Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kerékpározás

Avatar
yura
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2009.04.04., szomb. 00:53
Értékelés: 62

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: yura »



Hemzsegnek az átadó nevezések, még ingyen is van! :-O
http://forum.bikemag...mber-02-a-2880/


 
Már neveztünk teljes áron .....mi is a középtávra megyünk.
Dolgozó: Audiolab M-DAC Mini DSD DAC - Genelec 8020A - Genelec F One
Nappali: Auralic Vega G1 - Primare Pre32 - 2x Primare A34.2 - Antony Gallo Nucleus Reference 3

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Egyébként jó húzós összeg a nevezés (9000Ft!)
Hemzsegnek az átadó nevezések, még ingyen is van! :-O
http://forum.bikemag.hu/versenyek-42/xi ... 02-a-2880/

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5319
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lehoako »



michelin pro race 3 nekem nagyon bejött.Azóta nincs defektem.


 
Köszi, Arzi! :-)))
 
Csekkoltam, de ez valami versenygumi, nem? Nekem elsősorban kockakőre kell, optimális esetben vizesre, jó sok üvegszilánkkal, kátyúkkal, a 85 kilós säggem alá. Szóval, nem annyira a súly a legfontosabb, hanem, hogy üveggel benne imááádja a farolgatást, blokkolást. (Azóta sincs ABSem a bicajon. :-))) ).
 
Meg, most nézem, majdnem 13 píz darabja.... Sajna, ehhez én kisfiú vagyok.

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Jó magasan van az ülésszárad, ilyen magas vagy, vagy kicsi lett a váz?


Úgy tudom, a pyxisből nem volt nagyobb, mint az enyém (19-es). 185 magas vagyok, kényelmes a bringa, nem fáj a csuklóm.

Avatar
arzachel
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2050
Csatlakozott: 2006.02.03., pén. 10:49
Értékelés: 678
Tartózkodási hely: Budapest

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: arzachel »



 
Ki mivel küldi??? Kérlek Benneteket, írjátok be. Köszi előre is.
 


 
 
 
michelin pro race 3 nekem nagyon bejött.Azóta nincs defektem.
Arzachel IC kábel
eladó 2 x 1 m 10.000.-Ft

LP: Lurné J1 - Air Tangent 2B - Kiseki Agaat , MC PHONO: Twin Servo, VÉGFOK: Twin Servo OTL, CD: Philips T34 level III Silver, HANGFAL: Quad ESL57 tube power ,Jim Rogers JR 149,KÁBELEK: VDH MCS 1000,ÁLLVÁNYOK : Söund Org ZO 28

Avatar
tigris
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2012.08.27., hétf. 15:07
Értékelés: 119

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: tigris »

Jó magasan van az ülésszárad, ilyen magas vagy, vagy kicsi lett a váz?
Sztereó: Parasound végfok,Origen S16T zenei HTPC, Transparent Audio Hangsugárzó kábelezés, Paradigm Monitor SE3000.

Mozi: Onkyo TX-NR809 erősítő, Synology NAS218 plus, Paradigm hangsugárzók, Jamo J110Sub, Optoma HD27, Viablue SC2 kábelezés, Dune Pro Vision 4K Solo.

Avatar
tigris
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2012.08.27., hétf. 15:07
Értékelés: 119

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: tigris »

ÉS hol vannak a törpék :)De még a felnink is majdnem ugyan az, csak az enyém az excalibur, csak extra dekorral.
Sztereó: Parasound végfok,Origen S16T zenei HTPC, Transparent Audio Hangsugárzó kábelezés, Paradigm Monitor SE3000.

Mozi: Onkyo TX-NR809 erősítő, Synology NAS218 plus, Paradigm hangsugárzók, Jamo J110Sub, Optoma HD27, Viablue SC2 kábelezés, Dune Pro Vision 4K Solo.

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Most van a legjobb idő a tekerésre..Kész a tuningolt bringa is.
 



 
Nocsak, még egy hófehérke?
 


Avatar
tigris
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2012.08.27., hétf. 15:07
Értékelés: 119

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: tigris »


Most van a legjobb idő a tekerésre..Kész a tuningolt bringa is.
 

Sztereó: Parasound végfok,Origen S16T zenei HTPC, Transparent Audio Hangsugárzó kábelezés, Paradigm Monitor SE3000.

Mozi: Onkyo TX-NR809 erősítő, Synology NAS218 plus, Paradigm hangsugárzók, Jamo J110Sub, Optoma HD27, Viablue SC2 kábelezés, Dune Pro Vision 4K Solo.

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Az Underworld nagyon jó volt, az első 3 körben ugyan meg akartam halni.......de aztán egy kicsit jobb lett. Bent a "pincében" gyorsan párás lett a levegő és nagyon csúszott a talaj. Estem is párszor. Jó móka volt. A menőkkel szemben úgy éreztem magam, mint a Baumgartner Zsolti az F1-ben.........annak is örülni kell, hogy az ember kitűnően tud lehúzódni előlük.
Mátra maraton....nagyon szeretnék menni, de nem tudom, hogy sikerül-e! Család, szüret minden ellene van...majd meglátjuk. Te melyik távon indulsz? Egyébként jó húzós összeg a nevezés (9000Ft!)


Ejnye, a végére kell meghalni, nem az elején! Sajnálom, hogy nem sikerült az idén, jövőre remélem! Amúgy a menők meg kerüljenek ki. 24 órás: egy csóka viszonylag szűk, de annál kövesebb szakaszon, derékszögű kanyarban próbált előzni. Én aljas módon nem ugrottam félre, ő meg nem fért el. Volt egy kis tüskés bozótozás. Nem gondolom, hogy mocsok lettem volna. Értelmes helyen bárkit bármikor elengedtem, előzni is csak ott előztem.
---
6e a nevezés, ha időben teszed, illetve szokott lenni eladó 4e körül (bikemag megfelelő topik). Most érdekes módon valahogy kevesebb van, mint pl. a Bükk előtt, vagy csak több az eszkimó? Én az utóbbi két "nagy" versenyre így neveztem. A 9 már tényleg fájós, sajnos.
Középtávon megyünk. Kicsit(?) több, mint ami az erőből kényelmesen kitelik, de ha az ember ilyen messze elmegy, akkor had sz.pj.n már rendeset! Cél a végétől minél előrébb célbaérni!

Avatar
yura
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2009.04.04., szomb. 00:53
Értékelés: 62

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: yura »


Underworld

Dolgozó: Audiolab M-DAC Mini DSD DAC - Genelec 8020A - Genelec F One
Nappali: Auralic Vega G1 - Primare Pre32 - 2x Primare A34.2 - Antony Gallo Nucleus Reference 3

Avatar
yura
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2009.04.04., szomb. 00:53
Értékelés: 62

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: yura »



Milyen volt? Szerettem volna menni, de családi kertibalhé volt fűszerezve hétvégi munkával...
Most hétvégén Mátra maraton, jöttök?


 
Az Underworld nagyon jó volt, az első 3 körben ugyan meg akartam halni.......de aztán egy kicsit jobb lett. Bent a "pincében" gyorsan párás lett a levegő és nagyon csúszott a talaj. Estem is párszor. Jó móka volt. A menőkkel szemben úgy éreztem magam, mint a Baumgartner Zsolti az F1-ben.........annak is örülni kell, hogy az ember kitűnően tud lehúzódni előlük.
Mátra maraton....nagyon szeretnék menni, de nem tudom, hogy sikerül-e! Család, szüret minden ellene van...majd meglátjuk. Te melyik távon indulsz? Egyébként jó húzós összeg a nevezés (9000Ft!)
Dolgozó: Audiolab M-DAC Mini DSD DAC - Genelec 8020A - Genelec F One
Nappali: Auralic Vega G1 - Primare Pre32 - 2x Primare A34.2 - Antony Gallo Nucleus Reference 3

Avatar
davidka33
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.11.25., szer. 12:41
Értékelés: 366

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: davidka33 »



 
davidka,
szörnyen sajnálom, hogy annyira zavar a többiek társalgása, komolyan!!! Majd igyekszem én is visszafogni magam, és a társaság NAGYOBB részének is a szájára csapni, ha el merészelni engedni magát megint!
De addig: http://vuelta.hu/matra-maraton


 
Szerintem valamit nagyon félreértettél! Hol is írtam hogy zavar valami? Én csak egyszerűen megkérdeztem hogy van-e olyan topic ami a hobbi szintű bicajozásról szól...
Elnézést hogy mertem ide írni...

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Én nem próbáltam, mivel Én országútizom, de több ismerősömnek is bevált.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Próbáltatok már valamilyet?
Körbenéztem a szomszédos bringaboltokban, két kerékbe való 2e forint, 3 különboző gyártmányból lehetett válogatni. Megvettem azt, amelyik legelőbb jött szembe, este beöntöm egy új belsőbe.
Kb. egy alap belső ára, drágának nem nevezném.

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Ha elöregedett a gumid, akkor a defekt ellen sem véd rendesen. Lehet, hogy csak le kellene cserélned, vagy, ha nagyon tüskés terepen tekersz, akkor extra defektvédelemmel ellátott külsőt kellene venned. Vannak ilyen tömitőlöttyök is erre a célra, amit bele kell önteni és kitölti a lukat...


 
Ez a löttyösdi engem is nagyon izgat már. Persze szeretnék rendes tömlőnélküli szettet, de sok mást is még. Addig meg - átmenetileg - a lötty nem a külsőbe, hanem a belsőbe megy. Próbáltatok már valamilyet?
 
---
 
davidka,
szörnyen sajnálom, hogy annyira zavar a többiek társalgása, komolyan!!! Majd igyekszem én is visszafogni magam, és a társaság NAGYOBB részének is a szájára csapni, ha el merészelni engedni magát megint!
De addig: http://vuelta.hu/matra-maraton

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Küzdök az Underworld kupán......


Milyen volt? Szerettem volna menni, de családi kertibalhé volt fűszerezve hétvégi munkával...
Most hétvégén Mátra maraton, jöttök?

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »



Részben ide tartozik...
Segítséget ill véleményt szeretnék kérni!
 
Az utóbbi időben igen sok defektet kaptam!
Én nem terepen használom a bicajt... inkább aszfalton ill köves úton, napi 15-20 esetenként 50-80km-t tekerek!
A bicaj egy 16 éves Hauser Scorpion kerékpár, én 185 magas és 115kg vagyok!
Ez a bicaj már rengeteg helyre el vitt és benne van már jó pár ezer km!
 
Miután majdnem elszállt az agyam mikor el mentem tekerni és kb 15 km után dupla defektet kaptam (így sétálhattam haza a Duna töltésen)... királydinnyék beletörtek a külsőmbe... (így belsőcsere sem oldotta volna meg a dolgot... ha lett volna nálam tartalék és szerszám) így sétálhattam haza!
Le cseréltem a külsőket "Continental City Contact" (26x2.1)-ra a második nap a "Safety System" ellenére ismét defekt!
Lenne ötlet hogy olcsón valami trükkel még jobban hogy lehetne védeni a belsőt!?
Sajnos a mostani befektetés nem hozta a várt eredményt, vagy csak peches vagyok!?
 
Sajnos anyagilag nagyon hadilábon állok (ha nem így lenne akkor valszeg egy komolyabb bringával tekernék!) így olcsó megoldások érdekelnének!
Előre is köszönöm és bocs ha off!


 
Ha elöregedett a gumid, akkor a defekt ellen sem véd rendesen. Lehet, hogy csak le kellene cserélned, vagy, ha nagyon tüskés terepen tekersz, akkor extra defektvédelemmel ellátott külsőt kellene venned. Vannak ilyen tömitőlöttyök is erre a célra, amit bele kell önteni és kitölti a lukat...
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Én a rohangálós bringán Hutchinson Equinox-ot használok, teljes elégedettséggel, a versenygépen Peremes szingós (nincs benne belső, de nem ragasztott) Tufo gumit. Ez utóbbit ajánlom mindenki figyelmébe pl. itt Egyikre sem jellemző, hogy érzékeny lenne a defektre, pedig sokat használom őket rossz úton erdei aszfalt úton is.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5319
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lehoako »



Részben ide tartozik...
Segítséget ill véleményt szeretnék kérni!
 
Az utóbbi időben igen sok defektet kaptam!
Én nem terepen használom a bicajt... inkább aszfalton ill köves úton, napi 15-20 esetenként 50-80km-t tekerek!
A bicaj egy 16 éves Hauser Scorpion kerékpár, én 185 magas és 115kg vagyok!
Ez a bicaj már rengeteg helyre el vitt és benne van már jó pár ezer km!
 
Miután majdnem elszállt az agyam mikor el mentem tekerni és kb 15 km után dupla defektet kaptam (így sétálhattam haza a Duna töltésen)... királydinnyék beletörtek a külsőmbe... (így belsőcsere sem oldotta volna meg a dolgot... ha lett volna nálam tartalék és szerszám) így sétálhattam haza!
Le cseréltem a külsőket "Continental City Contact" (26x2.1)-ra a második nap a "Safety System" ellenére ismét defekt!
Lenne ötlet hogy olcsón valami trükkel még jobban hogy lehetne védeni a belsőt!?
Sajnos a mostani befektetés nem hozta a várt eredményt, vagy csak peches vagyok!?
 
Sajnos anyagilag nagyon hadilábon állok (ha nem így lenne akkor valszeg egy komolyabb bringával tekernék!) így olcsó megoldások érdekelnének!
Előre is köszönöm és bocs ha off!


 
Lehet kapni valamilyen szalagot, ami a belső és a külső közé téve pont a lyukadásos (üvegszilánk, kaktusztüskék, vad kötőtűk stb :-))) ) balesetek ellen véd.
 
*******************************************************************************************
 
Ugyanakkor én is gumiügyben kérném a T. nagyérdemű véleményét. Egyik kedvenc boltomban most elég jó áron van a 25-ös Conti Supersport +. 28-as már nem fér be a villába, max a 25-ös. Eddig egy kukabúvár Schwalbe Blizzarddal küldtem, de a múlt héten hál'Isten ficlikké szakadt a hátsó, így már szükségszerű a csere. Esőben amúgyis halálfélelmem volt, meg a belvárosi nedves-taknyos kockaköveken semmit sem fogott kanyarban a Blizzard. (Ja, a méretem 622/25).
 
http://hercehurca.hu/
 
Kérlek Benneteket, írjatok tapasztalatokat gumikkal, erős versenyző nálam még még a Vittoria Randonneur (csak kicsit nehéz), esetleg 1 komolyabb Conti (Gatorskinre gondoltam), az állítólag csúnyán odab@sz.
 
Ki mivel küldi??? Kérlek Benneteket, írjátok be. Köszi előre is.
 
Ja, és közbe' megy ám a Vuelta, tegnap értek Barcelonába! leborulok.gif

Avatar
Ati007
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.04.14., szomb. 15:42
Értékelés: 2

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Ati007 »



Részben ide tartozik...
Segítséget ill véleményt szeretnék kérni!
 
 


 
Szia én ezt használom és azóta nincs defektem :-) : link
Én a montimra raktam 1.5 slicket , gyakorlatilag semmi minta nincs rajta így defekt lett az első utamon, mióta ezt a lötyit beleraktam nem volt defektem így merem ajánlani
TV: SAMSUNG UE55D6500 ,FORRÁS: MAC MINI(2011) ,STEREO ERŐSÍTŐ: NAIM NAIT XS ,DAC: M2TECH YOUNG ,HANGFAL: MONITOR AUDIO RX8 ,ELOSZTÓ: S&M BLACKNOISE6

Avatar
davidka33
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.11.25., szer. 12:41
Értékelés: 366

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: davidka33 »

Olyan topic nincs ami nem a versenyekről, versenyzésről szól, hanem lehetne csevegni ilyen hobby szintű témákról?

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Doky »


Részben ide tartozik...
Segítséget ill véleményt szeretnék kérni!
 
Az utóbbi időben igen sok defektet kaptam!
Én nem terepen használom a bicajt... inkább aszfalton ill köves úton, napi 15-20 esetenként 50-80km-t tekerek!
A bicaj egy 16 éves Hauser Scorpion kerékpár, én 185 magas és 115kg vagyok!
Ez a bicaj már rengeteg helyre el vitt és benne van már jó pár ezer km!
 
Miután majdnem elszállt az agyam mikor el mentem tekerni és kb 15 km után dupla defektet kaptam (így sétálhattam haza a Duna töltésen)... királydinnyék beletörtek a külsőmbe... (így belsőcsere sem oldotta volna meg a dolgot... ha lett volna nálam tartalék és szerszám) így sétálhattam haza!
Le cseréltem a külsőket "Continental City Contact" (26x2.1)-ra a második nap a "Safety System" ellenére ismét defekt!
Lenne ötlet hogy olcsón valami trükkel még jobban hogy lehetne védeni a belsőt!?
Sajnos a mostani befektetés nem hozta a várt eredményt, vagy csak peches vagyok!?
 
Sajnos anyagilag nagyon hadilábon állok (ha nem így lenne akkor valszeg egy komolyabb bringával tekernék!) így olcsó megoldások érdekelnének!
Előre is köszönöm és bocs ha off!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
merida
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2005.07.24., vas. 13:50
Értékelés: 129

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: merida »


Üdv mindenkinek !
 
Volna egy eladó bringám:http://apro.bikemag.hu/browse/mountain- ... 03185.html
 
Aktív stúdiómonitor cseréje, beszámítása szóba jöhet!

Avatar
livestrong
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2010.07.23., pén. 20:14
Értékelés: 652

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: livestrong »


Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”