Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Stúdió Hangsugárzók

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: AVX »



jesszus, ez valami szégyen.
érdemes megnézni a belső kábeleket is. valószínű fali vezetéket használtak alapanyagként.


 
Szerinted miért szedegettem szét régebben pár dobozt?Pont ezért.
Még az is lehet,hogy tényleg jó a hangja.Tominak jó füle van,de a belseje alapján biztosan nem venném meg.

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: earforce »



A bassreflex csöve egy porszívó gégecsőhöz hasonlító valami, madzaggal átkötve, ami 70Hz környékén szabályosan zizeg (képet rakok be)


 
jesszus, ez valami szégyen.
érdemes megnézni a belső kábeleket is. valószínű fali vezetéket használtak alapanyagként.
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: AVX »



Volt ilyen hangfalam, én annyira nem ajánlom
Kifutó ára németeknél 700Eu/ pár volt, nem véletlen
Nagyon gagyi kínai gyártású hangfal, az egyik hangfalamban pl. a graetz híd egyszerűen elégett
A bassreflex csöve egy porszívó gégecsőhöz hasonlító valami, madzaggal átkötve, ami 70Hz környékén szabályosan zizeg (képet rakok be)
Az itthoni forgalmazót kérdeztem e felől és közölték hogy tudnak róla, de a gyártó már csak az új hangfalával az Opallal foglalkozik, javítani nem lehet
120-140eFt-ért e hibáktól eltekintve egy egész jó hangú monitort kapunk, bár a sztereo képe szerintem siralmas
 
 


 
Ez tényleg nagyon siralmasan néz ki.

Avatar
flexxx
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.10.15., szomb. 18:30
Értékelés: 34

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: flexxx »


Volt ilyen hangfalam, én annyira nem ajánlom
Kifutó ára németeknél 700Eu/ pár volt, nem véletlen
Nagyon gagyi kínai gyártású hangfal, az egyik hangfalamban pl. a graetz híd egyszerűen elégett
A bassreflex csöve egy porszívó gégecsőhöz hasonlító valami, madzaggal átkötve, ami 70Hz környékén szabályosan zizeg (képet rakok be)
Az itthoni forgalmazót kérdeztem e felől és közölték hogy tudnak róla, de a gyártó már csak az új hangfalával az Opallal foglalkozik, javítani nem lehet
120-140eFt-ért e hibáktól eltekintve egy egész jó hangú monitort kapunk, bár a sztereo képe szerintem siralmas
 

Most jutott eszembe a napokban, hogy van egy nagyon jó kis stúdió monitor 100 e Ft-os határhoz nagyon közel:
 
Event ASP-8
 
Hallgattam, nagyon tisztességes, budget kategóriában szerintem a lehető legjobb kompromisszum. Új ára 1700 Euro körül volt, mostanában le lehet vadászni 120-160 e Ft környékén. Erre nyugodt szívvel rá lehet startolni. Én is gondolkodom egy ilyenen.


 
 


Avatar
Tomi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 06:18
Értékelés: 90

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Tomi »



Ja.
A legkisebb Genelec kerül ennyibe,de darabja.


 
 
Most jutott eszembe a napokban, hogy van egy nagyon jó kis stúdió monitor 100 e Ft-os határhoz nagyon közel:
 
Event ASP-8
 
Hallgattam, nagyon tisztességes, budget kategóriában szerintem a lehető legjobb kompromisszum. Új ára 1700 Euro körül volt, mostanában le lehet vadászni 120-160 e Ft környékén. Erre nyugodt szívvel rá lehet startolni. Én is gondolkodom egy ilyenen.
potatomelon.wordpress.com

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: AVX »



100e Ft a stúdiomonitoroknál a legalsóbb kategória.


 
Ja.
A legkisebb Genelec kerül ennyibe,de darabja.

Vendég

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ez az a modell, amely a híres Valencia utódja lett, és ez az a modell amelynek a koncepciója mentén a JBL megalkotta a 4430-as modell családot…és tkp. a JBL 4430 updated kiadása már Earl Geddes Summa nevű hangsugárzója. Ezek mind legendás hangsugárzók, és talán a Model 19 volt az Altec zászlóshajója. Szerintem szerencsével és jó állapotban 2-400$$(!) között ritkán, de megtalálható! 
Érdemes köré rendszert építeni!
>


200 dollárért még én is vennék egyet, jó állapotban:)) Arra spekulálva, hogy elviselhetőbben szól, mint a hírhedt JBL 4430, mert azt hosszú távon, nagy hangerőn inkább tartom kínzóeszköznek (egye fene: jól szóló kínzóeszköznek), mint zenehallgatásra alkalmas hangsugárzónak. Az egyetlen JBL, amit szvsz fenntartásokkal ugyan, de hallgatni is lehet otthon, a 250Ti. Nem igazán legendás, nem stúdió, de nem is párszáz dollár a használt ára.

Online
Avatar
George
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 09:48
Értékelés: 72

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: George »



100e Ft a stúdiomonitoroknál a legalsóbb kategória. Bizonyos műfajokban (de inkább nevezzük hozzáállásnak) valóban minden módosítható utólag, de az emberi oldalt nem tudják a gépek pótolni. Másrészt sokkal kisebb munkával jár eleve jól felvenni valamit, mint utólag javítgatni.


 
Én úgy gondolom, mivel felvételről volt szó, és nem keverésről-masteringről, egy 100E Ft -os monitoron meg lehet hallani(tisztában vagyok hogy belépő szint) a pontatlanságokat, a pop-rock műfajok nagytöbbségénél megtörténik az editálás fázisa , mint olyan, már amatőr szinten is, nemhogy
profi produkcióknál, nincs az a rock dobos aki után ne kellene ( ha nagyon keveset is) utómunkázni.
 
 
A harmadik mondatoddal egyet értek, teljesen igaz, viszont több az amatőr(feltörekvő) produkció mint profi.
Hihetetlen fel nem készültséggel érkeznek "zenészek" stúdióba, és
azt gondolják(meg tudják is) majd megoldja a hangmérnök. Mi az hogy valami
nem tökéletes,gyakran a hazai amatőr énekesek is ezt a hozzáállást tanúsítják,
majd az auto tune , meg a melodyne megoldja.
(A hamisan felénekelt sorok, maguktól kitisztulnak )
Stereo: Macbook pro - Apogee one - eSL dac -eSL amplifier - Spendor S8 speakers - Fostex pm 0.4
Home Cinema: Yamaha Rxv - 1800 - Coincident cable
 
 http://facebook.com/fourjam

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



Mire gondolsz pontosan(ma már szinte minden szerkeszthető)?
Azért egy 100 ezres stúdiómonitorral már majd minden hallható, plusz a füles, több visszahallgatási pont használata is javasolt szvsz.
Az is kérdéses mivel dolgoznak a srácok, midiben vagy audióban történik a felvétel, alapokról vagy vonalból,( és még megannyi kérdés)?


 
100e Ft a stúdiomonitoroknál a legalsóbb kategória. Bizonyos műfajokban (de inkább nevezzük hozzáállásnak) valóban minden módosítható utólag, de az emberi oldalt nem tudják a gépek pótolni. Másrészt sokkal kisebb munkával jár eleve jól felvenni valamit, mint utólag javítgatni.

Online
Avatar
George
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 09:48
Értékelés: 72

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: George »



Nem feltétlenül jó ötlet, mivel ha a felvételnél nem vesznek észre néhány problémát, azt később nehéz orvosolni.


 
Mire gondolsz pontosan(ma már szinte minden szerkeszthető)?
Azért egy 100 ezres stúdiómonitorral már majd minden hallható, plusz a füles, több visszahallgatási pont használata is javasolt szvsz.
Az is kérdéses mivel dolgoznak a srácok, midiben vagy audióban történik a felvétel, alapokról vagy vonalból,( és még megannyi kérdés)?
Stereo: Macbook pro - Apogee one - eSL dac -eSL amplifier - Spendor S8 speakers - Fostex pm 0.4
Home Cinema: Yamaha Rxv - 1800 - Coincident cable
 
 http://facebook.com/fourjam

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



Mivel a keverés és a master később történik, akkor úgymond(szerintem) a minimál lehallgatási-kontroll körülményeket kell megteremteni.


 
Nem feltétlenül jó ötlet, mivel ha a felvételnél nem vesznek észre néhány problémát, azt később nehéz orvosolni.

Online
Avatar
George
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 09:48
Értékelés: 72

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: George »



A Zaj árul KRK Systems monitorokat.
A VXT6 listaára 110, amit most a bal oldali licit oldalon szinte féláron meg lehet venni.
Én elég jókat hallottam róla.
 
http://www.zajaruhaz.hu/dj/search
termékeknél KRK kiválasz, vagy bal oldalon a licit - sajnos regisztrálni kell
 
S


 
Végighallgattam a KRK Rokit szériát, kihegyezve az RP-6 -ra egy MOTU 828 ad/da társaságában,
tökéletes választás pl az RP5 g2 - 100 ezer Ft alatt, kiegészítve egy aktív sub ládával.
Ez alatt az Alesis monitorokat is érdemes megfontolni, M 520, M1 is nagyon korrekt, használható.
 
Mivel a keverés és a master később történik, akkor úgymond(szerintem) a minimál lehallgatási-kontroll körülményeket kell megteremteni.
Stereo: Macbook pro - Apogee one - eSL dac -eSL amplifier - Spendor S8 speakers - Fostex pm 0.4
Home Cinema: Yamaha Rxv - 1800 - Coincident cable
 
 http://facebook.com/fourjam

Avatar
NJ_
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1515
Csatlakozott: 2009.09.13., vas. 20:13
Értékelés: 507

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: NJ_ »



N.J.!
Nagyon köszönöm a részletes hozzászólást!
 
A gond az anyagi korlát, melynek hiányát illetve annak mértékét az enyhíti, hogy nem végleges és minőségi keverést, hanem egy viszonylagos kontrollt szeretnének megvalósítani az alkotási folyamat közben.
 
Bár a stúdió hang"falak" topicban tettem fel a kérdést, de tulajdonképpen a házi stúdiós eszközök végére egy olyan erősítő/hangsugárzó párost keresünk, melyen tűrhetően érzékelhető egy chillout és egy drum&bass stílusú zene hangulata, összetétele, felépítése. A végleges finomítás, keverés, masterelés később egy profi(bb) stúdióban történne...
 



Akkor annyit tudnék még mondani, hogy egy Altec Model 19 hangsugárzó 416-8B/8Z alnico 15"-os wooferrel és 811B 1"-os horn-loaded compression driverrel (~99-102dB/W/m érzékenységgel, stb.), akár egy CSÖVES – és magas érzékenysége révén nem feltétlenül túlzottan nagy de minél TISZTÁBB POWERREL hajtó - OTL erősítővel, igen jó lehet…de hallottam Mcintosh MC-30 és MC-40 vintage csöves erősítőkkel is szárnyalni őket.
 
Ez az a modell, amely a híres Valencia utódja lett, és ez az a modell amelynek a koncepciója mentén a JBL megalkotta a 4430-as modell családot…és tkp. a JBL 4430 updated kiadása már Earl Geddes Summa nevű hangsugárzója. Ezek mind legendás hangsugárzók, és talán a Model 19 volt az Altec zászlóshajója. Szerintem szerencsével és jó állapotban 2-400$$(!) között ritkán, de megtalálható!
 
Érdemes köré rendszert építeni!
>


Basis, graham, ortofon, ikeda, fidelity research, koetsu, moon, klyne, lamm, m9500, levinson, CEC, lavry, weiss, sansui, nakamichi, furman, analysis plus silver

„Audio is filled with dangerous amateurs”
Tim de Paravicini & David Smith

Avatar
Z.É.T. (exAtcBp)
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2008.05.17., szomb. 12:37
Értékelés: 211

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Z.É.T. (exAtcBp) »



a passzív doboz+erősítő kombó nem elképzelhető?
100e alatt még ez egy jó kompromisszumos megoldás lehet...


 
Berci Drága!
 
"Tudtok-e ajánlani nagyobbacska - akár nagyon rossz esztétikai állapotban lévő - aktív középnagy monitort, vagy passzívat és hozzá erősítőt, mindezt úgy, hogy a ráfordítható összeg legeslegfelső határa 100 darab ezres, jobb esetben inkább 80?
 
Régi JBL passzív/aktív cuccok?"
 
Hogy a viharba ne!
 
Ez is a kérdés tárgykörébe tartozott:


E-mail: abarczalaci@gmail.comTel: +36202224151

"Bárki úgy határoz, hogy az igazság és tudás ítészeként útra kél, biztos lehet benne, hogy hajótörést szenved az istenek hahotájának elsöprő viharában."

Albert Einstein

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: earforce »



A végleges finomítás, keverés, masterelés később egy profi(bb) stúdióban történne...


 
a passzív doboz+erősítő kombó nem elképzelhető?
100e alatt még ez egy jó kompromisszumos megoldás lehet...
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
Z.É.T. (exAtcBp)
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2008.05.17., szomb. 12:37
Értékelés: 211

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Z.É.T. (exAtcBp) »



Háát, 100eFt–ért nagyon nehéz MEGFELELŐ MINŐSÉGŰ kombinációt összeállítani, ajánlani. De még a duplájáért sem!
 
Ennyire alaphangon én az aktív ’szemléletet’ is felülvizsgálnám. Ugye nem gondolja senki komolyan a legtöbb hangsugárzó gyártó ’őszinte’ igyekezetét kis kategóriákban az úgymond monitorjaikhoz OPTIMALIZÁLT teljesítmény erősítő modulok kapcsán!?
Mit optimalizálnak…? És hogyan…?

 
Elmondom: megrendelik a számukra flotta kedvezményt kínáló legolcsóbb alternatívát és BELETESZIK. Talán egy kézen megszámolható a saját erősítőt FEJLESZTŐ hangsugárzó gyártók száma, és jellemzően nem a kis kategóriára ’erősítenek’.
 
Természetesen kábelt lehet spórolni az aktívval, de én egy tradicionális erősítő gyártó (és elismert fejlesztő mérnök, lásd. pl. Mr. Bob Carver) független teljesítmény erősítőjét a legtöbb esetben többre becsülöm mint a beszerelt anyag –és költség korlátos modulokat. És (általában) jobbak is.
 
Van pár nagy(obb) teljesítményű félvezetős, pl. 650 wpc peak, sohasem melegedő erősítő a 400$-os árkategóriában ami kiszolgálná az igényeket, annak ellenére, hogy (persze) nem egészen ’kíméletlen’ erősítők egy referencia mixeléshez. Igen, a kompromisszum kényszer;
 
Carver m1.5t
(Mcintosh MC2100)
 
Középtéri monitor szempontjából ajánlható a fenti erősítőkkel jól illeszthető PMC TB2+ passzív hangsugárzó. Egy középnagy kb. 130 légköbméteres szobát véve alapul, a basszus egy 650 wpc Carver m1.5t–vel, a treble pedig egy olcsóbb 100 wpc Denon, Adcom vagy az említett Mcintosh MC2100 erősítővel BIAMPLIFIKÁLVA, a TB2+ nagyon erőteljes és jó hangot nyújt(hat).
 
Kábelezésre pl. akár a nagyon olcsó (~1500Ft/méter) Tara labs prism klara hangsugárzó kábelt és a Belden teflon 89207 IC/mic. kábelét említeném.
 
Ez így használtan és szerencsével ~350eFt-ból kihozható. De ilyen erőteljes és jó hangot KÖZÉPTÉRI monitorozásra én, EZEN ÁR ALATT, sajnos nem tudok mondani.
>


 
N.J.!
Nagyon köszönöm a részletes hozzászólást!
 
A gond az anyagi korlát, melynek hiányát illetve annak mértékét az enyhíti, hogy nem végleges és minőségi keverést, hanem egy viszonylagos kontrollt szeretnének megvalósítani az alkotási folyamat közben.
 
Bár a stúdió hang"falak" topicban tettem fel a kérdést, de tulajdonképpen a házi stúdiós eszközök végére egy olyan erősítő/hangsugárzó párost keresünk, melyen tűrhetően érzékelhető egy chillout és egy drum&bass stílusú zene hangulata, összetétele, felépítése. A végleges finomítás, keverés, masterelés később egy profi(bb) stúdióban történne...
 


E-mail: abarczalaci@gmail.comTel: +36202224151

"Bárki úgy határoz, hogy az igazság és tudás ítészeként útra kél, biztos lehet benne, hogy hajótörést szenved az istenek hahotájának elsöprő viharában."

Albert Einstein

Avatar
NJ_
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1515
Csatlakozott: 2009.09.13., vas. 20:13
Értékelés: 507

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: NJ_ »



Mission impossible?


Háát, 100eFt–ért nagyon nehéz MEGFELELŐ MINŐSÉGŰ kombinációt összeállítani, ajánlani. De még a duplájáért sem!
 
Ennyire alaphangon én az aktív ’szemléletet’ is felülvizsgálnám. Ugye nem gondolja senki komolyan a legtöbb hangsugárzó gyártó ’őszinte’ igyekezetét kis kategóriákban az úgymond monitorjaikhoz OPTIMALIZÁLT teljesítmény erősítő modulok kapcsán!?
Mit optimalizálnak…? És hogyan…?

 
Elmondom: megrendelik a számukra flotta kedvezményt kínáló legolcsóbb alternatívát és BELETESZIK. Talán egy kézen megszámolható a saját erősítőt FEJLESZTŐ hangsugárzó gyártók száma, és jellemzően nem a kis kategóriára ’erősítenek’.
 
Természetesen kábelt lehet spórolni az aktívval, de én egy tradicionális erősítő gyártó (és elismert fejlesztő mérnök, lásd. pl. Mr. Bob Carver) független teljesítmény erősítőjét a legtöbb esetben többre becsülöm mint a beszerelt anyag –és költség korlátos modulokat. És (általában) jobbak is.
 
Van pár nagy(obb) teljesítményű félvezetős, pl. 650 wpc peak, sohasem melegedő erősítő a használtan 400$-os árkategóriában ami kiszolgálná az igényeket, annak ellenére, hogy (persze) nem egészen ’kíméletlen’ erősítők egy referencia mixeléshez;
 
Carver m1.5t
(Mcintosh MC2100)
 
Középtéri monitor szempontjából ajánlható a fenti erősítőkkel jól illeszthető PMC TB2+ passzív hangsugárzó. Egy középnagy kb. 130 légköbméteres szobát véve alapul, a basszus egy 650 wpc Carver m1.5t–vel, a treble pedig egy olcsóbb(?) 100 wpc Denon, Adcom vagy az említett Mcintosh MC2100 erősítővel BIAMPLIFIKÁLVA, a TB2+ nagyon erőteljes és jó hangot nyújt.
 
Kábelezésre pl. akár a nagyon olcsó (~1500Ft/méter) Tara labs prism klara hangsugárzó kábelt és a Belden teflon 89207 IC/mic. kábelét említeném.
 
Ez így használtan és szerencsével ~350eFt-ból kihozható. De ilyen erőteljes és jó hangot KÖZÉPTÉRI monitorozásra én, EZEN ÁR ALATT, sajnos nem tudok mondani.
>
Basis, graham, ortofon, ikeda, fidelity research, koetsu, moon, klyne, lamm, m9500, levinson, CEC, lavry, weiss, sansui, nakamichi, furman, analysis plus silver

„Audio is filled with dangerous amateurs”
Tim de Paravicini & David Smith

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: earforce »



Hallottad, sz*r?
 
Elektronikus cucchoz hangosan se lenne jó szted?


lassú, elkent, brummogós mélyei vannak, mely fakó magastartománnyal párosul. a közepei emlékeim szerint viszont egészen értékelhetőek.
én max. 40-(50?)ezret adnék érte.
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
Z.É.T. (exAtcBp)
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2008.05.17., szomb. 12:37
Értékelés: 211

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Z.É.T. (exAtcBp) »

Várok további ötleteket, január közepére kellene, tehát nem annyira sürgős, kivéve, ha nagyon messziről jön és ki kell várni egy licit végét esetleg...

E-mail: abarczalaci@gmail.comTel: +36202224151

"Bárki úgy határoz, hogy az igazság és tudás ítészeként útra kél, biztos lehet benne, hogy hajótörést szenved az istenek hahotájának elsöprő viharában."

Albert Einstein

Avatar
Z.É.T. (exAtcBp)
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2008.05.17., szomb. 12:37
Értékelés: 211

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Z.É.T. (exAtcBp) »



A Zaj árul KRK Systems monitorokat.
A VXT6 listaára 110, amit most a bal oldali licit oldalon szinte féláron meg lehet venni.
Én elég jókat hallottam róla.
 
http://www.zajaruhaz.hu/dj/search
termékeknél KRK kiválasz, vagy bal oldalon a licit - sajnos regisztrálni kell
 
S


 
Köszi, de ennek kevés lenne az alja sztem.

E-mail: abarczalaci@gmail.comTel: +36202224151

"Bárki úgy határoz, hogy az igazság és tudás ítészeként útra kél, biztos lehet benne, hogy hajótörést szenved az istenek hahotájának elsöprő viharában."

Albert Einstein

Avatar
Z.É.T. (exAtcBp)
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2008.05.17., szomb. 12:37
Értékelés: 211

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Z.É.T. (exAtcBp) »



szerintem ennek a hangja 30Ft-ot ér.


 
 
Hallottad, sz*r?
 
Elektronikus cucchoz hangosan se lenne jó szted?

E-mail: abarczalaci@gmail.comTel: +36202224151

"Bárki úgy határoz, hogy az igazság és tudás ítészeként útra kél, biztos lehet benne, hogy hajótörést szenved az istenek hahotájának elsöprő viharában."

Albert Einstein

Avatar
Z.É.T. (exAtcBp)
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2008.05.17., szomb. 12:37
Értékelés: 211

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Z.É.T. (exAtcBp) »



Laci! Nehezet kérsz ezen az áron. Nem szívesen ajánlom, de ennyiért nincs jobb. Meg kell hallgatni, mert egyébként használható is lehet.
 
M-audio BX8A.
 

 
 
Tegnap adtak fel egyet az expresszen. Itt a hirdetés. 80 ezerért szerintem nem olyan rossz. És budapesti.
http://www.expressz....detes-23994119/
 
A másik megoldás: 2 db GENELEC 1029 és később egy szub hozzá!
 
Más ötletem nincs.


 
Köszi, továbbítom, de szerintem az aktuális kínálatot nagyjából ismeri, ezért is keresne inkább valami régebbi jobbat...
 


E-mail: abarczalaci@gmail.comTel: +36202224151

"Bárki úgy határoz, hogy az igazság és tudás ítészeként útra kél, biztos lehet benne, hogy hajótörést szenved az istenek hahotájának elsöprő viharában."

Albert Einstein

Avatar
Z.É.T. (exAtcBp)
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2008.05.17., szomb. 12:37
Értékelés: 211

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Z.É.T. (exAtcBp) »



http://sound.atctrad...emart&Itemid=53
én ebben tudnék segíteni.


 
Köszi, de ez inkább hangosítós cucc.

E-mail: abarczalaci@gmail.comTel: +36202224151

"Bárki úgy határoz, hogy az igazság és tudás ítészeként útra kél, biztos lehet benne, hogy hajótörést szenved az istenek hahotájának elsöprő viharában."

Albert Einstein

Sonny

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Sonny »


A Zaj árul KRK Systems monitorokat.
A VXT6 listaára 110, amit most a bal oldali licit oldalon szinte féláron meg lehet venni.
Én elég jókat hallottam róla.
 
http://www.zajaruhaz.hu/dj/search
termékeknél KRK kiválasz, vagy bal oldalon a licit - sajnos regisztrálni kell
 
S

Avatar
kalmi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3573
Csatlakozott: 2007.08.22., szer. 17:33
Értékelés: 850

Stúdió Hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: kalmi »



szerintem ennek a hangja 30Ft-ot ér.


 
Dolgoztam anno ilyenen is pár hónapot. Azért 30 forintnál többet ér.
 
 
 

Válasz küldése

Vissza: “Pro Audio”