Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Jbl

Avatar
ssin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 16:30
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: ssin »


Hali! 
Én múlt héten vettem egy fekete ATX-60 as párt, és annyira megteszettek, hogy tegnap voltam venni hozzájuk centert és surroundokat (ATX-10C ATX-30) azóta úszok itthon a boldogságban Aki teheti ne habozzon, elektronikus break, nujazz...  zenékhez gyönyörűen szólnak. Amugy satsystemben sajnos soha nem is volt fekete center, én meg átgondolatlan voltam a frontok színének kiválasztásánál, de voltak olyan rendesek hogy visszavették a feketéket, és így már mindenből világos van. Muszáj megjegyezném még hogy ezek ATX-30 asok is meglepően jól szólnak a méretükhöz képest még a mély tartományban is.
 
Lenne egy kérdésem is: szeretnék tanácsot kérni, hogy milyen kábelbe érdemes beivesztálnom. 2,5mm2 vagy 4mm2? Van e lényeges különbség a hangfalüzletben, meg a villamosság szaküzletben kapható hangszóró kábel kábel között, stb? Meg másnál mik a tapasztalatok. Érdekelne az is hogy miért jobb az egyik mint a másik, mert már annyi mindent hallok. Nyugodtan jöhetnek a technika részeltek akár. A frontokhoz kb 2m, a centerhez 1m, a surroundokhoz meg kb 12m hosszú kellene.
 
üdv. Pufinyúl

Csatlakozom Cosmohoz, gratulálok és egyben üdvözöllek a JBL tulajok körében!!!
 
Ugye, hogy szeretik a break-et? Az enyémek egyenesen imádják! Mondjuk az erőlködőm is! Te mivel hajtod őket (csinálhatnál aláírást )?
 
Én a helyedben - ha van rá keret - a hátsókhoz is mindenképp 4 mm-es kábelt vennék, már csak azért is, mert 30-asok. Nekem - mint azt láthatod - Neotech kábeleim vannak, ennek 750 Ft métere, annyit mindenképp megértek, bár ha megteheted, ne sajnáld rá a zst, legalábbis a frontoknál semmiképp ne, hidd el, meghálálják! Nemsokára nálam is vdH-ra lesznek cserélve (CS-122). :kiraly:
 
Szerintem nézz körül a Ká-csánál és a Hifimarketnél (itt csak hogy láthasd is a vdH-kat), amúgy vdH-t a Satsystemnél is lehet kapni.
TV: Panasonic TX-21AP1P A/V Receiver: Denon AVR-1803 DVD: Denon DVD-900 Lemezjátszó: 2X Technics SL-1210MKII Pick up: Ortofon Concorde Pro Keverő: Pioneer DJM-300S Füles: Sony MDR-V700 Front, Surround: JBL ATX60 Center, Surround back: JBL ATX10C Kábelek: front, center: vdH CS-122 surround: Neotech KS-0821 surround back: Neotech KS-1007B digit koax: Monitor Seventyfive Blue scart: Monitor interconnect: majdani CA 640C, jelenleg DVD: vdH The First, Pio DJM-300S: Dietz

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Hali! 
Én múlt héten vettem egy fekete ATX-60 as párt, és annyira megteszettek, hogy tegnap voltam venni hozzájuk centert és surroundokat (ATX-10C ATX-30) azóta úszok itthon a boldogságban Aki teheti ne habozzon, elektronikus break, nujazz... zenékhez gyönyörűen szólnak. Amugy satsystemben sajnos soha nem is volt fekete center, én meg átgondolatlan voltam a frontok színének kiválasztásánál, de voltak olyan rendesek hogy visszavették a feketéket, és így már mindenből világos van. Muszáj megjegyezném még hogy ezek ATX-30 asok is meglepően jól szólnak a méretükhöz képest még a mély tartományban is.
 
Lenne egy kérdésem is: szeretnék tanácsot kérni, hogy milyen kábelbe érdemes beivesztálnom. 2,5mm2 vagy 4mm2? Van e lényeges különbség a hangfalüzletben, meg a villamosság szaküzletben kapható hangszóró kábel kábel között, stb? Meg másnál mik a tapasztalatok. Érdekelne az is hogy miért jobb az egyik mint a másik, mert már annyi mindent hallok. Nyugodtan jöhetnek a technika részeltek akár. A frontokhoz kb 2m, a centerhez 1m, a surroundokhoz meg kb 12m hosszú kellene.
 
üdv. Pufinyúl

Először is gartula az új hangfalakhoz! :kiraly:
 
Én elöször Monitor Joker (1,5 mm^2) kábellel kezdtem. De valahogy sohasem tetszett a hang, amig ki nem cseréltem VDH CS-122-re a fontoknál és a centernél! Nagy volt a különbség, a hangtér kinyilt, a mélyek és a magasak a helyükre kerültek. Mindenből annyi lett a csere után, amennyi kell. Tehát én javaslom mindenféleképpen egy komolyabb kábel beszerzését az első hangfalakhoz!
 
Hátulra pedig 4mm^2-es neotech rézkábelt vettem, ami tökéletesen elég a surroundok megszólaltatásához!
 
Mindenféleképpen azt ajánlom, hogy kábelt hangfalszaküzletben vegyél.

Avatar
Pufinyúl
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004.10.12., kedd 22:49
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: Pufinyúl »


Hali!
 
Én múlt héten vettem egy fekete ATX-60 as párt, és annyira megteszettek, hogy tegnap voltam venni hozzájuk centert és surroundokat (ATX-10C ATX-30) azóta úszok itthon a boldogságban Aki teheti ne habozzon, elektronikus break, nujazz... zenékhez gyönyörűen szólnak. Amugy satsystemben sajnos soha nem is volt fekete center, én meg átgondolatlan voltam a frontok színének kiválasztásánál, de voltak olyan rendesek hogy visszavették a feketéket, és így már mindenből világos van. Muszáj megjegyezném még hogy ezek ATX-30 asok is meglepően jól szólnak a méretükhöz képest még a mély tartományban is.
 
Lenne egy kérdésem is: szeretnék tanácsot kérni, hogy milyen kábelbe érdemes beivesztálnom. 2,5mm2 vagy 4mm2? Van e lényeges különbség a hangfalüzletben, meg a villamosság szaküzletben kapható hangszóró kábel kábel között, stb? Meg másnál mik a tapasztalatok. Érdekelne az is hogy miért jobb az egyik mint a másik, mert már annyi mindent hallok. Nyugodtan jöhetnek a technika részeltek akár. A frontokhoz kb 2m, a centerhez 1m, a surroundokhoz meg kb 12m hosszú kellene.
 
üdv. Pufinyúl
Erősítő: Denon - AVR 1604 Front: JBL ATX-60 Center: JBL ATX-10C Surround: JBL ATX-30 Fejhallgató: Sennheiser HD-270 Projektor: Infocus LP-425 DVD: kölcsön futómű Kábelek: mind cserére vár Pc: audio: NVidia opt out, video: Radeon 9200 svideo

Avatar
richies
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2004.09.15., szer. 15:28
Értékelés: -1

Jbl

Hozzászólás Szerző: richies »


hát elég drága
 
99e Ft/db
 
 
 
pedig tetszene
CD: Arcam Alpha 7SE, Amp: TEAC A-H500 Reference, Speakers: JPW Gold Monitors, IC: Chord Crimson, Hangfal Tyukbel: Csajniiiz Cobra... (varom, hogy levedeljen /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" data-emoticon="" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


az infinity 2 hangfaltípusáról kérdeztem volna azthiszem a beta az újabb (jobb)
 
 
thnx!

Az Infinity-t én is hallottam és nekem tetszett a hangja.

Avatar
richies
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2004.09.15., szer. 15:28
Értékelés: -1

Jbl

Hozzászólás Szerző: richies »


infinitynek sok köze van a jbl-hez? 
 
alpha vs beta ?

Hogy egymáshoz hogyan viszonyulnak közvetlenül, azt nem tudom, de hogy mindkettő a Harman Világbirodalom része az biztos!
 
Végül is, ja, alpha vs beta!

az infinity 2 hangfaltípusáról kérdeztem volna
azthiszem a beta az újabb (jobb) :kiraly:
 
 
thnx!
CD: Arcam Alpha 7SE, Amp: TEAC A-H500 Reference, Speakers: JPW Gold Monitors, IC: Chord Crimson, Hangfal Tyukbel: Csajniiiz Cobra... (varom, hogy levedeljen /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" data-emoticon="" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


infinitynek sok köze van a jbl-hez? 
 
alpha vs beta ?

A mostani DVDcenterben pont van egy cikk, amiben a Revel tervezőmérnökével beszélgetnek és ott írnak Harman cégcsoportról is!

Avatar
ssin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 16:30
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: ssin »


infinitynek sok köze van a jbl-hez? 
 
alpha vs beta ?

Hogy egymáshoz hogyan viszonyulnak közvetlenül, azt nem tudom, de hogy mindkettő a Harman Világbirodalom része az biztos!
 
Végül is, ja, alpha vs beta!
TV: Panasonic TX-21AP1P A/V Receiver: Denon AVR-1803 DVD: Denon DVD-900 Lemezjátszó: 2X Technics SL-1210MKII Pick up: Ortofon Concorde Pro Keverő: Pioneer DJM-300S Füles: Sony MDR-V700 Front, Surround: JBL ATX60 Center, Surround back: JBL ATX10C Kábelek: front, center: vdH CS-122 surround: Neotech KS-0821 surround back: Neotech KS-1007B digit koax: Monitor Seventyfive Blue scart: Monitor interconnect: majdani CA 640C, jelenleg DVD: vdH The First, Pio DJM-300S: Dietz

Avatar
richies
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2004.09.15., szer. 15:28
Értékelés: -1

Jbl

Hozzászólás Szerző: richies »


infinitynek sok köze van a jbl-hez?
 
 
alpha vs beta ?
CD: Arcam Alpha 7SE, Amp: TEAC A-H500 Reference, Speakers: JPW Gold Monitors, IC: Chord Crimson, Hangfal Tyukbel: Csajniiiz Cobra... (varom, hogy levedeljen /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" data-emoticon="" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

Avatar
ssin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 16:30
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: ssin »



Cosmo, lenne egy kérdésem! 
Ugye nálad is ua. a felállás az erősítő és hangfal kontextusában. Szerinted érdemes beruháznom VdH kábelekbe a frontokhoz? Te hallottad már a 60-asaidat más kábellel is? Magyarul, megéri befektetést a minőségjavulás a Neotechemhez képest? Most, hogy megvan végre a rendszer (majdnem) minden eleme (majd egyszer beruházok egy subra is, egyelőre elég az a négy db ATX60  :taps: ), jönnek az 'apróságok' és erősen kíváncsi vagyok, hol, mennyit, de főként hogyan lehetne még javítani a hangon! Mindenféle jobbnál jobb ötletet nagyon megköszönnék! Ja, szerinted/szerintetek a nagyobbik JBL Northridge sub mennyire jó, vagy mit ajánlanátok?
 
Előre is kösz!

Nekem nagy volt a javulás, mivel elötte Monitor Joker kábellel volt bekötve a hangfal. A hangkép kiegyensúlyozottabá vált. És a magasak is helyükre kerültek nálam. Nálam megérte a fejlesztés. Nemsokára viszont szeretném feldugóztatni a kábeleket, mert egyszerübb és praktikusabb.
 
A Nortridge szubból a E250P-set hallottam egyszer, de nem voltak ideálisak a körülmények. Karácsonyra tervezem a mélynyomó vételét és azelött majd jobban beleásom amagam a témába.

Akkor karácsony előtt okosabbak leszünk!
 
Satsystemből haza kéne vinnem kipróbálni, csak félek, hogy túlzottan tetszene és sajnos most nem férne bele (lenne vagy 30e) :kiraly: , aztán megint ez következne: ! Kell ez nekem, gyerekek? :taps:
Persze ahogy ismerem magam, úgyis kipróbálom... Ergo lesz még otthon VdH! :taps:
 
THX
TV: Panasonic TX-21AP1P A/V Receiver: Denon AVR-1803 DVD: Denon DVD-900 Lemezjátszó: 2X Technics SL-1210MKII Pick up: Ortofon Concorde Pro Keverő: Pioneer DJM-300S Füles: Sony MDR-V700 Front, Surround: JBL ATX60 Center, Surround back: JBL ATX10C Kábelek: front, center: vdH CS-122 surround: Neotech KS-0821 surround back: Neotech KS-1007B digit koax: Monitor Seventyfive Blue scart: Monitor interconnect: majdani CA 640C, jelenleg DVD: vdH The First, Pio DJM-300S: Dietz

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Cosmo, lenne egy kérdésem! 
Ugye nálad is ua. a felállás az erősítő és hangfal kontextusában. Szerinted érdemes beruháznom VdH kábelekbe a frontokhoz? Te hallottad már a 60-asaidat más kábellel is? Magyarul, megéri befektetést a minőségjavulás a Neotechemhez képest? Most, hogy megvan végre a rendszer (majdnem) minden eleme (majd egyszer beruházok egy subra is, egyelőre elég az a négy db ATX60 ), jönnek az 'apróságok' és erősen kíváncsi vagyok, hol, mennyit, de főként hogyan lehetne még javítani a hangon! Mindenféle jobbnál jobb ötletet nagyon megköszönnék! Ja, szerinted/szerintetek a nagyobbik JBL Northridge sub mennyire jó, vagy mit ajánlanátok?
 
Előre is kösz!

Nekem nagy volt a javulás, mivel elötte Monitor Joker kábellel volt bekötve a hangfal. A hangkép kiegyensúlyozottabá vált. És a magasak is helyükre kerültek nálam. Nálam megérte a fejlesztés. Nemsokára viszont szeretném feldugóztatni a kábeleket, mert egyszerübb és praktikusabb.
 
A Nortridge szubból a E250P-set hallottam egyszer, de nem voltak ideálisak a körülmények. Karácsonyra tervezem a mélynyomó vételét és azelött majd jobban beleásom amagam a témába.

Avatar
ssin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 16:30
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: ssin »


Cosmo, lenne egy kérdésem!
 
Ugye nálad is ua. a felállás az erősítő és hangfal kontextusában. Szerinted érdemes beruháznom VdH kábelekbe a frontokhoz? Te hallottad már a 60-asaidat más kábellel is? Magyarul, megéri befektetést a minőségjavulás a Neotechemhez képest? Most, hogy megvan végre a rendszer (majdnem) minden eleme (majd egyszer beruházok egy subra is, egyelőre elég az a négy db ATX60 ), jönnek az 'apróságok' és erősen kíváncsi vagyok, hol, mennyit, de főként hogyan lehetne még javítani a hangon! Mindenféle jobbnál jobb ötletet nagyon megköszönnék! Ja, szerinted/szerintetek a nagyobbik JBL Northridge sub mennyire jó, vagy mit ajánlanátok?
 
Előre is kösz!
TV: Panasonic TX-21AP1P A/V Receiver: Denon AVR-1803 DVD: Denon DVD-900 Lemezjátszó: 2X Technics SL-1210MKII Pick up: Ortofon Concorde Pro Keverő: Pioneer DJM-300S Füles: Sony MDR-V700 Front, Surround: JBL ATX60 Center, Surround back: JBL ATX10C Kábelek: front, center: vdH CS-122 surround: Neotech KS-0821 surround back: Neotech KS-1007B digit koax: Monitor Seventyfive Blue scart: Monitor interconnect: majdani CA 640C, jelenleg DVD: vdH The First, Pio DJM-300S: Dietz

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


JBL hifi 8.850.000.- ért és adnak ajándékba egy Peugeot 607 Feline-t 
A kocsi nem is kell, csak a hifi! :kiraly:

Akkor vedd meg, a kocsit meg én elviszem helyetted... :taps: :taps: Úgyis kéne már egy... :taps:

OK, akkor elkezdek gyűjteni rá!

Avatar
ajsa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1081
Csatlakozott: 2004.07.20., kedd 21:14
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: ajsa »


JBL hifi 8.850.000.- ért és adnak ajándékba egy Peugeot 607 Feline-t 
A kocsi nem is kell, csak a hifi! :kiraly:

Akkor vedd meg, a kocsit meg én elviszem helyetted... :taps: Úgyis kéne már egy... :taps:
Sohasem lenn�k egy olyan klubnak a tagja, amelyik elfogadna engem tagj�nak.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


JBL hifi 8.850.000.- ért és adnak ajándékba egy Peugeot 607 Feline-t
A kocsi nem is kell, csak a hifi! :kiraly:

Avatar
charston
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2004.06.04., pén. 22:24
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: charston »

JBL hifi 8.850.000.- ért és adnak ajándékba egy Peugeot 607 Feline-t

Projector: NEC Vt37 Erősitő:Kenwood-KRFV7060D Front: Wharfedale Zaldek 2000 Rear: Wharfedale Zaldek 300 Center: Wharfedale Zaldek Center Dvd: Philips dvp-630 keverő: Edirol V-4
Dvd-Író: Panasonic dmr es-10
 
vetítős cucc: http://blog.myspace.com/charstonvj

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


VERY BIG THX, COSMO!!!
Örülök, hogy tudtam segíteni így áttételesen is. Velem is hasonló történt. Én még fel is hívtam őket februárban, hogy kifutó modell, erre őka azt mondták, hogy nem. Márciúsban még mindig motoszkált valami a fülemben és újra hívtam a satsytemet és akkor haláli nyugalommal mondják nekem, hogy igen, kifutó modell. Én szívemhez kaptam és lóhalálába rohantam értük még az nap, de szerencsére volt két 20 és a center. Meg is vettem őket. Bár én még teljes áron. De amikor bekötöttem őket mindjárt meg is nyugodtam és hátrdőlve élvezetem a mozit!

Avatar
Doki
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 10:39
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: Doki »

Nos, mint lent is látható, nekem Nortridge SP1-es szettem van és bár ez egy szatelitsugárzó csomag, valamint az én "rendszerem" nem igazán nagyágyú , azért teljesen meg vagyok elégedve vele. Méretéhez képest meglehetősen jól terhelhető és az én botfülemnek a hangja is tetszik. A moziszobám 12,5 négyzetméter, oda bőven elég.
Thomson DPL2000 erőlködő, JBL NSP1 szet, Heco Spirit sub,HTPC, Sanyo PLV-Z1 (BARCO HDTV 1600 projektor-talonban /emoticons/default_sad3.gif" alt=":(" data-emoticon="" srcset="/emoticons/sad@2x.png 2x" width="15" height="15" /> )

Avatar
ssin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 16:30
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: ssin »


Hi all!
 
Ez az első beírásom, gyerekek!
JBL hangfalakról (szerencsére) nekem is van tapasztalatom! Na, akkor kezdjük az elején. Majd két éve sikerült beszereznem az erőlködőt, dvd-t, meg egy pár ATX60-ast, plusz a centert. A hátsó háromra sajnos már nem jutott... Volt helyette két régi Videoton (Somogyi tuninggal) és egy kicsi Kenwood. Gondolhatjátok, gyönyörűen szólt! Aztán a múlt héten nem is tudom milyen indíttatásból rákerestem a JBL ATX-re, meg is találtam a fórumot, és mit ad isten, olvasom (asszem cosmo írta), hogy kifutó modell! :taps: Kétségbeesés, Satsystem site, lázas telefonálás, kéne még két ATX20-as és egy center. Mondják, 20-as már nincs (és ugye nem is lesz, viszont velem mi lesz???), center nagykerben még van(halleluja!), viszont van még egy pár 30-as. Rövid gondolatmenet után (a szobám óriási (15 mm), a hely benne még több, de hát mit lehet tenni, nem kéne lenyakazni a rendszert, úgyhogy lesz ami lesz, ez van) elhatározom magam: ok! Ja, még egy kérdés: színe? 'Fekete.' Hogy az a... Nekem ugyanis a bútorok, ATX-ek, stb., minden világos, szépen mutatna két fekete hangfal... Satsystem: 'Világosból van még egy utolsó pár 60-as.' Újabb rövid gondolatmenet (60-as surroundnak? atommal szúnyog ellen? ha már lúd, ne csak kövér legyen, de robbanjon is fel? hááát, robbanjon!!! :kiraly: ), legyen! Hiába, nagy úr a kényszer... :taps: Na, végül is tegnap sikerült elmenni értük, otthon aztán este 11-re sikerült is beillesztenem mindent! Gyerekek, akkora flash volt majd' két év után végre hallani a KÉSZ RENDSZERT... El sem tudom mondani! Azt hallani kellett!!! Most meg az őrület határán vagyok, még fél 6-ig meló, nekem pedig már rég otthon kéne lennem, hogy végre rendesen is hallhassam a kicsikét! Imádom!
 
VERY BIG THX, COSMO!!!
 
Ja, a topicnál maradva, nekem nagyon tetszik a hangja (igaz ez a Denon érdeme is), szerintem ebben az árkategóriában jobbat találni nem lenne könnyű! 80e Ft-ért a két 60-as elég baráti nem?
 
Amúgy a pro katgóriában is két JBL rendszer szólt toronymagasan a legjobban, amit életemben hallottam (pedig már hallottam néhányat), nevezetesen HLA és a Vertec Array. Azok aztán tudnak valamit! :smile19:
 
Egy szó, mint száz:
 
JBL RULEZ!!!
TV: Panasonic TX-21AP1P A/V Receiver: Denon AVR-1803 DVD: Denon DVD-900 Lemezjátszó: 2X Technics SL-1210MKII Pick up: Ortofon Concorde Pro Keverő: Pioneer DJM-300S Füles: Sony MDR-V700 Front, Surround: JBL ATX60 Center, Surround back: JBL ATX10C Kábelek: front, center: vdH CS-122 surround: Neotech KS-0821 surround back: Neotech KS-1007B digit koax: Monitor Seventyfive Blue scart: Monitor interconnect: majdani CA 640C, jelenleg DVD: vdH The First, Pio DJM-300S: Dietz

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: gemini »

menj el az annexhez, nézd meg mit árulnak és utána hogy mik kerülnek bele 80%-ban az ujságba.

Avatar
Khaosz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 13:10
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Győr

Jbl

Hozzászólás Szerző: Khaosz »


Mi a véleményetek a JBL hangfalakról? Az utóbbi időkben szerintem méltánytalanul kevest tesztelnek a hifi lapok.

Valszeg nem tejel a hazai forgalamzó a lapkiadóknak.

Milyen igazad van. Kezdek totál kikattani a lapok miatt. Pl a hazimozi magazint szerintem totál megvette a B&W . Nem nagyon láttam olyan kiadást amiben nem lett volna egy B&W tesztelés. Persze mennyi remek hagfalgyártó van, JBL, Infinity stb. Bőven megérdemélnének tesztet. Igaz szerintem a tesztelés végén azt írnák : Végülis jó csak csapjunk hozzá egy kis pénzt és vegyünk inkább egy B&W-t. Nem azt mondom, hogy rosszak csak ez már tulzás amit ezek a lappk csinálnaak...
 
Annyira , de annyira látszik hogy megveszik ezeket az ujságokat ... Ennél nagyobb reklám nincs is mintha egy szakiujság az egekbe emeli a hangfalat és gondolom nem kell olyan rengeteget fizetni a Best Buy, vagy a Mi választásunk feliratért.
 
 
Jah különben a JBL, az Zsiráf és Süti :taps: :kiraly: :taps:
Projektor: Sony VPL VW590ES Vászon:VnX Black Horizon BrightTV 126" Proci: Lexicon MC-10 Végfok: Rotel RMB-1585+Pronomic XA800 Font: Elac Vela FS 409 Center: Elac Vela CC401 Surround: Elac WS1665 Sub:2db XTZ SUB 1X12 Edge + 2DB DIY 15" Ultimax

Avatar
21st century Digital Boy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2003.06.23., hétf. 20:07
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: 21st century Digital Boy »


Mi a véleményetek a JBL hangfalakról? Az utóbbi időkben szerintem méltánytalanul kevest tesztelnek a hifi lapok.

Valszeg nem tejel a hazai forgalamzó a lapkiadóknak.

H/K-val közös a forgalmazójuk, és hát arról sem írnak sokat!

Nem csak a forgalmazójuk közös, egy cégcsoporthoz tartoznak ( JBL, H/K, Proceed, Lexicon, Mark Levinson, AKG ).
 
Asszem valakit kihagytam...
Mellorn Crescendo passzív előfok, Mellorn Temptation monoblokk pár, Mellorn Goliath hangfalak, Philips CD 950, Audio Note DAC1, Nordost Solar Wind hangfal kábel + interkonnekt

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Mi a véleményetek a JBL hangfalakról? Az utóbbi időkben szerintem méltánytalanul kevest tesztelnek a hifi lapok.

Valszeg nem tejel a hazai forgalamzó a lapkiadóknak.

H/K-val közös a forgalmazójuk, és hát arról sem írnak sokat!

Avatar
21st century Digital Boy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2003.06.23., hétf. 20:07
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: 21st century Digital Boy »


Mi a véleményetek a JBL hangfalakról? Az utóbbi időkben szerintem méltánytalanul kevest tesztelnek a hifi lapok.

Valszeg nem tejel a hazai forgalamzó a lapkiadóknak.
Mellorn Crescendo passzív előfok, Mellorn Temptation monoblokk pár, Mellorn Goliath hangfalak, Philips CD 950, Audio Note DAC1, Nordost Solar Wind hangfal kábel + interkonnekt

Avatar
21st century Digital Boy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2003.06.23., hétf. 20:07
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: 21st century Digital Boy »


A multiplex mozik azért használják, mert a Dolby Digital szabvány JBL-eket ír elő.
Biznic
Mellorn Crescendo passzív előfok, Mellorn Temptation monoblokk pár, Mellorn Goliath hangfalak, Philips CD 950, Audio Note DAC1, Nordost Solar Wind hangfal kábel + interkonnekt

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”