Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Elektroncső topik {___]=

Avatar
Rooibos
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2012.10.08., hétf. 11:43
Értékelés: 179

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: Rooibos »



azoknak, akik meg akarják egy örök életre oldani a cső-kérdést, egyenlőre 6L6/5881/KT66 és 12AX7/ECC83 vonatkozásában> http://eshop.amtelec...tate-tubes.html


 
Megnéznék egy robbantott rajzot vagy kapcsolást... feltehetően rengeteg erőforrást fektettek egy teljesen haszontalan ötletbe...

Vendég

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Ez most akkor a fábuuul vaskarika mert igazán sem a csövesek sem a homokosok nem fogják szeretni, mindkettőjüknek elég nagy presztízs lecsúszás ha ebbe fektetik elektronjaikat


 
Ráadásul az ötlet sem egészen új, hiszen a hetvenes évek óta létezik fetron néven
http://www.ko4bb.com/Manuals/09%29_Misc ... cement.pdf
és azóta sem tudott elterjedni.
 
 
.

Online
Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4643
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3112

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: istvan01 »



azoknak, akik meg akarják egy örök életre oldani a cső-kérdést, egyenlőre 6L6/5881/KT66 és 12AX7/ECC83 vonatkozásában> http://eshop.amtelec...tate-tubes.html


 
Ez most akkor a fábuuul vaskarika mert igazán sem a csövesek sem a homokosok nem fogják szeretni, mindkettőjüknek elég nagy presztízs lecsúszás ha ebbe fektetik elektronjaikat

Online
Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4643
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3112

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: istvan01 »


ide teszem be, akit érdekel a csővilág klasszikus irodalma, hajdani gyári leírások, csőelmélet, kapcsolás technika, kiváló gyűjtemény, szkennelt állományokban, köszönet DHTRob-nak:
http://www.dhtrob.com/overige/boekwerken_en.php

Avatar
HSRT8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1704
Csatlakozott: 2008.02.20., szer. 20:44
Értékelés: 596

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: HSRT8 »



ha tudsz szerezni, Telefunken/Siemens EL84 szvsz 'a legjobb', a Tungsram EL84 kapja a 2. helyet, s a 3. hely a JJ EL84-é


TAD EL84 próbálta vki?
Aurender - Cary Audio - Nuforce - Marten Design

Avatar
toti71
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2007.01.14., vas. 08:40
Értékelés: 9

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: toti71 »



egy megjegyzés: nálam (AI S400 MkI & MkII, S500 MkI & MkII) az orosz 6H23П-EB (6N23P-EV) csövek váltak be ECC88-ként a legjobban, fölülírva a Philips/Siemens/Telefunken vonalat


 
Nemhiába szerette Borbély Ernő is azokat csöveket. Jóhangúak, és mellette nem is túl drágák, és nem is nehéz beszerezni őket.

zene:
cd(k): micromega stage 1; PHILIPS CD450; PHILIPS CD670
LP: Thorens TD166 mkII, Goldring Eroica LX + CA Azur 640P;
erősítő(k): Primare A10 és Pointe Sima MkII;
hangsugárzó: Chario Hiper 2000 mkII;
kábelek:IC: SATA, IXOS, Gotham GAC-3; Hf: Straigth Wire; táp: DIY Eupen 3G2.5, DIY LAPP, Hirakawa (műszermadzag)
film 2.0: Philips DVD 763SA

Vendég

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: Vendég »



egy megjegyzés: nálam (AI S400 MkI & MkII, S500 MkI & MkII) az orosz 6H23П-EB (6N23P-EV) csövek váltak be ECC88-ként a legjobban, fölülírva a Philips/Siemens/Telefunken vonalat


Innovations végfokban nálam a jobb évjáratú Mullardok mindet felülmúlták. Az orosz csak tónusra szerencsés választás, a felsorolt ECC88-akból a Siemens volt a legrosszabb (színezetlen, de steril), nem úgy a Siemens ECC83, ami phonóba kiváló, de csak kis anódáramú munkapontban.

Avatar
MAxxYD
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2011.01.14., pén. 23:56
Értékelés: 41
Tartózkodási hely: Budakalász

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: MAxxYD »



Csatlakozom. Nekem is Siemensek vannak a DAC-ban, messze a legjobbak, pedig 5-6 fajtát kipróbáltam. Bár a képen van egy ADZAM is ami a francia MAZDA Belgiumban forgalmazott verziója. Ha abból lenne a fazonnak egy pár, akkor azonnal azokat is.. :-)


Hirdeti máshol is, de ott azt írta, hogy az is Philips gyártmány:
ECC88 Philips elektroncsövek eladók. Új, 3db. Philips +1db Mazda feliratú, de ez is Philips gyártmány.
Ha a Siemens-ek valóban Siemens-ek, akkor azokat meg fogom venni. A képeken nem látszik semmilyen márkajelzés.

Avatar
opel123
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2009.02.19., csüt. 21:00
Értékelés: 421

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: opel123 »



Ebben az esetben felesleges az illesztés. Mondjuk én Siemens csöveket ajánlottam, most is ezt teszem: vedd meg a két Siemens csövet.


 
Csatlakozom. Nekem is Siemensek vannak a DAC-ban, messze a legjobbak, pedig 5-6 fajtát kipróbáltam. Bár a képen van egy ADZAM is ami a francia MAZDA Belgiumban forgalmazott verziója. Ha abból lenne a fazonnak egy pár, akkor azonnal azokat is.. :-)

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: dörmögi »



Ezekről mi a véleményetek? Tényleg nem kell match-elni őket?
http://elektronika.v...1672292465.html
 
Mondjuk postával együtt ez is majdnem ugyan annyi, mint a dörmögi kolléga által ajánlott Philips csövek...


Ebben az esetben felesleges az illesztés. Mondjuk én Siemens csöveket ajánlottam, most is ezt teszem: vedd meg a két Siemens csövet.

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Avatar
MAxxYD
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2011.01.14., pén. 23:56
Értékelés: 41
Tartózkodási hely: Budakalász

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: MAxxYD »



Nem lehet lekapcsolni róla? Hátul nincsenek jumperek?


Nincs rá lehetőség, de már nem is kell
A füles erősítőmből áttettem a csöveket és tökéletesen működik (JAN Philips 6922 volt benne és ugyan olyan került a helyére).
Ez persze csak ideiglenes megoldás, vennem kell valamelyikbe újat.
Ezekről mi a véleményetek? Tényleg nem kell match-elni őket?
http://elektronika.vatera.hu/nosztalgia ... 92465.html
 
Mondjuk postával együtt ez is majdnem ugyan annyi, mint a dörmögi kolléga által ajánlott Philips csövek...

Avatar
opel123
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2009.02.19., csüt. 21:00
Értékelés: 421

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: opel123 »



Sziasztok,
 
Tanácsot szeretnék kérni a csöves szakiktól
Nemrég vettem egy Musical Fidelity A1008-as erősítőt, aminek az előfok részében ECC88/6922-es csövek vannak (egy X10D jelkondicionáló van beépítve).
Tegnap este 4-5 órai használat után elkezdett torzítani, amit sajnos reggel - bekapcsolás után azonnal - is produkált....
Annyi időm még volt, hogy kipróbáljam, hogy a torzítás csak analóg bemeneteknél jelentkezik, digitálisnál (beépített DAC van benne) nem (lehet, hogy ilyenkor megkerüli a jel a jelkondicionálót, vagyis a csöveket).
Abban reménykedek, hogy ez esetleg a csövek elöregedésének a jele, mivel az házilag is orvosolható.
A kérdésem az lenne, hogy lehet-e ez az oka a dolognak?
 
Ha igen, akkor pedig az, hogy van-e valakinek egy pár eladó csöve
 
Előre is köszönöm
 
Esetleg Siemens ill Philips ECC88-asokról mit gondoltok (ilyeneket láttam valahol) ?


 
 
 
 
Nekem volt régen egy külön dobozos MF jelkondícionáló, csak a CD-t tudtam rajta átküldeni, mert a phono korrektor kimenetére kötve torzított. Szerintem a az analóg jel nagysága miatt torzít. Mielőtt csöveket kezdesz venni nézesd meg vagy méresd ki a jelszinteket. Az XD10-et különben CD-re szokták ajánlani de igazából csak pótkávé. Szükségtelen a jelútba még egy torzításforrást kötni.
Nem lehet lekapcsolni róla? Hátul nincsenek jumperek? Nem ismerem a készüléket, azért kérdezem.
Bár még egyszer átgondolva, ha az elején nem volt torzítás akkor lehet, hogy bukott az okoskodás...azért méresd ki egy szakival
Üdv,
NL

Avatar
MAxxYD
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2011.01.14., pén. 23:56
Értékelés: 41
Tartózkodási hely: Budakalász

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: MAxxYD »



Lehet, hogy ez az oka. Van sejtésed arról, hogy mennyit mentek a csövek? Milyen márkájú csövek?
Siemens vagy JAN Philips csövekkel nem járnál rosszul, feltéve, ha bejön neked a hangjuk, ehhez viszont nem árt egy próba.
Siemens:
http://www.ebay.de/i...=item4ab63699d1


Köszönöm
Az MF-ekben JAN Philips van gyárilag, ez is az.
5 éves az erősítő és az előző gazdája standby-ban hagyta mindig. Gondolom ilyenkor is megy minden benne, hiszen másképp nem lenne értelme (AB osztályú).
Ha az első tulaj is ezt tette vele - és helyes a feltételezésem - akkor akár 5 évet mehettek folyamatosan....
Itthon árul valaki ilyen csöveket, azért kérdeztem.
Egy másik cuccomból ki tudok venni két csövet, de nem akartam feleslegesen szétszedni egyiket sem.
Így viszont mindenképpen megér egy próbát.

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: dörmögi »



Abban reménykedek, hogy ez esetleg a csövek elöregedésének a jele, mivel az házilag is orvosolható.
A kérdésem az lenne, hogy lehet-e ez az oka a dolognak?
 
Ha igen, akkor pedig az, hogy van-e valakinek egy pár eladó csöve
 
Esetleg Siemens ill Philips ECC88-asokról mit gondoltok (ilyeneket láttam valahol) ?


Lehet, hogy ez az oka. Van sejtésed arról, hogy mennyit mentek a csövek? Milyen márkájú csövek?
Siemens vagy JAN Philips csövekkel nem járnál rosszul, feltéve, ha bejön neked a hangjuk, ehhez viszont nem árt egy próba.
Siemens:
http://www.ebay.de/itm/Matched-Pair-ECC ... 4ab63699d1

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Avatar
MAxxYD
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2011.01.14., pén. 23:56
Értékelés: 41
Tartózkodási hely: Budakalász

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: MAxxYD »


Sziasztok,
 
Tanácsot szeretnék kérni a csöves szakiktól
Nemrég vettem egy Musical Fidelity A1008-as erősítőt, aminek az előfok részében ECC88/6922-es csövek vannak (egy X10D jelkondicionáló van beépítve).
Tegnap este 4-5 órai használat után elkezdett torzítani, amit sajnos reggel - bekapcsolás után azonnal - is produkált....
Annyi időm még volt, hogy kipróbáljam, hogy a torzítás csak analóg bemeneteknél jelentkezik, digitálisnál (beépített DAC van benne) nem (lehet, hogy ilyenkor megkerüli a jel a jelkondicionálót, vagyis a csöveket).
Abban reménykedek, hogy ez esetleg a csövek elöregedésének a jele, mivel az házilag is orvosolható.
A kérdésem az lenne, hogy lehet-e ez az oka a dolognak?
 
Ha igen, akkor pedig az, hogy van-e valakinek egy pár eladó csöve
 
Előre is köszönöm
 
Esetleg Siemens ill Philips ECC88-asokról mit gondoltok (ilyeneket láttam valahol) ?

Vendég

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Mit érdemes és kell mérni egy cső esetében?szivárgás teszt? pontosan mit jelent és mit mér? hogyan? Sok helyen mérnek Micromho-t ami szintén kissé homályos nekem.

 
Mindent:-) Ha nincs rá időd, akkor ugye attól függ, mire akarod használni. Szerintem adja magát...
Szivárgáson általában a fűtőszál és a katód közti szivárgóáramot értik.
Az mho a vezetőképesség régi mértékegysége, amit az SI rendszerben Siemensre neveztek át. Az elektroncsövek meredekséget szokták micromho-ban megadni.

Online
Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4643
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3112

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: istvan01 »



Sziasztok,
 
Lehet hogy nem a legjobb helyre írok, ez esetben kérlek jelezzétek hogy hova kinek tegyem fel a kérdésemet.
 
Szóval adott egy nagyobb mennyiségű e88cc cső amelyet szeretnék bevizsgálni.
 
Mivel nem vagyok a téma expertje így segítségeteket kérem.
 
Amit tudtam elolvastam a google-n nos majdnem több kérdésem van mint előtte volt....
 
Mit érdemes és kell mérni egy cső esetében?
szivárgás teszt? pontosan mit jelent és mit mér? hogyan?
Sok helyen mérnek Micromho-t ami szintén kissé homályos nekem.
 
És a legfontosabb kérdés, tudtok valakit aki rendelkezik cső teszterrel és hajlandó rám szánni némi időt, hogy a csőveimet megmérjem?
Az sem gond ha ez nekem pénzbe kerül.
 
Gondolkoztam csőteszter építésén de nem érzem magamn elég felkészültnek ahhoz hogy belevágjak, nem a megvalósítás a gond hanem a mit és miért azt a gond.
 
Előre is köszönöm a válaszokat.
 
üdv,
Péter


 
szemet gyönyörködtető cső teszterekről itt látsz gyűjteményt ..
de hogy ehhez hasonlókkal ki rendelkezik szép hazánkban, nem tudom ..
 
Egyszerűbb esetekben a csőnél bemelegedés után mérnek 2-3 munkapontot, anód-katódfesz/anódáram/rács-katódfesz, és ennyi. ritkán kell ennél több. Egy bizonyos csőre viszonylag könnyű egy ilyen áramkört barkácsolni.
 
http://jacmusic.com/Tube-testers/index.html

Avatar
tuli079
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2009.03.08., vas. 21:03
Értékelés: 35
Tartózkodási hely: Warstein, Németország

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: tuli079 »


Sziasztok,
 
Lehet hogy nem a legjobb helyre írok, ez esetben kérlek jelezzétek hogy hova kinek tegyem fel a kérdésemet.
 
Szóval adott egy nagyobb mennyiségű e88cc cső amelyet szeretnék bevizsgálni.
 
Mivel nem vagyok a téma expertje így segítségeteket kérem.
 
Amit tudtam elolvastam a google-n nos majdnem több kérdésem van mint előtte volt....
 
Mit érdemes és kell mérni egy cső esetében?
szivárgás teszt? pontosan mit jelent és mit mér? hogyan?
Sok helyen mérnek Micromho-t ami szintén kissé homályos nekem.
 
És a legfontosabb kérdés, tudtok valakit aki rendelkezik cső teszterrel és hajlandó rám szánni némi időt, hogy a csőveimet megmérjem?
Az sem gond ha ez nekem pénzbe kerül.
 
Gondolkoztam csőteszter építésén de nem érzem magamn elég felkészültnek ahhoz hogy belevágjak, nem a megvalósítás a gond hanem a mit és miért azt a gond.
 
Előre is köszönöm a válaszokat.
 
üdv,
Péter
DAP: Ibasso DX300,DX170, A&K SP2000T
IEM: 64 audio U12T, EE Valkyrie, Thieaudio Monarch, Solaris 2020, EE Bravado, Moondrop B2, Xenns Mangird Tea2
DAC: Topping D90
Erösítő: Poppulse T180, 300B-SE
Hangfal: Dragonweed Panther + Panther evo
Kábelek: Valhalla RXF

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 412

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: venomer »

Ki csövese mennyit fogyaszt? Írjátok meg az osztályokat, kapcsolásokat is!

Avatar
stiny
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011.10.12., szer. 18:04
Értékelés: 14

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: stiny »


Urak!
Tudja valaki, hogy egy AN OTO erősítő eredeti EL84 csöveit melyik cég gyártmányaival lehet legjobban helyettesíteni? (Kéretik nem kötözködni, cél a minél jobb (az eredetihez leginkább hasonlatos, vagy jobb) hangminőség.)

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: dörmögi »



:email:


Köszi, válaszoltam..

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: dörmögi »



1 dobozos quad,vagy párban válogatva?


Megnéztem a delikvenseket, párba vannak válogatva, még mindig abban a dobozban vannak, amiben anno Skandináviából érkeztek.

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Avatar
Audemars
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2012.10.14., vas. 11:24
Értékelés: 3

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: Audemars »



Nekem van egy készlet (4 db) NOS Mullard EL34 XF2 sorozatú cső


 
:email:

Avatar
Audemars
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2012.10.14., vas. 11:24
Értékelés: 3

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: Audemars »



Nekem van egy készlet (4 db) NOS Mullard EL34 XF2 sorozatú cső elfekvőben, ha érdekel. Használva soha nem voltak, mert tartalékkészletnek vettem őket az előző erősítőmhöz, de azt már évek óta eladtam.


 
1 dobozos quad,vagy párban válogatva?

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Elektroncső topik {___]=

Hozzászólás Szerző: dörmögi »



Üdv mindenkinek!
Remélhetőleg jó helyre kerültem
Új EL34 végfokcsövet keresek megvételre, és ez ügyben kérném a segítségeteket.


Nekem van egy készlet (4 db) NOS Mullard EL34 XF2 sorozatú cső elfekvőben, ha érdekel. Használva soha nem voltak, mert tartalékkészletnek vettem őket az előző erősítőmhöz, de azt már évek óta eladtam.

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”