Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: dörmögi »



Ahogy elnézem a szavazást,nem egyértelmű,hogy mindenki együtt szeretné olvasgatni az adásvételi beírásokat a fórum résszel.


Én pl. a legkevésbé sem szeretném a kettőt együtt olvasni. Nem érdekel a sok eladnivaló kacat, amik közül ki kell halászni az egyébként is kevés lényegi hozzászólást.

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »



Nem tudom hogyan csinálták a mostani állapotot, így azt mondanám nem.


 
Ok,ha egyértelműen az a szavazás végeredménye,hogy legyen a régi állapot,akkor megkérem a szegedi srácokat.
Én is nézegettem,de nem jutottam semmire.

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »




Íme!


 
Köszönöm a szavazást.
Ha kell,vissza tudnád úgy állítani,hogy megmaradjon az adásvétel a külön részen és a régi helyén is?
Van aki csak az adásvételi részre kíváncsi.


Nem tudom hogyan csinálták a mostani állapotot, így azt mondanám nem.

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nem lehetne úgy átállítani a fórummotort, hogy alapból csak az utolsó hozzászólást idézze, amikor valaki válaszol rá, és külön opcióként jelenjen meg az előzmények idézete?
Úgy nem. Vagy csak az utolsó idézet vagy az összes.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »

Ahogy elnézem a szavazást,nem egyértelmű,hogy mindenki együtt szeretné olvasgatni az adásvételi beírásokat a fórum résszel.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »





Íme!


 
Köszönöm a szavazást.
Ha kell,vissza tudnád úgy állítani,hogy megmaradjon az adásvétel a külön részen és a régi helyén is?
Van aki csak az adásvételi részre kíváncsi.


Hol volt szavazás?


 
Hol volt hol nem volt.
Kukkants fel mester.

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5694
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1176

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: akvapark »




Íme!


 
Köszönöm a szavazást.
Ha kell,vissza tudnád úgy állítani,hogy megmaradjon az adásvétel a külön részen és a régi helyén is?
Van aki csak az adásvételi részre kíváncsi.


Hol volt szavazás?
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »




Valóban zavaró hogy mindenki beidézi az egészet, ............. Nem lenne jü ha ez a feature le lenne tiltva! ...........


 
Ha újraolvassa, akkor látja, hogy egyáltalán nem azt kértem, hogy le legyen tiltva, hanem azt, hogy opcióként szerepeljen, azaz, amikor valaki úgy érzi, hogy feltétlenül szükséges az összes előzmény megjelenése is, ahhoz, hogy a mondandójának lényege mindenki számára kiderüljön, akkor legyen lehetősége ezt választani, de egyébként alapból csak az utolsó hozzászólást idézze a fórummotor.
 
 
.


 
A program ezt nem tudja.

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Valóban zavaró hogy mindenki beidézi az egészet, ............. Nem lenne jü ha ez a feature le lenne tiltva! ...........


 
Ha újraolvassa, akkor látja, hogy egyáltalán nem azt kértem, hogy le legyen tiltva, hanem azt, hogy opcióként szerepeljen, azaz, amikor valaki úgy érzi, hogy feltétlenül szükséges az összes előzmény megjelenése is, ahhoz, hogy a mondandójának lényege mindenki számára kiderüljön, akkor legyen lehetősége ezt választani, de egyébként alapból csak az utolsó hozzászólást idézze a fórummotor.
 
 
.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »



Íme!


 
Köszönöm a szavazást.
Ha kell,vissza tudnád úgy állítani,hogy megmaradjon az adásvétel a külön részen és a régi helyén is?
Van aki csak az adásvételi részre kíváncsi.

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »



 
Királyi többes?


 
 
Nem, nem királyi többes. (Az egyébként is úgy lenne, hogy "köszönjük", amikor csak én köszönök valamit, de ettől a kis bakitól most tekintsünk el.) Meg kell nézni, hányan tették már szóvá egy-egy adott topikban. Ha pedig szóvá tették, akkor gondolom, hogy őket is zavarja. (Legalábbis a logika szabályai szerint.)
 
 
.

Avatar
batagy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2007.07.05., csüt. 22:14
Értékelés: 96

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: batagy »



 
 
"Ha már kívánságműsor.
Nem lehetne úgy átállítani a fórummotort, hogy alapból csak az utolsó hozzászólást idézze, amikor valaki válaszol rá, és külön opcióként jelenjen meg az előzmények idézete? Mert még mindig problémát okoz néhány fórumtársunknak, hogy a felesleget törölje, vagy ha törli, akkor az sokszor úgy sikerül, hogy nem látszik melyik rész is az idézet.
Ha megoldható, akkor előre is köszönöm mindazok nevében, akiket zavar egy-egy féloldalnyi fölöslegesen idézet 6-8 hozzászólás."
 


Valóban zavaró hogy mindenki beidézi az egészet, de tanulják már meg hogyan kell használni! Nem lenne jü ha ez a feature le lenne tiltva! Nagyon hasznos funkció, csak meg kéen tanulniuk használni, és kitörölni kézzel a kettővel előző és azelőtti idézeteket!
Yamaha AX-497, Energy RC-10, Squeezebox Classic, Technics SL-PG 370A/490, Oppo DV-983H, Technics RS-BX404, Sony ST-SE 520, Asus O!Play Mini Plus, Panasonic TX-P42UT50E, Fapaci KEFI, QED Profile QE 5021/5026, Hama 30728 2x2.5mm2, iAudio X5L 30GB, Invotone HD2000, Panasonic SA-XR55, SMSL Sanskrit 6th

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5694
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1176

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: akvapark »



 
"Ha már kívánságműsor.
Nem lehetne úgy átállítani a fórummotort, hogy alapból csak az utolsó hozzászólást idézze, amikor valaki válaszol rá, és külön opcióként jelenjen meg az előzmények idézete? Mert még mindig problémát okoz néhány fórumtársunknak, hogy a felesleget törölje, vagy ha törli, akkor az sokszor úgy sikerül, hogy nem látszik melyik rész is az idézet.
Ha megoldható, akkor előre is köszönöm mindazok nevében, akiket zavar egy-egy féloldalnyi fölöslegesen idézet 6-8 hozzászólás."
 
 
.

Királyi többes?
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Íme!


 
Ha már kívánságműsor.
Nem lehetne úgy átállítani a fórummotort, hogy alapból csak az utolsó hozzászólást idézze, amikor valaki válaszol rá, és külön opcióként jelenjen meg az előzmények idézete? Mert még mindig problémát okoz néhány fórumtársunknak, hogy a felesleget törölje, vagy ha törli, akkor az sokszor úgy sikerül, hogy nem látszik melyik rész is az idézet.
Ha megoldható, akkor előre is köszönöm mindazok nevében, akiket zavar egy-egy féloldalnyi fölöslegesen idézet 6-8 hozzászólás.
 
 
.

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Íme!

Avatar
BIG FOOT
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1209
Csatlakozott: 2005.06.09., csüt. 22:17
Értékelés: 52

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: BIG FOOT »



Annyit lehetne,hogy visszaállíttatom úgy ahogy régebben volt.
Ki szavaz arra,hogy külön legyen az adásvételi rész,vagy legyen úgy,mint régen?


 
Esetleg egy szavazást nem lehetne kreálni ehhez a kérdéshez?
Hangsugárzóm eladó: JBL 4406 Studio Monitor

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »



Olyat nem lehetne-e, hogy egy Új tartalom lekérdezése opciót összedobni a hirdetés részlegre külön? Szerintem mindenki komálná. Nem is túl nagy meló.


 
Annyit lehetne,hogy visszaállíttatom úgy ahogy régebben volt.
Ki szavaz arra,hogy külön legyen az adásvételi rész,vagy legyen úgy,mint régen?
Nekem mindegy.A régi is megfelelt,de utána ne reklamáljon senki,hogy megint vegyesen van a hírdetés a fórum résszel.
Ezt elég könnyen meg tudnánk csinálni.

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 412

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: venomer »

Olyat nem lehetne-e, hogy egy Új tartalom lekérdezése opciót összedobni a hirdetés részlegre külön? Szerintem mindenki komálná. Nem is túl nagy meló.

Avatar
batagy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2007.07.05., csüt. 22:14
Értékelés: 96

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: batagy »



Ezt ma már te is be tudod írni.


Én bevallom nem taálok ilyen beállítást. Hol van ez?
Yamaha AX-497, Energy RC-10, Squeezebox Classic, Technics SL-PG 370A/490, Oppo DV-983H, Technics RS-BX404, Sony ST-SE 520, Asus O!Play Mini Plus, Panasonic TX-P42UT50E, Fapaci KEFI, QED Profile QE 5021/5026, Hama 30728 2x2.5mm2, iAudio X5L 30GB, Invotone HD2000, Panasonic SA-XR55, SMSL Sanskrit 6th

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »



Üdv!
A Csoport megnevezéseket (amik a hozzászólások számától és a regisztrációsi dejétől függnek) esetleg lehetne javítani hasonlóra mint régen?
Ezekre gondolok, ilyenek voltak régen: "Lefelé a lejtőn", "Már nincs Visszaút" stb.
Pl. én is csak "Regisztrált felhasználó" vagyok pedig régebben magasabb státuszt is elértem.
 
Kösz!


 
Ezt ma már te is be tudod írni.

Avatar
batagy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2007.07.05., csüt. 22:14
Értékelés: 96

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: batagy »


Üdv!
A Csoport megnevezéseket (amik a hozzászólások számától és a regisztrációsi dejétől függnek) esetleg lehetne javítani hasonlóra mint régen?
Ezekre gondolok, ilyenek voltak régen: "Lefelé a lejtőn", "Már nincs Visszaút" stb.
Pl. én is csak "Regisztrált felhasználó" vagyok pedig régebben magasabb státuszt is elértem.
 
Kösz!
Yamaha AX-497, Energy RC-10, Squeezebox Classic, Technics SL-PG 370A/490, Oppo DV-983H, Technics RS-BX404, Sony ST-SE 520, Asus O!Play Mini Plus, Panasonic TX-P42UT50E, Fapaci KEFI, QED Profile QE 5021/5026, Hama 30728 2x2.5mm2, iAudio X5L 30GB, Invotone HD2000, Panasonic SA-XR55, SMSL Sanskrit 6th

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »



 
 
abszolút megértelek - s én csak megkérdeztem
 
új avx rulez


 
Ok,sajnos nagyon szar a helyzet újabban.

Avatar
hubee
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2010.01.22., pén. 09:05
Értékelés: 142
Tartózkodási hely: Pécs

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: hubee »




Ezt nem értem. Nálam együtt van most is úgy mint régen az adás-vétel és a fórum többi része,nálatok nem?


 
Az új hozzászólások? Tegyél már be egy képernyőfotót róla, nehezen hihető


 
Jah. Új tartalom megtekintésével nem fogja kihozni az aprós topicokat. Ez volt téma korábban.
Szeretem a változatosságot :)
---------------------------------

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »




Ezt nem értem. Nálam együtt van most is úgy mint régen az adás-vétel és a fórum többi része,nálatok nem?


 
Az új hozzászólások? Tegyél már be egy képernyőfotót róla, nehezen hihető


 
Gondolom arra gondolt,hogy a felsorolásban ott van az adásvételi rész,de ott nem fog megjelenni a beírás.

Avatar
BIG FOOT
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1209
Csatlakozott: 2005.06.09., csüt. 22:17
Értékelés: 52

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: BIG FOOT »



Ezt nem értem. Nálam együtt van most is úgy mint régen az adás-vétel és a fórum többi része,nálatok nem?


 
Az új hozzászólások? Tegyél már be egy képernyőfotót róla, nehezen hihető
Hangsugárzóm eladó: JBL 4406 Studio Monitor

Válasz küldése

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”