima 44 és 50Ah és a Exide Maxxim 52Ah akkukkal a rendszernek, tessék észrevenni, hogy szándékosan nem azt írtam, hogy az akkunak van saját hangja. A DAC-nál ezt annyira nem hallani önmagában, de ha a DAC és az erősítő egy akkuról megy akkor már igen. Az Optimák hangja finomabb, jobb felbontású, gyors és nagyon kerek, az Exide pedig ütősebb és több energiát mozgat, de valamivel durvább, mint az Optima. Nem mindegy az sem, hogy mire rakjuk az akkut, nálam az is Mana asztalon van és nagyon érezni a változást. Talán a Sztereo következő számában lesz róla cikk meg fotók is.

Avatar
n.drews
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2004.08.04., szer. 21:13
Értékelés: 0

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: n.drews »


Mivel is bizonyítottam? Hogy észrevettem, hogy azt a baromságot írtad, hogy 20 éve használod az akkumulátort?
Bigi hagyd abba, mert már könnyesre röhögtem magam rajtad!

Én meg rajtatok. Gordon, nekem pl. egyértelmű volt, hogy nem _egy_ akksit használ Ördög Úr 20 éve, hanem 20 éve ilyen felépítésű akksikkal (is) dolgozik. Ehun vane:
 
Én 20! éwe haxnálok ilyen aksikat, igaz, h nem hifihez, de koxönik, semmi bajuk
 
Én 12! éve használok cd olvasót számítógépben, és köszönik, semmi bajuk... és meg ne kérdezd, hogy ugyanazt-e...

Vendég

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Tudom csúnya dolog lesz de tulajdonképpen mennyiből is jön ki egy teljes Altmann rendszer?Ugye 220eFt a dac (a kisebbik ha jól néztem) és szintén 220EFt az erősítő.
Meg kellenek aksik.Nem tudom az mennyiből van meg csak tippelek 5eFt.
+kábelek+hangsugárzó
Akkor mondjuk egy millió?Ezt leszurkolja az ember és hazaviszi.Biztos hogy nagyon szuper és jó csakhát hogy is fog kinézni a zenehallgató szoba vagy ne adj isten nappali?2 kicsi falapra szerelt valami meg aksik??
Ne haragudjatok de nem igazán értem hogy ha valaki igényes a zenében,zenehallgatásban az hogy lehet igénytelen más téren?
Ez persze szigorúan az én véleményem és meg lehet győzni az ellenkezőjéről például egy fotóval egy szépen igényesen kialakított Altmann rendszerről...

Számoljunk. Meglévő CD játszó a forrás és átlag 25m2 közepesen bútorozott szoba az install helye.
 
Altmann Attraction DAC alap: 220.000.- Ft
digitális interconnect, Oyaide SL75R 1.0m: 20.000.- Ft
Altmann BYOB erősítő: 220.000.- Ft
Akku, 44 Ah Optima, töltő: 60.000.- Ft
interconnect Audience Conductor 1.0m: 55.000.- Ft
Hangfal kábel Audience Conductor 2.0m, bi-wire: 125.000.- Ft
Hangfal ProAc Studio 130 álló doboz: 445.000.- Ft
Készülék asztal: 50.000.- Ft
Összesen: 1.195.000.- Ft ( valami kedvezmény lehetséges természetesen )
 
Azt hiszem ezen a rendszeren az idők végezetéig el lehet hallgatni sokféle zenét, nagyobb hiányérzet vagy komolyabb zavarótényező nélkül, a családi béke megőrzése mellett.
 
Ha valakinek nagyobb a szobája akkor érdemes a ProAc Studio 140-et figyelembe venni, ez kb 120e forinttal drágább. Ha meg valami igazán ütőset akar akkor egy Zu Tone vagy egy Druid vehető számításba. A Zu Druiddal összeállított fenti rendszer meghallgatható a bemutatóteremben egy Audio Refinement CD játszóról. Ha valaki több forrást akarna egyszerre csatlakoztatni, arra is van megoldás, elkezdtük importálni a Promitheus Audio passziv trafós előfokait, amik jól illeszkednek mind műszaki, mind hangi értelemben az Altmannok közé. Ennek az induló ára olyan 130e ft körül lesz.
 
Izlések nyilvánvalóan különböznek, maradjunk annyiban. Az teljesen tolerálható álláspont, ha valaki nem akar akkut látni a lakásban. Mindenestre a hifi kiállításon így nézett ki a cucc, a háttérben látható egy fadoboz, amiben az akku volt, igaz itt nem Altmann volt az erősítő:


Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Bigi megint hülyeséget írtál le, csak nem vagy hajlandó beismerni. Én nem foglaltam állást abban, hogy hogy jobb akut tölteni.
És amúgy miböl gondolod, hogy én mihez értek és mihez nem?
Csak fröcsögsz mint egy allulművelt

Xerintem alulmüwelt az az, ki ezt frecsegwe másokat osztályoz.
Az, h te mihez értesz, az nem én feladatom felmérni.
Az, h ezekhez az aksikhoz nem, azt már bizonyitottad.

Mivel is bizonyítottam? Hogy észrevettem, hogy azt a baromságot írtad, hogy 20 éve használod az akkumulátort?
Bigi hagyd abba, mert már könnyesre röhögtem magam rajtad!
gordon314.fw.hu

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: tsc »


Én bírom az ilyeneket...
 
Igénytelen vagyok?

Nem hiszem. Egyébként is csak arról van szó, hogy aki együtt él vele, az legyen boldog a kinézetével, semmi más nem számít.

Vendég

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Bigi megint hülyeséget írtál le, csak nem vagy hajlandó beismerni. Én nem foglaltam állást abban, hogy hogy jobb akut tölteni.
És amúgy miböl gondolod, hogy én mihez értek és mihez nem?
Csak fröcsögsz mint egy allulművelt

Xerintem alulmüwelt az az, ki ezt frecsegwe másokat osztályoz.
Az, h te mihez értesz, az nem én feladatom felmérni.
Az, h ezekhez az aksikhoz nem, azt már bizonyitottad.

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


...Megint olyanban kötözköcc, amit még nem is láttál, wixont owastad pennátol, h procis töltö köll neki, miko pennának is én jawallottam ezen aksik haxnálatát! Keress utána, ha nem hixed.

Bigi megint hülyeséget írtál le, csak nem vagy hajlandó beismerni. Én nem foglaltam állást abban, hogy hogy jobb akut tölteni.
És amúgy miböl gondolod, hogy én mihez értek és mihez nem?
Csak fröcsögsz mint egy allulművelt
gordon314.fw.hu

Vendég

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


 
Szóval lehet, hogy nálad elmentek 5-6 évig procis töltő nélkül, de az is lehet, hogy azzal meg 7-8 évig is elmentek volna.

Lehet. Csakhogy az aksi gyárto cég extrém körülmények közt walo haxnálatnál max két éwet garantál. Garit a kezdetekbe nem adtak rá semmit!!!
Ma már kötelezö adni 1éwet, de ez is olyan, ha nem haxnálod tönkremén.
Mápedig -10 fok alatti napok xáma éwes szinten elég kewés wan. Oxt mindig csak ilyen napokon wolt szükség ezekre az aksikra. Különben a sajátjukkal is el tudtak indulni. Ezé azt wolt, h egy egéx éwet henyéltek a féxerben, oszt amiko köllött az erejük, akko be a werda hátuljába mind, azt ki a puxtába beinditani a gépeket.
Azt haza, töltöre akasztani öket, h másnap, wagy egy ujabb éw mulwa tökösen müxödjenek.
Megnézném azt a normál aksit, amellik fél éw mulwa még akármilyen töltéssel rendelkezik, nem hogy inditoárammal...
 
Megint olyanban kötözköcc, amit még nem is láttál, wixont owastad pennátol, h procis töltö köll neki, miko pennának is én jawallottam ezen aksik haxnálatát! Keress utána, ha nem hixed.

Avatar
Sentinel
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2006.06.03., szomb. 08:59
Értékelés: 2

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: Sentinel »


fog kinézni a zenehallgató szoba vagy ne adj isten nappali?2 kicsi falapra szerelt valami meg aksik??Ne haragudjatok de nem igazán értem hogy ha valaki igényes a zenében,zenehallgatásban az hogy lehet igénytelen más téren?


Én bírom az ilyeneket...
 
Igénytelen vagyok?
CD: Musical Fidelity A3; Erősítő: Jadis DA30; Hangfal: Jadis Orchestra; Hálózati kábel: Nordost Vishnu, vdH Mainstream; IC: vdH M.C. Silver IT 65 G; Hangfalkábel: vdH Inspiration; DVD: Cambridge Audio DV-57;Hangszer: Trevor J. James Privilege fuvola:)

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Valami különleges kisugárzásod lehet Bigi, ha 20 éves aksik működnek még nálad. 

Nem azt mondtam, h 20 éwe folyamatosan ugyanazok, hanem azt, h már 20 éwwel a mai nap elött is haxnáltam ilyen aksikat motorinditásokhoz.
Tod kinn a pusztában marha nehéz behuzgálni a lánctalpas dozereket -20fokban, ráadásul ezek a japcik olyan trehány munkát wégeztek a komatsukon, h kihagyták mindböl az izzitogyertyákat, azt ezeket a soxor 12000cm3-is monstrumokat is be kö walahogy inditani...
Egy ilyen spirálcellás aksi álltalában 3 munkagépet tudott beinditani ilyen körülmények közt és cirka 5-6 éwig birták, ha nem meritettük le öket tulságosan.
Wan még walami kifogásod?

Bigi csak kötekedek
 
Amúgy ezt írtad: "Én 20! éwe haxnálok ilyen aksikat, igaz, h nem hifihez, de koxönik, semmi bajuk!"
 
Ez azt jelenti, hogy 20 éve semmi bajuk. Az lehet, hogy te másképpen értetted, de az már nem annak a hibája, aki olvassa.
 
Amúgy elég érdekes arra hivatkozni, hogy 20 éve használsz ilyeneket, mert ugye 20 év alatt el lehet használni 4 és el lehet használni 40 akkumulátort is. És hát ugye itt az ért jobban a dologhoz (vagy csak szerencsés) aki kevesebbet használ el.
 
Szóval lehet, hogy nálad elmentek 5-6 évig procis töltő nélkül, de az is lehet, hogy azzal meg 7-8 évig is elmentek volna.
gordon314.fw.hu

Vendég

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Spirálcellás akku rengeteg van, de az Optimákat valóban így lehet megkülönböztetni. A többi stimmel.

Yess. Optimákrol bexéltem.
Igazad wan.

Vendég

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Valami különleges kisugárzásod lehet Bigi, ha 20 éves aksik működnek még nálad.

Nem azt mondtam, h 20 éwe folyamatosan ugyanazok, hanem azt, h már 20 éwwel a mai nap elött is haxnáltam ilyen aksikat motorinditásokhoz.
Tod kinn a pusztában marha nehéz behuzgálni a lánctalpas dozereket -20fokban, ráadásul ezek a japcik olyan trehány munkát wégeztek a komatsukon, h kihagyták mindböl az izzitogyertyákat, azt ezeket a soxor 12000cm3-is monstrumokat is be kö walahogy inditani...
Egy ilyen spirálcellás aksi álltalában 3 munkagépet tudott beinditani ilyen körülmények közt és cirka 5-6 éwig birták, ha nem meritettük le öket tulságosan.
Wan még walami kifogásod?

Avatar
contaxg
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2047
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 19:19
Értékelés: 204

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: contaxg »


... Én 20! éwe haxnálok ilyen aksikat, igaz, h nem hifihez, de koxönik, semmi bajuk!
...

Valami különleges kisugárzásod lehet Bigi, ha 20 éves aksik működnek még nálad.

Szia,
Szerintem félreértetted.
20 éve használ ilyen aksikat nem procis töltővel.
Ez nem egyenértékű azzal, hogy 20 éves aksikat használ...

hARMoNIkUStoRzitÁs.bLog
 
fül-, és fejhallgató blog

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


... Én 20! éwe haxnálok ilyen aksikat, igaz, h nem hifihez, de koxönik, semmi bajuk!
...

Valami különleges kisugárzásod lehet Bigi, ha 20 éves aksik működnek még nálad.
gordon314.fw.hu

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


...Ne haragudjatok de nem igazán értem hogy ha valaki igényes a zenében,zenehallgatásban az hogy lehet igénytelen más téren?
....

Ezt a véleményt én is osztom általában. Az Altman cuccokat viszont megnézve képről szvsz nem illik ide ez a vélemény.
A képeket nézegetve szerintem lehet mondani, hogy szokatlan, egyedi, de hogy igénytelen lenne a megjelenésre azt nem.
Attol, hogy valami nincs dibizba zárva még nem feltétlenül csúnya. Gondoljunk csak a csöves erősítőkre, ahol még kifejezetten elegáns dolog is a világító csöveket nézegetni.
Az akut meg jól el lehet rejteni és legalább nem kell alkarnyi vastag tápkábeleket sem kerülgetni.
 
Szóval szerintem nem igénytelen a megjelenés, csak más mint ami megszokott.
gordon314.fw.hu

Vendég

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Akku inkább 50, mert hogy szobába csak spirálcellásat illik venni. Azokhoz pedig processzoros töltő kell, ami szintén nem a legolcsóbb. Amúgy az akkut be lehet dobozba rakni, s máris nem ronda.

Ki wolt az a barom, aki procis töltöt jawallott? :kiraly:
Én 20! éwe haxnálok ilyen aksikat, igaz, h nem hifihez, de koxönik, semmi bajuk!
Pedig normál töltöm wan.
Spirálcellásbol kétféle wan, és nem árt odafigyelni, h melliket wexi meg az ember.
De asszem ezt te tudod is.
Mondjuk a többiek nem biztos.
Tehát wan a sárga és a piros. Ez utobbi az erösebb indito áramu, de a sérülékenyebb is. Ezt ha 3x lemeriti az ember 12V néwleges alá, akkor annyi neki és nyugodtan ki is lehet eztán dobni.
Na most hifizésnél nem sok müxert néz az ember a töltöttségi állapotrol.
Ezé én a gyengébb inditoáramu sárgát ajánlom megwételre, mert ugysem kö elinditani semmit a lakásban, wixont többxázxor is lemerithetö, minden különösebb baj nélkül.

Avatar
merida
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1344
Csatlakozott: 2005.07.24., vas. 13:50
Értékelés: 129

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: merida »


Tudom csúnya dolog lesz de tulajdonképpen mennyiből is jön ki egy teljes Altmann rendszer?Ugye 220eFt a dac (a kisebbik ha jól néztem) és szintén 220EFt az erősítő.
Meg kellenek aksik.Nem tudom az mennyiből van meg csak tippelek 5eFt.
+kábelek+hangsugárzó
Akkor mondjuk egy millió?Ezt leszurkolja az ember és hazaviszi.Biztos hogy nagyon szuper és jó csakhát hogy is fog kinézni a zenehallgató szoba vagy ne adj isten nappali?2 kicsi falapra szerelt valami meg aksik??
Ne haragudjatok de nem igazán értem hogy ha valaki igényes a zenében,zenehallgatásban az hogy lehet igénytelen más téren?
Ez persze szigorúan az én véleményem és meg lehet győzni az ellenkezőjéről például egy fotóval egy szépen igényesen kialakított Altmann rendszerről...

Nem sok fotót fogunk látni.
Szerintem.

Avatar
Joc
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2005.06.25., szomb. 08:09
Értékelés: 7

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: Joc »


Meg kellenek aksik.Nem tudom az mennyiből van meg csak tippelek 5eFt.
+kábelek+hangsugárzó

Akku inkább 50, mert hogy szobába csak spirálcellásat illik venni. Azokhoz pedig processzoros töltő kell, ami szintén nem a legolcsóbb. Amúgy az akkut be lehet dobozba rakni, s máris nem ronda.

Vendég

Altmann, nem csak öregeknek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Tudom csúnya dolog lesz de tulajdonképpen mennyiből is jön ki egy teljes Altmann rendszer?
Ugye 220eFt a dac (a kisebbik ha jól néztem) és szintén 220EFt az erősítő.
Meg kellenek aksik.Nem tudom az mennyiből van meg csak tippelek 5eFt.
+kábelek+hangsugárzó
Akkor mondjuk egy millió?Ezt leszurkolja az ember és hazaviszi.Biztos hogy nagyon szuper és jó csakhát hogy is fog kinézni a zenehallgató szoba vagy ne adj isten nappali?2 kicsi falapra szerelt valami meg aksik??
Ne haragudjatok de nem igazán értem hogy ha valaki igényes a zenében,zenehallgatásban az hogy lehet igénytelen más téren?
Ez persze szigorúan az én véleményem és meg lehet győzni az ellenkezőjéről például egy fotóval egy szépen igényesen kialakított Altmann rendszerről...

Lezárt

Vissza: “Penna Poor Kft”