Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hálózati audio lejátszók

Avatar
NTX
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2009.03.07., szomb. 14:40
Értékelés: 98

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: NTX »


De azok ára több, min egy milla. Nekem DAC-al, mindennel meg kellene állnia 300 000-ből.
Nekem volt Olive 3HD, annak az új ára közel 300 ezer volt. Egy használt Mac Mini (vagy épített PC normális házban, picopsuval) és egy használt M2Tech Young usb dac kb kijön ugyanennyiből, viszont minőségben szerintem jobb lesz. Esetleg hálózati lejátszóban egy használt Linn Sneaky lehet alternatíva, viszont az nagyon ritkán van használtban eladó. Viszont az olcsóbb Pioneer, Denon belépő hálózati lejátszóknál, szerintem jobb az Olive 3HD.

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4143
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2514
Kapcsolat:

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »


De azok ára több, min egy milla. Nekem DAC-al, mindennel meg kellene állnia 300 000-ből.
 
Meg lehet csinálni ennyiből, de nem fog úgy szólni mint egy Linn vagy Lumin.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12672
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vinkler »



Szerintem a hálózati audio lejátszó, gyakorlatilag egy célszámítógép, minőségi alkatrészekkel, tápellátással, dacka, célszoftverrel.
Én sokat kísérleteztem ezzel és úgy gondolom, hogy a belépő-közepes kategóriákban jobb tud lenni a számítógép alapú, viszont a Linn, Lumin, Bladeliussal kategóriákkal nem tudja felvenni a versenyt.

De azok ára több, min egy milla. Nekem DAC-al, mindennel meg kellene állnia 300 000-ből.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
NTX
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2009.03.07., szomb. 14:40
Értékelés: 98

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: NTX »



Pontosan. Én is erre gondoltam. No meg nekem tetszik a lehetőség, hogy optikai meghajtó is lehet benne, így ha valaki áthoz egy CD-t, vagy DVD-t, azt is meg tudjuk hallgatni, nézni, nem kell egy másik gépen rippenni, feltölteni a nasra...stb.
Egyelőre ezek miatt döntöttem úgy, hogy össze fogok rakni egyet. Tény, hogy a hálózati audio lejátszók kezelése rövid távon egyszerűbb, jobban hasonlít egy "hagyományos"  lejátszási módhoz.
Szerintem a hálózati audio lejátszó, gyakorlatilag egy célszámítógép, minőségi alkatrészekkel, tápellátással, dacka, célszoftverrel.Én sokat kísérleteztem ezzel és úgy gondolom, hogy a belépő-közepes kategóriákban jobb tud lenni a számítógép alapú, viszont a Linn, Lumin, Bladeliussal kategóriákkal nem tudja felvenni a versenyt.

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4143
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2514
Kapcsolat:

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »


Úgy tudom a Touchnak ez "hibája" . Nem kezeli még elég jól az usb-t .Meg talán a saját op-rendszere sem az igazi, vagy nem elég gors .  Pc-ről "átjátszva" milyen ? Pl, wifin keresztül ? De nekem nem volt Touchom , csak hallottam ezt .
 
Annak idején nagyon szépen fogyott a Touchból. Hálózati lejátszásra volt kitalálva, az USB lejátszás nem volt az erőssége. Az árához képest (70-80ezer között volt ha jól emlékszem), egészen kellemes hangú készülék volt. Kezelhetősége meg sokkal jobb volt, mint a mai Streamunlimited alapú lejátszók többsége.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12672
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vinkler »


Régebben volt egy dvd/sacd/cd lejátszóm. A hibrid sacd/cd lemezeken mindig sokkal jobban szólt az sacd, egyértelműen és azonnal hallhatóan.
Az SACD jól szól. Jobban, mint a CD. Már csak azért is, mert több adat van rajta.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
NTX
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2009.03.07., szomb. 14:40
Értékelés: 98

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: NTX »


Erre is gondoltam. Plusz arra, hogy a hálózatin azonnal lehet zenét hallgatni, pc-n pedig azért eltelik egy kis idő...
Ha ssd van a számítógépben a boot a mai processzorokkal nagyságrendileg ugyanolyan gyors, mint a hálózai lejátszók boot ideje. Ha csak sleepben van a gép, főleg ha mac, akkor meg még sokkal gyorsabb is.

Avatar
NTX
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2009.03.07., szomb. 14:40
Értékelés: 98

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: NTX »



Igen , valószínű nem a formátum lehet a probléma. Kérdés milyen áron lehet erről meggyőződni .
 
Régebben volt egy dvd/sacd/cd lejátszóm. A hibrid sacd/cd lemezeken mindig sokkal jobban szólt az sacd, egyértelműen és azonnal hallhatóan.

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: avl2 »


Úgy tudom a Touchnak ez "hibája" . Nem kezeli még elég jól az usb-t .Meg talán a saját op-rendszere sem az igazi, vagy nem elég gors .  Pc-ről "átjátszva" milyen ? Pl, wifin keresztül ? De nekem nem volt Touchom , csak hallottam ezt .
nem tudom, pc-röl vagy egyeb tarolorol zenet nem jatszok vele, csak usb-röl
wifin vagy kabelen csak internetradiora hasznalom ritkan

Avatar
Kabóca
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2010.02.17., szer. 20:23
Értékelés: 15

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Kabóca »


Igen , valószínű nem a formátum lehet a probléma. Kérdés milyen áron lehet erről meggyőződni .
Bármi áron sem! Túl sok összetevője lenne egy meggyőző tesztnek. Kellene egy készülék ami mindkét formátumot optimálisan kezeli és nem csak az egyikre van ki spécizve. Másik kérdés a felvétel, az ide-oda konvertáltnál biztos az eredeti változat a nyerő. Egy analóg mesterről a maximális gondosság mellett elkészített mindkét változatot lehetne összehasonlítani de van-e ilyen? Ha hiszünk a technikai fejlődésben és a műszaki adatokban egy DSD vagy a cd-től nagyobb felbontású PCM jobb mint egy 16/44.1. Más kérdés, hogy mit gondolnak erről a stúdiók? Ha ott elbaltázzák tökmindegy min hallgatjuk!

Avatar
Indy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3056
Csatlakozott: 2011.08.30., kedd 11:06
Értékelés: 1600
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Indy »



ezen (a Denon-on) tenyleg azonnal ?
 

Nekem egy 1 TB-os vinyó lóg rajta (többek között ezért is választottam: 1 Ampert is tud adni az USB portja), bekapcsolás után 20 másodpercel már lehet keresgélni a zenék között. Webrádióhoz ennyi sem kell.
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5663
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1052

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



ezen (a Denon-on) tenyleg azonnal ? 
 
bevallom, hogy en eleg gyakran szeretnem, ha a Squeezebox Touch-om gyorsabban indulna. (...mas téren teljesen elegedett vagyok vele) 
 
nem szoktam merni, jellemzö hasznalatom a halozat nelkül, radugott 16GB-os pendrive-rol (ezekböl van nehany es teszem ra offline amit epp szeretnek HDD-röl) lejatszas, es ott nem ugy van, hogy bekapcsolom (bedugom, mert en nem standby-ozok nem "melegitem be" - biztos ezt jo nehanyan kritizalnak, bar kivancsi vagyok vaktesztben meghallanak e a különbseget :-) es szeretnem 3 masodperc mulva hallani a zenet, de kell kicsit varni (kb. < 2 perc), mig lemezt/szamot kereshetek, es "jön a hang"

Úgy tudom a Touchnak ez "hibája" . Nem kezeli még elég jól az usb-t .Meg talán a saját op-rendszere sem az igazi, vagy nem elég gors .  Pc-ről "átjátszva" milyen ? Pl, wifin keresztül ? De nekem nem volt Touchom , csak hallottam ezt .

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: avl2 »


Erre is gondoltam. Plusz arra, hogy a hálózatin azonnal lehet zenét hallgatni, pc-n pedig azért eltelik egy kis idő...
 
ezen (a Denon-on) tenyleg azonnal ? 
 
bevallom, hogy en eleg gyakran szeretnem, ha a Squeezebox Touch-om gyorsabban indulna. (...mas téren teljesen elegedett vagyok vele) 
 
nem szoktam merni, jellemzö hasznalatom a halozat nelkül, radugott 16GB-os pendrive-rol (ezekböl van nehany es teszem ra offline amit epp szeretnek HDD-röl) lejatszas, es ott nem ugy van, hogy bekapcsolom (bedugom, mert en nem standby-ozok nem "melegitem be" - biztos ezt jo nehanyan kritizalnak, bar kivancsi vagyok vaktesztben meghallanak e a különbseget :-) es szeretnem 3 masodperc mulva hallani a zenet, de kell kicsit varni (kb. < 2 perc), mig lemezt/szamot kereshetek, es "jön a hang"

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5663
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1052

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: SoundMania »


. Természetesen a mondat első felére értettem. Különösebben nem érdekel, hogy jobbak lesznek-e a jövőben vagy olcsóbbak, esetleg mindkettő. Általában véve nem érdekel.

Presze.. Sammi baj azzal ha valakit nem vonz a dolog. Sőt ! Ettől függetlenül,tapasztalatként : volt régebben CD 304-esem és hallottam Systemdecket is párszor . Igaz csak Goldring Eroica-val . De azok mellett nem nagy kompromisszum lenne érzésem szerint egy említett dolog. De nem rábeszélni akarlak . Nehogy félreérts .    Csak ha valaki mást hasonló kategóri érdekel, egy próbát megérhet . Még árban is passzol a többihez .     

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5663
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1052

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: SoundMania »


Azt, hogy jobb lehet úgy értelmeztem, hogy egy hálózati lejátszót használva lehet jobb minőségű egy közvetlenül pendrive-ra másolt anyag mint egy netről letöltött vagy egy cd-ről rippelt.  Cd lejátszó ellenében egy SACD lejátszó lejátszó leszerepelése nem a formátum hibája.
Igen , valószínű nem a formátum lehet a probléma. Kérdés milyen áron lehet erről meggyőződni .  

Avatar
tollact
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2058
Csatlakozott: 2009.07.14., kedd 18:24
Értékelés: 664

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: tollact »



Melyik mondatrészre írod ?  Hogy nem állná meg a helyét az SB, vagy , hogy várni kell még, hogy olcsóbbak és jobb hangúak legyenek az audio médialejátszók , vagy , hogy nem lesznek pár év múlva sem olcsóbban hozzáférhetőek ?
 
Természetesen a mondat első felére értettem. Különösebben nem érdekel, hogy jobbak lesznek-e a jövőben vagy olcsóbbak, esetleg mindkettő. Általában véve nem érdekel.
LP: Pink Triangle PT One, Helius Scorpio III kar, Benz Wood SM 0,85mV pick-up, AN-V QSSC kábel
CD: Philips CD304 tube, AN-Vx kábel
Tuner: Kenwood KT8300 vintage, AN-V kábel
Erősítő: AN OTO PHONO
Hangfal: AN-E/Hemp,Kondo KSL SPC-vel AN-SP QSSC +Townshend tweeter
Állványok: Sound Org ZO28 ZO21, AN

Avatar
Kabóca
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2010.02.17., szer. 20:23
Értékelés: 15

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Kabóca »



Nem vagyok biztos benne ,hogy jobb lenne . Már említettem ,hogy hallottam SACD játszót egy régebbi jó CD játszóval szemben . Ugyan nem biztos ,hogy elfogjátok a váleményem , de a CD-még mindig jobban szólt mint az SACD . Mivel azt jósólják/jósoljátok, hogy a CD játszók gyártása hamarosan leállhat (pl ahogy Linn-nél) Így egyre olcsóbban fog egy (érdeklődő) réteg hozzájutni a CD harver részéhez, persze használtan . Ezeken az olcsóbb használt készülékeken pedig lényegesen jobb minőségben fog megszólalni a zene , mint a (most még ) drága médiaplayereken . Tehát jelentős árcsökkenésnek kellene lennie minőségromlás nélkül ezen a területen . Szerintem akit kicsit érdekel csak a téma , az megpróbálkozik majd 1 valamilyennel, amire még rászánja a pénzt . Ha csalódik , akkor nem vesz többet úgysem . Annyit nem fog érni neki az egész .
Igazából a fiatalok lehetnek célréteg, akik nem is láttak még LP játszót . Esetleg már CD játszót sem . Higgyétek el van ilyen .
Na Ők esetleg el sem tudják képzelmi majd másról a zenét , mint telfon , dokkoló, esetleg médialejátszó .
Szerintem erre lehetne tényleg azt írni ,hogy "remélem nem így lesz " ...... Hát én is remélem . De azért tartok tőle .

Azt, hogy jobb lehet úgy értelmeztem, hogy egy hálózati lejátszót használva lehet jobb minőségű egy közvetlenül pendrive-ra másolt anyag mint egy netről letöltött vagy egy cd-ről rippelt.  Cd lejátszó ellenében egy SACD lejátszó lejátszó leszerepelése nem a formátum hibája.

Avatar
Big
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2009.09.20., vas. 18:57
Értékelés: 676
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Big »



Nem vagyok biztos benne ,hogy jobb lenne . Már említettem ,hogy hallottam SACD játszót egy régebbi jó CD játszóval szemben . Ugyan nem biztos ,hogy elfogjátok a váleményem , de a CD-még mindig jobban szólt mint az SACD . Mivel azt jósólják/jósoljátok, hogy a CD játszók gyártása hamarosan leállhat (pl ahogy Linn-nél) Így egyre olcsóbban fog egy (érdeklődő) réteg hozzájutni a CD harver részéhez, persze használtan . Ezeken az olcsóbb használt készülékeken pedig lényegesen jobb minőségben fog megszólalni a zene , mint a (most még ) drága médiaplayereken . Tehát jelentős árcsökkenésnek kellene lennie minőségromlás nélkül ezen a területen . Szerintem akit kicsit érdekel csak a téma , az megpróbálkozik majd 1 valamilyennel, amire még rászánja a pénzt . Ha csalódik , akkor nem vesz többet úgysem . Annyit nem fog érni neki az egész .
Igazából a fiatalok lehetnek célréteg, akik nem is láttak még LP játszót . Esetleg már CD játszót sem . Higgyétek el van ilyen .
Na Ők esetleg el sem tudják képzelmi majd másról a zenét , mint telfon , dokkoló, esetleg médialejátszó .
Szerintem erre lehetne tényleg azt írni ,hogy "remélem nem így lesz " ...... Hát én is remélem . De azért tartok tőle .

Akkor ott valami baj van. 
DK Design VS1 Reference MkII, Revel Performa F30, Ariston Audio RD110SL-SME3009-VdH Frog-Pointe Pure Power Supply-PS Audio GCPH, Dual Audio PC-Linear Power Supply-M2Tech Young-Palmer Power Station, Philips CD930, Denon TU-QS10, Harmonic Technology,Transparent,AudioQuest,ValhallA,HydraSound

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5663
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1052

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Tisztelt Gyuszmo!
A pendrive-n rögzített zenével mi az aggályod? Nem arra gondoltam, hogy CD-n ne jelenjen meg az anyag, hanem adott esetben megvásárolható legyen egy stúdióban maximális minőségben pendrive-ra másolva. Szerintem csak jobb lehet mint ugyan ez egy több ezer km-re lévő szerverről való letöltése, de még egy 16/44.1 is ami kikerülte optikai tárolást és az erről történő rippelést.

Nem vagyok biztos benne ,hogy jobb lenne . Már említettem ,hogy hallottam SACD játszót egy régebbi jó CD játszóval szemben . Ugyan nem biztos ,hogy elfogjátok a váleményem , de a CD-még mindig jobban szólt mint az SACD . Mivel azt jósólják/jósoljátok, hogy a CD játszók gyártása hamarosan leállhat (pl ahogy Linn-nél) Így egyre olcsóbban fog egy (érdeklődő) réteg hozzájutni a CD harver részéhez, persze használtan . Ezeken az olcsóbb használt készülékeken pedig lényegesen jobb minőségben fog megszólalni a zene , mint a (most még ) drága médiaplayereken . Tehát jelentős árcsökkenésnek kellene lennie minőségromlás nélkül ezen a területen . Szerintem akit kicsit érdekel csak a téma , az megpróbálkozik majd 1 valamilyennel, amire még rászánja a pénzt . Ha csalódik , akkor nem vesz többet úgysem . Annyit nem fog érni neki az egész .
Igazából a fiatalok lehetnek célréteg, akik nem is láttak még LP játszót . Esetleg már CD játszót sem . Higgyétek el van ilyen .
Na Ők esetleg el sem tudják képzelmi majd másról a zenét , mint telfon , dokkoló, esetleg médialejátszó .
Szerintem erre lehetne tényleg azt írni ,hogy "remélem nem így lesz " ...... Hát én is remélem . De azért tartok tőle .

Avatar
Kabóca
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2010.02.17., szer. 20:23
Értékelés: 15

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Kabóca »


Tisztelt Gyuszmo!
A pendrive-n rögzített zenével mi az aggályod? Nem arra gondoltam, hogy CD-n ne jelenjen meg az anyag, hanem adott esetben megvásárolható legyen egy stúdióban maximális minőségben pendrive-ra másolva. Szerintem csak jobb lehet mint ugyan ez egy több ezer km-re lévő szerverről való letöltése, de még egy 16/44.1 is ami kikerülte optikai tárolást és az erről történő rippelést.

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12672
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Arra gondoltam, hogy a digitális formátumot egy az egyben hálózati lejátszásra bízom. Ezért kellene egy all in one megoldás. A bakelit marad marháskodni
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Indy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3056
Csatlakozott: 2011.08.30., kedd 11:06
Értékelés: 1600
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Indy »



Amíg feláll a rendszer, az csak, vagy max 1 perc. Az nekem nem fáj. És a tapasztalatok szerint, ha egyszer konfiguráltad a rendszert, akkor nem nagyon kell kütyüzni.
Rosszul tudom?

Na látod, pont erről beszéltem. Milyen rendszer? Milyen vason? Milyen szkripttel?
 
Én ezeket a kérdéseket a hálózati lejátszóval letudtam. Legalább több időm marad analógra.
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12672
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vinkler »


Amíg feláll a rendszer, az csak, vagy max 1 perc. Az nekem nem fáj. És a tapasztalatok szerint, ha egyszer konfiguráltad a rendszert, akkor nem nagyon kell kütyüzni.
Rosszul tudom?
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Indy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3056
Csatlakozott: 2011.08.30., kedd 11:06
Értékelés: 1600
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Indy »



Egyetértek . Nekem sem kell másra a pc , mint adattárolás . Legyen önálló ezen felül a készülék .
A Denont más hálózati lejátszóval és/vagy CD-vel összehasonlítva mikhez mérhető ? Volt már ilyen jellegű próba ?
Bocs,hogy CD összehasonlításokat kérek/várok tőletek , de azokra nagyobb rálátásom van azért , jobban helyre tudom tenni úgy a dolgokat .

Sajnos ilyennel nem szolgálhatok. Fizikai hordozón csak analógot vásárolok, cd-m évek óta nincs...
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

Avatar
Indy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3056
Csatlakozott: 2011.08.30., kedd 11:06
Értékelés: 1600
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Indy »


Vagy esetleg arra gondolhattok, amikor valaki mindenféle szoftvert ki akar próbálni, mindenféle beállításban, de hát az az ő saját döntése (tehát ő akar bohóckodni )
Erre is gondoltam. Plusz arra, hogy a hálózatin azonnal lehet zenét hallgatni, pc-n pedig azért eltelik egy kis idő...
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”