Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Bodor Audio erősítők

Moderátor: Bodoraudio

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Re: Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »

Egy kedves felhasználó írta:
Szia!
Az utóbbi idoben eleg sokat hallgatom a vegfok elöfok parosodat sztereón. Főleg hogy végre sikerült rátanitanom a táviranyitót is az előfokra. Épitkezem igy estenként jut neki főkent szerep egy pohar bor tarsaságában. A helyiseg nem a leg optimalisabb zenére, viszont igy is sokszor lehengerlő amit domborit. Kivan szolgálva meltón a végfok/előfok… AB osztályban kimagasló produkcióra képes. Még lejatszó fronton kell erősitenem a jövőben, viszont ez is már sokaknak végallomást jelentene.
Tényleg elismerésem, ez az előfok/végfok mélton viselheti az ön nevét!
LK

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Re: Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »

Igen, javítja. 31_1_21.gif

Avatar
underattack
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009.01.26., hétf. 09:23
Értékelés: 26

Re: Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: underattack »

De ha nem szeretnél kockáztatni, én szívesen megveszem a BA-50-et :smile29:
nagygabor1982 írta:
2019.09.25., szer. 09:22
Sziasztok,

Érdeklődöm, hogy BA50 erősítővel, ha ne adj isten valami gond adódik. Javítja még a gyártó? :)

Köszönettel,
Gábor

leborulok.gif

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Re: Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »

Szia!
Természetesen.

Avatar
nagygabor1982
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 752
Csatlakozott: 2017.07.03., hétf. 12:22
Értékelés: 201
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: nagygabor1982 »

Sziasztok,

Érdeklődöm, hogy BA50 erősítővel, ha ne adj isten valami gond adódik. Javítja még a gyártó? :)

Köszönettel,
Gábor

leborulok.gif

Avatar
andarson
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 473
Csatlakozott: 2011.07.17., vas. 16:04
Értékelés: 523
Tartózkodási hely: Érd

Re: Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: andarson »

Gondolkoztam melyik Bodor Audio témába lenne a legalkalmasabb a következő köszönetnyilvánításom, de tekintve, hogy erősítőről van szó (egy "régebbi" BA-50 integrált erősítő) illetve annak megjavításáról így itt szeretném megköszönni Ferinek a munkáját, hogy az erősítő végfok részét megjavította részemre, melyért legnagyobb meglepetésemre nem volt hajlandó elfogadni egy árva vasat sem. Értem én, hogy neki ez mindössze 8.000 Ft-os anyagköltségébe került, ennek ellenére ez számomra akkor is egy egyedi eset. :smile53: :napsut:
Köszönöm még egyszer Feri a munkád! leborulok.gif
Linn Majik DS
Dual 1219 - Sumiko Blue point no.3 Lo
Forté Audio Model 40 - Forté Audio Model 4
JBL 4333

Avatar
Galamby
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009.09.18., pén. 14:55
Értékelés: 11

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Galamby »



Igen komoly fejlesztéseket végeztünk az utóbbi időben a komplett rendszeren.
Főként a pc, erősítő és a dac profitált sokat.
Akit érdekel a végeredmény azt szívesen látom egy meghallgatásra.

Köszönjük!
 Élnék a lehetőséggel, jelentkezem előtte, hogy mikor alkalmas.
 
                   Ggy

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »


Igen komoly fejlesztéseket végeztünk az utóbbi időben a komplett rendszeren.
Főként a pc, erősítő és a dac profitált sokat.
Akit érdekel a végeredmény azt szívesen látom egy meghallgatásra.

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »


Boldog, Békés, Áldott Karácsonyt Kívánok minden kedves fórumtársamnak!
 

Avatar
Thunder
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2012.03.15., csüt. 12:17
Értékelés: 363

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Thunder »



Hétfőn megvettem a fórumon hirdetett BA-50-es kis integráltat,amit egy Dynaudio hangfallal kötöttem össze. Hétköznap esténként nem volt nagyon alkalmam meghajtani őket, általában halkan, vagy közepes szobahangerőn hallgattam rajta különféle zenéket. Este már 20-as hangerőn is kellő részletességgel, jó felbontásban zenéltek együtt, szerencsére a Dyno nem követel meg nagy hangerőszinteket. Napközben a 30-as hangerő nagyon kellemes, a legtöbb zenéhez elegendő. A 40-es már bulihangerő. Ma délután Kraftwerk lemezeket hallgattam, és a vége felé felmentem 50-ig is. Ez már nagyon hangos volt, de a hang nem vált csattogóssá, a hangfal nem kiabált, az erősítő torzítás nélkül szépen arányosan hangosodott. Nem emelkedett egyetlen hangtartomány sem a többi fölé, így nem volt forszírozott, vagy fárasztó ez a nagy hangerő sem. A végén immár jel nélkül megnéztem, hogy meddig van kalibrálva az erősítő relés hangerőszabályzója, és meglepve láttam, hogy 63-ig. Ehhez képest hihetetlen, hogy 50-es hangerőszinten is ilyen stabilan működik. Le a kalappal Bodor Feriék előtt, hogy már a legkisebb erősítőjük is ilyen komoly tápot kapott.
 
A hangjáról most nem írtam, de az is teljesen rendben van.

 
Vasárnap én is megfüleltem a Bodor / Dyno párost munka közben.
Engem is meglepett, hogy az 50 Wattos erősítő mennyire tisztán és nyiltan képes meghajtani a Dyno-kat.
A spontán ötlettől vezérelt "diffúzor" kialakítása a szobában tovább dobott a hangon, és olyan tér és sub-mély-ek jöttek a Dyno-ból, ami lenyűgöző volt a méreteit tekintve, de még álló hangfalak is megirigyelnék.
Egyetlen kritika a magas hangokat érheti, amelyek egy picit tompábbak voltak, de ez betudható az új állványnak és a nem megfelelő talpazatának is. Laci szerint is a korábbi megoldással rendben volt a hangszín. Tapasztalatból tudom, hogy a Dynaudio ebben is jól szokott teljesíteni, így ez teljesen hihető számomra.
 
Összességében egy nagyon jó kis rendszert sikerült összerakni, amely kellően zenei és precíz is. Egyértelműen megnyerne bármilyen ár/érték arány alapú versenyt
És igen, újra bizonyítást nyert számomra is, hogy a Dynaudio szereti a Bodor erősítőket. Nagyon jó volt az összhang.
Auralic Aries LE streamer - Musical Fidelity A1008 CD Pro - Musical Fidelity A1008 - IQ 4180 AT
Zidoo z9s lejátszó - Arcam AVR550 erősítő - IQ 4180 AT, B&W HTM61, IQ 2240 AT hangfalszett

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: audioline »



Hétfőn megvettem a fórumon hirdetett BA-50-es kis integráltat,amit egy Dynaudio hangfallal kötöttem össze. Hétköznap esténként nem volt nagyon alkalmam meghajtani őket, általában halkan, vagy közepes szobahangerőn hallgattam rajta különféle zenéket. Este már 20-as hangerőn is kellő részletességgel, jó felbontásban zenéltek együtt, szerencsére a Dyno nem követel meg nagy hangerőszinteket. Napközben a 30-as hangerő nagyon kellemes, a legtöbb zenéhez elegendő. A 40-es már bulihangerő. Ma délután Kraftwerk lemezeket hallgattam, és a vége felé felmentem 50-ig is. Ez már nagyon hangos volt, de a hang nem vált csattogóssá, a hangfal nem kiabált, az erősítő torzítás nélkül szépen arányosan hangosodott. Nem emelkedett egyetlen hangtartomány sem a többi fölé, így nem volt forszírozott, vagy fárasztó ez a nagy hangerő sem. A végén immár jel nélkül megnéztem, hogy meddig van kalibrálva az erősítő relés hangerőszabályzója, és meglepve láttam, hogy 63-ig. Ehhez képest hihetetlen, hogy 50-es hangerőszinten is ilyen stabilan működik. Le a kalappal Bodor Feriék előtt, hogy már a legkisebb erősítőjük is ilyen komoly tápot kapott.
 
A hangjáról most nem írtam, de az is teljesen rendben van.

 
Köszi a beszámolót! Egyben üdv. a Dyno klubban!
Bodoraudio-nak pedig 
.

Avatar
Galamby
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009.09.18., pén. 14:55
Értékelés: 11

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Galamby »



Sziasztok!
Örömmel jelenthetem, hogy a 2015-ös készülék frissítések elkészültek.
Ezek a frissítések csak a műszaki tartalmat érintik, kívülről nem változtattunk.
Erősítőink erősödtek d/a konverterünk még szebb hangzást ígér.

 
Üdv az újításoknak!   A hangsugárzó is változott?  Jön a "kistestvér"?

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »


Sziasztok!
Örömmel jelenthetem, hogy a 2015-ös készülék frissítések elkészültek.
Ezek a frissítések csak a műszaki tartalmat érintik, kívülről nem változtattunk.
Erősítőink erősödtek d/a konverterünk még szebb hangzást ígér.
 
 

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »



A héten voltam a Bodor audio bemutatóteremben. Újra meghallgattam a kiállított láncot. Most annyi újdonság volt (nekem), hogy nagyfelbontású zenét lehetett hallgatni. Eszméletlen jó volt! Nagyon kedvelem azt a hangot, amit az előfok+DAC/erősítő páros életre kelt és természetesen a hangsugárzók. Mert valóban éltre kel a zene, van atmoszférája, lelke. Az erősítő nagyon gyors és precíz, meleg szerethető hangja van.
 
Többek között meghallgattam Susan Wong - When You Say Nothing At All című könnyed feldolgozását, ahol a hangszerek jól elkülönülnek, de mégis a sok hangsáv koherens zenévé olvad össze, a produkció nagyon élvezetes, nem öli meg a felbontás a zenét. Nagyon jó a jelenlét érzet, Susan Wong tapintható még jó, hogy nem Tom Waits-et hallgattunk. Volt pár akusztikus jazz felvétel ahol valóban brillírozott a rendszer.
 
Nagyon jó élmény volt!

Valóban össze érett a rendszer.
Nagyon szépen muzsikál a pc-s vonal.

Avatar
enrico
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2012.06.20., szer. 20:52
Értékelés: 61

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: enrico »


A héten voltam a Bodor audio bemutatóteremben. Újra meghallgattam a kiállított láncot. Most annyi újdonság volt (nekem), hogy nagyfelbontású zenét lehetett hallgatni. Eszméletlen jó volt! Nagyon kedvelem azt a hangot, amit az előfok+DAC/erősítő páros életre kelt és természetesen a hangsugárzók. Mert valóban éltre kel a zene, van atmoszférája, lelke. Az erősítő nagyon gyors és precíz, meleg szerethető hangja van.
 
Többek között meghallgattam Susan Wong - When You Say Nothing At All című könnyed feldolgozását, ahol a hangszerek jól elkülönülnek, de mégis a sok hangsáv koherens zenévé olvad össze, a produkció nagyon élvezetes, nem öli meg a felbontás a zenét. Nagyon jó a jelenlét érzet, Susan Wong tapintható még jó, hogy nem Tom Waits-et hallgattunk. Volt pár akusztikus jazz felvétel ahol valóban brillírozott a rendszer.
 
Nagyon jó élmény volt!

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »


Korábbi készülékeink frissítéseit vállaljuk.
 

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »


A nyár beállta akciós árakat hozott a Bodor Audio háza táján.
Egyedi árakkal várunk minden kedves érdeklődőt.


Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »


Végerősítőink szimmetrikus kialakításban is kérhetőek, most felár nélkül.

 

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »

Házimozi/sokcsatornás zenehallgatáshoz is kínálunk akár hatcsatornás végerősítőt./6x100w/.

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »

Januári akciónkban, az új d osztályú végfokaink jelentős árkedvezménnyel vásárolhatóak meg.

Avatar
Shinagawa
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.12.04., vas. 17:39
Értékelés: 359

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Shinagawa »



Idei fejlesztéseink egyik gyümölcse, az új d osztályú végfokaink, már meghallgathatóak/megvásárolhatóak.
Érdemes benézni hozzánk a bemutató terembe egy kis hallgatózásra.

 
Én megtettem, és érdemes volt!
 

 
A fenti összeállítást volt szerencsém fülvégre kapni.
A Bege által "tuningolt" hangsugárzók, nagyon könnyedén szólnak.
Becsukott szemmel hallgatva el is feledkeztem róla, milyen vékonyka dobozok előtt ülök.
Kifejezetten üdítő volt, ahogy megszólaltatta Rahmanyinov muzsikáját, de nem volt hiányérzetem akkor sem, amikor orgonát hallgattunk.
Finom, légies hangja van, de megvan a mélysége is.
Egy hangár falainak a bontásához nem a legideálisabb, de a megfelelő környezetben nagyon jó produkcióra képes!
Gratulálok Bege!
 
A D osztályú erősítő nagyon precíz, nem maszatol, és mégis képes érzelmeket belevinni az előadásba.
Van benne energia, de finomság is.
Hallgassátok meg!
Gondolom tart még a hificlub összejövetel. Kíváncsi vagyok, hogy az ott megjelentek, hogyan vélekednek majd.
 
Feri remek házigazda volt, köszönöm a kellemes délutánt.
 

 
-S

Avatar
trava
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2005.01.17., hétf. 07:42
Értékelés: 3

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: trava »

Feltehetnétek az erősítőkről pár képet akár ide, akár a honlapra is.
Projektor:Panasonic AE700E
AV erősítő:Pioneer SC-LX56
Hangszorók: Elac. SVS.
TV:Panasonic Plazma
Konzol:Sony PS3

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »


Idei fejlesztéseink egyik gyümölcse, az új d osztályú végfokaink, már meghallgathatóak/megvásárolhatóak.
Érdemes benézni hozzánk a bemutató terembe egy kis hallgatózásra.
 

Avatar
GGy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2009.02.10., kedd 11:36
Értékelés: 21

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: GGy »


Sziasztok!
 

Ma Budapesten jártam, és a Tábornok utca fele vettem az irányt, egy kis hallgatózásra.

Feri örömmel fogadott, és újdonságot is tudott mutatni, ami még fejlesztés alatt van.

Örömmel jelentem, hogy nagyon kellemes hangot hallottam, nagyon jó dinamikával, óriási erővel.

Remélem hamarosan a kész rendszert is meg tudom majd hallgatni, addig is nagyon várom, hogy minél gyorsabban elkészüljenek az egységek.

Aki teheti, és arra jár, annak feltétlenül érdemes megállni és megfülelni.
 

Feri! Még egyszer köszönet a remek hangokért, és a türelmedért!!!

Lezárt

Vissza: “Bodor Audio”