Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fórummal kapcsolatos észrevételek

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5694
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1176

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: akvapark »


 
Talán egy szavazás jól jönne, hogy az emberek mit szeretnének jobban.

Szerintem várjuk meg,hogy átálljunk.
 
Lehet szavazni,de úgy lesz ahogy én mondom.
Ez a demokrácia.
 
Az igazság az,hogy teli van már vele a hócipőm,ráadásul egy valag pénzt már belepumpáltunk,de üzleti haszna nulla.
A hifi üzlet szinte a nullával egyenlő,pedig ebből kívántuk a fórumot fenntartani.

Ez.
De szerintem z is megoldás lehet, hogy lehet választani, - l.Index - hogy növekvő vagy csökkenő.
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »


 
Talán egy szavazás jól jönne, hogy az emberek mit szeretnének jobban.

Szerintem várjuk meg,hogy átálljunk.
 
Lehet szavazni,de úgy lesz ahogy én mondom.
Ez a demokrácia.
 
Az igazság az,hogy teli van már vele a hócipőm,ráadásul egy valag pénzt már belepumpáltunk,de üzleti haszna nulla.
A hifi üzlet szinte a nullával egyenlő,pedig ebből kívántuk a fórumot fenntartani.

Avatar
batagy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2007.07.05., csüt. 22:14
Értékelés: 96

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: batagy »


2) A második amit jelezni akarok, illetve csak kérdezni, hogy esetleg nem lenne-e értelme most váltani a fórum olvasási irányát? Mert ugye az AVX "visszafelé" olvasható, az új postok fent vannak. Ezen én sokszor fennakadok, de persze megszokja az ember. Mindenesetre szerintem a normál megjelenés az hogy az új postok lent vannak, lefelé olvasunk. 


Persze az is igaz hogy az AVX-et már így szoktuk meg hogy felfelé olvassuk. Ha most lefelé lenne állítva az olvasás, akkor nyilván az lesz sokaknak egy visszatartó pont, a megszokás miatt. A kérdés az hogy melyik okoz kevesebb kárt, ha meghagyjátok így , felfelé olvasásra, vagy ha átálltok lefelé olvasásra, de akkor többen panaszkodni fognak biztosan.
 
Talán egy szavazás jól jönne, hogy az emberek mit szeretnének jobban.
Yamaha AX-497, Energy RC-10, Squeezebox Classic, Technics SL-PG 370A/490, Oppo DV-983H, Technics RS-BX404, Sony ST-SE 520, Asus O!Play Mini Plus, Panasonic TX-P42UT50E, Fapaci KEFI, QED Profile QE 5021/5026, Hama 30728 2x2.5mm2, iAudio X5L 30GB, Invotone HD2000, Panasonic SA-XR55, SMSL Sanskrit 6th

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »


Az adásvétel marad subforum, vagy ugyan úgy Fórum lesz mint itt?Erről mi a szándék?

Az külön részen lesz.
Nem lesz összekeverve a fórumüzenetekkel.

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5694
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1176

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: akvapark »


Az adásvétel marad subforum, vagy ugyan úgy Fórum lesz mint itt?
Erről mi a szándék?
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Online
Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: earforce »


2) Mindenesetre szerintem a normál megjelenés az hogy az új postok lent vannak, lefelé olvasunk.

teljesen egyetértek
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »


Még egy negyedik kérdés eszembe jutott.4) Az új forummotoron az adásvétel topikban lehet majd zárni a topikot a saját felhasználónak? Csak azért kérdem mert egy másik IBP3-as fórumon nem engedi a fórummotor.
 
Kösz

Remélem lehet majd zárni,mert ez így eléggé kényelmes.
Az átállás után fognak sokmindent élesíteni,de lehet,hogy utána megkérek valakit,hogy állítson át pár dolgot.

Avatar
batagy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2007.07.05., csüt. 22:14
Értékelés: 96

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: batagy »


Még egy negyedik kérdés eszembe jutott.
4) Az új forummotoron az adásvétel topikban lehet majd zárni a topikot a saját felhasználónak? Csak azért kérdem mert egy másik IBP3-as fórumon nem engedi a fórummotor.
 
Kösz
Yamaha AX-497, Energy RC-10, Squeezebox Classic, Technics SL-PG 370A/490, Oppo DV-983H, Technics RS-BX404, Sony ST-SE 520, Asus O!Play Mini Plus, Panasonic TX-P42UT50E, Fapaci KEFI, QED Profile QE 5021/5026, Hama 30728 2x2.5mm2, iAudio X5L 30GB, Invotone HD2000, Panasonic SA-XR55, SMSL Sanskrit 6th

Avatar
batagy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2007.07.05., csüt. 22:14
Értékelés: 96

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: batagy »


Sziasztok!
 
Kedves Béla!
 
Beléptem én is az új fórumra és két fontos dolgot észrevételeznék:
 
1) Úgy láttam, hogy egyes helyeken a régi idézetek nem megfelelően jelennek meg. Ezt szerintem elég fontos kijavítani még az átállás előtt!!! Mert utána már sokkal nehezebb lesz. Lehet hogy már észrevettétek és javítva lesz, akkor visszaszívtam. Pl itt
 
De annyit mondhatok hogy egy másik fórumon szintén megéltem már az IPB3-as motorra való átállást és ez a régi idézetek probléma ott is megvolt. Nagyon nehezen sikerült kijavítaniuk. Abban az esetben az IPB hivatalos konvertáló scriptje volt hiányos. Utána kézzel írtak hozzá egy scriptet ami az egész adatbázison végigfutott és egyenként javította a régi idézetek megjelenési problémáját, a script hetekig futott. Amiről beszélek az ezen linken van leírva, ott persze még olvasható rengeteg más probléma ami felmerült a másik fórumon.
 
2) A második amit jelezni akarok, illetve csak kérdezni, hogy esetleg nem lenne-e értelme most váltani a fórum olvasási irányát? Mert ugye az AVX "visszafelé" olvasható, az új postok fent vannak. Ezen én sokszor fennakadok, de persze megszokja az ember. Mindenesetre szerintem a normál megjelenés az hogy az új postok lent vannak, lefelé olvasunk.
 
 
3) Ez csak egy apróság, de úgy látom engedélyezitek a személyes vote-okat.... Minden post-nál zöld és piros pont. Szintén a másik fórumbeli tapasztalat hogy ezen nagy vita lesz előbb utóbb. Ugyanis feszültséghez fog vezetni hogy szabadon lehet pontozni embereket. A bajt meg lehet előzni ha ez a feature tiltva van. Ez persze most csak az én véleményem! Részemről csak jelezni akartam a dolgot, a ti döntésetek!
Yamaha AX-497, Energy RC-10, Squeezebox Classic, Technics SL-PG 370A/490, Oppo DV-983H, Technics RS-BX404, Sony ST-SE 520, Asus O!Play Mini Plus, Panasonic TX-P42UT50E, Fapaci KEFI, QED Profile QE 5021/5026, Hama 30728 2x2.5mm2, iAudio X5L 30GB, Invotone HD2000, Panasonic SA-XR55, SMSL Sanskrit 6th

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »


Mostantól bárki benézhet az új forumra:
Név: avx
Jelszó: Kuosieng
 
Ha a user ezt az oldalt meghívja: http://avx.test.nexum.hu/forum/ és a fenti jelszó és azonosítót párost beírja, akkor a fórumra már a korábban használt (jelenlegi) jelszó és azonosító párossal be tud lépni.

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5694
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1176

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: akvapark »


Elnézést a felületességért, most lepörgettem a mobilon az oldal aljára, és ott van a lehetőség, hogy a teljes verziót hívjam be.
Ment pü!
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Online
Avatar
hifis
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2007.09.08., szomb. 20:27
Értékelés: 356
Tartózkodási hely: Budapest

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: hifis »

Elnézést a felületességért, most lepörgettem a mobilon az oldal aljára, és ott van a lehetőség, hogy a teljes verziót hívjam be.

Online
Avatar
hifis
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2007.09.08., szomb. 20:27
Értékelés: 356
Tartózkodási hely: Budapest

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: hifis »


Beléptem Iphone-ról, tök jól működik.
Bár, ellentétben a mostanival, itt egy egyszerűsített mobil verzió fut, azért használhatónak tűnik, de nem lenne rossz egy olyan opció, hogy választhassak a teljes verzió és a mobil verzió között.
Ami nagyon hiányzott, hogy a mobil verzióban úgy tűnik, nincs üzenőfal. Az nagyon kéne.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Doky »


Nálam még mindig (vagy már megint) angolul vannak a dolgok a saját résznél (beállítások) és a fórum hozzászólásoknál!
 
A kép feltöltés sem megy (nálam, nekem)!
 
És talán azt még lehet állítani az üzenőfalon hogy ha az entert nyomja az ember akkor csak a következő sor elejére ugorjon a kurzor és ne küldje egyből a postot (úgy mint a jelenlegi motornál)!?
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

nálam a felhasználok vissza állt az angol Membersre...

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »


Nálam minden megy tökéletesen...Belépés, képfeltöltés minden...Tetszik az uj motor, ahogy Béla mondta a lehetőségek tárháza, jobb mint ez nagyságrendekkel....Be kell álljon és menni fog szépen...
Megígérem,hogy megveszem hozzá az új programokat.

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5694
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1176

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: akvapark »


Én pl. most a Béla által küldött jelszóval nem tudok belépni.
Csak láma voltam, miattam nem ment a belépés.
Szeptember 2.-a!
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Online
Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: earforce »


Szia Béla, lehet többen is kérdezték, és elbambultam, de ki szeretném próbálni én is az új fórumot, hogy lehet? Köszi

SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
gyuszmo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2008.09.20., szomb. 20:42
Értékelés: 852

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: gyuszmo »

Szia Béla, lehet többen is kérdezték, és elbambultam, de ki szeretném próbálni én is az új fórumot, hogy lehet? Köszi
"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nálam minden megy tökéletesen...Belépés, képfeltöltés minden...Tetszik az uj motor, ahogy Béla mondta a lehetőségek tárháza, jobb mint ez nagyságrendekkel....Be kell álljon és menni fog szépen...

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5694
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1176

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: akvapark »

Én pl. most a Béla által küldött jelszóval nem tudok belépni.
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »


Sajnos én nem tudok belépni az itteni nevemmel és jelszavammal...
erre szeretnék választ kapni én is.
újra kell regelni vagy minden marad a régiben?
 
abban az esetben ha nem, akkor péntek reggeltől minden megy úgy mint régen új designnal?

Nem kell újra regelni.
Megy tovább minden,mint idáig,csak új formában.
Biztosan lesz fennakadás elejében,de majd csak megoldjuk.
Most úgy is uborkaszezon van.
Lesznek majd új lehetőségek,amik később biztosan sok fórumosnak fog majd tetszeni.
A feltölthető képek nagysága is nő 1 MBit-re.
A régi programot már nem lehet tovább fejleszteni,de ehhez rengeteg új lehetőséget lehet majd vásárolnunk.
A mostani már 10 éves program.
Ha beáll a rendszer,utána elkezdjük a fejlesztéseket.

Online
Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: earforce »


Sajnos én nem tudok belépni az itteni nevemmel és jelszavammal...
erre szeretnék választ kapni én is.
újra kell regelni vagy minden marad a régiben?
 
abban az esetben ha nem, akkor péntek reggeltől minden megy úgy mint régen új designnal?
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ezek szerint akkor már péntektől csak az új fórum motor üzemel!?
Remélem zökkenőmentes lesz az átállás!

Azt én is csak remélni tudom.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Doky »


A magyarítás folyamatosan történik.Az átállás után lesz pár dolog csak beélesítve.
Jelenleg nekem is jobban tetszik ez a változat,de már látom az újban a lehetőségeket.

Ezek szerint akkor már péntektől csak az új fórum motor üzemel!?
Remélem zökkenőmentes lesz az átállás!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Válasz küldése

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”