Megkérünk mindenkit, hogy a topikokkal kapcsolatos kéréseiteket, mint hirdetés újbóli megnyitása, cím javítás, stb... NE privát üzenet formájában jelezzétek, hanem a jelentés gomb használatával!
Köszi!

(A jelenetéseket minden moderátor és adminisztrátor látja, így a kéréseitek hamarabb teljesítésre kerülnek)

Hálózati audio lejátszók

IamMenyus
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 150

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: IamMenyus » 2014.01.25., szomb. 18:22

Kesves Janó,

a füledet a fejedről kellene letépni, nem a matricát erről :P

Az nagyon jó hogy mindenről van véleményed, de még csak nem is az a trafó van benne amit beraktál ide, az h kerek, ezüstös színű, és drótok lógnak ki belőle még nem jelent semmit, de ráadásul ami táp HG-nál járt, az egyedi igények alapján készült darab, más kasztniban, SP-OCC, -még véletlen sem litze- drótból tekert, impregnált, és kiöntött trafók vannnak fekete árnyékoló fazekakban...

AA HG kellemes meglepetesebol adodoan rendeltem ebbol a trafobol,mivel a konverterhez egy nagyon egyszerut hasznalok,es szeretnem kiproballni.(az elektronika is nagyon fontos,tudom)Regota hajtom mar az ezustozott occ drotokat.Van is a csoves erositomben (acrolink)es az i2s kabelemet is ebbol csinaltam.Egyszeruen fantasztikus.Amennyibe kerult az is.Eleg draga volt.Litz szerkezetu kabel.Szoval ha a trafot szeretnenk megtekerni ezustozott occ bol,egyreszt nem talalni hozza kabelt,ha van is,az nem occ csak ofc.Tehat a hong kongi tapos gyerektol elso korben kernek egy tanusitvanyt a hasznalt vezetorol.De lehet johiszemu volt ,ezert inkabb hagyjuk!!!Ennyi penzbol nem kapsz occ t!!!Csak a matricat kell letepni a taprol,es maris rendben van!!!!

HSRT8
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 433

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: HSRT8 » 2014.01.25., szomb. 12:14

Az USB AUDIO kimenet az miben tér el a többi USB -től? Gondolok itt pl: az Aurender X100-as készülékekre amin csak ez a kimenet van.

Vendég

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2014.01.24., pén. 14:38

AA HG kellemes meglepetesebol adodoan rendeltem ebbol a trafobol,mivel a konverterhez egy nagyon egyszerut hasznalok,es szeretnem kiproballni.(az elektronika is nagyon fontos,tudom)Regota hajtom mar az ezustozott occ drotokat.Van is a csoves erositomben (acrolink)es az i2s kabelemet is ebbol csinaltam.Egyszeruen fantasztikus.Amennyibe kerult az is.Eleg draga volt.Litz szerkezetu kabel.Szoval ha a trafot szeretnenk megtekerni ezustozott occ bol,egyreszt nem talalni hozza kabelt,ha van is,az nem occ csak ofc.Tehat a hong kongi tapos gyerektol elso korben kernek egy tanusitvanyt a hasznalt vezetorol.De lehet johiszemu volt ,ezert inkabb hagyjuk!!!Ennyi penzbol nem kapsz occ t!!!Csak a matricat kell letepni a taprol,es maris rendben van!!!!

Vendég

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2014.01.24., pén. 08:50

Addig is néhány friss élményem.

Egyik kedves fórumtársunk rendelt egy szuper tápot a Lumin-jához.

Pár napra kölcsön adta, hogy kipróbáljam.

Meg kell mondjam, minden centet megér az új táp. A dinamika még nagyobb lett, a hang még simább, de a felbontása is megnőtt, frekvencia sáv két vége kiterjedtebbé vált.

Hatalmas élmény volt. Sajnos ma vissza kellett adnom.

Néhány info a tápról a Computer Audiophile Lumin topikjából:

http://www.computeraudiophile.com/f22-networking-networked-audio-and-streaming/lumin-audiophile-network-music-player-14280/index14.html

Ezt a trafot rakja bele,korrekt aron is adja.

post-30291-0-55365700-1390549797_thumb.jpg

zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 292

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: zoli73 » 2014.01.23., csüt. 21:40

Köszöm urak, mindenképp megbújom őket!

Analóg: Alphason solo, Linn Akito, Benz-Micro ACE L, Silver Cord Plus, Hiraga headamp, ARC(diy)"By fpalotás"
Digitális: Marantz CD-10
Rádió: Philips FT-950
Erősítő: Etalon elő-végerősítő, Heed Canamp
Hangsugárzó: Martin Logan Purity, AKG Q701
Kábelek: Kimber Hero, Kimber Monocle X

suprnova
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 153

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: suprnova » 2014.01.23., csüt. 21:36

Én a francia qobuz.com ról vásárolok ua.-a hi res anyagok találhatóak meg mint a hiresaudio-n csak itt olcsóbban.

Lumin -> RME -> Wireworld -> Acoustic Energy

Vendég

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2014.01.23., csüt. 21:21

De jó hogy kinyitott ez a topic, lenne is egy kérdésem. Most kezden kapisgálni mi fán terem ez a médialejátszósdi, van egy blu ray /média lejátszóm, de számomra kérdés, hogy honnan tudok én hozzájutni, letölteni nagy felbontású zenéket? Tudum elég buta kérdés, de nem vagyok egy imformatikus alkat. Karácsony elött a Linn oldaláról sikerült néhányat elcsípnem de mást nem ismerek.

Köszönöm!

Zoli

http://www.highresaudio.com/

https://www.hdtracks.com/

Big
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 405

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Big » 2014.01.23., csüt. 21:13

De jó hogy kinyitott ez a topic, lenne is egy kérdésem. Most kezden kapisgálni mi fán terem ez a médialejátszósdi, van egy blu ray /média lejátszóm, de számomra kérdés, hogy honnan tudok én hozzájutni, letölteni nagy felbontású zenéket? Tudum elég buta kérdés, de nem vagyok egy imformatikus alkat. Karácsony elött a Linn oldaláról sikerült néhányat elcsípnem de mást nem ismerek.

Köszönöm!

Zoli

Nézgelődj http://www.avx.hu/forum/index.php?/topic/12627-letölteni-való-zenék/ itt.  :rolleyes:

DK Design VS1 Reference MkII, Revel Performa F30, Ariston Audio RD110SL - SME3009 - VdH Frog - Pointe Pure Power Supply - PS Audio GCPH, Dual Audio PC - Linear Power Supply - M2Tech Young - Palmer Power Station, Denon TU-QS10, Harmonic Technology, Transparent, AudioQuest, HydraSound, ValhallA,

zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 292

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: zoli73 » 2014.01.23., csüt. 21:06

Köszönöm!

Zoli

Analóg: Alphason solo, Linn Akito, Benz-Micro ACE L, Silver Cord Plus, Hiraga headamp, ARC(diy)"By fpalotás"
Digitális: Marantz CD-10
Rádió: Philips FT-950
Erősítő: Etalon elő-végerősítő, Heed Canamp
Hangsugárzó: Martin Logan Purity, AKG Q701
Kábelek: Kimber Hero, Kimber Monocle X

Vendég

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2014.01.23., csüt. 19:52

Van.

Az új Luminok hamarosan gyártásba kerülnek és elérhetők lesznek.

Addig is néhány friss élményem.

Egyik kedves fórumtársunk rendelt egy szuper tápot a Lumin-jához.

Pár napra kölcsön adta, hogy kipróbáljam.

Meg kell mondjam, minden centet megér az új táp. A dinamika még nagyobb lett, a hang még simább, de a felbontása is megnőtt, frekvencia sáv két vége kiterjedtebbé vált.

Hatalmas élmény volt. Sajnos ma vissza kellett adnom.

Néhány info a tápról a Computer Audiophile Lumin topikjából:

http://www.computeraudiophile.com/f22-networking-networked-audio-and-streaming/lumin-audiophile-network-music-player-14280/index14.html

post-13946-0-28798000-1390503142_thumb.jpg

post-13946-0-21536900-1390503154_thumb.jpg

post-13946-0-86468600-1390503928_thumb.jpg

Vendég

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2014.01.23., csüt. 19:34

Most akkor újra van hálózati lejátszó topic?

Mi a helyzet az új Luminekkel, van róluk bővebb információd?

Van.

Az új Luminok hamarosan gyártásba kerülnek és elérhetők lesznek.

Addig is néhány nem hivatalos info és pár szép kép a CES-ről.

http://www.soundstageglobal.com/index.php/shows-events/ces-2014-las-vegas-usa/152-ces-2014-features/473-lumin-and-aurender-ces-s-newest-and-coolest-music-streamers

Nagyon biztató, hogy a Lumin D1 kb. fele annyiba fog kerülni, mint a mostani Lumin. A T1 is olcsóbb lesz a mostaninál.

Az új zászlóshajó, az S1 viszont drágább lesz.

NTX
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 98

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: NTX » 2014.01.23., csüt. 19:21

Linn Songcast.

http://www.linn.co.uk/software

Működik. Akár wifin is megy minden a laptopodról a Linn hálózati lejátszókba. Minden, amit a laptopon elindítasz. De bármilyen Windows és MAC rendszerről is.

Most akkor újra van hálózati lejátszó topic?

Mi a helyzet az új Luminekkel, van róluk bővebb információd?

Vendég

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2013.12.17., kedd 23:29

Ami nekem tetszene, hogy egy tableten elkezdek keresni, filmet/zenét, ami az általam válsztott hálózati lejátszón keresztül adja ki a képet/hangot, belenézhetek/belehallgathatok, ha tetszik megveszem/bérlem, akár számonként is, a jelszó beírásával bankkártyával fizetek, mindezt választásomtól függő minőségben és árban, ha megvettem valamit, azt persze bármikor nézhetem/hallgathatom. Kb szerintem ez lenne a 21. század és technikailag most sem lenne semmi akadálya. Persze a szolgáltatók részéről kérdéses, hogy lenne-e rá kereslet.

Linn Songcast.

http://www.linn.co.uk/software

Működik. Akár wifin is megy minden a laptopodról a Linn hálózati lejátszókba. Minden, amit a laptopon elindítasz. De bármilyen Windows és MAC rendszerről is.

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”