Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kedvenc zenei felvételeim

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


per pillanat nekem o a kedvenc: Ministry of Sound - The ChillOut Session: Ibiza Sunset 2003 DVD
 

o v e r p o w e r e d

Avatar
Ratman
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:15
Értékelés: 1

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Ratman »


A MediMarktban lehet kapni 3 fajta sorozatban is nagyon olcsón (990 Ft. !!!) jazz lemezeket. Nem tudom a sorozat címét, de jellegzetes egyenborítója van mindegyiknek, az egyik fehér, a másik kék, a harmadik meg fekete/ezüst. Aki szereti a régi jazzt, és szereti este egy whisky mellett úgy hallgatni a zenét hogy érezze a régi klubok hangulatát, azoknak nagyon tudom ajánlani.
 
Ilyen nevek közül lehet válogatni: Charlie Parker, Art Tatum, Ben Webster, Chet Baker, stb. stb.

Avatar
Metheny
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:55
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Metheny »


Ja es Steppenwolf is nagy kedvenc, kar hogy olyan regiek, es nem igazan jok a felvetelei. Vagy csak en nem talalkoztam jobb felvetellel? Ha van nekik valamilyen "javitott" kiadas, tud arrol vki vmit?
 
thx

Metheny
 
Do You Know? I Know!
 
And I Don't Lie!
 
Copland csa-8, ProAC Tablette 2000, Pioneer dvd 350, Harmonic Technology Harmony Wave

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Attis:
nekem is megvan a Sacred Love Sting, de sajna csak high 192kbps mp3. Ezért sajnos lelövöm a "poént", mert ha meglesz a dts ill. APE, félek már nem lesz akkora élmény, mint amikor meglett 3 korábbi dts Sting. Mert akkor a Sting-et a dts miatt szerettem meg...
Ja és nem utolsósorban még megemlítem az elsők között a Sting dts-eket gyűjtöttem be, több hétig talán hónaopok... a Sherly Crow - The Globe Session dts es 6.1 volt a gépen, le nem töröltem és mikor átvittem haverhoz ahol van optikai csatlakozás megszólalt. Felbuzdulva ezen, elkezdtem kutakodni és a neten, majd sikerül a gépen is, ezt követték a Stingek és már 20 fölött vagyok

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Attis
A DMP Digital Sound Collection dts audi cd-jét hallottad már?
 
Becses figyelmedbe ajánlom a második tracket. Ismét egy Shape Of My Heart feldolgozás, de eddig szerintem a legigényesebb. (Persze ez sem jobb, mint az eredeti )
 
Miért nem jelenik már meg a Leon a profiiiiiiiiiiiiiiiii?
gordon314.fw.hu

Avatar
Attis
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 08:57
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Attis »


Kedvenc zenei felvételeim?
 
Hmmm. Természetesen Sting összes, de a legfrissebb album a legkedvesebb, amely a Sacred Love címet viseli.
Továbbá az alábbiak munkássága:
- The Police
- Dire Straits
- Mark Knopfler
- Fourplay
- Toto
- James Taylor
- Eric Clapton
 
Valamint:
- Keb'Mo'
- Pat Metheny
- Lee Ritenour
- Larry Carlton
- Chris Botti
- Andy Summers
- Diana Krall
- The Corrs
... és még sokan mások

TV: Sony KDL-37p3020 / DVD: Dimarson DM611 / Notebook: Toshiba A100 / Genius SW-5.1 Home Theater /
CD: Pioneer PD S-702 / Sztereó hangfal: Wharfedale 425
Ajánló: Brian élete DVD - olvasói teszt; Sting: Bring On The Night DVD

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Ha gondolod atirhatom neked, ha Pesti vagy esetleg gyori vagy. Bar nem tudok tul jo minosegben irni, megis csak eredetirol irt cd lenne. 
Udv:

Köszönöm! Nagyon kedves Tőled. Lehet, hogy ha végképp nem jön össze, akkor élek a felajánlásoddal, de egyenlőre még próbálkozom.
Egyébként siófoki vagyok, úgyhogy személyesen kicsit nehézkes is lenne így megoldani.
gordon314.fw.hu

Avatar
Metheny
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:55
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Metheny »


Ha gondolod atirhatom neked, ha Pesti vagy esetleg gyori vagy. Bar nem tudok tul jo minosegben irni, megis csak eredetirol irt cd lenne.
 
Udv:

Metheny
 
Do You Know? I Know!
 
And I Don't Lie!
 
Copland csa-8, ProAC Tablette 2000, Pioneer dvd 350, Harmonic Technology Harmony Wave

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Gordon! 
Az a szam nincs rajta az emlitett fitzgerald albumon, en a kovetkezot ajanlottam:
 
Oh, Lady, Be Good! Best of the Gershwin Songbook
George Gershwin (Tribute), Ella Fitzgerald
 
Cdnow link
 
Meg van mar a pat metheny album? Most rakattantam a speaking of now albumara. Ha tudod, hallgasd meg, megeri!

Igazad lehet, ez másik album, bár a megjelölése Lady Be Good.
Ape-ban próbálom lekaparni, eddig nem sok sikerrel.
 
Pat Mentheny DVD-Audio lemez megrendelése nem jött össze. Egy barátomat kértem meg, aki Ausztriában járt, hogy nézzen utána és a FourPlaynek is. Sajonos nem volt egy sem ott ahol nézte.
A vége az lesz, hogy megrendelem őket a dvdfutárnál.
gordon314.fw.hu

Avatar
Metheny
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:55
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Metheny »


Gordon!
 
Az a szam nincs rajta az emlitett fitzgerald albumon, en a kovetkezot ajanlottam:
 
Oh, Lady, Be Good! Best of the Gershwin Songbook
George Gershwin (Tribute), Ella Fitzgerald
 
Cdnow link
 
Meg van mar a pat metheny album? Most rakattantam a speaking of now albumara. Ha tudod, hallgasd meg, megeri!

Metheny
 
Do You Know? I Know!
 
And I Don't Lie!
 
Copland csa-8, ProAC Tablette 2000, Pioneer dvd 350, Harmonic Technology Harmony Wave

Avatar
jamo
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2003.04.13., vas. 19:14
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: jamo »


A hifimet ezek dolgoztatjak, masfelol pedig kedvenc darabjaim :
 
Szamok :
 
Sade : Smooth Operator, Sting : Fragile, Diana Krall : Do it Again, Let's Fall in Love, Santana : Africa Bamba, Eagles: Hotel California(DTS CD-Hell Freezes over), Dave Grusin: Harlequin, Lee Ritenour :Night Rhythms.
 
Albumok :
 
Mike Oldfield : Voyager--HDCD--, Tres Lunas--HDCD--.
Sting : Nothing Like the Sun --DTS CD--
Sting : Brand New Day -- DTS CD--
Dave Grusin : Two for the Road --DTS CD--
Dave Grusin : West Side Story -- DTS CD--
Alan Parsons : On Air -- DTS CD--
Handel : Water Garden -- DTS CD--
Lee Ritenour : The very best of Lee Ritenour -- HDCD--
TV:Sony KV29FX66E, DVD: Sony DVP NS400D, Erősítő: Sony STR DB 1080, Front: Jamo E-550, Jamo E-4 center, Surr.:Jamo 7.4, Sub: B&w AS1, Deck: Sony TA-FE370, CD: Cambridge Audio D-500SE, Hifi hangfal: Quadral qlx 205

Avatar
21st century Digital Boy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2003.06.23., hétf. 20:07
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: 21st century Digital Boy »


Djabe világzene, egyébként magyar banda. Az Update nagyon jó, tényleg. Ezen kívül meg van még az első és a legutolsó ( helyesebben legújabb ) albumuk, ezek már nem tudtak megfogni.
 
Snétberger koncert október 23-án a Zeneakadémia Nagytermében, 19.00-kor.
Mellorn Crescendo passzív előfok, Mellorn Temptation monoblokk pár, Mellorn Goliath hangfalak, Philips CD 950, Audio Note DAC1, Nordost Solar Wind hangfal kábel + interkonnekt

Avatar
Metheny
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:55
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Metheny »

Ja es snetbergert nem csak a rajongoim figyelmebe ajanlom

Metheny
 
Do You Know? I Know!
 
And I Don't Lie!
 
Copland csa-8, ProAC Tablette 2000, Pioneer dvd 350, Harmonic Technology Harmony Wave

Avatar
Metheny
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:55
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Metheny »


Snétberger tenyleg nagyon jo, errol jut eszembe, most oktoberben ismet lesz snétberger & dés koncert a zeneakademian. Tavaly voltam, katarktikus elmeny volt.
Jacques Loussier tenyleg jo.
A Djabe milyen zenet jatszik, mert erdekelne, de valahogy meg sosem hallottam?

Metheny
 
Do You Know? I Know!
 
And I Don't Lie!
 
Copland csa-8, ProAC Tablette 2000, Pioneer dvd 350, Harmonic Technology Harmony Wave

Avatar
21st century Digital Boy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2003.06.23., hétf. 20:07
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: 21st century Digital Boy »


Morphine - Good, Cure For Pain
Ferenc Snétberger - Balance ( Metheny rajongók figyelmébe )
Jacques Loussier Trio klasszikus feldolgozásai
James Carter - Chasin' The Gypsy, The Real Qiuetstorm
Oregon - Beyond Words, Northwest Passage
Chris Isaak - Forever Blue
Djabe - Update
Ellis & Branford Marsalis - Loved Ones
Buena Vista Social Club
 
...és hogy írják valaki olyanról is, akiről még garantáltan nem hallottatok:
 
David Broza - Second Street
Mellorn Crescendo passzív előfok, Mellorn Temptation monoblokk pár, Mellorn Goliath hangfalak, Philips CD 950, Audio Note DAC1, Nordost Solar Wind hangfal kábel + interkonnekt

Avatar
Pink Panther
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2003.07.13., vas. 18:24
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Pink Panther »


[album: 
paola e chiara - television
jamiroquai - *all album*
the brand new heavies - trunk funk (the best of)
shakatak - best of
pasadenas - definitive collection
weekend players - pursuit of happiness

A Brand New Heavies nálam is a topon van.
 
Mindemellett jelzem, hogy a DVD Center Magazin témánál lincs-hangulat kezd kialakulni. Esetleg pár info-morzsa?!

PP
Víg kedély, jó egészség!

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


track:
 
astrud gilberto - mais que nada
maria creuza - mas que nada
stan getz, joao, & astrud gilberto - girl from ipanema
joao gilberto - aquarela do brasil
 
placido domingo - guantanamera
 
frank sinatra - fly me to the moon
frank sinatra - new york
frank sinatra - the best is yet to come
 
diana brown - masterplan
ellis beggs & howard - big bubble
the gap band - party train
war - low rider
 
album:
 
paola e chiara - television
 
jamiroquai - *all album*
 
the brand new heavies - trunk funk (the best of)
 
shakatak - best of
 
pasadenas - definitive collection
 
weekend players - pursuit of happiness
o v e r p o w e r e d

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


cisco-t idézve én is tennék még hozzá vmiket "Persze van rengeteg más jó zene is de nálam mostanság ezek a "legek" "
Szóval az:
Infinity (A-CD) <track 5,6,7>
Phil Collins - Greatest Hits (A-CD) <és track1, az all odds... v. mi és one more night a best>
megy szinte nap mint nap.
 
Rég(ebb)i mp3 albumok amit elővettem:
Desperado - Gyere és álmodj albuma
Crystal - Fújja el a szél. Ritkábban, de ez is megy egy párszor, a Jöjj velem c. száma a legjobban, míg a Desperado 90%-a talán nap, mint nap.
Mostanság talán ez a 4 a top.
Amiket az előbbiben írtam (hozzászólásban) az nyáron nagyon sokat ment és igényesek is. Ezek az mp3-ak is jól szólnak, nem vmi gagyi oldalról való, ahol bezsúfolják 128-ba, nem high quility-vel, hanem ez 192-es high smsweb-ről ahol a minőség is fontos, nem csak a mennyiség, ezért ne szóljátok le. Főleg jó a tartalma, arra figyelek, így a minősége elegendő arra, h lehessen élvezni és nem is unom.

Avatar
cisco
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1205
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 19:05
Értékelés: 164

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: cisco »


Nálam az abszolut kedvenc:
John Williams - Greatest Hits 1969-1999 (dupla cd)
 
The Corrs - összes (formátumtól független: dts cd, dvd-video, cd, stb)
 
És Sting - Brand New Day (dts cd)
 
Persze van rengeteg más jó zene is de nálam mostanság ezek a "legek"

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Gordon314
Nekem is megvan a Diana Krall - Love Scenes (DTS Audio) és a Sherly Crow - The Globe Session (DTS ES Audio) Nagyon ott van, de itt a lényeg, h szeresd. Ez még jól is szól!
 
derceto
A Pink Floyd - Dark Side of the Moon, nekem csak CD-n van meg, de az DTS! És nagyon jóóó. Nem csak amilyen a zene, hanem ahogy is szól!
 
 
SACD(rip), a forrás SACD, nekem 5.1es-CDn van, de nem a lényeg, h-h szól, de tök szeretem) Szóval a:
Herbie Hancock- Headhunters
 
DVD-Video:
The Corrs - Unlugged és Live In London
előbbi jobban szól, de elsőre (és persze azért utánna is), nagyon jól esett hallgani az elő hangjukat is. Nem olyan, mint egy "eredeti" felvétel, de hallottam már szánalmas élő koncertek is, ezért ez nagyon megtetszett.
 
DVD-Audio
Studio Voodoo
 
DTS:
Sade
Sting (3 is van)
Eric Clapton - 461 Ocean Boulevard
The Police - Every Breath You Take
Eagles nem jön be, de jó szól, ezért hallgatom néha-néha
 
AudioCD:
Sade - Lovers Rock
Infinity
Phil Collins - Greatest Hits
Mike Oldfield (The Millenium Bell, Tubular Bells-ek, Tr3S Lunas (2002) stb stb.)
(minden) Dire Straits eszembe is jut egy, már többen is mondták a Brother In Arms
The Very Best Of Mtv Unplugged (2002)
Enigma - Trilogy 2Cd The Cross Of Changes
Enya - Shepherd Moons és van még 1 nem ugrik be
Eric Clapton
Cafe Del Mar is jó van belőle három
Vanessa Mae
 
Soundtrack 1 van, de az el is viszi a pálmát:
Titanic DTS 5.1
 
Ezek a kedvenc minőségi zenék, van egy kiló mp3 is: rock, dance, trance végére nem olyan durva techno is szokott szólni azért nem tagadom le. Rap, végére pedig pop is, na erre azért odafigyelek, remélem értitek!
Degeczi említett Madonnat. Hát a legújabb albumát én szószerint meg utáltam! Az American Life-t. Régen sokat hallgattam, ma már ha meghallom elzárok minden olyan forrást ahonnan az jön.

Avatar
Hihi-fi
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2003.03.30., vas. 21:04
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Hihi-fi »


Pat Metheny - akár group, akár szólóban
Dead Can Dance - minden
Jean-Michael Jarre - minden
Klasszikusok - Bach, Haydn, Vivaldi

Avatar
wadkan
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 10:52
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: wadkan »



Marc Cohn (A Walking In Memphis eredeti elöadója, amit Cher, és a Scooter is feldolgozott!)
itthon többnyire nem is hallottak róla, én is messziről hoztam ezt a lemezét, az egyik kedvencem, nagyon hangulatos
 
a "földolgozások" meg szégyenletesek: Scooterre nyilván szót sem érdemes fecsérelni, de szegény Cher is roppant gyenge. Az eredetiben különösen a "Ma'm I am tonight!" rész szuper - ugyanott ő mintha csak fölolvasná a szöveget minden érzés nélkül. Tisztára mint amit Madonna művelt az American Pie-al... röhej.
Nem is tudom mi az, ami a témában valóban jónak mondható az utóbbi évtizedben, talán Annie Lenox Whiter Shade of Pale-je, az földolgozásnak nevezhető, nem egyszerűen csak "nem volt már más ötletünk, nesztek ez"

El sem hiszem, hogy rajtam kívül még valaki hallott Marc Cohnról, aki a legnagyobb kedvencem!!! Az elsö albumát én is külföldön találtam meg, itthon sehol sem találkoztam vele, úgy is mondhatnám, teljesen ismeretlen a fazon. Ha véletlenül találkozik vele valaki, hallgassa meg, stílusban kissé hasonlít Bruce Hornsby nótáira.
Előfok: Denon AVR-3801, Front végfok: Rotel RA-985 BX, Első és hátsó center végfok: Rotel RA-985 BX, Surround végfok: Rotel RA-980 BX, DVD: Denon DVD 900, CD: Rotel RCD-865 BX, VHS: Panasonic NV-HD 670, Front: JM lab Cobalt 816, Center: JM lab Chorus LCR 700, Surround: JM lab Chorus 707, Surround center: JM lab Chorus LCR 707, Sub: JM lab Chorus SW 700, TV: JVC AV32H20, kábelek: VDH CS-122 & VDH The Combination

Avatar
Degeczi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:11
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Degeczi »


Marc Cohn (A Walking In Memphis eredeti elöadója, amit Cher, és a Scooter is feldolgozott!)
itthon többnyire nem is hallottak róla, én is messziről hoztam ezt a lemezét, az egyik kedvencem, nagyon hangulatos
 
a "földolgozások" meg szégyenletesek: Scooterre nyilván szót sem érdemes fecsérelni, de szegény Cher is roppant gyenge. Az eredetiben különösen a "Ma'm I am tonight!" rész szuper - ugyanott ő mintha csak fölolvasná a szöveget minden érzés nélkül. Tisztára mint amit Madonna művelt az American Pie-al... röhej.
Nem is tudom mi az, ami a témában valóban jónak mondható az utóbbi évtizedben, talán Annie Lenox Whiter Shade of Pale-je, az földolgozásnak nevezhető, nem egyszerűen csak "nem volt már más ötletünk, nesztek ez"

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Jobban reszletezve a dolgot, elobb a hoskorszak kazettazasara ternek ki: jol szolt a Dire Straits Brothers in arms-ja, es a Making Movies eredeti verzioja - Les boys are glad to be gay... Jomagam osszegyujtottem majdnem az osszes megjelent Toy Dolls kazit is, emellett eletem elso magnos felvetel egy keso esten a Bartokrol a Sikerlemezek cdn c. musorbol volt, a Pink Floyd Saucerful of Secret-jevel... A LaserDance Changing Timeja szinten jo volt, de ott volt a Koto Masterpieces-je. Jok voltak a magyar kiadasu kazik is: Scorpions valogatas pl - Holiday es Still loving you... A hetfoi kivansagmusor csucsa pedig Udo volt az Accept-tel es a Femsziv-vel... Az Unitra lemezjatszo ura az Istvan a kiraly volt nalam, es a Jesus Christ Superstar, de sokat porogtek a meselemezek is - Bambi, Magyar nepmesek, Regelo, de Komar Laci Bacsi Tancolo fekete lakkcipoje meg ma is ut, vagy Dean Read lemeze, vagy egy Koncz Zsuzsa-verslemeze... Vasarnap delutanonkent pedig magnosblokk az orok emleku Poptarisznyaban... azutan meghallgatta az ember gyereke vegre egyben a The dark side of the moon-t es rajott, hogy tudat alatt ezen nott fel, es hgy ez a zene - is - ÖRÖK... Csak emlekezzunk a sok magyar kisfilmre ezekkel a zenekkel, vagy a Cousteau kapitany sorozatara... Jo zenezest! Fi.

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Rap, drum and bass, trance és rock rajongó létemre van jópár album amit nyugodtan merek ajánlani bárkinek.
 
Enigma összes albumja,
Mike Oldfield : Tubular Bells 2 és Tres Lunas 2002
Cafe del Mar válogatás 1-10
Oliver Shanti : The Best of Oliver Shanti
Vangelis : Oceanic

Válasz küldése

Vissza: “Zene, amit hallgatunk”