Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Sztereó erősitők

Avatar
trumpf
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2003.11.29., szomb. 11:49
Értékelés: 0

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: trumpf »


....Viszont a H/K basszus menedzsmentjével nem lehet versenyezni. Kár, hogy ezt más gyártók nem építik be az alsóbb kategóriájú erősítőikbe.
De a lagalapabb Lexicon is tudja , akár csak a Logic7-ent.

Csak kiváncsiságból.
Mijaza basszus menedzsment? A szavakat értem , de itt spec mit jelent?

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


....Viszont a H/K basszus menedzsmentjével nem lehet versenyezni. Kár, hogy ezt más gyártók nem építik be az alsóbb kategóriájú erősítőikbe.
De a lagalapabb Lexicon is tudja , akár csak a Logic7-ent.
gordon314.fw.hu

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Igc »


A Denonok hangja, bár kellemesen lágy, de szerintem kicsit a magasak felé húz. Nekem kiegyenlítettebbnek tűnik a H/K hangja.
Ez sajnos Denon sjátosság, fóleg az alsóbb kategóriákban, bár egy jó kábelválasztással ellensúlyozható.


Nekem pont ez tetszik benne..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: cosmo »


A Denonok hangja, bár kellemesen lágy, de szerintem kicsit a magasak felé húz. Nekem kiegyenlítettebbnek tűnik a H/K hangja.
Ez sajnos Denon sjátosság, fóleg az alsóbb kategóriákban, bár egy jó kábelválasztással ellensúlyozható.
 
Viszont a H/K basszus menedzsmentjével nem lehet versenyezni. Kár, hogy ezt más gyártók nem építik be az alsóbb kategóriájú erősítőikbe.

Avatar
trumpf
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2003.11.29., szomb. 11:49
Értékelés: 0

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: trumpf »


Nem tudom ismeritek-e.
Találtam egy elég jó összehasonlítást erősítőkről. Táblázatban a műszaki paraméterek összehasonlítása.
Ha esetleg valakit érdekel: Satsystem - táblázat(xls) (954 Kb)

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Had beszéljek haza: én is a H/K-t ajánlom. Zenében a frontoknak a külön táp, moziban a basszus menedzsment miatt nyújt többet szvsz mint a kategória társai.
 
Nekem amióta megvan, nagyon megszerettem és ha egy jótündér elém kerülni, hogy milyen 2x drágább receiverre cserélje ki, akkor is H/K lenne, csak felsőbb géposztály.
 
A Denonok hangja, bár kellemesen lágy, de szerintem kicsit a magasak felé húz. Nekem kiegyenlítettebbnek tűnik a H/K hangja.
 
Moziban egy normális szubbal a basszus menedzsment "csodákra képest". A szubot be tudod állítani, hogy pont akkor vegye át a feladatot a hangfalaktól amikor kell. Nem szorítkozol csak small és large beállításokra, vagy receiver leggyakrabban csak 1 vágási frekvenciájára, hanem külön a centerre a frontokra és a surroundokra megadhatod a vágást 5 Hz-es lépésenként (ha jól emlékszem) kb 30 Hz és 140 Hz között.
 
Szeteró zenénél (ha jól állítod be) akkor csak a külön táp és végfokok dolgoznak megkerülve a digitális jelátalakításokat. Erős tulzással lehetne az a marketing duma, hogy "sztereó erősítő a házimozi receiver mellé egy dobozba építve". Persze azért messze nem szól úgy, mint egy külön sztereó erősítő ebben az árkategóriában.
 
A gyári teljesítményértékektől ne félj. A harman/kardon köztudottan szerény ezen a téren. Elég inább csak a tápon meglesni a felvett teljesítményt. (A 230-asnál a táp 350 watt, a gyári specefikáció 6 x 50 illetve 2 x 60 watt)
gordon314.fw.hu

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: cosmo »

Ha főleg zenére kell akkor én a Denont ajánlom. Zenében és moziban is egyaránt otthon van.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Igc »


és a yamaha 750 ?
Zenére nem igazán jó; inkább (ex)Cat álta ajánlott H/K v. Denon..
Viszont a külön CD lejátszó mindenképpen ajánlott..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
richies
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2004.09.15., szer. 15:28
Értékelés: -1

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: richies »

és a yamaha 750 ?
CD: Arcam Alpha 7SE, Amp: TEAC A-H500 Reference, Speakers: JPW Gold Monitors, IC: Chord Crimson, Hangfal Tyukbel: Csajniiiz Cobra... (varom, hogy levedeljen /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" data-emoticon="" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


re all!

H/K
 
és vegyél hozzá egy CD lejtászót ha zenét akasrsz hallgatni!

Avatar
richies
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2004.09.15., szer. 15:28
Értékelés: -1

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: richies »


re all!
 
adott egy onkyo 454-es, s hozzá jamo studio 180-asok
 
tudom, lol
 
onkyot aikerült elpasszolnom, s vmi komolyabbat szeretnék, mert nem voltam vele megelégedve (pattogás, áthallás a bemenetek között).
 
Tudom a jamo-k se vmi komolyak.
Úgy 150e-ig gondolkozom.
 
Megéri inkább
kisebb H/K-t,
vagy Denon,
vagy Onkyo 601,
vagy Yamaha 701
 
főleg zene lenne, meg game audigy2-ról!
 
köszi előre is a választ!
 

CD: Arcam Alpha 7SE, Amp: TEAC A-H500 Reference, Speakers: JPW Gold Monitors, IC: Chord Crimson, Hangfal Tyukbel: Csajniiiz Cobra... (varom, hogy levedeljen /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" data-emoticon="" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

Avatar
RACPOWER
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2004.07.30., pén. 10:05
Értékelés: 228

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: RACPOWER »


nah, az erosito meghibasodasi okat kideritettem. legalabbis ez a legvaloszinubbnek tuno ok :vazeg: . kb 2-3 hete volt egy oriasi nagy vihar, es masnap elbqaxodott a mikronk, a zsir uj tv-nk, a dvd lejatszonk, a hazimozi cumo, es lehet h az erosito is megsinlyette a dolgot. a hazimozin lett bejaratva a zerosito, es abban a szobaban minden elektromos cumo tonkrement. szal most kamionnal vihetjuk vissza  adolgokat  a hangfalakat meg 12dbes melykiemelessel csutkan nyomatta. legalabbis ezt szedtem ki belole 1,5 ora vallatas utan 

Meg is őrülnék, ha a tesóm ilyet csinálna!

Nos!
 
Ha +12dB kiemelésekkel nyomatja a hangfalakat mind magas, mind mély + még a csatornákat is +12dB -el nyomatja akkor a digitális hangerő alkalmazkodik tehát nem megy ki 0-tól 80-ig ( mert ha jól tudom az onkyo 501 80-ig megy a hangerő maximuma ) akkor csak 80-12 vagyis 68 dB ig fog menni éppen a túlvezérlés miatt.
Még egy, ha az intelli volumet is fellemeli +10dB-re akkor a hangerő maximum újjabb 10 dB vel csökken vagyis csak 58dB-ig megy.
Nekem az Onkyo 601 legalábbis így működik annyi eltéréssel hogy a hangerő 0-tól 100-ig megy.
Szóval én másra tippelnék.
Estleg hangfal impedancia mondjuk 2ohm? ... vagy ilyesmi
De akkor meg ki kellet volna kapcsolnia az erősítőnek.
És még írtad hogy ami abban a szobában volt elekrtomos cucc mind tönkrement azt meg kéne nézni a dugaljakat kábeleket mert ez is elég gyanús, vagy esetleg belétek csapott ( vagy legalábbis abba a szobába) a mennykő.
Az biztos nagyon sikerült belenyúlnia.
Ezért van az, hogy Én, mint tapasztal felhasználó akármilyen elektromos cucc áltlában tudja az ember hogyan kell beüzemelni, de mégis minden új cuccnál főleg egy ilyen AV erősítőnél előbb mindent töviről hegyire elolvasok, még akkor is ha nagyából tudom hogyan kell üzemelni és csak utána gépészkedek vagy kísérletezek vele.
Igaz, Én mikor megvettem az Onkyo 601-et már előtte vagy 3-szor átolvastam az erősítő angol használati útmutatóját, ezért már kitéve-betéve tudtam ezért mertem felhasználó szinten kezelni, de azért még így is olvasgattam például az AC outletről (ugye max 100W), mert jelenleg 150W táppal rendelkező subbal terhelem azért, hogy ne kelljen ki be kapcsolni és meg mertem kockáztatni, mert a bizti ami az erősítőben van 5 A-os és simán bírja melegedés nélkül, az erősítő tépkábele 0,75-ös az szintén max 10A bír folyamatosan.
Hol van annyival terhelve amikor 550W+150W=max 700W/230, de legyen 220 =3,18A tehát benne vagyok a tartományban.
Itt már csak az a kérdés hogy az AC outlet relé mennyire bírja mivel ugyebár kapcsolt üzemű.
Ezt megtanultam mert mikor még anno én is fiatal voltam (most vagyok 25 ) 7-8 éves koromban egyből nekiestem mint hülyegyerek az anyjának és akkor még szinte szart se tudtam ezekről de én kijelentettem tudom én kezelni és az első elemes rádiónknak meg is lett a baja.
Elemes volt a rádió én meg bedugtam a 220V ba, le is égett szépen, azután el is vertek ahogyan kell.
Na jó, kb 13-14 éves koromig csináltam kisebb-nagyobb hülyeségeket, de aztán tanultam a hibáimból és épp ezért nálam már ilyen nem fordulhat elő főleg, hogy villamosmérnök lettem, elég nagy szégyen lenne.
Ezt nem azért írtam, hogy frenkizzek ,csak azért hogy mégis az lett belőlem amivel szerettem és szeretek foglalkozni.
Biztos van nálam 1000-szer jobb villamosmérnök.
Tehát, Én azt mondom türelmesnek kell lenni új cuccoknál még ha az ember ismeri vagy látott már ilyet, mert soha nem lehet tudni milyen meglepetéseket okoz számára...

Ezt én írtam, ha érdekel valalakit...

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


nah, az erosito meghibasodasi okat kideritettem. legalabbis ez a legvaloszinubbnek tuno ok :vazeg: . kb 2-3 hete volt egy oriasi nagy vihar, es masnap elbqaxodott a mikronk, a zsir uj tv-nk, a dvd lejatszonk, a hazimozi cumo, es lehet h az erosito is megsinlyette a dolgot. a hazimozin lett bejaratva a zerosito, es abban a szobaban minden elektromos cumo tonkrement. szal most kamionnal vihetjuk vissza  adolgokat  a hangfalakat meg 12dbes melykiemelessel csutkan nyomatta. legalabbis ezt szedtem ki belole 1,5 ora vallatas utan 

Meg is őrülnék, ha a tesóm ilyet csinálna!

Nos!
 
Ha +12dB kiemelésekkel nyomatja a hangfalakat mind magas, mind mély + még a csatornákat is +12dB -el nyomatja akkor a digitális hangerő alkalmazkodik tehát nem megy ki 0-tól 80-ig ( mert ha jól tudom az onkyo 501 80-ig megy a hangerő maximuma ) akkor csak 80-12 vagyis 68 dB ig fog menni éppen a túlvezérlés miatt.
Még egy, ha az intelli volumet is fellemeli +10dB-re akkor a hangerő maximum újjabb 10 dB vel csökken vagyis csak 58dB-ig megy.
Nekem az Onkyo 601 legalábbis így működik annyi eltéréssel hogy a hangerő 0-tól 100-ig megy.
Szóval én másra tippelnék.
Estleg hangfal impedancia mondjuk 2ohm? ... vagy ilyesmi
De akkor meg ki kellet volna kapcsolnia az erősítőnek.
És még írtad hogy ami abban a szobában volt elekrtomos cucc mind tönkrement azt meg kéne nézni a dugaljakat kábeleket mert ez is elég gyanús, vagy esetleg belétek csapott ( vagy legalábbis abba a szobába) a mennykő.
Az biztos nagyon sikerült belenyúlnia.
Ezért van az, hogy Én, mint tapasztal felhasználó akármilyen elektromos cucc áltlában tudja az ember hogyan kell beüzemelni, de mégis minden új cuccnál főleg egy ilyen AV erősítőnél előbb mindent töviről hegyire elolvasok, még akkor is ha nagyából tudom hogyan kell üzemelni és csak utána gépészkedek vagy kísérletezek vele.
Igaz, Én mikor megvettem az Onkyo 601-et már előtte vagy 3-szor átolvastam az erősítő angol használati útmutatóját, ezért már kitéve-betéve tudtam ezért mertem felhasználó szinten kezelni, de azért még így is olvasgattam például az AC outletről (ugye max 100W), mert jelenleg 150W táppal rendelkező subbal terhelem azért, hogy ne kelljen ki be kapcsolni és meg mertem kockáztatni, mert a bizti ami az erősítőben van 5 A-os és simán bírja melegedés nélkül, az erősítő tépkábele 0,75-ös az szintén max 10A bír folyamatosan.
Hol van annyival terhelve amikor 550W+150W=max 700W/230, de legyen 220 =3,18A tehát benne vagyok a tartományban.
Itt már csak az a kérdés hogy az AC outlet relé mennyire bírja mivel ugyebár kapcsolt üzemű.
Ezt megtanultam mert mikor még anno én is fiatal voltam (most vagyok 25 ) 7-8 éves koromban egyből nekiestem mint hülyegyerek az anyjának és akkor még szinte szart se tudtam ezekről de én kijelentettem tudom én kezelni és az első elemes rádiónknak meg is lett a baja.
Elemes volt a rádió én meg bedugtam a 220V ba, le is égett szépen, azután el is vertek ahogyan kell.
Na jó, kb 13-14 éves koromig csináltam kisebb-nagyobb hülyeségeket, de aztán tanultam a hibáimból és épp ezért nálam már ilyen nem fordulhat elő főleg, hogy villamosmérnök lettem, elég nagy szégyen lenne.
Ezt nem azért írtam, hogy frenkizzek ,csak azért hogy mégis az lett belőlem amivel szerettem és szeretek foglalkozni.
Biztos van nálam 1000-szer jobb villamosmérnök.
Tehát, Én azt mondom türelmesnek kell lenni új cuccoknál még ha az ember ismeri vagy látott már ilyet, mert soha nem lehet tudni milyen meglepetéseket okoz számára...

Avatar
RevengeR
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2004.07.14., szer. 19:42
Értékelés: 1

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: RevengeR »


hat, enis az idegosszeroppanas szelen alltam. ha nem veszik vissza, eladom az ocsemet a feketepiacon
Inkább vidd őt a szervíbe! :vazeg:

eloszor elvitetem a cuccokkal a szervizbe, es utaan adom el
erősítő: Onkyo TX-SR501E ][ DVD: JVC XV-N55 ][ Front: SAL SBX3040 + SAL SBX1320 + DTF12 dóm ][ Rear: SAL SBX1320 + DTF12 dóm ][ Sub: SAL Beast300 + SAL PRO+ 900 ][ PC: MSI K8N NEO Platinum, A64 3200+, 512Mb Corsair XMS, BBA9800PRO, 620GB HDD...

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: cosmo »


hat, enis az idegosszeroppanas szelen alltam. ha nem veszik vissza, eladom az ocsemet a feketepiacon
Inkább vidd őt a szervíbe! :vazeg:

Avatar
RevengeR
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2004.07.14., szer. 19:42
Értékelés: 1

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: RevengeR »


nah, az erosito meghibasodasi okat kideritettem. legalabbis ez a legvaloszinubbnek tuno ok :vazeg: . kb 2-3 hete volt egy oriasi nagy vihar, es masnap elbqaxodott a mikronk, a zsir uj tv-nk, a dvd lejatszonk, a hazimozi cumo, es lehet h az erosito is megsinlyette a dolgot. a hazimozin lett bejaratva a zerosito, es abban a szobaban minden elektromos cumo tonkrement. szal most kamionnal vihetjuk vissza  adolgokat  a hangfalakat meg 12dbes melykiemelessel csutkan nyomatta. legalabbis ezt szedtem ki belole 1,5 ora vallatas utan 

Meg is őrülnék, ha a tesóm ilyet csinálna!

hat, enis az idegosszeroppanas szelen alltam. ha nem veszik vissza, eladom az ocsemet a feketepiacon
erősítő: Onkyo TX-SR501E ][ DVD: JVC XV-N55 ][ Front: SAL SBX3040 + SAL SBX1320 + DTF12 dóm ][ Rear: SAL SBX1320 + DTF12 dóm ][ Sub: SAL Beast300 + SAL PRO+ 900 ][ PC: MSI K8N NEO Platinum, A64 3200+, 512Mb Corsair XMS, BBA9800PRO, 620GB HDD...

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: cosmo »


nah, az erosito meghibasodasi okat kideritettem. legalabbis ez a legvaloszinubbnek tuno ok :vazeg: . kb 2-3 hete volt egy oriasi nagy vihar, es masnap elbqaxodott a mikronk, a zsir uj tv-nk, a dvd lejatszonk, a hazimozi cumo, es lehet h az erosito is megsinlyette a dolgot. a hazimozin lett bejaratva a zerosito, es abban a szobaban minden elektromos cumo tonkrement. szal most kamionnal vihetjuk vissza adolgokat a hangfalakat meg 12dbes melykiemelessel csutkan nyomatta. legalabbis ezt szedtem ki belole 1,5 ora vallatas utan

Meg is őrülnék, ha a tesóm ilyet csinálna!

Avatar
RevengeR
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2004.07.14., szer. 19:42
Értékelés: 1

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: RevengeR »


nah, az erosito meghibasodasi okat kideritettem. legalabbis ez a legvaloszinubbnek tuno ok :vazeg: . kb 2-3 hete volt egy oriasi nagy vihar, es masnap elbqaxodott a mikronk, a zsir uj tv-nk, a dvd lejatszonk, a hazimozi cumo, es lehet h az erosito is megsinlyette a dolgot. a hazimozin lett bejaratva a zerosito, es abban a szobaban minden elektromos cumo tonkrement. szal most kamionnal vihetjuk vissza adolgokat
a hangfalakat meg 12dbes melykiemelessel csutkan nyomatta. legalabbis ezt szedtem ki belole 1,5 ora vallatas utan
erősítő: Onkyo TX-SR501E ][ DVD: JVC XV-N55 ][ Front: SAL SBX3040 + SAL SBX1320 + DTF12 dóm ][ Rear: SAL SBX1320 + DTF12 dóm ][ Sub: SAL Beast300 + SAL PRO+ 900 ][ PC: MSI K8N NEO Platinum, A64 3200+, 512Mb Corsair XMS, BBA9800PRO, 620GB HDD...

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


- amugy kicsit ertetlenul allok a dolog elott, mert elvileg ezekben van tulterheles es rovidzar elleni vedelem..., lehet tudni mit mivel kotott ossze??
Benyomta az RCA-kat a 220-ba?

vagy dopping teszt volt, és belebrunyált

Legfeljebb az öccse is kidob egy közleményt, mi is történt valójában.
De, ha már az aktuális híreknél tartunk:
 
"Szia Zsolti!
Apád mennyiért számította be a HÉV-et?"

Avatar
Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2004.04.27., kedd 16:41
Értékelés: 0

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Fufuka »


- amugy kicsit ertetlenul allok a dolog elott, mert elvileg ezekben van tulterheles es rovidzar elleni vedelem..., lehet tudni mit mivel kotott ossze??
Benyomta az RCA-kat a 220-ba?

vagy dopping teszt volt, és belebrunyált
tv:LG flatron 100hz digit 72cm, erölködő: Pioneer vsx-ax3, hangfalak: Quadral qlx 210 front, qlx 160 srr, Acent base center, Klipsch rb25 háttér, mély: Klipsch Rw 10. Dvd: Pioneer DVR-530H, kábelek neotech.

Avatar
RACPOWER
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2004.07.30., pén. 10:05
Értékelés: 228

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: RACPOWER »


nah, ujra itt.egy onkyo tx-sr501e lett a dologbol egy bajom van most vele. nem voltam otthon 2 hetig, es az ugyes ocsem elegetett 2 hangfalat, es az erositonek nem szol az also csatisora(azaz a front-rear jobb része, es a surround back sem. hatbazz, igy bizza ra az occsera a cumoit az ember
az a gond pontosabban, h nem jon belole hang, csak akkor ha tokig tekerem, de akkoris oriasi alapzajjal, es olyan halk, h fel meterrol mar nem lehet hallani.
pls help, mert ez iyg nem allapot h csak a bal fulemre leszek suket

- kivancsi vagyok hogyan tudta kisutni a vegfokokat.. :vazeg:
- amugy kicsit ertetlenul allok a dolog elott, mert elvileg ezekben van tulterheles es rovidzar elleni vedelem..., lehet tudni mit mivel kotott ossze??

Öscsém!
Egy új gépet így szétgányolni!
Gyalázás!
 
Pedig tényleg van benne rövidzár és túlterhelés elleni védelem mert nekem is ért már össze kábel pedig csak a preout sub volt és kikapcsolt az erősítő.
Amúgy meg semmi zajnak nem szabad benne lennie mivel még az én onkyomon még csutkára tekerve is alig hallom a sistergést, inkább 90 és 100 hangerőállás között a digitális jellépkedést lehet hallani a hangfalakon, de persze csak akkor, ha nincs jel.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


- amugy kicsit ertetlenul allok a dolog elott, mert elvileg ezekben van tulterheles es rovidzar elleni vedelem..., lehet tudni mit mivel kotott ossze??
Benyomta az RCA-kat a 220-ba?

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Tami »


nah, ujra itt.egy onkyo tx-sr501e lett a dologbol :vazeg: egy bajom van most vele. nem voltam otthon 2 hetig, es az ugyes ocsem elegetett 2 hangfalat, es az erositonek nem szol az also csatisora(azaz a front-rear jobb része, es a surround back sem. hatbazz, igy bizza ra az occsera a cumoit az ember
az a gond pontosabban, h nem jon belole hang, csak akkor ha tokig tekerem, de akkoris oriasi alapzajjal, es olyan halk, h fel meterrol mar nem lehet hallani.
pls help, mert ez iyg nem allapot h csak a bal fulemre leszek suket

- kivancsi vagyok hogyan tudta kisutni a vegfokokat..
- amugy kicsit ertetlenul allok a dolog elott, mert elvileg ezekben van tulterheles es rovidzar elleni vedelem..., lehet tudni mit mivel kotott ossze??
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


nah, ujra itt.egy onkyo tx-sr501e lett a dologbol :vazeg: egy bajom van most vele. nem voltam otthon 2 hetig, es az ugyes ocsem elegetett 2 hangfalat, es az erositonek nem szol az also csatisora(azaz a front-rear jobb része, es a surround back sem. hatbazz, igy bizza ra az occsera a cumoit az ember
az a gond pontosabban, h nem jon belole hang, csak akkor ha tokig tekerem, de akkoris oriasi alapzajjal, es olyan halk, h fel meterrol mar nem lehet hallani.
pls help, mert ez iyg nem allapot h csak a bal fulemre leszek suket

Fogod az öcsikét, kezébe nyomod az erősitőt és iránybaállitod a szerviz felé

golyataborba ment vagy mi a faxomba szal majd ha visszajon

Én még 1 nyakast is lenyomnék, hogy megtanulja hogyan kell más tulajdonával bánni.

Avatar
RevengeR
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2004.07.14., szer. 19:42
Értékelés: 1

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: RevengeR »


nah, ujra itt.egy onkyo tx-sr501e lett a dologbol :vazeg: egy bajom van most vele. nem voltam otthon 2 hetig, es az ugyes ocsem elegetett 2 hangfalat, es az erositonek nem szol az also csatisora(azaz a front-rear jobb része, es a surround back sem. hatbazz, igy bizza ra az occsera a cumoit az ember
az a gond pontosabban, h nem jon belole hang, csak akkor ha tokig tekerem, de akkoris oriasi alapzajjal, es olyan halk, h fel meterrol mar nem lehet hallani.
pls help, mert ez iyg nem allapot h csak a bal fulemre leszek suket

Fogod az öcsikét, kezébe nyomod az erősitőt és iránybaállitod a szerviz felé

golyataborba ment vagy mi a faxomba szal majd ha visszajon
erősítő: Onkyo TX-SR501E ][ DVD: JVC XV-N55 ][ Front: SAL SBX3040 + SAL SBX1320 + DTF12 dóm ][ Rear: SAL SBX1320 + DTF12 dóm ][ Sub: SAL Beast300 + SAL PRO+ 900 ][ PC: MSI K8N NEO Platinum, A64 3200+, 512Mb Corsair XMS, BBA9800PRO, 620GB HDD...

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”