Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kerékpározás

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: csövi »

Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Avatar
dfece
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2008.01.05., szomb. 12:18
Értékelés: 6

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: dfece »



http://sportgeza.hu/sport/hirek/2012/08 ... triporter/
 



Annyira sajnálom! Istenien tudta közvetíteni a kerékpár versenyeket: humoros volt, választékosan fogalmazott, nagyon szerettem. Senki nem fogja tudni pótolni.

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: csövi »

Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ez a 24 órás nagyon komoly! Jó buli lehet, jövőre én is megyek......most még gyík vagyok, de edzek keményen
 
Én is gyík vagyok, ennek semmi köze az induláshoz.
Azaz mégis, mert most is itt ülök beöltözve bohócruhába, s nem merek elindulni tekerni mert eleredt az eső...
Pedig az esti (cumi) kör után felraktam a Gerecsén már bizonyított gumikat, hogy azzal majd boldog leszek a sárban, de nem fog kiderülni, legalábbis nem most reggel.

Avatar
yura
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2009.04.04., szomb. 00:53
Értékelés: 62

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: yura »



A középtávon mentem, az nem volt gázos. Az előrejelzések alapján számítani lehetett rá, hogy nem lesz porszáraz, de igazából csak egy kb. 200 méteres szakasz volt koripálya a többi mind bírható. Felraktam egy 2.1-es Speed Kinget, hibátlan volt erre a terepre. Akik ballonosabb gumival mentek sokan álltak félre kaparni. A hosszútáv - elnézve a célbaérőket - durvább volt, de oda most nem volt bátorságunk.
 
Most hétvége 24 órás, kíváncsi leszek, viszem magammal az összes gumimat, slicktől a sárgumiig...


Előző nap végigjártuk a pályát, rendben volt. Találkoztunk egy sráccal pont akkor takarította a gallyakat. Láttam egy -két képet olyan bringáról ami a hosszútávon ment....hát elég rosszul nézett ki. Ez a 24 órás nagyon komoly! Jó buli lehet, jövőre én is megyek......most még gyík vagyok, de edzek keményen
Dolgozó: Audiolab M-DAC Mini DSD DAC - Genelec 8020A - Genelec F One
Nappali: Auralic Vega G1 - Primare Pre32 - 2x Primare A34.2 - Antony Gallo Nucleus Reference 3

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Milyen volt a pálya? Nagy volt a sár?


 
A középtávon mentem, az nem volt gázos. Az előrejelzések alapján számítani lehetett rá, hogy nem lesz porszáraz, de igazából csak egy kb. 200 méteres szakasz volt koripálya a többi mind bírható. Felraktam egy 2.1-es Speed Kinget, hibátlan volt erre a terepre. Akik ballonosabb gumival mentek sokan álltak félre kaparni. A hosszútáv - elnézve a célbaérőket - durvább volt, de oda most nem volt bátorságunk.
 
Most hétvége 24 órás, kíváncsi leszek, viszem magammal az összes gumimat, slicktől a sárgumiig...

Avatar
yura
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2009.04.04., szomb. 00:53
Értékelés: 62

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: yura »



.......épp a Gerecse Maratonról autókáztam haza.


 
Milyen volt a pálya? Nagy volt a sár?
Dolgozó: Audiolab M-DAC Mini DSD DAC - Genelec 8020A - Genelec F One
Nappali: Auralic Vega G1 - Primare Pre32 - 2x Primare A34.2 - Antony Gallo Nucleus Reference 3

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Mintha ma hallottam volna, hogy mégis mehet?!


Az a Benkó Barbi lesz. Meg is lehetett ma lesni (mint a második Dósa Esztert is) Pilisvörösváron, ahogy nyerte az XCO kupán. Királyság volt a pálya is, a verseny is. Tegnap "véletlenül" arra jártam, simán felengedtek, körbementem, az ugratókat óvatosan kikerültem...
Nagyon tetszett, bár már nem voltam túl fitt, épp a Gerecse Maratonról autókáztam haza.

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12670
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Mintha ma hallottam volna, hogy mégis mehet?!
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
sanci
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2009.01.02., pén. 19:40
Értékelés: 2

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: sanci »



Az olimpiára egyáltalán jutott ki valaki? Magyar bicajos, úgy értem... Aki majd jól megveri Boonent, mert ő meg nagyon készül az olimpiára, ki is hagyja a Tourt miatta.


 
http://2012-londoni-olimpia.info/lovass ... mpian.html
 
http://2012-londoni-olimpia.info/egy-ma ... arban.html
 
Sajnos egy nagyon tehetséges magyar hegyikerékpáros lány (Dósa Eszter) nem jutott ki.

Avatar
petimre
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 663
Csatlakozott: 2008.04.03., csüt. 09:04
Értékelés: 576

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: petimre »

Holnap reggel fél 8-kor lesz ismétlés az Eurosport 2-n reggel...
Lyngdorf - AP Avanti I.

Avatar
petimre
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 663
Csatlakozott: 2008.04.03., csüt. 09:04
Értékelés: 576

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: petimre »


Éjjel háromnegyed egykor lesz elvileg összefoglalo az eurosport 1-en... ott benne lesz a lényeg...
 
De le is lehet minden bizonnyal tölteni majd...
 
Én előfizettem az eurosport playerre, s a munkahelyen néztem online a számítógépen... ki nem hagytam volna...
Lyngdorf - AP Avanti I.

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12670
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Én nem tudtam megnézni b*sszameg. DE!!!!! Amikor a műsor szerint ismétlésnek kell lennie az Eurosport2-n, akkor MIÉRT ATLETIKA VAN???? Hol kell feljelenteni őket???? Azonnal meg akarom tenni! meregzsak.gif" />
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
petimre
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 663
Csatlakozott: 2008.04.03., csüt. 09:04
Értékelés: 576

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: petimre »


Megvolt a Király - Etap!
 
 
Evans elszállt, de erre kicsit számítottam is az időfutam után... viszont Froome, mint egy gép, bár már már csodához hasonlít pár perc alatt mennyit regenerálódik, s felfelé megöli Wigginst is...
 
A kis Francia fiú pedig nagy-nagy lehetőség, bátor volt, megmutatta mit tud, s egyedül tudta tartani a lépést Froome-mal.
 
Az utolsó hegy lábánál pedig nagyban fogadtam volna, hogy Pierre Rolland-ot nem fogják meg, Gratula neki nagyon megérdemelte, hosszú szökés után szép előnnyel behúzta a király etap-ot.
 
Összegezve végre nagyon mozgalmas, s küzdelmes, izgalmaz Király szakasz volt!
Lyngdorf - AP Avanti I.

Avatar
petimre
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 663
Csatlakozott: 2008.04.03., csüt. 09:04
Értékelés: 576

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: petimre »



 
Utána én is elmentem tekerni egy jót!


 
 
Én is
 
 
 
Lyngdorf - AP Avanti I.

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12670
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »



Helló,
 
 
Higgins, s Froome iszonyatosat ment ma, csak remélni merem, hogy nem derül ki hónapok, vagy évek múltán, hogy megbabrálták a zizijüket.... Az, hogy Evans jócskán kapott az a holnapi csoda lesz a sportlapokban, de hogy Cancellara, Tony Martin is, az még nagyobb győzelemmé teszi a szakaszt.. űrruha ide, vagy oda...
 
Annyi legalább már még biztosabban borítékolható, hogy a hegyeken támadások lesznek, hajrá Evans, s meglátjuk kiben mi marad az utolsó időfutamra...


 
No igen! Én is remélem nem derül ki semmi. Az jót tenne a sportnak. Azért a sky vezérkara tudhat valamit, ha Froome és Wiggins is ekkorát tudott menni. Óriási volt!
Utána én is elmentem tekerni egy jót!
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
petimre
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 663
Csatlakozott: 2008.04.03., csüt. 09:04
Értékelés: 576

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: petimre »


Helló,
 
 
Higgins, s Froome iszonyatosat ment ma, csak remélni merem, hogy nem derül ki hónapok, vagy évek múltán, hogy megbabrálták a zizijüket.... Az, hogy Evans jócskán kapott az a holnapi csoda lesz a sportlapokban, de hogy Cancellara, Tony Martin is, az még nagyobb győzelemmé teszi a szakaszt.. űrruha ide, vagy oda...
 
Annyi legalább már még biztosabban borítékolható, hogy a hegyeken támadások lesznek, hajrá Evans, s meglátjuk kiben mi marad az utolsó időfutamra...
Lyngdorf - AP Avanti I.

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12670
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Evans erős esélyes a végjátékra, de ez a Froome mennyire elment a végén, az nem semmi...
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12670
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Azért annak a végére is kíváncsi leszek...
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Shinagawa
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2011.12.04., vas. 17:39
Értékelés: 359

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Shinagawa »



Sok szerencse kellett hozzá, de a tény!
Szlovák fiú 3.0! Grat.
 
Nagyon meggyőző erőben van! Remélem nincs az erőfölény mögött semmi tiltott dolog!


 
Majd kiderül, egyszer!
Armstrong ellen is most emeltek vádat.... pedig nem most nyert Tourt!

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12670
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »



3. Gratula!


 
Sok szerencse kellett hozzá, de a tény!
Szlovák fiú 3.0! Grat.
 
Nagyon meggyőző erőben van! Remélem nincs az erőfölény mögött semmi tiltott dolog!
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Shinagawa
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2011.12.04., vas. 17:39
Értékelés: 359

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Shinagawa »



Szlovák fiú 2.0. Grat.


 
 
3. Gratula!

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5309
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lehoako »



Szlovák fiú 2.0. Grat.


 
Grat 2.0!
 
Ugyanakkor, bár tudom nagyon jól, hogy ünneprontás meg minden, de lehet ám, hogy a szlovák tehenek is kaphatnak klenbuterolt, nem? Nem tudok szabadulni a gondolattól, legutóbb Cancellarát meg Armstrongot Contador hagyta ott kb. hasonlóképpen, aztán el is vették a Tourját meg a Giroját.
 
Ha ez így megy, simán rajta marad a zöld trikó, ahogy otthagyta Boasson-Hagent a befutónál, nem igaz, hogy "csak úgy" teszi a kereket, meg mindig jó helyen van.
 
Óriásdrukk neki, kívánom és remélem, hogy cuccról szó se eshessen és menjen rendesen végig!
 
MAJD AZÉ, ENNYI TEHETSÉGES MAGYAR SPORTDIPLOMATA, ENNYI PÉNZBŐL PREZENTÁLHATNA EGY DARAB MAGYAR KEREKEST, AKI CUCCAL VAGY CUCC NÉLKÜL (AKÁRCSAK EGY) ÉTAPE-OT NYER A TOURON. Aztán a következő napit is. Meg ugye a zöld trikó.
 
Az olimpiára egyáltalán jutott ki valaki? Magyar bicajos, úgy értem... Aki majd jól megveri Boonent, mert ő meg nagyon készül az olimpiára, ki is hagyja a Tourt miatta.

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12670
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Szlovák fiú 2.0. Grat.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »

TdF-eztek itten, a hétvégi Duna Maratonról meg szó se esik...

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”