Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Diy csöves (vagy hibrid) erősitő épités

Avatar
opel123
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2009.02.19., csüt. 21:00
Értékelés: 421

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: opel123 »


Ez olyan mint a csucsminőségű alkatrészek misztifikálása. van ismerősöm aki mindenből az elérhető legdrágább alkatrészeket használja az épitett dolgai még is középszerüek.
Én tapasztaltam, hogy az 1W-os Beyschlagok és a Shinkoh ellenállások közt tényleg van különbség.  Nagyon nem kicsi.  Beyschlagokkal lett megépítve az erősítőm, majd mindet kicseréltem shinkoh tantálokra.  Nagyon más és sokkal jobb és sajnos az ára is gyalázatosan magas... persze ez egy végletes példa és a Beyschlagok is tűrhetők. Csatolókondenzátorokból is teszteltem vagy 20 félét.  Volt amikor a drága nem szólt jól de ez a kivétel. Lehet, hogy a Remix vagy WIMA közkedvelt és sokan használják de olyan a hangja, mint az ára.  Tompa, nyomott és részlettelen.  Lehet találni olcsó alkatrészek közt is kiválót de az ember beleőszül, mire rátalál.  A PRP pl ilyen.
Gyenge alkatrészekből nehezen lehet jó hangú erősítőt csinálni, drágából meg könnyen lehet rosszat.

Avatar
opel123
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2009.02.19., csüt. 21:00
Értékelés: 421

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: opel123 »



Amit még érdemes megcsinálni Félvezetős erősitő elé. A Musical Fidelity által annak idején nagy sikerrel gyártott X10 D tipusú Jelkondicionálónak nevezett csöves impedancia illesztő fokozatot.
 
Nagy előnye hogy egyszerű nem igényel magas anódfeszt bárki könnyen megcsinálhatja aki nem foglakozott csöves dolgokkal.
Egy barátom vett egyet az EBAY on .természetesen nem működött.Különben nem nagyon adja el akinek van pedig több millió db ot adtak el belőle.
Kicseréltem a csöveket benne meg a régi elkokat .Barátom hazavitte egy óra múlva hivott menjek át ilyet még nem hallott. Egy Rotel erősitője van B&W P6 .Azt mondta úgy szól  vele mint egy jó csöves erősitő.
 
Sokan azt mondják a csöves fokozat torzitását szeretjük hallgatni.Ennek kicsit ellentmond hogy ennek a kitűnő kapcsolásnak a mért torzitása egy kalibrált Sennheiser torzitásmérővel mérve 0.05%
ami egy komoly félvezetős erősitőnek is becsületére válik.
 
_CHZ barátom jóvoltából 2 féle panel készült .az egyik az eredeti feszültségtöbbszörözős. a másik egy sima tápos verzió. mindkettőt kiprobáltam .a sima tápos kicsit jobb de a külömbség nem egetrengető.

Nekem volt évekkel ezelőtt de eladtam.  Felesleges a jelútba egy plusz ketyere. Első hallásra jónak tűnik aztán unalmas lesz.  Fél évig volt meg aztán feldobtam az ebayre, ahonnan jött.  Minél kevesebb alkatrész a jelútban annál jobb. Persze csak szerintem.

Avatar
Balu71
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.02.14., hétf. 20:55
Értékelés: 3

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: Balu71 »


Sajnos a trafok csak alapba.Mármint betonba valók.
viszont a kaszni meg a csatlakozók bőven megérik ezt az árat.

Avatar
Balu71
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.02.14., hétf. 20:55
Értékelés: 3

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: Balu71 »



Ja már értem.
Sokan azért vették meg kittben, mert így egyszerűbb átcserélni az alkatrészek egy részét jobb minőségűre.
Volt aki a panelt is elhagyta, aminek szintén lehet jelentősége.
A sasszi, trafók és a csövek egy jó alapot jelentenek.
Ezekből más kapcsolás is építhető.

Sajnos a trafok csak alapba.Mármint betonba valók.

Avatar
Balu71
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.02.14., hétf. 20:55
Értékelés: 3

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: Balu71 »



Annyi olyan dolog van, aminek az eredetéről, bizonyíthatóságáról, elvéről semmi konkrétumot nem tudunk, csak ez a nagy név mondta, azt hallottam, hogy időnként már meg sem lepődök dolgokon.
Itt hallottam már a forrasztásvédőlakk hangra való rosszabbító hatásáról is.

Ez olyan mint a csucsminőségű alkatrészek misztifikálása. van ismerősöm aki mindenből az elérhető legdrágább alkatrészeket használja az épitett dolgai még is középszerüek.

Avatar
Balu71
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.02.14., hétf. 20:55
Értékelés: 3

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: Balu71 »



Ebben egyetértünk. Mármint abban, hogy kevesen lehetnek azok, akik ugyanazt az erősítőt meghallgatták volna vakteszten lég-szerelt és NYÁK-os kivitelben. Ennek ellenére a csöves erősítőt építők, használók körében dúl az az ortodoxia, hogy a lég-szerelés jobb. De vajon mi lehet az alapja ennek a vélekedésnek (az előítéleten kívül), ha valóban ilyen keveseknek volt alkalma a gyakorlatban is megbizonyosodni erről?
 
 
.

az egyszerű kapcsolásokat könnyű légszerelve épiteni de egy bonyolultnál áttekinthetetlen kavalkád lesz.
Azt is megfigyeltem hogy akik csak légszerelve épitenek ,nem nagyon tudnak panelt tervezni.én proba gyanánt csináltam erősitőt légszerelve illetve panelen ,nem volt érzékelhető eltérés viszont panel anyagoknál igen .

Avatar
szamóca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2096
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 22:21
Értékelés: 4094

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: szamóca »



Ebben egyetértünk. Mármint abban, hogy kevesen lehetnek azok, akik ugyanazt az erősítőt meghallgatták volna vakteszten lég-szerelt és NYÁK-os kivitelben. Ennek ellenére a csöves erősítőt építők, használók körében dúl az az ortodoxia, hogy a lég-szerelés jobb. De vajon mi lehet az alapja ennek a vélekedésnek (az előítéleten kívül), ha valóban ilyen keveseknek volt alkalma a gyakorlatban is megbizonyosodni erről?
 
 
.

Annyi olyan dolog van, aminek az eredetéről, bizonyíthatóságáról, elvéről semmi konkrétumot nem tudunk, csak ez a nagy név mondta, azt hallottam, hogy időnként már meg sem lepődök dolgokon.
Itt hallottam már a forrasztásvédőlakk hangra való rosszabbító hatásáról is.

Ne keverjük!

A hangszóró, az elektromos hangfrekvenciás jelből mechanikus rezgést előállító alapeleme egy hangsugárzónak.

Hangsugárzó alatt értjük azt a komplexumot , ami tartalmazza a hangszórót, és a hangsugárzás javító foglalatot, ill. adott esettől függően más kiegészítő elemeket is. (váltó, belső huzalozás, csatlakozók, stb) A hangsugárzást javító foglalat lehet többek közt un. hangfal, ami "valamekkora tetszőleges geometriájú lap" hangdoboz, vagy méretéből adódóan hangláda, illetve egyéb formájú test.

Az esetek többségében nagyon helytelenül, egyesek hangfalnak hívnak minden hangsugárzót, ha nem olyan kialakítású akkor is.

Senki nem hívja a kanalat villának, vagy késnek, evőpálcikának, pedig ezek is evőeszközök. Akkor miért is hangfal a basszusreflex, zárt, TL, stb. rendszerű hangsugárzó?

Vendég

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az, hogy a lég-szerelt, vagy a NYÁK-os technológia a jobb, gyakorlatilag nagyon kevesen tudhatják, hiszen ki az aki két példányban építi meg ugyanazon kapcsolást, ugyanazon alkatelemekből, s ráadásul a végén ezt le is vakteszeteli.
 
Ebben egyetértünk. Mármint abban, hogy kevesen lehetnek azok, akik ugyanazt az erősítőt meghallgatták volna vakteszten lég-szerelt és NYÁK-os kivitelben. Ennek ellenére a csöves erősítőt építők, használók körében dúl az az ortodoxia, hogy a lég-szerelés jobb. De vajon mi lehet az alapja ennek a vélekedésnek (az előítéleten kívül), ha valóban ilyen keveseknek volt alkalma a gyakorlatban is megbizonyosodni erről?
 
 
.

Vendég

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Vas lábú vezető nemigen van manapság. Az alkatrész kivezetések, forr szemek, fülek, stb. többnyire ónozott rézből készülnek.
 
Nem tudom, miből vannak az alkatrész lábak "manapság", de hogy pl. a csöves erősítőkben eléggé kedvelt K40y9-es kondiknak vas lábuk van, az biztos. Mint ahogy egy csomó amerikai csillámkondinak is, egy csomó ellenállásnak, stb., stb. Én mindenesetre nagyobbrészt ilyen alkatrészekkel találkozom, illetve láttam jó pár ilyen alkatrészekből lábtól-lábig szerelt erősítőt.
 
 
.

Avatar
szamóca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2096
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 22:21
Értékelés: 4094

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: szamóca »



Ha már úgyis DIY topikban vagyunk.
Szerény véleményem szerintem ez a légszerelés túl van misztifikálva. Az ARC pl. a sok milliós erősítőit is NYÁK lapra építi, és még nem nagyon hallottam ARC tulajdonost, aki azon "nyávogott" volna, hogy a NYÁK biztos sokat ront a hangon. Ráadásul, nagyon vastag rézfóliás NYÁK-ok is vannak. Azt sem értem teljesen, hogy miért jobb a lábtól-lábig szerelés, amikor ott a vezető az alkatrészek ócska vas lába, míg NYÁK-on ugyanez a vezető -akár nagyobb keresztmetszetben is- vörösréz.
 
 
.

Vas lábú vezető nemigen van manapság. Az alkatrész kivezetések, forr szemek, fülek, stb. többnyire ónozott rézből készülnek.
Az, hogy a lég-szerelt, vagy a NYÁK-os technológia a jobb, gyakorlatilag nagyon kevesen tudhatják, hiszen ki az aki két példányban építi meg ugyanazon kapcsolást, ugyanazon alkatelemekből, s ráadásul a végén ezt le is vakteszeteli.

Ne keverjük!

A hangszóró, az elektromos hangfrekvenciás jelből mechanikus rezgést előállító alapeleme egy hangsugárzónak.

Hangsugárzó alatt értjük azt a komplexumot , ami tartalmazza a hangszórót, és a hangsugárzás javító foglalatot, ill. adott esettől függően más kiegészítő elemeket is. (váltó, belső huzalozás, csatlakozók, stb) A hangsugárzást javító foglalat lehet többek közt un. hangfal, ami "valamekkora tetszőleges geometriájú lap" hangdoboz, vagy méretéből adódóan hangláda, illetve egyéb formájú test.

Az esetek többségében nagyon helytelenül, egyesek hangfalnak hívnak minden hangsugárzót, ha nem olyan kialakítású akkor is.

Senki nem hívja a kanalat villának, vagy késnek, evőpálcikának, pedig ezek is evőeszközök. Akkor miért is hangfal a basszusreflex, zárt, TL, stb. rendszerű hangsugárzó?

Vendég

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Volt aki a panelt is elhagyta, aminek szintén lehet jelentősége.
 
Ha már úgyis DIY topikban vagyunk.
Szerény véleményem szerintem ez a légszerelés túl van misztifikálva. Az ARC pl. a sok milliós erősítőit is NYÁK lapra építi, és még nem nagyon hallottam ARC tulajdonost, aki azon "nyávogott" volna, hogy a NYÁK biztos sokat ront a hangon. Ráadásul, nagyon vastag rézfóliás NYÁK-ok is vannak. Azt sem értem teljesen, hogy miért jobb a lábtól-lábig szerelés, amikor ott a vezető az alkatrészek ócska vas lába, míg NYÁK-on ugyanez a vezető -akár nagyobb keresztmetszetben is- vörösréz.
 
 
.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: AVX »



Annál is annyi bizony, vagy még több. Csak azokat általában nem lehet megvenni készen, és főleg nem csak 10 000Ft-al többért. Tehát azt akartam vele mondani, hogy én pl. (és még valószínűleg rajtam kívül sokan) nem fognék neki azért a 10 000Ft-os árkülönbségért, hogy magam rakjam össze sok munkával.
 
Az átépítés egy más kérdés.
Habár az sem ennyire egyértelmű számomra.
 
 
.

Ja már értem.
Sokan azért vették meg kittben, mert így egyszerűbb átcserélni az alkatrészek egy részét jobb minőségűre.
Volt aki a panelt is elhagyta, aminek szintén lehet jelentősége.
A sasszi, trafók és a csövek egy jó alapot jelentenek.
Ezekből más kapcsolás is építhető.

Vendég

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Ezt most nem értem.
Egy diy erősítőnél is legalább ennyi munka.Igazából azért érné meg ez a kitt, mert könnyű lehetne esetleg átépíteni
 
Annál is annyi bizony, vagy még több. Csak azokat általában nem lehet megvenni készen, és főleg nem csak 10 000Ft-al többért. Tehát azt akartam vele mondani, hogy én pl. (és még valószínűleg rajtam kívül sokan) nem fognék neki azért a 10 000Ft-os árkülönbségért, hogy magam rakjam össze sok munkával.
 
Az átépítés egy más kérdés.
Habár az sem ennyire egyértelmű számomra.
 
 
.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: AVX »



Az alkatrészeket beforrasztgatni, az egészet összeszerelni legalább 30 óra. Azaz, 330 Ft-os órabér. Nekem nem tűnik valami nagy bulinak.
 
 
.

Ezt most nem értem.
Egy diy erősítőnél is legalább ennyi munka.
Igazából azért érné meg ez a kitt, mert könnyű lehetne esetleg átépíteni.

Vendég

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Van ebből a kittből is még elég sok:
 
Ennyi pénzt a doboza megér trafóval.
Sound Art V3 MKII -39900 Ft

 
Az alkatrészeket beforrasztgatni, az egészet összeszerelni legalább 30 óra. Azaz, 330 Ft-os órabér. Nekem nem tűnik valami nagy bulinak.
 
 
.

Avatar
Balu71
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.02.14., hétf. 20:55
Értékelés: 3

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: Balu71 »



Amit még érdemes megcsinálni Félvezetős erősitő elé. A Musical Fidelity által annak idején nagy sikerrel gyártott X10 D tipusú Jelkondicionálónak nevezett csöves impedancia illesztő fokozatot.
 
Nagy előnye hogy egyszerű nem igényel magas anódfeszt bárki könnyen megcsinálhatja aki nem foglakozott csöves dolgokkal.
Egy barátom vett egyet az EBAY on .természetesen nem működött.Különben nem nagyon adja el akinek van pedig több millió db ot adtak el belőle.
Kicseréltem a csöveket benne meg a régi elkokat .Barátom hazavitte egy óra múlva hivott menjek át ilyet még nem hallott. Egy Rotel erősitője van B&W P6 .Azt mondta úgy szól  vele mint egy jó csöves erősitő.
 
Sokan azt mondják a csöves fokozat torzitását szeretjük hallgatni.Ennek kicsit ellentmond hogy ennek a kitűnő kapcsolásnak a mért torzitása egy kalibrált Sennheiser torzitásmérővel mérve 0.05%
ami egy komoly félvezetős erősitőnek is becsületére válik.
 
_CHZ barátom jóvoltából 2 féle panel készült .az egyik az eredeti feszültségtöbbszörözős. a másik egy sima tápos verzió. mindkettőt kiprobáltam .a sima tápos kicsit jobb de a külömbség nem egetrengető.

  Egyik barátomnak készülőben.


Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: AVX »


Van ebből a kittből is még elég sok:
 
Ennyi pénzt a doboza megér trafóval.
Sound Art V3 MKII -39900 Ft

Avatar
Balu71
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.02.14., hétf. 20:55
Értékelés: 3

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: Balu71 »


PDF-et viszont ige
 
PDF-et viszont igen.
Viszont a Lay. ból könnyebb dolgozni !

Avatar
szamóca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2096
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 22:21
Értékelés: 4094

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: szamóca »


Ha valaki szeretné megépiteni küldjön email cimet .mivel lay -t nem lehet feltölteni.
PDF-et viszont igen.

Ne keverjük!

A hangszóró, az elektromos hangfrekvenciás jelből mechanikus rezgést előállító alapeleme egy hangsugárzónak.

Hangsugárzó alatt értjük azt a komplexumot , ami tartalmazza a hangszórót, és a hangsugárzás javító foglalatot, ill. adott esettől függően más kiegészítő elemeket is. (váltó, belső huzalozás, csatlakozók, stb) A hangsugárzást javító foglalat lehet többek közt un. hangfal, ami "valamekkora tetszőleges geometriájú lap" hangdoboz, vagy méretéből adódóan hangláda, illetve egyéb formájú test.

Az esetek többségében nagyon helytelenül, egyesek hangfalnak hívnak minden hangsugárzót, ha nem olyan kialakítású akkor is.

Senki nem hívja a kanalat villának, vagy késnek, evőpálcikának, pedig ezek is evőeszközök. Akkor miért is hangfal a basszusreflex, zárt, TL, stb. rendszerű hangsugárzó?

Avatar
Balu71
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.02.14., hétf. 20:55
Értékelés: 3

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: Balu71 »



Amit még érdemes megcsinálni Félvezetős erősitő elé. A Musical Fidelity által annak idején nagy sikerrel gyártott X10 D tipusú Jelkondicionálónak nevezett csöves impedancia illesztő fokozatot.
 
Nagy előnye hogy egyszerű nem igényel magas anódfeszt bárki könnyen megcsinálhatja aki nem foglakozott csöves dolgokkal.
Egy barátom vett egyet az EBAY on .természetesen nem működött.Különben nem nagyon adja el akinek van pedig több millió db ot adtak el belőle.
Kicseréltem a csöveket benne meg a régi elkokat .Barátom hazavitte egy óra múlva hivott menjek át ilyet még nem hallott. Egy Rotel erősitője van B&W P6 .Azt mondta úgy szól  vele mint egy jó csöves erősitő.
 
Sokan azt mondják a csöves fokozat torzitását szeretjük hallgatni.Ennek kicsit ellentmond hogy ennek a kitűnő kapcsolásnak a mért torzitása egy kalibrált Sennheiser torzitásmérővel mérve 0.05%
ami egy komoly félvezetős erősitőnek is becsületére válik.
 
_CHZ barátom jóvoltából 2 féle panel készült .az egyik az eredeti feszültségtöbbszörözős. a másik egy sima tápos verzió. mindkettőt kiprobáltam .a sima tápos kicsit jobb de a külömbség nem egetrengető.

Ha valaki szeretné megépiteni küldjön email cimet .mivel lay -t nem lehet feltölteni.

Avatar
Balu71
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.02.14., hétf. 20:55
Értékelés: 3

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: Balu71 »


Ez az eredeti kapcsolás, de én nem raknék elkot a hang útjába.... 8 - 10uF csatoló elég, én egy 5,6uF Q6 + 2,2uF orosz olajat raktam össze párhuzamosan. 
 
 
Amit még érdemes megcsinálni Félvezetős erősitő elé. A Musical Fidelity által annak idején nagy sikerrel gyártott X10 D tipusú Jelkondicionálónak nevezett csöves impedancia illesztő fokozatot.
 
Nagy előnye hogy egyszerű nem igényel magas anódfeszt bárki könnyen megcsinálhatja aki nem foglakozott csöves dolgokkal.
Egy barátom vett egyet az EBAY on .természetesen nem működött.Különben nem nagyon adja el akinek van pedig több millió db ot adtak el belőle.
Kicseréltem a csöveket benne meg a régi elkokat .Barátom hazavitte egy óra múlva hivott menjek át ilyet még nem hallott. Egy Rotel erősitője van B&W P6 .Azt mondta úgy szól  vele mint egy jó csöves erősitő.
 
Sokan azt mondják a csöves fokozat torzitását szeretjük hallgatni.Ennek kicsit ellentmond hogy ennek a kitűnő kapcsolásnak a mért torzitása egy kalibrált Sennheiser torzitásmérővel mérve 0.05%
ami egy komoly félvezetős erősitőnek is becsületére válik.
 
_CHZ barátom jóvoltából 2 féle panel készült .az egyik az eredeti feszültségtöbbszörözős. a másik egy sima tápos verzió. mindkettőt kiprobáltam .a sima tápos kicsit jobb de a külömbség nem egetrengető.







Avatar
Balu71
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.02.14., hétf. 20:55
Értékelés: 3

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: Balu71 »


Ide is ide evett a fene? A kimenőtrafós erősítőid kalap.. érnek költséghatékonyan. 
Bocs kis kö....g nem engem tettek ki a viselkedésem miatt fórumról  ! Itt is villogtatod az alkatrésztemetőt. Megnézetted magad orvossal ? Szedd a gyógyszert nehogy baj legyen !

Avatar
Pedo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2012.07.25., szer. 09:14
Értékelés: 125
Tartózkodási hely: Érd

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: Pedo »


Nincs semmi baj, csak szerintem az ilyen hozzá szólásokkal saját magadat járatód le, és undorirtó egy másik ember munkájának le minősítse.... 
 
Régen én is be írtam egy két embernek, de le szoktam róla.
 
Mindenki tudja hogy csak minőségi alkatrészekkel lehet jobb hangzást elérni, és részemről ennyi volna....

Avatar
otlm
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2013.05.14., kedd 12:18
Értékelés: 119

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: otlm »



Érdekes hozzá szólás, pont le sz.r.m mit gondolsz, nem én találtam ki a kapcsolást, csak kíváncsiságból össze dobtam, és kellemes csalódást okozott, cd és dac után kiváló, én ezt a hangzást kerestem, ismétlem ez csak egy próba darab minőségi alkatrészek nélkül!!!
Szép napot mester....!   

Elnézést, nem neked szóltam, hanem egy régi "jó ismerősnek" egy másik fórumról. Ha magadra vetted akkor bocs, nem oda szántam!

Avatar
Pedo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2012.07.25., szer. 09:14
Értékelés: 125
Tartózkodási hely: Érd

Diy csöves erősitő épités

Hozzászólás Szerző: Pedo »


Válasz küldése

Vissza: “DIY - csináld magad!”