Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hálózati audio lejátszók

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vinkler »


Régebben volt egy dvd/sacd/cd lejátszóm. A hibrid sacd/cd lemezeken mindig sokkal jobban szólt az sacd, egyértelműen és azonnal hallhatóan.
Az SACD jól szól. Jobban, mint a CD. Már csak azért is, mert több adat van rajta.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
NTX
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2009.03.07., szomb. 14:40
Értékelés: 98

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: NTX »


Erre is gondoltam. Plusz arra, hogy a hálózatin azonnal lehet zenét hallgatni, pc-n pedig azért eltelik egy kis idő...
Ha ssd van a számítógépben a boot a mai processzorokkal nagyságrendileg ugyanolyan gyors, mint a hálózai lejátszók boot ideje. Ha csak sleepben van a gép, főleg ha mac, akkor meg még sokkal gyorsabb is.

Avatar
NTX
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2009.03.07., szomb. 14:40
Értékelés: 98

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: NTX »



Igen , valószínű nem a formátum lehet a probléma. Kérdés milyen áron lehet erről meggyőződni .
 
Régebben volt egy dvd/sacd/cd lejátszóm. A hibrid sacd/cd lemezeken mindig sokkal jobban szólt az sacd, egyértelműen és azonnal hallhatóan.

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: avl2 »


Úgy tudom a Touchnak ez "hibája" . Nem kezeli még elég jól az usb-t .Meg talán a saját op-rendszere sem az igazi, vagy nem elég gors .  Pc-ről "átjátszva" milyen ? Pl, wifin keresztül ? De nekem nem volt Touchom , csak hallottam ezt .
nem tudom, pc-röl vagy egyeb tarolorol zenet nem jatszok vele, csak usb-röl
wifin vagy kabelen csak internetradiora hasznalom ritkan

Avatar
Kabóca
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2010.02.17., szer. 20:23
Értékelés: 15

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Kabóca »


Igen , valószínű nem a formátum lehet a probléma. Kérdés milyen áron lehet erről meggyőződni .
Bármi áron sem! Túl sok összetevője lenne egy meggyőző tesztnek. Kellene egy készülék ami mindkét formátumot optimálisan kezeli és nem csak az egyikre van ki spécizve. Másik kérdés a felvétel, az ide-oda konvertáltnál biztos az eredeti változat a nyerő. Egy analóg mesterről a maximális gondosság mellett elkészített mindkét változatot lehetne összehasonlítani de van-e ilyen? Ha hiszünk a technikai fejlődésben és a műszaki adatokban egy DSD vagy a cd-től nagyobb felbontású PCM jobb mint egy 16/44.1. Más kérdés, hogy mit gondolnak erről a stúdiók? Ha ott elbaltázzák tökmindegy min hallgatjuk!

Avatar
Indy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3054
Csatlakozott: 2011.08.30., kedd 11:06
Értékelés: 1597
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Indy »



ezen (a Denon-on) tenyleg azonnal ?
 

Nekem egy 1 TB-os vinyó lóg rajta (többek között ezért is választottam: 1 Ampert is tud adni az USB portja), bekapcsolás után 20 másodpercel már lehet keresgélni a zenék között. Webrádióhoz ennyi sem kell.
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



ezen (a Denon-on) tenyleg azonnal ? 
 
bevallom, hogy en eleg gyakran szeretnem, ha a Squeezebox Touch-om gyorsabban indulna. (...mas téren teljesen elegedett vagyok vele) 
 
nem szoktam merni, jellemzö hasznalatom a halozat nelkül, radugott 16GB-os pendrive-rol (ezekböl van nehany es teszem ra offline amit epp szeretnek HDD-röl) lejatszas, es ott nem ugy van, hogy bekapcsolom (bedugom, mert en nem standby-ozok nem "melegitem be" - biztos ezt jo nehanyan kritizalnak, bar kivancsi vagyok vaktesztben meghallanak e a különbseget :-) es szeretnem 3 masodperc mulva hallani a zenet, de kell kicsit varni (kb. < 2 perc), mig lemezt/szamot kereshetek, es "jön a hang"

Úgy tudom a Touchnak ez "hibája" . Nem kezeli még elég jól az usb-t .Meg talán a saját op-rendszere sem az igazi, vagy nem elég gors .  Pc-ről "átjátszva" milyen ? Pl, wifin keresztül ? De nekem nem volt Touchom , csak hallottam ezt .

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: avl2 »


Erre is gondoltam. Plusz arra, hogy a hálózatin azonnal lehet zenét hallgatni, pc-n pedig azért eltelik egy kis idő...
 
ezen (a Denon-on) tenyleg azonnal ? 
 
bevallom, hogy en eleg gyakran szeretnem, ha a Squeezebox Touch-om gyorsabban indulna. (...mas téren teljesen elegedett vagyok vele) 
 
nem szoktam merni, jellemzö hasznalatom a halozat nelkül, radugott 16GB-os pendrive-rol (ezekböl van nehany es teszem ra offline amit epp szeretnek HDD-röl) lejatszas, es ott nem ugy van, hogy bekapcsolom (bedugom, mert en nem standby-ozok nem "melegitem be" - biztos ezt jo nehanyan kritizalnak, bar kivancsi vagyok vaktesztben meghallanak e a különbseget :-) es szeretnem 3 masodperc mulva hallani a zenet, de kell kicsit varni (kb. < 2 perc), mig lemezt/szamot kereshetek, es "jön a hang"

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: SoundMania »


. Természetesen a mondat első felére értettem. Különösebben nem érdekel, hogy jobbak lesznek-e a jövőben vagy olcsóbbak, esetleg mindkettő. Általában véve nem érdekel.

Presze.. Sammi baj azzal ha valakit nem vonz a dolog. Sőt ! Ettől függetlenül,tapasztalatként : volt régebben CD 304-esem és hallottam Systemdecket is párszor . Igaz csak Goldring Eroica-val . De azok mellett nem nagy kompromisszum lenne érzésem szerint egy említett dolog. De nem rábeszélni akarlak . Nehogy félreérts .    Csak ha valaki mást hasonló kategóri érdekel, egy próbát megérhet . Még árban is passzol a többihez .     

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: SoundMania »


Azt, hogy jobb lehet úgy értelmeztem, hogy egy hálózati lejátszót használva lehet jobb minőségű egy közvetlenül pendrive-ra másolt anyag mint egy netről letöltött vagy egy cd-ről rippelt.  Cd lejátszó ellenében egy SACD lejátszó lejátszó leszerepelése nem a formátum hibája.
Igen , valószínű nem a formátum lehet a probléma. Kérdés milyen áron lehet erről meggyőződni .  

Avatar
tollact
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2058
Csatlakozott: 2009.07.14., kedd 18:24
Értékelés: 664

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: tollact »



Melyik mondatrészre írod ?  Hogy nem állná meg a helyét az SB, vagy , hogy várni kell még, hogy olcsóbbak és jobb hangúak legyenek az audio médialejátszók , vagy , hogy nem lesznek pár év múlva sem olcsóbban hozzáférhetőek ?
 
Természetesen a mondat első felére értettem. Különösebben nem érdekel, hogy jobbak lesznek-e a jövőben vagy olcsóbbak, esetleg mindkettő. Általában véve nem érdekel.
LP: Pink Triangle PT One, Helius Scorpio III kar, Benz Wood SM 0,85mV pick-up, AN-V QSSC kábel
CD: Philips CD304 tube, AN-Vx kábel
Tuner: Kenwood KT8300 vintage, AN-V kábel
Erősítő: AN OTO PHONO
Hangfal: AN-E/Hemp,Kondo KSL SPC-vel AN-SP QSSC +Townshend tweeter
Állványok: Sound Org ZO28 ZO21, AN

Avatar
Kabóca
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2010.02.17., szer. 20:23
Értékelés: 15

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Kabóca »



Nem vagyok biztos benne ,hogy jobb lenne . Már említettem ,hogy hallottam SACD játszót egy régebbi jó CD játszóval szemben . Ugyan nem biztos ,hogy elfogjátok a váleményem , de a CD-még mindig jobban szólt mint az SACD . Mivel azt jósólják/jósoljátok, hogy a CD játszók gyártása hamarosan leállhat (pl ahogy Linn-nél) Így egyre olcsóbban fog egy (érdeklődő) réteg hozzájutni a CD harver részéhez, persze használtan . Ezeken az olcsóbb használt készülékeken pedig lényegesen jobb minőségben fog megszólalni a zene , mint a (most még ) drága médiaplayereken . Tehát jelentős árcsökkenésnek kellene lennie minőségromlás nélkül ezen a területen . Szerintem akit kicsit érdekel csak a téma , az megpróbálkozik majd 1 valamilyennel, amire még rászánja a pénzt . Ha csalódik , akkor nem vesz többet úgysem . Annyit nem fog érni neki az egész .
Igazából a fiatalok lehetnek célréteg, akik nem is láttak még LP játszót . Esetleg már CD játszót sem . Higgyétek el van ilyen .
Na Ők esetleg el sem tudják képzelmi majd másról a zenét , mint telfon , dokkoló, esetleg médialejátszó .
Szerintem erre lehetne tényleg azt írni ,hogy "remélem nem így lesz " ...... Hát én is remélem . De azért tartok tőle .

Azt, hogy jobb lehet úgy értelmeztem, hogy egy hálózati lejátszót használva lehet jobb minőségű egy közvetlenül pendrive-ra másolt anyag mint egy netről letöltött vagy egy cd-ről rippelt.  Cd lejátszó ellenében egy SACD lejátszó lejátszó leszerepelése nem a formátum hibája.

Avatar
Big
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2009.09.20., vas. 18:57
Értékelés: 676
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Big »



Nem vagyok biztos benne ,hogy jobb lenne . Már említettem ,hogy hallottam SACD játszót egy régebbi jó CD játszóval szemben . Ugyan nem biztos ,hogy elfogjátok a váleményem , de a CD-még mindig jobban szólt mint az SACD . Mivel azt jósólják/jósoljátok, hogy a CD játszók gyártása hamarosan leállhat (pl ahogy Linn-nél) Így egyre olcsóbban fog egy (érdeklődő) réteg hozzájutni a CD harver részéhez, persze használtan . Ezeken az olcsóbb használt készülékeken pedig lényegesen jobb minőségben fog megszólalni a zene , mint a (most még ) drága médiaplayereken . Tehát jelentős árcsökkenésnek kellene lennie minőségromlás nélkül ezen a területen . Szerintem akit kicsit érdekel csak a téma , az megpróbálkozik majd 1 valamilyennel, amire még rászánja a pénzt . Ha csalódik , akkor nem vesz többet úgysem . Annyit nem fog érni neki az egész .
Igazából a fiatalok lehetnek célréteg, akik nem is láttak még LP játszót . Esetleg már CD játszót sem . Higgyétek el van ilyen .
Na Ők esetleg el sem tudják képzelmi majd másról a zenét , mint telfon , dokkoló, esetleg médialejátszó .
Szerintem erre lehetne tényleg azt írni ,hogy "remélem nem így lesz " ...... Hát én is remélem . De azért tartok tőle .

Akkor ott valami baj van. 
DK Design VS1 Reference MkII, Revel Performa F30, Ariston Audio RD110SL-SME3009-VdH Frog-Pointe Pure Power Supply-PS Audio GCPH, Dual Audio PC-Linear Power Supply-M2Tech Young-Palmer Power Station, Philips CD930, Denon TU-QS10, Harmonic Technology,Transparent,AudioQuest,ValhallA,HydraSound

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Tisztelt Gyuszmo!
A pendrive-n rögzített zenével mi az aggályod? Nem arra gondoltam, hogy CD-n ne jelenjen meg az anyag, hanem adott esetben megvásárolható legyen egy stúdióban maximális minőségben pendrive-ra másolva. Szerintem csak jobb lehet mint ugyan ez egy több ezer km-re lévő szerverről való letöltése, de még egy 16/44.1 is ami kikerülte optikai tárolást és az erről történő rippelést.

Nem vagyok biztos benne ,hogy jobb lenne . Már említettem ,hogy hallottam SACD játszót egy régebbi jó CD játszóval szemben . Ugyan nem biztos ,hogy elfogjátok a váleményem , de a CD-még mindig jobban szólt mint az SACD . Mivel azt jósólják/jósoljátok, hogy a CD játszók gyártása hamarosan leállhat (pl ahogy Linn-nél) Így egyre olcsóbban fog egy (érdeklődő) réteg hozzájutni a CD harver részéhez, persze használtan . Ezeken az olcsóbb használt készülékeken pedig lényegesen jobb minőségben fog megszólalni a zene , mint a (most még ) drága médiaplayereken . Tehát jelentős árcsökkenésnek kellene lennie minőségromlás nélkül ezen a területen . Szerintem akit kicsit érdekel csak a téma , az megpróbálkozik majd 1 valamilyennel, amire még rászánja a pénzt . Ha csalódik , akkor nem vesz többet úgysem . Annyit nem fog érni neki az egész .
Igazából a fiatalok lehetnek célréteg, akik nem is láttak még LP játszót . Esetleg már CD játszót sem . Higgyétek el van ilyen .
Na Ők esetleg el sem tudják képzelmi majd másról a zenét , mint telfon , dokkoló, esetleg médialejátszó .
Szerintem erre lehetne tényleg azt írni ,hogy "remélem nem így lesz " ...... Hát én is remélem . De azért tartok tőle .

Avatar
Kabóca
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2010.02.17., szer. 20:23
Értékelés: 15

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Kabóca »


Tisztelt Gyuszmo!
A pendrive-n rögzített zenével mi az aggályod? Nem arra gondoltam, hogy CD-n ne jelenjen meg az anyag, hanem adott esetben megvásárolható legyen egy stúdióban maximális minőségben pendrive-ra másolva. Szerintem csak jobb lehet mint ugyan ez egy több ezer km-re lévő szerverről való letöltése, de még egy 16/44.1 is ami kikerülte optikai tárolást és az erről történő rippelést.

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Arra gondoltam, hogy a digitális formátumot egy az egyben hálózati lejátszásra bízom. Ezért kellene egy all in one megoldás. A bakelit marad marháskodni
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Indy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3054
Csatlakozott: 2011.08.30., kedd 11:06
Értékelés: 1597
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Indy »



Amíg feláll a rendszer, az csak, vagy max 1 perc. Az nekem nem fáj. És a tapasztalatok szerint, ha egyszer konfiguráltad a rendszert, akkor nem nagyon kell kütyüzni.
Rosszul tudom?

Na látod, pont erről beszéltem. Milyen rendszer? Milyen vason? Milyen szkripttel?
 
Én ezeket a kérdéseket a hálózati lejátszóval letudtam. Legalább több időm marad analógra.
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vinkler »


Amíg feláll a rendszer, az csak, vagy max 1 perc. Az nekem nem fáj. És a tapasztalatok szerint, ha egyszer konfiguráltad a rendszert, akkor nem nagyon kell kütyüzni.
Rosszul tudom?
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Indy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3054
Csatlakozott: 2011.08.30., kedd 11:06
Értékelés: 1597
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Indy »



Egyetértek . Nekem sem kell másra a pc , mint adattárolás . Legyen önálló ezen felül a készülék .
A Denont más hálózati lejátszóval és/vagy CD-vel összehasonlítva mikhez mérhető ? Volt már ilyen jellegű próba ?
Bocs,hogy CD összehasonlításokat kérek/várok tőletek , de azokra nagyobb rálátásom van azért , jobban helyre tudom tenni úgy a dolgokat .

Sajnos ilyennel nem szolgálhatok. Fizikai hordozón csak analógot vásárolok, cd-m évek óta nincs...
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

Avatar
Indy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3054
Csatlakozott: 2011.08.30., kedd 11:06
Értékelés: 1597
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Indy »


Vagy esetleg arra gondolhattok, amikor valaki mindenféle szoftvert ki akar próbálni, mindenféle beállításban, de hát az az ő saját döntése (tehát ő akar bohóckodni )
Erre is gondoltam. Plusz arra, hogy a hálózatin azonnal lehet zenét hallgatni, pc-n pedig azért eltelik egy kis idő...
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2061
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1625
Tartózkodási hely: Pest megye

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: viri »



Köszi Vinkler, de van már rendes monitorom, ami fix pontja a rendszernek.
 
Én pont a szoftverrel való bohóckodást untam meg.

Őszintén csodálkozom, hogy vajon milyen bohóckodásra gondolhattok. Én 2 éve használom az Amarrát, mint lejátszó szoftvert, ugyan úgy, mint egy cd játszót, start-stop-rew. stb...  Mit lehet ezen bohóckodni? Vagy esetleg arra gondolhattok, amikor valaki mindenféle szoftvert ki akar próbálni, mindenféle beállításban, de hát az az ő saját döntése (tehát ő akar bohóckodni )
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Avatar
gyuszmo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2008.09.20., szomb. 20:42
Értékelés: 852

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: gyuszmo »



 Valószínűleg a legtöbbünknek nincs külön zenehallgató szobája ezért lakberendezési szempontból is tökéletes megoldás egy hálózati lejátszó. Egy komoly gyűjteménynél nem kis feladat a lemezek tárolása, hogy a nappali ne úgy nézzen ki mint egy zenei archívum. Bár ez is ízlés kérdése valakinek tetszik, a feleségének meg nem :-)
 Egyébként szerintem pedig  a hálózati lejátszók megjelenése a gyártók reagálása arra a tényre, hogy a CD mint adathordozó van eltűnőben. Érdekes, hogy itt nem ők diktáltak mint a CD és a DVD megjelenésekor, hogy kifejlesztettek valamint és ezt komoly marketinggel piacra dobták, ezt a megváltozott zenehallgatási szokások generálták. 
 Összességében készülékek léte pozitív fejlődés a hangminőségben, a zeneiparnak kell már csak felnőnie ehhez nem csak keseregni a cd eladások hatalmas visszaesésében. Pl. reális áron történő nagy felbontású letöltések, nem olcsó koncertjegyek mellé megfizethető áron pendrive-n az adott előadók anyaga, egy jó hangulatú buli után biztos volna aki áldozna rá és nem hazaérve letölti mert tetszett.

Remélem ez azért nem fog bekövetkezni.
"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Köszi Vinkler, de van már rendes monitorom, ami fix pontja a rendszernek.
 
Én pont a szoftverrel való bohóckodást untam meg.

Egyetértek . Nekem  sem kell másra a pc , mint adattárolás . Legyen önálló ezen felül a készülék . 
A Denont más hálózati lejátszóval és/vagy CD-vel összehasonlítva mikhez mérhető ? Volt már ilyen jellegű próba ? 
Bocs,hogy CD összehasonlításokat kérek/várok tőletek , de azokra nagyobb rálátásom van azért , jobban helyre tudom tenni úgy a dolgokat . 

Avatar
Indy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3054
Csatlakozott: 2011.08.30., kedd 11:06
Értékelés: 1597
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Indy »


Köszi Vinkler, de van már rendes monitorom, ami fix pontja a rendszernek.
 
Én pont a szoftverrel való bohóckodást untam meg.
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vinkler »


 a Hegelhez képest jelentős basszustöbletet kaptam, ami, tekintve hogy monitorozom, jó.
Off
 
Rendes monitor kell, és nem lesz hiba a basszussal sem
 
On.
 
Anno én is nézegettem, de lemondtam róla. Én az összes forrást szeretném helyettesíteni valamivel, kivétel a bakelitet. A másik kérdés, ami felmerült bennem, amikor ilyen hálózati lejátszót nézegettem, hogy nem nagyon van bennük fejlesztési potenciál. Esetleg szoftvert lehet frissíteni hozzá, amennyiben a gyártó úgy gondolja. Ha nem, akkor ennyi. A PC-s szoftverek sokkal gyorsabban és nagyobb mértékben fejlődnek.
Lehet rosszul gondolom, de most ezt az utat tartom helyesnek
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”