Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Amúgy Borroneo írt egy csomó jó dolgot a shout-ba beteszem ide hogy ne vesszen el.
 

BoRRoNeo : (02 szeptember 2010 - 10:05 ) Természetesen szabadon állítható a hozzászólások sorrendje listázáskor, legyen szó topikról vagy a shoutboxról. A shoutboxnál állítható az egyszerre látható üzenetek száma és az is, hogy mennyi kerüljön az archívba. Nálunk a legújabb hozzászólás van legelöl a topikban is és a shoutban is. A shoutban 1 hónapnyi hozzászólás olvasható (nálunk nincs ilyen sok hozzászólás) és nincs archív azaz egy hónap után minden hozzászólás törlődik.
:
 
BoRRoNeo : (02 szeptember 2010 - 10:10 ) Sok okosság van az új motorban. Alapból rengeteg formázási lehetőség hozzászóláskor (rendezés, videó illetve kép beszúrása, spoiler, stb.), hozzászólásonként több kép illetve videó feltöltése, de például a szavazás funkció is szélesebb, több kérdést és több válaszlehetőséget is meg lehet adni. Mi jó egy hónapig dolgoztunk vele mire használható állapotba hoztuk, de meg lehet oldani. Az itt probléma lehet, hogy a régi adatbázis szvsz rosszul lett importálva, emiatt a régi idézetek nem jelennek meg helyesen. Nem tudom utólag helyre lehet-e hozni, mi az avforummal sokat szenvedtünk, de végülis sikerült megcsinálni (az más kérdés, hogy nem lett belőle semmi).
BoRRoNeo : (02 szeptember 2010 - 10:14 ) Nagyon jó és hasznos újdonság a témakövetés, ez különösen hirdetés feladásakor vagy érdeklődőként lehet hasznos. Beállítod, hogy kapjál e-mail üzenetet minden erősítő hirdetés feladásakor és nem maradsz le semmiről. Vagy ha feladtál hirdetést kérhetsz e-mail értesítést ha hozzászólás születik a hirdetéshez. A privát üzenetek teljesen másképpen működnek, nem elküldött és beérkezett üzenetek vannak, hanem társalgások, mint a gmail-ben.
BoRRoNeo : (02 szeptember 2010 - 10:17 ) És még egy apróság, végre működni fog a hozzászólás linkelés, azaz bármelyik topik, bármelyik postját lehet egy linkkel fórumon belül vagy fórumon kívül is linkelni. Ez a régi motorban bugos volt és csak az egy oldalas topikoknál működött.
BoRRoNeo : (02 szeptember 2010 - 10:22 ) Amire viszont érdemes odafigyelni, hogy válasz esetén bonyolultabbak a bb kódok, az idézetekben szerepelnek a timestamp és post id kódok is, egy többszörös idézés esetén ha össze-vissza törölgetitek a kódokat akkor szétesik az egész. Van egy új gomb a Válasz (Reply) gomb mellett a Multiquote (Multiidézés). Ennek segítségével több postot is ki lehet jelölni és egy postban lehet rájuk válaszolni.Nagyjából ennyi.


Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Úgy nézem már megy a topicokban hogy a legújabb hozzászólástól haladunk visszafelé, ahogy meg lett szokva .)
De ez a halvány zöld szin nekem se jön be.

Avatar
cotag
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2007.05.18., pén. 14:28
Értékelés: 28

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: cotag »



Nyugi,ez mind be lesz állítva.


 
Rendben, köszönjük.

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nekem még annyi lenne, h a az új hozzászólások ikon lehetne más szin, h jobban nyomon lehessen követni ...

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »



Lehet, nem tudom, hogy hivjak pontosan mert eltunt :-)


 
 
Nyugi,ez mind be lesz állítva.

Avatar
cotag
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2007.05.18., pén. 14:28
Értékelés: 28

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: cotag »



Szerintem az "Új tartalom megtekintése". de ezt nekem nem engedi.


 
Lehet, nem tudom, hogy hivjak pontosan mert eltunt :-)

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »



meg jó lenne látni,h épen ki olvassa a topicot


 
 
Szerintem rengeteg dolgot be lehet majd állítani.
Az biztos,hogy lehet majd látni ki olvassa a topicot.

Avatar
vm69
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 579
Csatlakozott: 2009.04.24., pén. 17:33
Értékelés: 112
Tartózkodási hely: Budapest

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: vm69 »



Szerintem jobb lenne,h az utolsó hozzá szólás felül lenne,mint régi volt!


 
meg jó lenne látni,h épen ki olvassa a topicot
A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd.

Daniel Nathan Leone

Avatar
vm69
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 579
Csatlakozott: 2009.04.24., pén. 17:33
Értékelés: 112
Tartózkodási hely: Budapest

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: vm69 »

Szerintem jobb lenne,h az utolsó hozzá szólás felül lenne,mint régi volt!
A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd.

Daniel Nathan Leone

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »



Én is kaptam három email-t hogy az avx-en kaptam privát üzenetet,de délben nem volt elérheő az oldal,most meg eltűntek az üzenetek.Azokkal mi lesz?
Amúgy nem rossz az új "ruha"csak még szokni kell.
Ja és a profilom se tudom elérni.
???


 
 
Holnap már működni fognak az üzenetek.
Ma még sok funkció nem működik.
Holnap este összeírjuk,hogy mik azok,amiken feltétlen változtatni kell és ami rosszul működik.
Szokni kell és ki kell ismerni ezt az új programot.Mielőtt bárki szidná(én is ezut tettem) próbáljon ki mindent,mert bizony rájöttem,hogy én voltam csak ügyetleb.

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: akvapark »



Én sem talalálom a fordított sorrendet a hozzászólásokhoz, pedig neagyon kellene.
 
Aztán nem találom az új hozzászólások olvasása legutóbbi látogatásod óta opciót sem.

Szerintem az "Új tartalom megtekintése". de ezt nekem nem engedi.
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
bp80
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009.03.31., kedd 18:18
Értékelés: 34

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: bp80 »


Én is kaptam három email-t hogy az avx-en kaptam privát üzenetet,de délben nem volt elérheő az oldal,most meg eltűntek az üzenetek.Azokkal mi lesz?
Amúgy nem rossz az új "ruha"csak még szokni kell.
Ja és a profilom se tudom elérni.
???

Avatar
cotag
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2007.05.18., pén. 14:28
Értékelés: 28

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: cotag »


Én sem talalálom a fordított sorrendet a hozzászólásokhoz, pedig neagyon kellene.
 
Aztán nem találom az új hozzászólások olvasása legutóbbi látogatásod óta opciót sem.

Avatar
Jester
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2009.03.17., kedd 22:41
Értékelés: 328

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Jester »


Alul át lehet állítani magyarra.
Viszont azt sehol sem találom, hogy hogyan lehet beállítani, hogy fordított sorrendben listázza a hozzászólásokat.
Because great sound fills the room, shakes the house, breaks the heart, stirs the soul, and always always will

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Gondolom nem marad félig angol az oldal.
Nem mintha nem érteném de igy vegyesen némileg zavaró.

alfaati

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: alfaati »


fele angolul van fele meg magyarul a fórum ikonoknak ez szuper
 
Na mindegy tegnap este vagy ma reggel kaptam egy levelet itt fórumon valakitol egy eladó cuccommal kapcsolatban. Ma délelott akartam megnézni mit írt az illeto de még nem engedett belépni az új fórumra a régi meg már eltunt. Most (délutan) már betudtam lépni az új fórumra de a levél amit várok az új fórumon nincs e leveleim kozott. Ott dekkol valamelyik szerver gépen

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Igc »

Mi volt a baj a régi fórummal? Szerintem az új nagyon randa lett..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Doky a képfeltöltéskort azt a kódot kell beirni amivel beléptél az oldalra, gondolom az ideiglenes...

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: earforce »


OFFTOPIC:

nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »


Megértem én hogy súlyos pénzek, és haszon nem nagyon van!
De a te döntésed volt a csere, és mi ezt elfogadjuk!
Csak ugye a szívemhez nőtt a fórum! és a fórum motort is megszoktam jó pár év alatt (ezzel nyilván nem vagyok egyedül!)...

Nem az én döntésem volt.
Sajnos a mostani program egyre többször állt már le.
Annyira elavult,hogy már nem lehet továbbfejleszteni.
 
Ez van.
Majd megszokjuk az újat is.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Doky »


Majd élesítés után fognak finomítani rajta.Ők nem ingyen dolgoznak rajta.
Súlyos pénzbe kerül minden változtatás,a hasznom meg nulla belőle.
Én sem örülök a cserének,de ezt a régit már nem lehet tovább húzni.
 
Írd le újra pontokba szedve,hogy mit változtassunk meg.

Már leírtam.. de megint:
 
Nálam még mindig (vagy már megint) angolul vannak a dolgok a saját résznél (beállítások) és a fórum hozzászólásoknál!
 
A kép feltöltés sem megy (nálam, nekem)!
És mikor valamit fel szeretnék tölteni (elég kis méretű és a formátum is rendben van) előugrik egy ablak ami felhasználó nevet és jelszót kér (de zárójelben írja hogy nem biztonságos).
Na ez mi?
Arról már ne is beszéljünk hogy az "IMG" megy-e!?
 
És talán azt még lehet állítani az üzenőfalon hogy ha az entert nyomja az ember akkor csak a következő sor elejére ugorjon a kurzor és ne küldje egyből a postot (úgy mint a jelenlegi motornál)!?
 
A felhasználónál nem látni hogy mikor volt utoljára aktív, ez is egy hasznos dolog lenne!
Nem találtam az "Új hozzászólások" gombot (nyilván én vagyok figyelmetlen, és nem beszélek englis!).
 
Kb. ennyi hírtelen!
 
Megértem én hogy súlyos pénzek, és haszon nem nagyon van!
De a te döntésed volt a csere, és mi ezt elfogadjuk!
Csak ugye a szívemhez nőtt a fórum! és a fórum motort is megszoktam jó pár év alatt (ezzel nyilván nem vagyok egyedül!)...
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »


Jól látom hogy semmi változás nem történt?Nekem lehet hogy nem fog a szívemhez nőni az új motor!
De így jártam!

Majd élesítés után fognak finomítani rajta.
Ők nem ingyen dolgoznak rajta.
Súlyos pénzbe kerül minden változtatás,a hasznom meg nulla belőle.
Én sem örülök a cserének,de ezt a régit már nem lehet tovább húzni.
 
Írd le újra pontokba szedve,hogy mit változtassunk meg.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Doky »


Jól látom hogy semmi változás nem történt?
Nekem lehet hogy nem fog a szívemhez nőni az új motor!
De így jártam!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ez.
De szerintem z is megoldás lehet, hogy lehet választani, - l.Index - hogy növekvő vagy csökkenő.

egyébként szerintem is lehet egyénileg majd választani.

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: akvapark »


 
Talán egy szavazás jól jönne, hogy az emberek mit szeretnének jobban.

Szerintem várjuk meg,hogy átálljunk.
 
Lehet szavazni,de úgy lesz ahogy én mondom.
Ez a demokrácia.
 
Az igazság az,hogy teli van már vele a hócipőm,ráadásul egy valag pénzt már belepumpáltunk,de üzleti haszna nulla.
A hifi üzlet szinte a nullával egyenlő,pedig ebből kívántuk a fórumot fenntartani.

Ez.
De szerintem z is megoldás lehet, hogy lehet választani, - l.Index - hogy növekvő vagy csökkenő.
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Válasz küldése

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”